News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

April 28, 2024, 02:23:43 PM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

BET365

Started by El Fenomeno, October 03, 2007, 11:44:33 PM

Previous topic - Next topic

Nebojsa

Hvala na brzom odgovoru.

bozicso

bet365 daje bonus od 100% na prvu uplatu preko mobilnog sve do 50 eura!
uslov je 3 puta bonus+depozit na kvotu 1,50 pa na vise za 3 meseca, ali bitna napomena racunaju se samo singl mecevi i to uplaceni preko mobilnog!
opklada je džentlmenski sporazum dva gospodina.

Vlado

#32
Stanje na racunu mi je 0 :)) ali sam na mail dobio od njih ponudu:

"The Champions League group stages get underway on Tuesday 14th September and there’s still time to claim your exclusive 100% Kick-Off Bonus, up to â,¬100!

Please note you will need to play through your deposit and bonus three times prior to making a withdrawal.

Remember that unbeatable value is available at all times as our 100% Euro Soccer Bonus and Bore Draw Money Back offers apply throughout the season.

Enjoy the action!
The bet365 Team "

.Znaci da li je ovo normalan bonus od 100 % kao i pri prvom depozitu ili ne i da li je sada ova ponuda ne vazeca jer je liga sampiona pocela u utorak.
Hvala unapred

El Fenomeno

Trebalo bi da su ista pravila kao i za bonus na prvi depozit tako da mozes slobodno uplatiti i dobices 100% bonus iako je pocela LS!
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

Vlado

A sto se tice bonusa na bet365 treba napraviti rollover 3 puta vise od depozita i dobijenog bonusa zajedno.Recimo 50e depozit,toliki bonus i potreban rollover je 300e.

E sada,da li mi ispunjava uslove sledece za bonus:

6x50e na neku sitnu kvotu i tada je odstvaren potrebni rollover od 300e za podizanje bonusa ili ima odredjena minimalna kvota na koju to moras uraditi da bi podigao bonus?

El Fenomeno

Odgovor na ovo pitanje ces pronaci u sekciji o bonusima, tacnije u ovoj temi http://bonustipovi.com/index.php?topic=2431.0   .[;-)].
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

milosss

Moze li se uticati da uvedu srpski jezik ili hrvatski na sajt.

El Fenomeno

Razmisljao sam o tome i videcu da pokusam nesto jer bi to onda ovu kladionicu izbacilo na prvo mestu kad su ex-yu zemlje u pitanju.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

milosss

Ima li išta novo oko ubacivanja srpskog ili hrvatskog jezika na sajt

El Fenomeno

Za sada nista ali videcemo, ne mora da znaci da nece biti!  .[;-)].
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

krko

Hajde ako neko zna neka objasni kako se moze igrati sistem na bet365, npr. 2/5, 3/9, itd.

El Fenomeno

Kad izabres parove koje ces da igras ispod imas opciju Multiple Bet Options.

Klikom se otvaraju sve moguce opcije za izabrane parove od singlova do combo tiketa.

Konkretno za navedeni primer 2/5 trebao bi da pronadjes opciju Doubles koja ima 10 kombinacija sto to i pokazuje oznaka 10@ i da u polje upises iznos koji ulazes a koji ce biti podeljen sa 10.   
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

alziraczizu

koliki je minimum kad hoću da uplatim kod njih?recimo,otvorim račun i hoću da uplatim pare koliki je minimum?

Angell

Minimalno ti je 1â,¬  .[:-)].  ali ako uplacujes prvi puta, onda gledaj da uplatis vise jer imaju odlican  100% first depozit bonus, pa da ti ne propadne  .[pozz].
 




Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

alziraczizu

jel oni automatski udvostruče moju prvu uplatu ili moram ja da potvrdim u nekim opcijama kod njih(kao što je na bet at home)?pitam zato što trenutno imam 4 e čini mi se na kartici za uplatu pa da uplatim tih 4 e a posle ako budem uplaćivao više da iskoristim bonus