News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

April 28, 2024, 01:21:41 PM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Neteller

Started by masic, April 13, 2012, 04:24:45 AM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno

 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

krko

A tebi na neteller legnu euri, kad dizes na automatu, automatski je prebaceno u domacu valutu jel tako?

El Fenomeno

Tako je, podizes u domacoj valuti...kod nas je dnevni limit za podizanje 30,000 din. sto je oko 255e.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

krko

Da da i kod nas je slicno, ali malo mi cudno da samo takav nacin sljaka. Jel znas ikoga da povlaci na svoj devizni racun ili karticu ili samo na ovaj nacin.

El Fenomeno

Ne znam na koji nacin mislis?
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

krko

Pa kao na skrillu, povlacenje na karticu ili devizni racun? Jel postoji i taj nacin withdraw novca, osim te kartice?

El Fenomeno

Pa moze isto kao i na Skrill-u, ako uplatis preko deviznog racuna tj. Virtonke mozes na njega i da povuces novac. Ja ipak koristim bankomat i karticu.  .[;-)].
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

krko

Kad se narucuje kartice sa Netellera, 10eura je kartica, a da li se dodatno placa shiping?
I koja je provizija banke?

El Fenomeno

Ja sam je uzeo pre 2 godine i tada je kartica bila besplatna. Sad je kartica 10e a shiping je free.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

kockar_ns

Ipak cu morati pare da povucem preko ovoga sa kog sam i napravio depozit. sad mi recite koliko vremenski ide sa bet365 na Nt a koliko sa NT na virtonku. ili mi jedino preostaje da molim nekoga da mi baci 5 eur na skrill kako bi izvrsio depozit na BET365 posto iz ove jeb Srbije sve zabranjeno pa tako i uplata na igru na srecu (SKRILL)  .[:-)]. .[:-)]. .[:-)].

El Fenomeno

BET365 brzo isplacuje a koliko treba vremena sa NT na Virtuonku zaista ne znam jer koristim bankomat a tamo je isplata u sekundi...;-)
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

bozicso

Pazi jednu stvar, ako si uneo recimo 100 eura preko NT i sad uneseš još 10 eura preko Skrila to ne znači da možeš povući sve na Skril, nego samo procentualni deo uplate.

Znači ako menjaš payment procesor, moraš povući sve što imaš na stari metod, pa napraviti novi depozit sa novim :)
opklada je džentlmenski sporazum dva gospodina.

kockar_ns

Quote from: bozicso on November 04, 2014, 09:49:36 PM
Pazi jednu stvar, ako si uneo recimo 100 eura preko NT i sad uneseš još 10 eura preko Skrila to ne znači da možeš povući sve na Skril, nego samo procentualni deo uplate.

Znači ako menjaš payment procesor, moraš povući sve što imaš na stari metod, pa napraviti novi depozit sa novim :)
ovo nisam znao

bozicso

to rade apsolutno svi da ne bi bilo pranja novca, trebalo bi da u TOS-u svake kladionice imaš to napisano
opklada je džentlmenski sporazum dva gospodina.