News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

April 20, 2024, 12:40:30 PM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Tipovi dana 22.02.2011.

Started by El Fenomeno, February 22, 2011, 12:02:25 AM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno

Vreme za prijavu je isteklo...svim takmicarima puno srece do kraja takmicenja a sve ostale ocekujemo vec sledeceg meseca u novom takmicenju!!!

Pre postovanja tipova obavezno procitati pravila.

Svaki tip mora da sadrzi ove elemente i zato molimo sve takmicare da jednostavno odrade copy/paste u svoj post. Hvala puno unapred!

Quotebr.
skor:
vreme:
Par:
Tip:
kvota:
kladionica:
BET365

Analiza:

Sponzor takmicenja kladionica : BET365
I mesto - 45 eura,  II mesto - 25 eura,  III mesto - 15 eura, IV mesto - 10 eura, V mesto - 5 eura

Napomena: Nagradu je potrebno obrnuti samo 1x pre povlacenja.

BET365 daje bonus 100%....ulozi 100e i dobices od njih jos 100e. Opsirnije o ovoj promociji ovde!


Takmicenje pocinje 01.02.2011. a zavrsava se 28.02.2011.. Srecno!

 
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

JanVesely

#1
br.
skor:
vreme: 18:30
Par: Sania Mirza vs Bojana Jovanovski    FT 2-0
Tip: 0-2
kvota: 2.20
kladionica: BET365

Analiza:

U prvom kolu turnira u Dubaiu, Bojana Jovanovski ce se sastati sa Mirzom iz Indije. Juce u kvalifikacijama, Jovanovski nije uspela da dobije mec protiv Katarine Bondarenko sa 2-0 u setovima iako je dobila prvi set 6-0. U drugom mnogo gresaka i cak cetiri izgubljena servisa i na kraju je bilo 5-7. Medjutim u trecem setu Bojana je ponovo zaigrala bolje i lako resila mec u svoju korist.
Danas ocekujem protiv Mirze da ima mnogo laksi posao. Mirza je mnogo slabije rangirana igracica koja nije ni u prvih 100, a ovde je zahvaljujuci specijalnoj pozivnici organizatora, takozvanoj Wild Card.
Jovanovski je ove sezone igrala odlican tenis, pobedjivala je neke vrhunske igracice (kao sto su Peneta, Rezai, Kanepi, i to sve sa po 2-0), protiv Zvonareve koja je treca na svetu je nedavno uspela da osvoji set. Tako da mislim da sve osim ubedljive pobede Bojane Jovanovski danas, bi bilo veliko iznenadjenje.

JanVesely

br. 6
skor: 3/5 (-43)
vreme: 18:30
Par: Sania Mirza vs Bojana Jovanovski
Tip: 0-2
kvota: 2.20
kladionica: BET365

ludidjole

#3
br.5
skor:3/4
vreme:20:45
Par:Piterboro Jun. - Kolčester Jun.   FT 1-1
Tip:1
kvota:1.85
kladionica: BET365

Analiza:         Npower League One  Engleska i mesto Peterborough mesto gde ce se odrzati derbi i jedna od mnogo bitnih utakmica za obe ekipe. Ono sto me ovog puta opredeljuje za domacina je sam pogled na tabelu gde domacin koji se nalazi na 4 mestu pet bodova razlike u odnosu na danasjneg rivala i dosta bodova za razliku od Brajtona koji ove sezone zaista sjajno igra i takoreci vec rezervisao poziciju broj 1 ali Bornmauth koji je na drugoj poziciji koja isto vodi bez borbe u play-off u ligu vise bezi mu sa 4 boda ali i sa utakmicom vise. Sjajna sansa za domacine ovog susreta da se pobedom priblize poziciji koja direktno vodi u championchip. Jos jedan detalj me vuce ka mom tipu. Broj pogodaka domace ekipe do ovog kola je 66 i 12 golova vise od sledece efikasne ekipe. Jeste cinjenica da su i dosta golova primili isto tako navise u ligi ali je cinjenica da se fudbal igra zbog golova a ja se u ovom trenutku uzdam u njihove napadace i znam da mogu u svakom trenutku postici gol vese nego laosa odbrana primiti. Narocito dobro igraju na domacem terenu gde sa 36 bodova u vrhu su liste po broju kuci osvojenih bodova sa 11 pobedjenih,2 neresene i tri poraza. U ovoj godini su bez izgubljene utakmice sa samo jednom neresenom dok nasuprot Kolcester u ovoj godini bez pobede na gostujucim terenima. Veoma dobra liga gde ekipe uglavnom vladaju na domacim terenima i borbe za sam vrh tablice,direktan plasman u championchip,veliki ulog i mislim da danas domaca ekipa sem pobede drugog izbora nema             Tip 1

ludidjole

Quote from: ludidjole on February 22, 2011, 09:47:19 AM
br.5
skor:3/4
vreme:20:45
Par:Piterboro Jun. - Kolčester Jun.
Tip:1
kvota:1.85
kladionica: BET365

Analiza:         Npower League One  Engleska i mesto Peterborough mesto gde ce se odrzati derbi i jedna od mnogo bitnih utakmica za obe ekipe. Ono sto me ovog puta opredeljuje za domacina je sam pogled na tabelu gde domacin koji se nalazi na 4 mestu pet bodova razlike u odnosu na danasjneg rivala i dosta bodova za razliku od Brajtona koji ove sezone zaista sjajno igra i takoreci vec rezervisao poziciju broj 1 ali Bornmauth koji je na drugoj poziciji koja isto vodi bez borbe u play-off u ligu vise bezi mu sa 4 boda ali i sa utakmicom vise. Sjajna sansa za domacine ovog susreta da se pobedom priblize poziciji koja direktno vodi u championchip. Jos jedan detalj me vuce ka mom tipu. Broj pogodaka domace ekipe do ovog kola je 66 i 12 golova vise od sledece efikasne ekipe. Jeste cinjenica da su i dosta golova primili isto tako navise u ligi ali je cinjenica da se fudbal igra zbog golova a ja se u ovom trenutku uzdam u njihove napadace i znam da mogu u svakom trenutku postici gol vise nego losa odbrana primiti. Narocito dobro igraju na domacem terenu gde sa 36 bodova u vrhu su liste po broju kuci osvojenih bodova sa 11 pobedjenih,2 neresene i tri poraza. U ovoj godini su bez izgubljene utakmice na domacem terenu sa samo jednom neresenom dok nasuprot Kolcester u ovoj godini bez pobede na gostujucim terenima. Veoma dobra liga gde ekipe uglavnom vladaju na domacim terenima i borbe za sam vrh tablice,direktan plasman u championchip,veliki ulog i mislim da danas domaca ekipa sem pobede drugog izbora nema             Tip 1

nishlije

#5
br.7
skor:5/6 +605
vreme:20h45
Par:Norwich v Doncaster   FT 1-1
Tip:norwich -1
kvota:1,65
kladionica: BET365

Analiza:
Engleska Championship. Postoji mogucnost da se ova utakmica odlozi jer gosti imaju velike kadrovske probleme. Tacnije trener gostiju je zatrazio od saveza da odlozi jer ne moze da racuna na 14 igraca. Donkaster dosta lose u poslednje vreme, na poslednjih 10 utakmica zabelezili su cak 7poraza.
Norwich se nalazi na 5poziciji ali ima samo bod manje od drugoplasiranog Notingema koji bi danas trebalo da pobedi tako da ovde norwich mora da ide na pobedu. Norwich solidno igra kuci mada umeju da kiksu ali na ovakvim utakmicama i kako su svi u gordnjem vrhu izjednaceni ne smeju da gube bodove na svom terenu, pogotovo ne protiv ovakvog protivnika. Oni su uspeli na teskom gostovanju protiv leeds-a da uzmu bod, 2-2 i imali su prednost od 1-2.
Prvi mec je dobio donkaster sa 3-1 i vreme je im se sad norwicsh revansira, a posto ce gosti biti oslabljeni i za svog golgetera Sharpa ocekujem da domacin pobedi sa 3,4-0!

josko01

#6
br.
skor:
vreme:18:30
Par:Ivo Karlovic vs Janko Tipsarevic   FT 0-2
Tip:0:2
kvota:2.20
kladionica: BET365

Analiza:
Danas se susrecu Ivo Karlovic i Janko Tipsarevic.
Ivo Karlovic je trenutno 141. igrac svijeta.Ove godine ne pruza bas najbolje meceve.Od 4 turnira koje je igrao ove godine uspio je proci prvo kola samo na jednom i to na San Jose.Na Australia openu je izbugio od Dodiga,u Zagrebu od Brandsa,te u Memphisu od Russel.Sve u svemu jako slabe predstave ove sezone.
S druge strane je Janko Tipsarevic 52. igrac svijeta.Ove godine igra solidno.U Chennaiu je dosao do polufinala,i Australiji je zaustavljen u drugom kolu od Verdasca,te takoder u drugom kolu Memphisa od Roddicka.Vidimo ispadao je od tenisaca koji su u top 20,te im pruzao solidan otpor.
Karlovica igra jako lose,samo ima dobar servis i tako se bazira cijela njegova igra,ali mu to bas u zadnje vrijeme ne polazi za rukom,pa mislio da bi Tipsarevic ovaj mec trebao lagano dobiti

Pirke

#7
br.5
skor:2/4
vreme:20:45
Par:Lyon - Real Madrid  FT 1-1
Tip:2
kvota:1,91
kladionica: BET365
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ovo je repriza proslogodisnje utakmice u kojoj je Lyon bio odlucniji i organizovaniji sto za vecerasnji susret to ne bi mogao reci.Lyon ce danas biti bez povreÄ'enog Lisandra Lopez-a a sto se tice ostalih u ekipi trebalo bi da su spremni iako se  Golman Hugo Loris vratio mislim da jos nije spremamn u potpunosti iako ce se o tome odluciti u posljednjem trenutku.Za Real su svi spremni sem Higuaina koji je imao nedavno operaciju ali to nebi trebalo da predstavlja problem za Real koji po svemu sudeci bi veceras konacno mogao odnijeti pobjedu nad po meni oslabljenim Lyonom.Koeficient je veoma visok i to s razlogon na osnovu prijasnjih utakmica ali mislim da veceras Real uzima pobjedu u kojoj nebi trebalo biti previse golova pa sretno ko isprati ovaj par.
Ah stari moj pokušao prestat al neide,šta da ti kažem teška vremena.

mitask

#8
br.3
skor:1/2   -9
vreme: 20:45
Par:København v Chelsea   FT 0-2
Tip:2
kvota:1.83
kladionica: BET365

Analiza:

Chelseu je preostala joÅ¡ liga prvaka, ispali su iz iz Carling i FA Cupa a u prvenstvu čisto sumnjam da imaju joÅ¡ neke Å¡anse za trofej. Trener Ancelotti je istakao da mu je prioritet do kraja sezone plasman meÄ'u prve četiri momčadi u Engleskoj, dok će u Ligi prvaka pokuÅ¡ati da dogura Å¡to dalje. Njegov najveći adut u susretu sa Kopenhagenom je najnovija akvizicija, Å¡panjolski napadač Torres, koji će zajedno sa Anelkom i Maloudom ponovo predvoditi napad Chelseja, dok mladi Å¡toper Luiz nema pravo nastupa, obzirom da je već igrao u ovom takmičenju za ekipu Benfice. Zbog povreda i dalje u konkurenciji nisu Alex, Benayoun i Zhirkov.
Kopenhagen se do sada pokazao kao veliki borac no sada tek dolaze one prave utakmice i mislim da su one ipak previše za njih i mislim da će Kopenhagen ući oprezno u ovaj susret pa će usamljen u napadu biti N'Doye, dok bi Santin trebao biti na klupi.


ivan-dzo

#9
br.1/8
skor:-400
vreme:20.45
Par:Notingem Forest - Preston  FT 2-2
Tip:4+
kvota:3.00
kladionica: BET365

Analiza:Notingem je u odlicnoj formi. Imaju 7-2-1 u zadnjih 10 utakmica i izbili su na drugo mesto. Kod kuce nemaju poraz, podigli su efikasnost, na svakoj utakmici od poslednjih 10 dali bar po jedan gol, ali nisu davali vise od dva. Mislim da mozemo ocekivati da i oni prokinu, tj da postignu barem 3 gola. Preston je odlicna prilika za to, oni su vec ispali iz lige, i igrace rastereceno do kraja prvenstva. 0-4-6 u zadnjih 10, pretposlednji na tabeli gostujucih ekipa 2-4-9 i ukupno su stvarno najgora ekipa u ligi. Jesenas dobio Notingem 2-1   a za veceras mislim da je 3-1 najrealniji ishod. Domacin ce pobediti, samo je pitanje sa koliko golova razlike. Bice dobra utakmicato je sigurno. Jedan od najgorih meseci u mojoj kladionicarskoj karijeri se nastavlja  .[/o]. .[/o]. .[/o].

Hare88

#10
Br. 6
Skor: 4/5 (+189)
Vrijeme: 20:45
Par: Lyon - Real Madrid  FT 1-1
Tip: manje od 2,5
Kvota: 1,70
Kladionica: BET365

Analiza: Real opet dolazi u Lyon da pokuÅ¡a uraditi neÅ¡to viÅ¡e u Ligi prvaka. ProÅ¡le godine ih je sruÅ¡io Miralem Pjanić na Bernabeu, a pitanje je Å¡ta će biti ove godine? Real sigurno neće srljati u ovom meču, zna Mourinho veoma dobro kako se igraju ove utakmice. S druge strane, Lyon je u dobroj formi jer su u posljednja dva duela francuskog Å¡ampionata zabili 8 golova, po četiri St. Etiennu i Nancyu. MeÄ'utim, ovo će biti potpuno druga vrsta meča jer se radi u velikoj važnosti istoga, te je pitanje koliko će napadačka linija Lyona doći do izražaja a po mom miÅ¡ljenju neće puno jer Real veoma dobro zna zatvoriti puteve do svog gola. Ima izostanaka i kod jedne i kod druge ekipe i to treneri obje ekipe neće moći računati na svoje najubojitije igrače - napadače Lisandra Lopeza i Gonazala Higuaina. To nam joÅ¡ dodatno govori da će se prvenstveno morati misliti o svom golu a ne o ofanzivnim zadacima jer ipak ima i revanÅ¡ susret koji će sigurno na kraju odlučiti jer teÅ¡ko da ovdje ijedna od ekipa može napraviti rezultat vrijedan prolska u sljedeći krug nakon samo jednog meča. S toga, mislim da će ovo biti jedna tvrda utakmica koja će zavrÅ¡iti sa najviÅ¡e dva pogotka.

josko01

Quote from: josko01 on February 22, 2011, 03:03:44 PM
br.6
skor:5/5
vreme:18:30
Par:Ivo Karlovic vs Janko Tipsarevic
Tip:0:2
kvota:2.20
kladionica: BET365

Analiza:
Danas se susrecu Ivo Karlovic i Janko Tipsarevic.
Ivo Karlovic je trenutno 141. igrac svijeta.Ove godine ne pruza bas najbolje meceve.Od 4 turnira koje je igrao ove godine uspio je proci prvo kola samo na jednom i to na San Jose.Na Australia openu je izbugio od Dodiga,u Zagrebu od Brandsa,te u Memphisu od Russel.Sve u svemu jako slabe predstave ove sezone.
S druge strane je Janko Tipsarevic 52. igrac svijeta.Ove godine igra solidno.U Chennaiu je dosao do polufinala,i Australiji je zaustavljen u drugom kolu od Verdasca,te takoder u drugom kolu Memphisa od Roddicka.Vidimo ispadao je od tenisaca koji su u top 20,te im pruzao solidan otpor.
Karlovica igra jako lose,samo ima dobar servis i tako se bazira cijela njegova igra,ali mu to bas u zadnje vrijeme ne polazi za rukom,pa mislio da bi Tipsarevic ovaj mec trebao lagano dobiti

Zaboravio sam stavit skor i broj.sad neznam hoce li se priznat posto je mec poceo.tek sam sad vidio.

ayite

#12
br.4
skor:2/3
vreme:01:00
Par:Chela - Schwank                              FT 1:0 prekid
Tip:1
kvota:1.50
kladionica: BET365

Analiza:

Duel dva Argentinca i dva sljakasa koji uglavnom igraju na toj podlozi jer se na istoj najbolje snalaze.Chela je prilicno bolje plasiran na ATP listi i to je naravno sa razlogom jer nije uopste naivan igac jer i van sljake nekad zna da napravi neko iznenadjenje.Prosle sezone je odigrao 42 meca na sljaci i od toga dobio 30 a uspeo je da osvoji dva turnira prvo Houston gde je dobio upravo danasnjeg protivnika u drugom mecu turnira.Chela je na tom turniru bio prilicno ubedljiv pa je dobio i bolje rangirane tenisere.Drugi turnir koji je osvojio bio je u Bukurestu gde je sva cetiri meca dobio bez izgubljenog seta sa velikim hendikepima.Sto se tice ove sezone Chela vec ima dobar skor na ovoj podlozi i on iznosi 9 pobeda iz 12 meceva.U  Costa Do Sauipe je uspeo da dodje do polufinala gde ga je docekao veliki Almagra i izbacio ga da bi ista situacija bila i na sledecem turniru u Buenos Airesu samo su se ovde ova dva tenisera susrela u finalu gde je opet Almagra bio bolji ali je oba puta Chela uspeo da namuci odlicnog Spanca.Sa druge strane Schwank nije toliko dobar kao njegov danasnji protivnik ali nije nikako za potcenjivanje, kvota prilicno visoka jer je Chela nedavno zavrsio turnir pa bi jedina prepreka mozda mogla biti umor.Ove sezone Schwank je odigrao 4 meca od toga je cak 3 izgubio.Sto se tice tradicije ona je na strani Chele koji je dobio sva tri susreta protiv njegovog zemljaka tako da verujem da bi trebao da produzi tu tradiciju jer svakako jeste kvaliteteniji igrac.

dtabak

#13
Br. 4
Skor: 2/3
Vreme: 01:00
Par: Philadelphia Flyers - Phoenix Coyotes FT 2-2
Tip: Philadelphia Flyers
Kvota: 1.90
Kladionica: BET365

Iako su u seriji od 7 pobjeda, hokejashi Phoenixa mislim da veceras imaju tezak zadatak. Gostuju kod lider Istoka tim Philadelphia Flyers, I ujedno I najbolji domaci tim u celoj ligi sa skorom 19-8-2. Phoenix je jedno od prijatnih iznenadzenja ove sezone, u vrlo dobroj su formi, ali se to su pobjede sa jedan gol razlike. Imajuci u obzir format natecanja u NHL-u, kako I u ostalim americki sportovi, sve su to ekipe sa izednacenim rosterima, I prakticno male nijanse odlucuju meceve. Imajuci u previd I to da posebno u NHL-u tesko je ocekivati duzu seriju bez poraza, mislim da tesko mogu Coyoti da produze svoju seriju. U prilogu mog tipa ide I to da su Flyersi u zadnji mec pobjedili tim NY Rangers sa 4:2 u gostima, a I blizina najveceg konkurenta na istoku, tim Pittsburgha, koj je sad samo 6 poena u zaostatku. Jedini hendikep za domaci tim bi mogao biti otsustvo veterana Sean O'Donnell, koji je ozledzen, dok za goste neizvesan je nastup defanzivca Ed Jovanovski. Sretno!

The_Tabak

#14
Br: 5
Skor: 1/4
Vreme: 01:00
Par: Washington Wizards - Indiana Pacers  FT 96-113
Tip: Indiana ( - 5,5)
Kvota: 2.50
Kladionica: BET365


Analiza:

Nakon all-stara, nastavlja se regularni deo NBA lige. Timovi se vracaju na svoje obaveze i pre svega ambicije. Kad je domaca ekipa u pitanju, njihov cilj e uigravanje za sledece sezone. A gosti imaju sasvim druge ambicije - oni su na osmoj poziciji na Istoku i zele da je zadrze ili cak i poboljsaju. Sa najmladjim trenerom u ligi, oni izgledaju sasvim dobro i igraju kao neka druga ekipa. Imaju skor od 7 pobeda i samo 3 poraza sa Frankom Vogelom. Treba se uzeti u predvid i to da 2 od te 3 poraza su pretrpili od Miami Heat, a jedan posle produzetke od Detroit Pistons. Od Miami su ove utakmice izgubili tesno i imali su velike sanse da dobiju bar jedna od te dvije utakmice. Neiskustvo je njima tad presudilo. Sa druge strane, Washington ima u svom timu prvi pik drafta sa prosle sezone John Wall. On igra sasvim dobro, a drugi bitni igraci ove sezone su i Young i Lewis ko je dosao od Orlando. Ali sve o svemu, Washington je ipak jedna od najslabije ekipe u NBA i ne verujem da moze se nositi sa motivirani Pacersi. Zato tipujem 2