News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

April 27, 2024, 07:34:32 PM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

BET365

Started by El Fenomeno, October 03, 2007, 11:44:33 PM

Previous topic - Next topic

Angell

Quote from: filip93 on August 15, 2009, 02:50:02 PM
Pozdrav, moze li mi neko reci da li je moguce, i ako jeste kako da odigram sisteme ( 2/3, 4/5, 3/5 i slicno)? Hvala unapred. ;)

Mozes bez problema i jednostavno je :D
Evo ja cu dati primjer za 5 utakmica, sistem 3/5. Znaci izaberes 5 dogadja, pa zatim kliknes na trokutic "multiple bet options" koji se nalazi ispod tvojih 5 parova, da bi ti se otvorilo, opcialno koji sistem zelis igrati.
Imas ponudjeno: Singles = svaki dogadjaj kao singl = 5 kombinacija
                       Doubles = sistem 2/5 = 10 kombinacija
                       Trebles = sistem 3/5 =  10 kombinacija
                       4 folds = sistem 4/5 =  5 kombinacija
                       5 folds = obican tiket bez sistema
                       Super Yankee = svi moguci sistemi = 1/5, 2/5, 3/5, 4/5 i 5/5 = 26 kombinacija
Ulog ti se odnosi za jednu kombinaciju. npr. za sistem 3/5 zelis uplatiti ukupno 10â,¬, u polje "unit stake" pises 1â,¬ jer sistem 3/5 ima 10 kombinacija, 10*1= 10.

Ako zelis odigrat sistem sa fiksnim dogadjajem, iznad odabranih dogajdaja imas trokutic s kojim izabires: "standard" sistem bez fiksa i "banker" sistem sa fiksnim dogadjajima koje zelis.


 




Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

filip93

Hvala, znaci odem na Trebles i to je to... Hvala puno, svaka cast! ;)

Angell

Da, znaci ako zelis odigrat sistem 3/5 samo upises ulog po kombinaciji pod trebles, a mozes istovremeno odigrati i vise sistema ili recimo odigras sistemski listic 3/5 i obicni "5 folds" samo upises u polja za ulog koliko zelis uloziti i to je to. I jos ako kliknes na recimo na rijec gdje pise "trebles" ili "doubles" otvori ti se novi "prozorcic" gdje ti pisu koje sve kombinacije imas. ;)
 




Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

filip93

Da da jasno. ;)
Samo da proverim ovo, za 2/3 idem na Trixie? :)

Angell

Ne, ides na "doubles" = 3 kombinacije, a "trixie" su ti sve moguce kombinacije za ta 3 dogadjaja. Klikni na samo ime sistema pa ce ti izbaciti kombinacije koje imas, bit ce ti jasnije.
 




Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

filip93

Kako 3 kombinacije? Meni trebaju 4.

Znaci imam 3 meca, mec A, mec B i mec C.

Kombinacije:
A+B
A+C
B+C
A+B+C

To bi bio sistem 2/3 ako se ne varam? ???

El Fenomeno

Ne mozes ovako da kombinujes, jer ako je sistem 2/3 ne moze imati 3 utakmice u kombinaciji, samo 2.
Na ovom primeru sto si naveo mozes imati samo

A+B
A+C
B+C

nikako ne mozes da ubacis tu i A+B+C , jedino da ti naknadno napravis tiket sa te 3 utakmice.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

filip93


EviYan

Blago filip-u....umorio sam se od pretrage....gde naći uputstva za prve korake i kako ih učiniti,a da se ne spotaknem

El Fenomeno

Kao prvo nemoj vise spamovati i u svim mogucim temama pominjati sisteme. Imas poseban deo foruma koji je predvidjen za to.
Kao drugo, vec sam otupeo objasnjavajuci kako to najprostije funkcionise u nekoliko tema gde si postavljao slicna i ista pitanja. Ako to ne mozes da shvatis batali sisteme.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

El Fenomeno

Quote from: Vlado on March 29, 2010, 02:08:27 PM
na bet365 ima igra scorecast,primer:

Na vecerasnjoj utakmici Man.City-Wigan,Tevez daje gol 1:0 za Man.City. kvota 19
E sad me zanima,
1:da li se to odnosi na to da ce on biti strelac prvog gola i da ce Man.City da povede

ili

2:da ce on biti prvi i jedini strelac za pobedu Man.City-a od 1:0?

Licno mislim da je ovo drugo,jer je kvota velika za prvog strelca,ali ko zna..
Ako moze pojasnjenje,hvala.


U pravu si, to je konacan rezultat i u pitanju je opcija 2. Ti takodje imas da biras konacan rezultat a strelac je prvog gola. Znaci, Tevez mora dati prvi gol na mecu uz mogucnost izbora konacnog rezultata.
Licno mislim da je ovo jako tesko pogoditi i moze da se igra sa najsitnijim mogucim ulozima.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

Vlado

Da,da,jako tesko za pogoditi,verovatno je i nikad necu igrati,nego me je zanimalo cemu sluzi to inace,ako ikad dodjem u iskusenje da to odigram,mada ne verujem,para za bacanje na takvu vrstu igara i nemam.

Koja je po vama najbolja i najprofitabilnija igra na bet365?
I da,koliko videh apsolutno postoji sansa za igranje tiketa a ne samo singlova,sto mi je i najbitnije.

Za par dana mi stize Visa Virtoun,sreda ili subota,tako da planiram da krenem,izbor ove kladionice i necini mi se tako los za pocetak,mada jos vagam...

El Fenomeno

Izbor kladionice  je odlican a sto se tice igre to moras sam da biras jer za to niko ne moze da ti da savet. Najbolja je ona igra na kojoj pravis novac i uvek si u plusu a ti najbolje znas sta te ide i u cemu si uspesan (golovi, fixevi, prelazi)...a uvek imas i live kladjenje.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

Nebojsa

Interesuje me ova igra Soccer - Winning Margin u kladionici bet 365,da li dobro kapiram da No score draw znači da tipujem da neće doći X a Score draw da će doći X,ovo pitam jer su mnogo visoke kvote?!

El Fenomeno

No score draw - to je neresen rezultat bez golova tj. 0:0
Score draw  - to je neresen rezultat ali sa golovima sto u praksi znaci svaki neresen sem 0:0 (1:1, 2:2, 3:3...itd.)
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana