News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

March 29, 2024, 10:17:15 AM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Tipovi dana 11.08.2011.

Started by Angell, August 11, 2011, 08:57:40 AM

Previous topic - Next topic

Angell

Pocinje takmicenje...prijavi se i osvoji novcani bonus kladinice BETADRIA.com!

Pre postovanja tipova obavezno procitati pravila.

Svaki tip mora da sadrzi ove elemente i zato molimo sve takmicare da jednostavno odrade copy/paste u svoj post. Hvala puno unapred!

Quotebr.
skor:
vreme:
Par:
Tip:
kvota:
kladionica:
BETADRIA.com

Analiza:

Sponzor takmicenja kladionica : BETADRIA.com
I mesto - 45 eura,  II mesto - 25 eura,  III mesto - 15 eura, IV mesto - 10 eura, V mesto - 5 eura


Napomena: Nagradu je potrebno obrnuti 3x pre povlacenja na kvotu 2.0 i vecu!



Takmicenje pocinje 01.08.2011. a zavrsava se 31.08.2011.. Srecno!

 
 




Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

bozicso

#1
br. 5
skor: 3/4 +200
vreme: 23:40
Par: Fyrstenberg M./Matkowski M. - Đoković N./Tipsarević J.    FT 3:6, 7:6, 10:5
Tip: 1
kvota: 1,95
kladionica: BETADRIA.com

Analiza: drugo kolo parova na turniru u Montrealu. NaÅ¡i teniseri su se prijavili na turnir samo iz razloga da osete podlogu pre sigl mečeva, pogotovo Novak koji nije igrao od Vimbldona. U prvom kolu napravili su malo iznenaÄ'enje i u meču punom obrta uspeli da dobiju Pečnera i Knowla u trećem setu na bolje živce (rekao bih) 12-10.
Danas ih kladionice proglašavaju kao blage favorite, ali za mene je to samo na papiru. Poljaci su kao 7. nosioci bili slobodni u prvom kolu. pre manje od mesec dana uzeli su turnir u Sopotu, prošle nedelje u Vašingtonu ispali su u 1/4 finalu od Zikija i Ljodre 7-6,7-5 koji su i osvojili turnir.
ono zbog čega sam se odlučio za ovaj par je činjenica da Poljaci već godinama igraju zajedno a Novaku i Tipsi je mnogo bitniji singl. Pre ovog dubl meča Novak igra protiv ÄŒilića a igrao je i juče, dok Tipsa igra sa Dodigom a takoÄ'e je igrao juče ali za razliku od Novaka 3 seta!

danaÅ¡nji mečevi neće biti laki, pogotovo za Tipsarevića koji je i proÅ¡le nedelje igrao turnir a igra sa čovek koji je pobedio Nadala juče. Poljaci godinama igraju zajedno i več dugo su u top10 svetskih dublova, biće potpuno odmorni, iskusniji su i  ubeÄ'en sam u njihov prolaz.
opklada je džentlmenski sporazum dva gospodina.

ayite

#2
br.4
skor:1/3
vreme:20:00
Par: Wawrinka S. - Anderson K.   FT 6:4, 4:6, 6:4
Tip:2:1
kvota:3.20
kladionica: BETADRIA.com

Analiza:

Bice ovo sigurno zanimljiv mec , i jedan i drugi stigli do ove faze turnira nakon dve lake pobede.U prvom kolu Wawrinka je igrao protiv Nalbandiana i dobio sa 6:1, 6:4 a u drugom protiv Russela kojeg je rutinski savladao sa 6:3,6:2 a sto se tice Andersona on je u prvom kolu izbacio sljakasa Andujara takodje bez nekih vecih problema, imao je 11 aseva i spasao je 4/5 brejk lopti.U drugom kolu oduvao Murraya sa 6:3, 6:1 sto mi je neverovatno drago da je ucinio a servis ga je sluzio odlicno.Sada igra protiv Wawrinke koji ove sezone imao odlican skor na betonu , 14 pobeda i svega 3 poraza, vec je osvojio jedan turnir u Chennaiu dok je dobro igrao i na AO gde je stigao do QF ali ga je zaustavio Federer i isto tako na Indian Wellsu do QF i opet Federer.Kvota je prilicno velika na Wawrinku na sta je uticala sasvim sigurno i pobeda Andersona nad Murray-om i mislim da je vredna uzimanja pobeda Wawrinke jer je ipak iskusniji od Juznoafrikanca , tako da cu tih 1.55 uzeti za neki tiket a posto sve nesto kontam da bi ovo moglo u tri seta vrlo lako da ode ako servis Andersona bude na nivou tako da over 22.5 se cini sasvim ok a i neki taj brejk bi vrlo lako mogao pasti i verujem da bi ovo konacno mogao biti jedan tezi i duzi mec za obojicu s obzirom da jos nisu igrali takav ovde u Montrealu.

mythos

#3
br.1
skor:/
vreme:20:00
Par:Vinci-Ivanovic   FT 7:6, 6:2
Tip:1
kvota:2.8
kladionica: BETADRIA.com

Analiza:
Zanimljivo je kako je Vinci lagano pobedila Vozniaki juce sa 2:0 u setovima. Pri rezultatu 5:3 za Karolin u 2. setu vec sam video njenu pobedu ali je Vinci dodala gas i sa 4 osvojena gema uzastopno pobedila u mecu. I u prvom setu je slicno igrala.
Ana Ivanovic je moja najomrazenija teniserka sto se tice prognoziranja,niko ne zna kako ce odigrati mec pa cak ni ona sama.
Ja sam ubedjen da ce Vinci i danas izvojevati pobedu + kvota je fenomenalna 2.8!

Evo malo njihove medjusobne statistike:

43 2006ANTWERPCARPETR32A. Ivanovic6-3 6-318
85 2007GOLD COASTHARDR32A. Ivanovic7-6(5) 6-114 (3)
82 2009BRISBANEHARDR16A. Ivanovic6-7(4) 7-5 6-15 (1)
46 2010LINZHARDSA. Ivanovic6-3 7-529 (7)
38 (5) 2011PATTAYA CITYHARDQR.Vinci7-5 6-319 (2)

4:1 u pobedama je za Anu,ali ono sto ide u prilog mom tipu je to da je zadnji duel koji je igran u Pataji ove godine dobila Roberta.
Srecno  .[gr].

ivan-dzo

#4
br.6
skor:5/5 +515
vreme:20.45
Par:Sefild Vendzdi - Blekpul   FT 0-0
Tip:3+
kvota:1.95
kladionica: BETADRIA.com

Analiza:+Poslednji mec 1. runde Carling Kupa. Glavna karakteristica ovog kola su bili golovi. Palo ih je gomila, pa nema razloga da ih nebude i veceras. Oba tima imaju puno ambicija u ovoj sezoni, prvenstveno u svojim ligama. Blekpul je poceo odlicno u Campionsipu. Savladan je gostima Hal 1-0, dok je u ligi 1 Sefild V. pobedio u proslu subotu Rocdejl sa 2-0, po izvestajima rutinski. Veoma je ovde vazno reci, da oba tima nemaju ambicija u Karling kupu. Zato ce danas izvesti sarene sastave, da nenavodim sada ko ce izostati, a ko igrati, jer verujem da posebno igrace iz Sefilda slabile poznajemo, uglavnom, oba tima ce igrati rastereceno, pa sta urade, pez pritiska, a takve utakmice obicno donose i golove. Obzirom da su oba tima odigrala ispod 2,5 golova u prvom kolu, a da imaju solidne napade, mislim da je 3+ ovde realna opcija.

Prenos na Sport Klubu + u 20.45, otvorite pivce i uzivajte. Bice golova i otvorene napadacke igre...

Srecno !

DeeKay

#5
br.1
skor:0
vreme:23:00
Par:Fish-Gulbis   FT 4:6, 6:3, 6:4
Tip:tocan rezultat 2-0
kvota:2,35
kladionica: BETADRIA.com


Fish je americki tenisac, 8 na svijetu, americku turneju je odlicno poceo, igrao finale Los Angelesa gdje je upravo porazen od Gulbisa. Krasi ga jak servis, forehand, pozrtvovnost i dobro kretanje. Ovdje je dobio Lopeza lagano 2-0. Gulbis je litvanski tenisac, mlada nada kojoj godine prolaze, a talent se ne iskoristava. Osvojio je ove godine LA, no do toga je igrao ocajno. Ovdje je jedva dobio Ferrero-a 2.1, te mu je Llodra predao u drugom kolu. Mnogo je grijesio u tome mecu protiv Ferrero-a, imao problema na returnu, forehandom je takodjer grijesio dosta; cim loptica duze ostae u igri, Gulbis nema rijesenja. Fish je u stanju drzat lopticu unutra neko vrijeme, sigurno duze od Gulbisa, te tu vidim glavnu prevagu. U svim ostalim  parametrima je takodjer Fish za nijansu bolji, te ocekujem ovdje njegovu pobjedu, cak i u 2 seta.

josko01

#6
br.2
skor:1/1
vreme:18:00
Par:Berdych T. - Karlović I.   FT 6:3, 7:6
Tip:Rezultat setovi, 2:0
kvota:1.90
kladionica: BETADRIA.com

Analiza:

Karlovic ceka dijete i nije koncentriran na tenis, barem kako on kaze. Protiv Monaca nije puno pokazao ovdje, ali Monaco sam po sebi nije igrac kojem treba vjerovat, pogotovo na hardu. Protiv Petzschnera jucer je uspio izgubiti tie break bez jednog jedinog poena osvojenog u njemu, a i u trecem setu je bio u breaku zaostatka, pruzio je cak vise break prilika nego uobicajeno ali Petzschner ih nije znao iskoristiti. Danas ide na Berdycha, igraca kojem takodjer ne vjerujem previse, ali Berdych ipak ima 16-5 na hardu ove sezone i ako dodamo k tome odredjen nivo nezainteresiranosti Karlovica za tenis u ovom trenutku s obzirom na privatni zivot, zato mislim da ce to lako berdych dobiti

tuninho

#7
br. 1
skor: 0/0
vreme: 20.20
Par: Chicago Cubs - Washington Nationals  FT 4-2
Tip: 1   
kvota: 1.80
kladionica: BETADRIA.com

Analiza:

Washington je vrlo dobar kod kuče, ali utakmice u gostima su mu loše ,što nije ništa novo,jer su ovako bile i prošle sezone. Jordan Zimmermann počinje kao pitcher za Washington i ima, 0-1 sa 6,35 ERA u karijeri i11. osvojena inninga protiv Chicaga.Za Chicago Cubs počinje Ryan Dempster koji je dominirao Washingtonu u svojoj karijeri, s 8-1 rezultatom i 2,97 ERA protiv Natsa. Dempster je odlično odigrao prošli petak na četiri run-a,sa šest izmjena protiv Cincinnati Redsa,sa kojim je pokupio svoju 9. pobjedu ove sezone. A Cubsi imaju 12-4 otmjer kada je počeo Dempster u posljednjih 16. utakmica.Igram na Chicago i Sretno svima.lp