News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

April 24, 2024, 05:51:16 AM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Tipovi dana 19.02.2011.

Started by El Fenomeno, February 19, 2011, 12:02:53 AM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno

Takmicenje pocinje...Prijavi se i ti!!!

Pre postovanja tipova obavezno procitati pravila.

Svaki tip mora da sadrzi ove elemente i zato molimo sve takmicare da jednostavno odrade copy/paste u svoj post. Hvala puno unapred!

Quotebr.
skor:
vreme:
Par:
Tip:
kvota:
kladionica:
BET365

Analiza:

Sponzor takmicenja kladionica : BET365
I mesto - 45 eura,  II mesto - 25 eura,  III mesto - 15 eura, IV mesto - 10 eura, V mesto - 5 eura

Napomena: Nagradu je potrebno obrnuti samo 1x pre povlacenja.

BET365 daje bonus 100%....ulozi 100e i dobices od njih jos 100e. Opsirnije o ovoj promociji ovde!


Takmicenje pocinje 01.02.2011. a zavrsava se 28.02.2011.. Srecno!

 
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

krko

#1
br. 10
skor: 4/9
vreme: 20:45h
Par: Inter - Cagliari   FT 1-0
Tip: H1(-2)
kvota: 4
kladionica: BET365

Analiza: S obzirom na moj zadnji par, a daleko sam od vrha moram probati malo vecu kvotu. Uzeo sam hendikep na Inter da ce dobiti 3 razlike, a iz vise razloga. Prvo Inter je aktuelni sampion Italije, Evrope, Svijeta i kao takav sigurno kvalitetniji od Kaljarija, uostalom to i sama tabela pokazuje. Inter je trenutno na 3 mjestu sa 47 bodova i 5 bodova manje od prvog Milana koji sutra gostuje. Interu je svaki kiks skoro oprostaj od titule, zato na svakoj utakmici do derbija sa Milanom jednostavno mora ici na pobjedu, pa tako i ovdje. Kaljari je trenutno na 9 mjestu sa 35 bodova i dosta je siguran u sredini tabele. U ovoj utakmici nemaju sta traziti i to je i njima jasno. Pitanje je samo kolika ce razlika biti. Ekipa Intera je do sada i najefikasnija ekipa prvenstva sa 46 golova iz 25 utakmica, dakle skoro 2 po mecu. U ovoj utakmici im nece igrati Snajder i Lucio, ali ostali su spremni. Eto i Pazzini su u odlicnoj formi, a nakon velikog promasaja Eta protiv Juventusa ocekujem da se pokaze i dokaze navijacima da nije zaboravio davati golove, dakle vrlo lako je moguce da ce biti strijelac na danasnjem mecu. Znaci kvalitetniji Inter, mora pobijediti da stigne Milana, u dobroj su napadackoj formi, najefikasnija ekipa lige, pa sto ne ocekivati i 3 razlike za domacina.  .[:-))].

pirlo

#2
br. 7
skor: 4/6 +350
vreme: 20:45h
Par: Mainz    -    Bayern  FT 1-3
Tip: 2
kvota: 1,62
kladionica: BET365

Analiza:

U poslednjih par sezona Majnc je Bajernu trn u oku,sto govori i jeseni rezultata kada je Majnc pobedio Bajerna u gostima rezultatom dva prema jedan!Ipak ne treba  trositi reci o proslogodisnjem finalisti Lige Sampiona,o kakvoj se ekipi radi!Tu se nalaze igraci poput Riberija,Robena,Milera,Klosea,Svajnstajgera,Lama,Gomeza!Mada ovaj mec ce najverovatnije propustiti Roben koji se povredio na poslednjem treningu Bajerna,ali i pored toga u timu ima igraca koji ga mogu adekvatno da zamene!U poslednjih pet prvenstvenih meceva vecerassnji domacin ima dve pobede(Kajzerslautern ,Keln),jedan neresen ishod(Verder) i dva poraza indeticnim rezultatom jedan prema nula od Stutgarta i Volfsburga!Dok sa druge strane veceranji gost u poslednjih pet meceva ima tri pobede(Kajzerslautern,Verder,Hofenhajm) i po jedan nereseni(Volfsburg) i izgubljeni mec(Keln)!U sredu Bavarci gostuju Interu u osmini-finala Lige Sampiona,pa bi pobedom nad Majncom stekli dodatno samopouzdanje za okrsaj sa proslogodisnjim osvajacem Lige Sampiona!A ujedno bi sacuvali trece mesto u Bundes ligi i odrzali koraka za drugo plasiranim Leverkuzenom kojim im bezi tri boda!

Jolerus

#3
br.             10
skor:        4/9
vreme:     11:00
Par:      Voznjacki-Jankovic   FT 2-0
Tip:        0:2
kvota:    5,5  (4,0)
kladionica: BET365

Analiza: Duel 2 i 8 igracice na WTA listi. U meÄ'usobnim susretima je 4:0 u korist Jankovic. Igram tacan rezultat 2:0 na Jankovic iz razloga sto odgovara njoj igra Voznjacki i mislim da moze danas da dobije. Drugi razlog je taj, sto je Voznjackoj na ovom turniru bio je cilj da udje u polufinale,da bi od ponedeljka bila opet 1 na listi.Ona je odradila taj cilj, tako da nisam siguran da ce danas mnogo da se zalaze za pobedu. Jankovic na ovom turniru vec napravila iznenadjenja gledajuci kvote na kladionici,tako da i danas moze dobiti sa 2:0.

ayite

#4
br.1
skor:0/0
vreme:15:00
Par:Livorno - Novara   FT 1-0
Tip:1
kvota: 2.40
kladionica: BET365

Analiza:

Da su se ove dve ekipe srele na samom pocetku sezone kvota na pobedu Livorna na svom terenu bi bili znatno ispod 2.00 a sada nakon 26 odigranih utakmica ona iznosi neverovatni 2.58.Naime Livorno je potpuno zakazao u poslednje vreme, kuci ne mogu da sastave kraj sa krajem, primaju glupe golove i prave pocetnicke greske.Tipicna primer za to je nedavno odigran mec protiv Padove kada su uspeli da prokockaju prednost od 2 gola razlike 20 minuta pred kraj meca.Gol koji je smanjio tu prednost Livorna bio je krajnje smesan i do njega je doslo nakon greske golmana koji je primio gol iz slobodnog udarca sa velike razdaljine blizu aut linije.Nakon toga su izgubili jos jedan mec kuci od Vicenze tako da se sada nalaze u prilicno losoj situaciji s obzirom na ambicije koje su imali pre pocetka ove sezone.Nalaze se na 9. mestu i zaostaju svega 1 bod od mesta koje vodi u play off medjutim ono sto je njima bio cilj sada deluje prilicno daleko a to su prva dva mesta koja vode direktno u prvu ligu, za drugom pozicijom zaostaju cak 16 bodova.Sa druge strane ekipa Novare je prijatno iznenadjenje, i dalje se nalaze na prvoj poziciji sa istim brojem bodova kao i Atalanta tako da su nadomak neverovatnog uspeha ukoliko nastave ovakvim tempom.Mislim da se to nece barem ne sa njihovom igrom van svog terena gde jesu znatno slabiji i gde se moze ocekivati njihov kiks za razliku od igre kuci koja je moram priznati na zavidnom nivou ocekivali mi to ili ne.Kuci su jos uvek bez poraza dok na strani imaju 3, trenutno su u ne bas sjajnoj formi s obzirom da su zabelezili cak 6 remija u poslednjih 10 meceva dozvolivsi da ih Atalanta stigne na tabeli.Bez obzira na to oni i dalje imaju svega 1 poraz u prethodnih cak 19 meceva i to protiv Modene koja nije vrhunska ekipa i koja nije ubedljiva na svom terenu s obzirom da imaju cak 8 remija.Sve u svemu Novara i dalje uspeva da odrzi formu koliko toliko sto im je naravno najvaznije medjutim mislim da se Livornu sreca mora vratiti kad tad, kazem sreca jer nisu zasluzeno gubili bodove na svom terenu.Trenutno su u prilicno losoj formi koja iznosi cak 5 poraza iz poslednjih 6 meceva sto je zaista neverovatno i iznenadjujuce medjutim to ocekujem da se promeni uskoro jer verujem da ce na kraju da barem zauzmu mesto koje vodi u play off.Kod gostiju u timu i dalje svi bitni igraci kao sto su Bertani i Rigoni medjutim, ova dvojica su zakazala u poslednje vreme i nisu postigla gol duzi period te se nadam da ce se taj niz produziti i danas.Sta reci jos sem da ovakvu kvotu na Livorno protiv novajlije u ligi koji je sebi vec napravio odlicnu podlogu za zavrsetak sezone ja prosto ne mogu da ne uzmem, kvota je prevelika i posto mi je Livorno u vise navrata odneo pare sa losim rezultatima kuci i nesrecnim okolnostima ja njih opet uzimam po ovoj odlicnoj kvoti za neki srednji ulog.

djonikesh

#5
br:4
skor:0/3
vrijeme:11:00
par: Wozniacki -Jankovic
tip:2
kvota:4,00
kladionica:Bet365

Dubai je destinacija gdje se  posljenjih dana igrao jedan veoma jaki turnir za zene. Vec je na rasporedu polufinale a prva nositeljka je i dalje u igri. To je C. Wozniacki koja ce danas za protivnicu imati srpkinju Jelenu Jankovic. Jelena je igracica koja je dozivjela velike promjene sto se tice njene igre. Promjenila je i trenere i sada krece da kazemo iz pocetka. Ovdje je zabiljezila dobre rezultate sto ce sigurno popraviti raiking listu vec u ponedeljak. Gledao sam mec Jankoviceve protiv Estonke Kanepi i moram priznati da me iznenadila ta savrsena odbrambena igra Jankoviceve. Kasnije je odigrala jedan mec protiv jake Stosur i slavila u tri seta. Osjeti se da se podize forma Jankoviceve pa zbog svega toga smatram da ce danas odigrati kvalitetno i pobjediti jer ove dvije teniserke su u rangu i Jankovic moze pobjediti svakog.Karolina Wozniacki ima 20  godina i na ovom turniru odigrala je savrseno .Sve suparnice je pobjedila u dva seta. Zadnji njen poraz bio je 27:1 od Na Li na Australian openu. Nadam se da ce i danas izgubiti a po meni kvota 4 na Jeleni je vise nego izazovna buduci da svi znamo da Jelena moze pobjediti svakog. Sretno!

*tip odbijen jer je vec uzet od drugog takmicara.

ludidjole

#6
br.4
skor:3/3
vreme:14:30
Par:Free State Stars-Mamelodi Sundowns  FT 2-1
Tip:2
kvota:2.00
kladionica: BET365

Analiza:  Premier liga Juzne Afrike uveliko pocinje da se zakuvava. 10 kola je do kraja i polako pocinje da se kristalise spisak za dva mesta africke lige sampiona za koju trenutno trku vodi sjajni Orlando Pirates koji je u veoma dobroj formi,prvi na tabeli i svega sest bodova trenutno ispred cetvoroplasiranog Mamelodi Sundowns. Treceplasirano mesto Juzno Africke lige vodi u CAF confederation cup isto veoma cenjen na Africkom tlu. Gosti iako cetvrti na tabli imaju velike ambicije mada proslonedeljni poraz od vodeceg Orlanda ih je malo poremetio ali nije ih izbacio iz sina. Imaju veoma dobar napad i sa postignutih 31 gola trenutno su najubojitija ekipa Premier lige a isto tako i sa 15 primljenih golova potvrdjuje dobru i uigranu odbranu. Gosti koji su prosle nedelje odmarali i imali pauzu od nekih 14 dana verujem da ih je i taj podatak malo uzdrmao ali posle serije neuspeha pauzu su zapoceli sa pobedom od 1:0 na domacem terenu protiv Golden Arrowsa. Izuzetne ambicije gostiju i uigrana ekipa u borbi za jedno mesto koje vodi ka Ligi sampiona mora danas pregaziti slabasnog domacina i istaci svoju kandidaturu za visok plasman a isto tako i preboleti nesrecan poraz u proslonedeljnoj utakmici protiv trenutno vodeceg Orlanda.  MOJ TIP 2

makedonec

#7
br.7
skor:2/6 +80
vreme: 14:00
Par: Heidenheim - Bayern M. II   FT 3-1
Tip: over2.5
kvota: 1.95
kladionica: BET365

Analiza: Treca liga u Njemackoj u koje  Heidenheim precekuje drugu ekipu Bayerna. Jos jednom pratim statistiku. Domacin u dosadasni deo sezone ima skor od 42 postignuta i 30 primjena pogotka ili u proseku nesto vise od 3 po mecu.Kao domacin Heidenheim ima skor od 25:11 ili tacno 3 pogotka po mec. Gosti imaju skor od 18:30 ili nesto vise od dva gola po mecu. Kao gosti imaju skor od 7:18 ili 2.5 po natprevar. U poslednja 10 prvenstvena meca Heidenheim u prosjeku postigao po 2,a primio po 1 gol na mec, dok gosti postigli po 1 a primili po 1.5 po mec. H2H duela govore da njihov prosjek je vise od 5 pogotka po natprevar.Danas bilo bi dovoljno 3.

nishlije

#8
br.4
skor:2/3
vreme:14h
Par:Offenbach v Ahlen  FT 1-2
Tip:over 2,5
kvota:2
kladionica: BET365

Analiza:
Treca nemacka liga.  Ofenbach jedna od najboljih ekipa lige, nalaze se na trecoj poziciji i 11b zaostaju za drugu poziciju koju drzi hanza, i nema sumnje da oni ove utakmice ne smeju da propuste jer i imaju utakmicu manje.
Ocekujem da domacin od prvog minuta napadne goste a glavni razlog zasto ocekujem dosta golova je jer gosti imaju velike problema oko sastava. Ne mogu da racunaju na 3standardna odbrambena igraca, dva vezna fudbalera tako da ce tesko da se ukombinuju danas. Jos jedan plus ovom tipu ide i to sto ni domacini ne mogu da racunaju na svog prvog golmana tako da ce braniti golman koji je a prosloj cim je usa u igru primio dva gla.
Ni jedna ekipa na poslednje tri utakmice nije odigrala over pa je vreme da danas predju tu granicu.
Na njihovim medjusobnim duelima od 4utakmice na 3 je bilo over pa se nadam i danas...Srecno!

tuninho

#9
br.10
skor:3/9
vreme:18.30
Par: Olympiakos v Panathinaikos   FT 2-1
Tip: X
kvota: 3,50
kladionica: BET365

Analiza:

Olimpiakos bez itkog u ligi. A onda odjednom na putu Panatinaikos! Derby utakmice, i veliki favorit Olimpiakos,berem što se kvota tiče u kladionicama.
Forma tih dviju ekipa je na zavidljivajučoj razini,domačin 6-0-0,gost 5-1-0,u bodovima velikih 7.bodova razlike,što govori o
Kada ako ne sada,kad jim dolazi drugoplasirana momčan i još su u formi.Ovo mi je zadnji par u ovomjesečnom natjecanju koji nije prošao nešto posebno,čak mogu reč da loše.Biče bolje.
Sretno svima i lp.

Pirke

#10
br.2
skor:1/1
vreme:16:00
Par:Crystal Palace - Sheffield Utd  FT 1-0
Tip:1
kvota:2,15
kladionica: BET365
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Za danas sam izabrao utakmicu iz Engleske Championship lige izmeÄ'u Crystal Palac-a i Sheffield Utd-a.Forma domaće ekipe na tabeli kada igra kod koće je (7-4-4) dok forma gostujuće  vani (3-4-8) Crystal Palac je ekipa koja kući igra veoma dobro u zadnje 4 utakmice koje su odigrali kod kuće nisu dozivili niti jedan poraz.Ova utakmica je borba dna tabele izmeÄ'u dva kluba koja se grčevito bore za opstanak a ekipa koja je trenutno u boljoj formi je ekipa Crystal Palac-a sto se tice povreda u domaćoj ekipi nema nekih bitnih igrača da će biti van terena tako da trener ovdje moze racunati na kompletan sastav dok sa druge strane u ekipi Sheffield Utd-a nije tako dobra situacija sa povredama čak naprotiv na ovo gostovanje ekipa Sheffield Utd-a dolazi u veoma oslabljenom sastavu bez skoro vise od pola sastava,da je ovo utakmica sa punm sastavom sa obje strane ipak bi se odlucio na golove ali po informacijama koje sam uspio da pronaÄ'em i sakupm ovdje bi Crystal Palac trebao da uzme sva 3 boda koja su mu preko potrebana.
Ah stari moj pokušao prestat al neide,šta da ti kažem teška vremena.

djoleftn

#11
br.  7
skor:  5/6
vreme: 16:00
Par: Wycombe - Accrington Stanley   FT 1-2
Tip:   1
kvota:  1.85
kladionica: BET365

Analiza: Nikad mi teze nije bilo da nadjem par,a jos subota...evo ovaj kec, zbog velike razlike na tabeli,a solidna je kvota!
Wycombe je bio na drugom mestu League Two do pre 2 kola, ali onda dva poraza i pali su na cetvrto mesto, i milim da ce ici danas na sigurnu pobedu da se vrate na drugu poziciju koja ih direktno vodi u visi rang takmicenja! U prvom mecu u sezoni bilo je 1:1,pa je sad prilika da domacin lakse kod kuce dodje do 3 boda protiv Accrington-a !
Duel 4. i 19. tima na tabeli, domacin je dobar kod kuce igra 8-4-3, a gosti uglavnom idu na bod na gostovanjima jer imaju 2-8-5 uz 13 datih golova,dakle cvrsti su! Ali mislim da kvalitet dolazi do izrazaja danas i tendencija wycomb-a da prekine seriju poraza i vrati se u vrh tabele i ostane u konkurenciji za Ligu One sledece sezone!

josko01

#12
br.3
skor:2/2(+114)
vreme:16:00
Par:Birmingham v Sheff Wed   FT 3-0
Tip:1
kvota:1.66
kladionica: BET365

Analiza:
Engleski FA cup, Birmingham u kupovima igra jako dobro i već su izborili finale Crling kupa gdje će igrati protiv Arsenala. Kako su trenutno tek na 14. mjestu premier lige jasno je da su njihove ambicije u kupovima velike. S druge strane, trećeligaš Sheffield je svoje odradio što se tiće FA kupa i teško mogu proći dalje. Sheffield u zadnjih 6 ligaških utakmica ima 4 poraza i 2 neriješena uz gol razliku 8:18, uz to za današnju utakmicu ne mogu računati na nekoliko standardnih igrača. Mislim da bi Birmingham bez problema trebao pobijediti.

Hare88

#13
Br. 5
Skor: 3/4 (+79)
Vrijeme: 18:00
Par: Cartagena - Numancia  FT 1-0
Tip: 1
Kvota: 2,10
Kladionica: BET365

Analiza: Ovaj par Å¡panske Segunde mi se učinio veoma zanimljivim jer se radi o duelu ekipa koje ne tabeli zauzimaju deveto i deseto mjesto. Cartagena je ta koja ima dva boda viÅ¡e, osvojenih 35, sa skorom 10 pobjeda, pet remija i devet poraza. S druge strane, nekadaÅ¡nji prvoligaÅ¡ Numancia ima deset pobjeda, tri remija i čak jedanaest poraza. MeÄ'utim, ono Å¡to je nazanimljvije su meÄ'usobni dueli ovih ekipa. ProÅ¡le sezone su odigrali dva meča a oba su zavrÅ¡ena rezultatom 2:1 sa pobjedama obje ekipe. Prvi meč ove sezone je zavrÅ¡en u korist Numancije rezultatom 2:0. Nameće se pitanje da li će i ovaj meč zavrÅ¡iti istim rezultatom ali samo ovaj put u korist Cartagene? Ne bih da ulazim u to ali sam miÅ¡ljenja da će Cartagena slaviti u ovom meču jer mi se čini porpilično izglednim da ove ekipe igraju 3 za 3. Naravno, tu uvijek ostaje sumnja jer su samo odigrana tri meča ali ja ću uzeti taj rizik da ovo odigram pa Å¡ta bude. Treba napomenuti da je Cartagena dosta dobar domaćin jer su na svom terenu osvojili 20 bodova dok je Numancia veoma loÅ¡a u gostima sa samo 8 osvojenih bodova, tako da ne bi trebala začuditi pobjeda domaćina a i kvota je veoma solidna.

Banega

#14
br.4
skor:1/3
vreme:02:00
Par:St.Louis Blues    -    Anaheim Ducks   FT 9-3
Tip:2
kvota:2.75
kladionica: BET365

Analiza:

Radi se o susretu dve ekipe koje se nalaze u zapadnoj konferenciji NHL lige. Igram ovde dvojku bez mnogo razmisljanja, kvota je ocekivano solidna, a vrlo lako veceras patke mogu uknjiziti 2 boda. Sinoc su deklasirane  na strani od Minesote sa 5:1, kao i prethodni mec od Capitalsa sa 6:7 kod kuce, gde smo imali za pratiti odlican mec, gde su Capitalsi upeli u samom finisu da preokrenu i maknu sve bodove Anahaimu. Anaheim Ducks-i se nalaze u samoj zoni playoff-a tj na 8. poziciji imaju 68 bodova iz 59 odigranih utakmica, svaka pobeda im povecava sansu da ostanu u borbi za tako zeljeno razigravanje za stenli kup. Ova poslednja dva poraza su bas mnogo, igraju oni solidan hokej i veceras po meni ce se otrgnuti i pobediti u gostima. za manje hrabrije moze da se odigra krajnji ishod na Anahajm. Sa druge strane imamo odlicne Bluese koji su nanizali dve pobede u seriji, pobedili su , a sta reci nego Vancouver Canucks-e sa 3:2 i u gostima proslu Buffalo Sabrese sa 3:0 sto je po meni veoma dobro. Medjutim iako su na 13 mestu sa 61 bodom i hvataju poslednje atome snage da se primaknu gore ka osmoplasiranoj skupini, ipak mislim da veceras se too nece dogoditi . Srecno