News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

September 20, 2024, 10:57:02 AM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Veliki Brat VIP 2

Started by El Fenomeno, February 29, 2008, 12:36:17 AM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno


List „Alo!“ je posredstvom izvora bliskih produkcijskoj kući „Emotion“ došao do poverljivog spiska ukućana koji će učestvovati u drugoj sezoni „VIP Veliki brat“.

Na spisku se nalaze: Humorista Slobodan Bićanin Bićko, folk pevač Era Ojdanić, roker i kompozitor Milić VukaÅ¡inović, folk pevačica Zorica Marković, reperi Ajs Nigrutin i Vladimir Ilić Ila, voditelj Galeb Nikačević, kompozitor Nazif Gljiva, tekstopisac Katarina Ostojić Kaja, manekenka i članica grupe „Models“ Anastasija BuÄ'ić, folk pevačica Jasmina - Mina Kostić i voditeljka Suzana Mančić.
Oni će u subotu u 21 čas ući u renoviranu kuću u Košutnjaku. Za razliku od hrvatskih producenata „Velikog brata“, naši vlasnici licence do samog ulaska u kuću čuvaju identitet poznatih ukućana, ali ove godine tajnu su dosta ranije razotkrili novinari.
I ovog puta poznate ličnosti neće biti snimane u toaletu, tako da će biti u povlašćenijem položaju od anonimnih ukućana. TakoÄ'e, nedeljna nadoknada je dvostruko viÅ¡a nego proÅ¡le godine i sada iznosi 2.000 evra.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

El Fenomeno

Zlatni bicikli za VIP junake



Kuća „Velikog brata“ potpuno je promenila izgled. Spreman je enterijer za nove VIP stanare, 12 poznatih ličnosti će u subotu ući u kuću, a ovoga puta neće poput prošlogodišnjih junaka uživati u jamboliji i luksuznim zebrasto-tigrastim desenima, već se njihov ambijent može opisati kao spoj ljubičastog i zlatnog.

Umesto na crvenoj fotelji, dvanaest novih učesnika će se izležavati na zlatnoj fotelji, sa zelenim, narandžastim i ljubičastim jastucima različitih veličina i tonova. Dnevni sto je tapaciran u ljubičasto i narandžasto, a tepih je krem boje i ukrašen kockastim i čupavim tamnonarandžastim stazicama. Ogledala u kojima će se veoma važne ličnosti svakodnevno ogledati, više nisu oivičena jambolijom, već ljubičastim satenom i staklasto-srebrnim, šljaštećim, sitnim pločicama. Kamin sa monitorom i ove godine nije izostao, uz njega tu je i polica sa knjigama koje su ove godine zlatne boje. A, fotelja na kojoj je nekada najviše voleo da sedi popularni ukućanin Miki Đuričić ovoga puta je prožeta roze-belim kockicama. Tepih sa medvedom je ipak izbačen iz kuće dok je polica sa knjigama ukrašena sa dva akvarijuma.
Ispovedaonica u kojoj će ukućani otkrivati svoje tajne, želje i ono najteže - nominacije, sa spoljne strane je ukrašena šljaštećim sitnim pločicama, dok je oko koje ukućane gleda zelene boje.



Veliki brat će ove godine prema svojim poznatim stanarima, koji će se u subotu useliti u kuću, biti darežljiviji nego u prvom serijalu. Dok su prošlogodišnji VIP-ovci za svaku nedelju provedenu u kući „Velikog brata“ dobijali honorar od po hiljadu evra, ove godine ta suma je, kako „Blic“ saznaje, dvostruko veća.

OvogodiÅ¡nji učesnici, čija se imena većinom kriju od javnosti, moći će zadovoljno da trljaju ruke, jer će za svaku nedelju provedenu u kući dobijati po dve hiljade evra. MeÄ'utim, neće svi dobiti isti novac, kao Å¡to to nije bio slučaj ni proÅ¡le godine. U zavisnosti od aktuelnosti imena poznate ličnosti, ukućani su dobijali dodatnu sumu koja bi ih stimulisala za ulazak u kuću. Lako je izračunati da isti honorar nisu mogli da dobiju Dragan Marinković Maca, koji je proÅ¡le godine bio aktuelan kao voditelj „Ruskog ruleta“ i, recimo, manekenka Emina Hamzabegović, koja je, iako poznata u Bosni, kod nas do ulaska u kuću mogla da se poredi sa svakim anonimnim stanarom. Naravno, pored slave i troÅ¡kova na tu brojku svakako su uticale i pregovaračke sposobnosti, te onaj koji je imao bolju priču i jače argumente svakako je viÅ¡e zaradio od stanovanja u kući.
Poput producentske kuće „Emotion“, tako su i poznati stanari kao zmija noge krili cifre jedni od drugih, a i od javnosti, te do danas osim sigurnog dobitka (hiljadu evra za svaku nedelju u kući), nije poznato koliko je zaista svaki bivši VIP učesnik dobio. Poznato je samo da je pobedniku Saši Ćurčiću otišlo u ruke 50.000 evra (minus porez), nagrada koja i ove godine čeka pobednika drugog serijala „Velikog brata“ sa poznatim ličnostima.
U subotu će u kuću „Velikog brata“ kao VIP ukućani najverovatnije ući hrvatski pevač Dino Dvornik (i dalje se koleba zbog političke situacije), estradne zvezde Mina Kostić, Era Ojdanić, Kaja, a i dalje se pregovara sa voditeljkom Suzanom Mančić, bosanskim folk pevačem Nazimom Gljivom, Minimaksovim sinom reperom Ilom, te manekenkom Anastasijom BuÄ'ić. Iako će njihov honorar iznositi dve hiljade evra po ulasku, sigurno je da Dino Dvornik i, recimo, pevačica Kaja nisu dobili isti novac za ulazak.
Kako saznajemo od ljudi bliskih organizatorima emisije, Dino bi kao jedan od interesantnijih učesnika mogao da dobije i početni honorar (izmeÄ'u pet i deset hiljada evra) na koji će dodavati po dve hiljade za svaku nedelju u kući. Naravno, kao Å¡to se ne znaju sva imena ukućana koji će za nepuna tri dana preći prag poznate kuće na KoÅ¡utnjaku, tako se ne zna ni tačna suma koju dobija svaki pojedinačni učesnik. Ono Å¡to je sigurno je da će sav prilog od glasanja prikupljen u ovom serijalu producentska kuća „Emotion“ pokloniti u humanitarne svrhe, verovatno za akciju o bezbednosti u saobraćaju.

Besplatan prenos
Fanovi „Velikog brata“ će moći da prate sva dešavanja iz kuće i preko interneta, putem lajv strima, koji će za razliku od prošle godine biti besplatan. Da podsetimo, prethodnu sezonu „Velikog brata“ mogli su direktno da gledaju samo korisnici total TV-a.

I Indi u igri
Izgleda da će ove godine u kući „Velikog brata“ biti i viÅ¡e nego veselo. Jer, ekipi bi mogla da se pridruži joÅ¡ jedna „Grand“ zvezda, pevačica Indi, koja je trenutno u pregovorima za ulazak. Ako se to desi, možemo očekivati i žučne svaÄ'e u kući poÅ¡to se Indi i Mina Kostić uopÅ¡te ne podnose, prvenstveno zbog Mininog bivÅ¡eg muža Tike sa kojim je nedavno u vezi bila i Indi. Njih dve su netrpeljivost pokazale tokom ovogodiÅ¡njeg „Grand festivala“ kada su se bukvalno potukle. Pored Indi, u pregovorima za ulazak u kuću je i reper Đus, inače brat Mine Kostić, a kako saznajemo do zadnjeg časa u igri će biti joÅ¡ dva muzičara, reper Ajs Nigrutin kao i Dejan Gvozdenović, frontmen rok grupe „Kristali“.
Crnu Goru bi trebalo da predstavlja neka lepotica, ali se joÅ¡ uvek ne zna da li će to biti proÅ¡logodiÅ¡nja misica Ivana Knežević ili neka ne toliko afirmisana manekenka. Kako nezvanično saznajemo, producentska kuća „Emotion“ radi na tome da ove godine u kuću uÄ'e i jedan političar, ali njegovo ime će do samog početka Å¡oua verovatno ostati tajna - iako se pominju imena Rake Radovića, Marijana Rističevića...
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

Belgrade

sa nigrutinom u kuci bi trebalo da bude do jaja  ;D
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno

El Fenomeno

 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

El Fenomeno

 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

El Fenomeno

 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

El Fenomeno

Borko "točilica" vreÄ'a koga stigne


Borko "točilica" Sarić koji je izbačen iz Kuće Velikog Brata, a u kojoj je odavao utisak daveža, od kada je izaÅ¡ao meÄ'u ljude ne prestaje da pravi skandale. Tako je u emisiji "Pozovite Velikog Brata" izvreÄ'ao je voditeljku Marijanu Mićić, sa prezirom i uvredljivo je govorio o ukućankama, a ni svoju devojku nije poÅ¡tedeo poniženja.

Marijanu je optužio da mu je svojevremeno, zahvaljujući rodbinskim vezama, oduzela voditeljski posao u emisiji "Hoćeš-nećeš" koji je on obavljao do njenog dolaska u "Emotion". Marijana se jednog trenutka pravdala da nije dobila posao preko kreveta i pokušavala je na sve moguće načine da promeni temu, ali Borko je nastavio da je napada. Kako pišu "Novosti", tokom reklama mu je čak u jednom trenutku i rekla "Šta da ti radim kada sam lepša od tebe".

"Borko je pokušao da 'minira' Velikog Brata, ali to mu nije pošlo za rukom. Marijanu nije uspeo da iznervira, možda samo malo, na početku emisije, pošto nije hteo da sasluša pitanja vezana za njegovo učešće u emisiji. Sve vreme je terao svoju priču", rekao je anonimni izvor iz "Emotiona".

Isti izvor kaže da se, posle bezobraznog razgovora sa Milanom Kalinićem i konferencije za novinare, očekivalo da će Borko i u ovoj emisiji nastaviti napade na Velikog Brata. MeÄ'utim, količina bezobrazluka i žuči koju je u etar prosuo ozlojeÄ'eni Borko premaÅ¡ila je sva očekivanja.

"Pokazao je koliko je smešan i naivan. Pokušao je gledaocima da proda priču da je sve namešteno. Non-stop je vrteo tu priču bez ikakvih argumenata. Preživeo je tri nominacije i ponadao se da je glavni favorit. Nije mu bilo jasno zašto ga je publika izbacila iz Kuće, jer je bio fin i povučen kao Ivan Ljuba iz prvog serijala".

Na konferenciji za novinare, koja je počela sa pola časa zakaÅ¡njenja jer je Borko bio prilično uzrujan kada je napustio kuću, glumac je izvreÄ'ao bivÅ¡e sustanarke.

"Sve su napumpane silikonima, prave rugobe! Nijedna me nije privukla. Kada je ušla Anastasija, nisam mogao da verujem da devojka može da obuče tako kratku haljinu. Sve joj je sevalo, a video sam joj i 'onu stvar' (Borko je ovde upotrebio originalni izraz). Da li sam se napalio? Ne. Kakve devojke volim? Hoćete li da vam dovedem svoju devojku? Ona je oličenje lepote. Skinuću vam je i možete slobodno da je opipate, sve na njoj je prirodno".

Pogledajte nervoznog i ljutog Borka

http://www.youtube.com/watch?v=85yosklY2js&eurl=http://www.mtsmondo.com/entertainment/vesti/text.php?vest=91739

I ovde

http://www.youtube.com/watch?v=OESkx-MFkv0&eurl=http://www.mtsmondo.com/entertainment/vesti/text.php?vest=91739

Možda je Borko ipak trebalo prvi da ispadne?

(MONDO)
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

El Fenomeno

 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

El Fenomeno

VB VIP: Mimi pobedila!!!


Prvi je bio Saša Đani Ćurčić, a pobednica drugog serijala je kreatorka iz Crne Gore Mirjana Đurović-Mimi, koja će iz Kuče Velikog Brata, osim uspomena odneti i 50.000 evra!

"Ajoj meni! Jao, pobedila sam, ne mogu da verujem", uzviknula je Nikšićanka, koja se potom izljubila sa "rivalom" u finalu, hiophoperom Ajs Nigrutinom.

Kao i kad je ulazila u Kuću, tako je mesec dana kasnije dopratila pesma "I am barbie girl". Prvo se izljubila sa malim bratom.

"Pobedu poklanjam mojoj baki, koja je umrla, a koju i dan danas najviše volim", rekla je Mimi, a nagradu joj je uručio bard srpskog glumišta Velimir Bata-Živojinović.

Iako je bila jedna od najnepoznatijih ukućana i iako je na "prvu loptu" odavala utisak "silikonske plavuše", Mimi je tokom boravka u Kući polako dobijala naklonost gledalaca svojim konzervativnim stavovima, ali najviše zbog sukoba sa Milićem Vukašinovićem kada "nije dala na sebe".

Ostali ukućani (Era, Kaja, Zorica) su joj za nagradu otpevali: "Oj, Ä'evojko Milijana".

Pobedu su joj čestitali i prvi učesnici VB VIP - Goga Sekulić, Olja KarleuÅ¡a, PeÄ'a D'Boj, Dragan Marinković-Maca, njen zemljak Danijel Alibabić (No Name)...koji su doÅ¡li na žurku.

Mirjana Đurović Mimi roÄ'ena je 27. decembra 1983. godine. Živi i radi u NikÅ¡iću. ZavrÅ¡ila je viÅ¡u poslovnu Å¡kolu i fakultet za menadžment, a trenutno radi kao modni kreator. Ranije se, pored sadaÅ¡njeg posla, bavila i manekenstvom, bila je fotomodel kao i vlasnik kozmetičkog salona. Talenat je za karate, a tvrdi da auto vozi kao muÅ¡karac.

Pre ulaska u Kuću rekla je da "zaslužuje da učestvuje u Velikom Bratu VIP zbog mojih poslovnih uspeha u modi, zbog toga što je mlada i prijatnog izgleda".

Prvi od troje finalista koji je napustio Kuću bio je "doktor za rokenrol" ili "ludi šeširdžija" Milić Vukašinović, a onda se dogodilo napeto finale - publika je odlučila da pobedi simpatična Nikšićanka zvana Barbi ili Mimi.

"I jeste mi i nije žao, bole me briga. Ispunio sam svoj zadatak - da se sprdam ovde! Bole me briga!", rekao je Ajs (Vladan Aksentijević) po izlasku iz Kuće. Dok se pozdravljao sa članovima porodice, njegovi fanovi su mu na poklon doneli - sarme!

Inače, finaliste su dočekali i svi ostali ukućani, osim Borka (nije želeo da doÄ'e) i Skaj Viklera koji je navodno "slavio ostanak Ajsa u Kući, pa je presisao". Ipak, Skaj se tokom večeri pridružio ostalima, jer se oseća bolje. Samo je Borko ispao...zna se Å¡ta!

Oni su bili podeljeni oko toga ko treba da pobedi. Većina je ipak bila za Mimi.



AJS NAPAO ERU I SVE ŽENE!

Kad je Ajs izašao iz Kuće pale su teške reči, uvrede, a najviše ga je nervirao Era Ojdanić, za koga je rekao da je seljak. Era mu je dobacivao da "zna sve narodnjake, ali se forlira", na šta je Ajs zaurlao: "Ućuti, bre višeeeee!".

Potom se verbalno obračunao i sa ženama: "Žene u Kući su bile lepe, sa svakom bih imao seksualne odnose, ali sam znao da od toga nema niÅ¡ta. Malo sam se sprdao sa SlaÄ'om, viÅ¡e iz dosade. Znao sam da od toga neće biti niÅ¡ta, pa sam se malo sprdao".

Upitan ko mu je osim Skaja bio podnošljiv u Kući, odgovorio je da su to Borko i Bićko, sa kojima je blejao oko bazena. "I Kaja je OK, samo je malo smarala sa onim 'ide mi se kući, ide mi se kući'...".Na to mu je Kaja nešto dobacila, a onda je Ajs odbrusio: "Ma, sve ste klošarke i bole me briga! Ma, žene mogu samo da platim!".

"Posle svega što mi se izdešavalo i životu, naravno da imam takav stav", dodao je hiphoper.

Milić je bio razočaran, moglo se to zaključiti po njegovom izrazu lica. Kada je izašao iz Kuće, rekao je da nije razmišljao da li će prvi izaći iz Kuće, a prethodnog dana je rekao da je "već pobedio". Odmah po izlasku iz Kuće, Miliću se u zagrljaj bacila njegova supruga.

"Ja sam pobedio, jer ovo ne može da se naplati novcem kako sam se divno družio sa ovim ljudima. A ova nagrada nekad nije mogla ni da mi traje mesec dana", rekao je Milić i dodao da ne bi promenio ništa u svom ponašanju ni za milion dolara. .

Milić se slatko nasmejao prilogu nazvanom "Ne prekidaj me!", koktelu njegovih "razgovora" sa ukućanima tokom kojih se nervirao što ga ostali prekidaju dok priča.

O odnosu sa ženama u Kući, rekao je da je njegov odnos bio veoma korektan, s obzirom na njegov seksualni nagon. "Sa Mimi je bilo jako lepo družiti se. Nije shvatila neke moje šale, na žalost", rekao je Milić.

Ostale ukućanke su potvrdile da je Milić bio super, a Zorica Marković je ustala sa stolice i poljubila ga. Pomirenje uživo!

U nedelju smo konačno saznali i ko je krtica u Kući. Krtica je...pa krtica! Doduše ne prava, već plišana, ali ipak krtica.

Dok su ukućani proteklih mesec dana, pogotovo u početku "mozgali" ko bi mogao da bude "krtica", meÄ'usobno se optuživali i sumnjičili, Veliki Brat ih je iznenadio. Krticu je stavio u dvoriÅ¡te i sve vreme ih držao u neizvesnosti...Do nedelje.

(MONDO)
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

El Fenomeno

 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

dus@n

odlican tv show ali ga nece biti duze vreme izgleda

hariso1