News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

April 28, 2024, 08:18:04 PM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

[BD] Centrebet free bet 20 eura + 20 eura

Started by El Fenomeno, January 24, 2008, 09:53:43 PM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno




Jedna od najboljih ponuda trenutno kada su u pitanju bonusi sa depozitom u saradnji sa nasim prijateljem velicem. U pitanju je kladionica Centrebet za koju imam samo reci hvale. Odlicne kvote, dobra podrska, brza isplata I naravno odlican rejting B+. Kako odraditi ovo? Veoma lako, samo treba ispostovati nekoliko koraka pre ulaganja novca.

Kao prvo treba poslati mail na ovu adresu vvelic@yahoo.com sa subjektom 'extraCB'. Potrebno je navesti u poruci da ste clan Bonus Tipovi Foruma.
Dobicete povratni mail od velica sa jedinstvenim brojem i tek nakon toga spremni ste za registraciju u ovoj odlicnoj kladionici.
Registrujte se obavezno ovde Centrebet i obavezno u polje Promotional Code upisite AFFGBP kako biste dobili 20 eura free bet. Nakon ovoga spremni ste da uplatite 20 eura, preporucujem moneybookers. Njihova podrska ce vam za verifikaciju moneybookersa traziti sliku licne karte i nekog racuna npr. mob. telefon ali to bar nije problem.Nakon uplate spremni ste da odigrate. Mozete odigrati i na kvotu 1,01 i povuci novac.

Zasto izabrati ovu kladionicu i ovu pondu i sta se sve dobija uz nju?! Znaci za uplatu od 20 eura dobijate free bet u istom iznosu i dobijate na svoj moneybookers 20 eura nakon 10 dana. E sada, procenite da li je ovo dobra ponuda. Ja mislim da je fenomenalna jer ne mozete izgubiti. Onih 20 eura koje ulozite nakon 10 dana ce vam biti vracene a imate veliku mogucnost da u samoj kladionici napravite dosta novca od 20 eura koje ste ulozili i 20 eura free beta koje dobijate nakon sto ulozite novac na neku od utakmica. Zelim svima puno srece i ako imate bilo kakvih pitanja slobodno postavite u ovoj temi. Pozz  ;)

 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

torcidaWM

1. znači uplatim 20 â,¬ sa MB
2. znači da imam 20â,¬ na centrebet računu +dobijem 20 â,¬ freebet
3. nakon 10ak dana uplate mi nazad 20 â,¬ na MB račun

Tako sam ja shvatio???

Zanima me joÅ¡ taj freebet, ako tih 20â,¬ stavim na kvotu 2 i dobijem. Hoću li dobiti 40 â,¬ ili 20â,¬ tj. hoće li mi ukupni račun biti 60â,¬ ili 40â,¬ nakon dobivene freebet oklade. (Zapravo oduzima li se freebet od dobitka?)


El Fenomeno

Quote from: torcidaWM on January 26, 2008, 03:11:49 PM
1. znači uplatim 20 â,¬ sa MB
2. znači da imam 20â,¬ na centrebet računu +dobijem 20 â,¬ freebet
3. nakon 10ak dana uplate mi nazad 20 â,¬ na MB račun

Tako sam ja shvatio???

Zanima me joÅ¡ taj freebet, ako tih 20â,¬ stavim na kvotu 2 i dobijem. Hoću li dobiti 40 â,¬ ili 20â,¬ tj. hoće li mi ukupni račun biti 60â,¬ ili 40â,¬ nakon dobivene freebet oklade. (Zapravo oduzima li se freebet od dobitka?)


Ovaj prvi deo si odlicno shvatio. A sto se tice free beta, ako stavis 20 eura na kvotu 2 dobices 20 eura cisto. Free bet ne mozes da podignes. To je sve. Ako te jos nesto zanima slobodno pitaj. Pozz

 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

perolozac


torcidaWM

Kad i u kojem obliku dobijem pravo na freebet, dodje mi na mail neki kod ili slično?

El Fenomeno

Quote from: torcidaWM on January 29, 2008, 12:08:48 AM
Kad i u kojem obliku dobijem pravo na freebet, dodje mi na mail neki kod ili slično?

Nakon ulaganja 20 eura , bez obzira da li si pogodio ili promasio imas pravo na free bet. Koristis ga tako sto odigras ono sto zelis i u donjem delu tvog bet slipa se pojavi kvadratic koji cekiras ukoliko hoces da iskoristis free bet.Ostaje ti samo da upises iznos free beta koji hoces da iskoristis. Pozz i srecno
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

El Fenomeno

Quote from: perolozac on January 27, 2008, 11:45:12 AM
Do kada traje ponuda???

Koliko znam nema odredjen datum, sto znaci da traje dok je ne ukinu. Zato ipak treba na vreme uloviti ovaj bonus jer ovakvih promocija nema bas uvek. Pozz
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

torcidaWM

Quote from: Admin on January 29, 2008, 12:13:19 AM
Quote from: torcidaWM on January 29, 2008, 12:08:48 AM
Kad i u kojem obliku dobijem pravo na freebet, dodje mi na mail neki kod ili slično?

Nakon ulaganja 20 eura , bez obzira da li si pogodio ili promasio imas pravo na free bet. Koristis ga tako sto odigras ono sto zelis i u donjem delu tvog bet slipa se pojavi kvadratic koji cekiras ukoliko hoces da iskoristis free bet.Ostaje ti samo da upises iznos free beta koji hoces da iskoristis. Pozz i srecno

AHA, znači nakon Å¡to uložim 20 â,¬ , ja sam tek 2 uložio :) (nije zar da moram odjednom 20 â,¬ uložiti :( )

El Fenomeno

Za to vec moras pitati velica, ali koliko ja znam treba da se ulozi svih 20 eura. Postoji mogucnost da moze iz vise puta ali mislim da ces dobiti free bet samo na ta 2 koja si ulozio.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

Pink Floyd

Verovatno ces dobiti free bet jednak prvom ulogu... tj. 2e...
"I'll See You on the Dark Side of the Moon"

El Fenomeno

Quote from: Pink Floyd on January 29, 2008, 04:52:55 PM
Verovatno ces dobiti free bet jednak prvom ulogu... tj. 2e...

Sto se tice free beta tu je sigurno da ce dobiti samo 2 eura ali nisam siguran za onaj bonus od 20 eura. Koliko znam mora u jednom ulogu da bude 20 eura ali postoji mogucnos da moze iz vise puta. Cim se javi velic imacemo pravu informaciju.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

duledu

Pozurite, sutra je poslednji dan za extra bonus promo!

torcidaWM

puf... ali bas nigdje nije naglaÅ¡eno da se mora odjednom odmah svih 20 â,¬ odigrati da bi se dobili bonus i freebet :-[

El Fenomeno

Quote from: torcidaWM on January 30, 2008, 11:36:37 PM
puf... ali bas nigdje nije naglaÅ¡eno da se mora odjednom odmah svih 20 â,¬ odigrati da bi se dobili bonus i freebet :-[

A zasto se stalno spominjala kvota 1,01?! Da li si se zapitao mozda, da se ulozi 2 eura ili svih 20 eura. A rekao sam jedno 5 puta, ako nesto nije jasno pitajte u ovoj temi. Sad su svi drugi krivi. Nemam nista drugo da ti kazem osim da se na greskama uci!!!  ;)
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

torcidaWM

Quote from: Admin on January 30, 2008, 11:44:13 PM
Quote from: torcidaWM on January 30, 2008, 11:36:37 PM
puf... ali bas nigdje nije naglaÅ¡eno da se mora odjednom odmah svih 20 â,¬ odigrati da bi se dobili bonus i freebet :-[

A zasto se stalno spominjala kvota 1,01?! Da li si se zapitao mozda, da se ulozi 2 eura ili svih 20 eura. A rekao sam jedno 5 puta, ako nesto nije jasno pitajte u ovoj temi. Sad su svi drugi krivi. Nemam nista drugo da ti kazem osim da se na greskama uci!!!  ;)

Ma ne krivim ja nikoga, jednostavno spominjanje 1.01 kvote me asociralo na to da kladionica ne zahtjeva okretanje 2-3 puta tih 20â,¬ na neki recimo 1.4 minimalni tečaj i slično Å¡to je običaj nekih kladionica. A iskreno mislio sam da je svejedno kladionici jesam li stavio 20â,¬ odjednom ili odigrao 10 uplata po 2â,¬, nekako sam imao u planu dugoročno se kladuckat na ovoj kladionici, vidim dobar rejting i neloÅ¡i tečajevi. Ovce su na broju, ta nisam niÅ¡ta izgubio :)