News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

April 27, 2024, 10:50:59 PM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

VISA Virtuon

Started by El Fenomeno, November 06, 2007, 02:19:57 PM

Previous topic - Next topic

kockar_ns

Skrill mi nije dao zato sam i pitao

El Fenomeno

Nisam te razumeo u startu....iskreno, dugo nisam ulagao novac, samo sam povlacio... .[:-)].  Prebaci se na Neteler i resio si problem, tamo provereno sljaka sve.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

kockar_ns

Znas u cemu je problem, uzeo sam karticu rajfayenu tj istekla je stara i podigao sam novu. dosao kuci otisao na skrill i sad da verifikujem karicu ukucao br kartice i stalo i sad na kraju kad on (skril) treba da povuce onaj iznos iz banke pita me da li se pare za igru ili ne... kad kliknem sto i treba za igru automacki stize obavestenej da nemoguce obaviti transakciju ... Da li si skuzio? .[:-)].

El Fenomeno

Razumem te....ja Skrill od kad su kupili moneybookers koristim iskljucivo za povlacenje novca na Virtuonku tj. devizni racun i to novac koji nije direktno iz kladinica. Za transakcije sa kladionicama koristim iskljucivo Neteler.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

kockar_ns

ok moracu i ja sutra tako da uradim. a r reci mi za povlacenje tj uzimanje preko bankomata ko je bolji Skrill ili NT?

El Fenomeno

Nemam Skrilovu karticu, samo Netelerovu tako da ne mogu da ih uporedim. Ova druga radi bez greske.  .[;-)].
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

krko

Procedura kad istekne visa, je ista kao ranije jel tako? Jel dodajes novu karticu, jel se mora ova stara brisati ili ona ostaje kao u arhivi.

A sto se tice ovog gore problema sto je ns postavio, moguce da je to do zemlje nesto ako je zabranila online igre, jer koliko znam i ja sam stavio za karticu non-gaming, ali mogu povuci pare bz obzira odakle dolazile. Doduse nikad ih nisam uplacivao sa kartice na skrill za igru i ne znam dal bi mi dopustili da prebacim. Medjutim znam da neki ljudi jesu uplacivali preko banke i sljaka im.

El Fenomeno

Za proceduru ne mogu tacno da tvrdim, tek treba da mi istekne Virtuonka pa cemo da vidimo jer ipak je firma nova pa je moguce da su uveli neke novine ali ipak misilm da je 99% ista procedura kao i ranije.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

kockar_ns

Ma sve je ostalo isto samo nemozes iz Srbije prebaciiti pare za IGRU ostalo sve isto SLJAKA