News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

April 25, 2024, 06:00:17 PM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Tipovi dana 12.12.2010.

Started by El Fenomeno, December 12, 2010, 12:01:59 AM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno

Novogodisnje takmicenje je pocelo...Prijavi se i ti, budi najbolji!

Pre postovanja tipova obavezno procitati pravila.

Svaki tip mora da sadrzi ove elemente i zato molimo sve takmicare da jednostavno odrade copy/paste u svoj post. Hvala puno unapred!

Quotebr.
skor:
vreme:
Par:
Tip:
kvota:
kladionica:
BET365

Analiza:

Sponzor takmicenja kladionica : BET365
I mesto - 50 eura,  II mesto - 30 eura,  III mesto - 20 eura

Napomena: Nagradu je potrebno obrnuti samo 1x pre povlacenja.

Takmicenje pocinje 01.12.2010. a zavrsava se 31.12.2010.. Srecno!

 
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

pedja_cfc

#1
br. 3
skor: 0/2
vreme: 14:30
Par: Wolves - Birmingham   FT 1-0
Tip: X
kvota: 3.30
kladionica: BET365

Analiza: Obe ekipe ne igraju tako dobro u poslednje vreme, uprkos nekim pobedama gostiju. Ipak Birmingham ima jako puno remija, na poslednjih 7 meceva cak 5 neresenih ishoda. Wolves gubi zaista puno u poslednje vreme a njihova igra nije toliko losa. na svom terenu imaju 3 pobede, 2 remija i 3 poraza, dok je Birmignham na strani bez pobede ali ima 5 remija (3 poraza).

Ekipa su slicnog kvaliteta, mada su domacini mozda malo slabiji. Ali ipak ovaj Wolves ne igra toliko lose mada rezultati to ne govore. Nekako mi remi deluje realno, jer je gost malo kvalitetniji ali ima problem kada igra na strani. Wolves ima domaci teren i igrace sa ekipom koja ne prima tako lako golove, igraju sa 5 veznih igraca i jednim napadacem.
S R B I J A

GROBARI 1970

Ferari

#2
br.3
skor:1/2
vreme:18:00
Par:Anderleht-Sporting Lokeren                     FT 0:0
Tip:Sporting Lokeren +0.5 (azijski hendikep)
kvota:2.85
kladionica: BET365

Analiza:

Za sutra igram jedno iznenadjenje u Belgijskoj ligi.Derbi ovog kola gde Anderleht 2. na tabeli docekuje petoplasiranog Lokerena.Obe ekipe se trenutno nalaze u dobroj formi Anderleht je zaredjao 4 pobede,a Lokeren u zadnja 3 kola na domacem terenu pobedio sva 3 meca.Bilo koji rezultat da se dogodi necija ce se serija prekinuti.Anderleht ima problema sa postavom zbog suspenzija i povreda.Sledece nedelje igraju vazan mec u Ligi Evrope protiv Hajduka koji moraju pobediti ako zele da prodju dalje,tako da mislim da ce se malo i cuvati za taj duel.Lokeren je vise domacinska ekipa bolje igraju kod kuce,na strani malo slabije imaju skor od 2-4-2.Ove sezone ove dve ekipe su vec jednom igrale i Anderleht je slavio u gostima i naneo jedini poraz kod kuce Lokerenu od 3:0.

marko78

#3
br. 5
skor: 4/4 +393
vreme: 21:15
par: Benfica - Braga   FT 2-0
tip: 1
kvota: 1.57
kladionica: BET365

analiza:

portugalski kup
iako je ovo utakmica kupa, pozicije na tabeli pokazuju stanje i formu u kojoj se timovi trenutno nalaze..benfika je drugoplasirana ekipa na tabeli iza neprikosnovenog porta, dok je braga tek osma sto nije dovoljno ni za kvalifikacije za ligu evrope, a kamoli ligu sampiona, u kakvoj se formi trenutna nalazi evidentno je da nece ponoviti proslogodisnji istorijski uspeh..benfika u ligi ima devet pobeda i cetri poraza bez neresenih utakmica, uz gol razliku +10, dok braga ima pet pobeda dve neresene i sest poraza, uz gol razliku +1..kao domacin na  "stadio de liz-u" benfika je izuzetna, iz sedam utakmica ima sest pobeda i samo jedan poraz, primila je samo dva gola, a dala cak 15..od brage slabiji ucinak u gostima ima jedino predzadnja ekipa na tabeli portimonense koja je osvojila jedan bod, braga je na sedam gostovanja osvojila dva..u poslednjih devet utakmica u ligi benfika ima osaom pobeda, jedini poraz je normalno od porta, dok sa druge strane braga u poslednjih pet utakmica ima samo jednu pobedu i to kao domacin, pored cetri poraza..obe ekipe su u grupnoj fazi lige sampiona zavrsile na trecoj poziciji i takmicenje nastavljaju u ligi evrope..u portugalskom kupu obe ekipe su ostvarile pobede, braga protiv nizerazredne ekipe  dezembro sa 2:1, dok je benfika pobedila prvoplasiranu ekipu iz druge portugalske lige arouca sa 5:1..po meni tip 1 bez problema

nk1507

#4
br. 5
skor: 2/4 +190
vreme: 12:30
par: Bologna - Milan   FT 0-3
tip: 2
kvota: 1.66
kladionica: BET365

analiza:

Milan je veliki favorit na ovom susretu. Odlican je u prvenstvu i imajuci u vidu da veceras izmegju sebe igraju treceplasirani Juventus i drugi Lacio, ovo je idealna prilika da se prednost koja u ovom ternutku iznosi 3, odnosno 6 boda, jos vise poveca. Mislim da ce igraci Milana to iskoristiti. Mozda ih je malo poremetio onaj poraz od Ajaksa u okviru Lige Prvaka, ali odmah moramo reci da taj poraz nije imao ama bas nikakav znacaj na poredak u grupi. Milan je vec pre toga obezbedio drugo mesto i nije mogao ni dole ni gore. Mozda ce neko prigovoriti da je poraz poraz i da ima psiholoski znacaj, ali ja se necu sloziti s tim. Igraci Milana su dosta iskusni i to nece imati nikakav uticaj na ovaj susret. A sto se ovog susreta tice, ja smatram da je Milan kvalitetniji tim. Igra u dobroj formi, Robinho i Ibrahimovic su odlicni u napadu i Milan je zasluzeno na prvom mestu. Mozda je mali hendikep povreda Thiago Silve, ali ja smatram da ce trener Maksimilijano Alegri naci adekvatno resenje oko toga ko ce biti partner Nesti u zadnjoj liniji. Po svemu sudeci to bi trebao biti Yepes. I Bolonja nece biti kompletna za ovaj susret, povregjeni su Perez i Mutarelli. Ono sto je takogje vazno po meni je cinjenica da je i Bolonja igrala susret u Sredu. Na programu je bio odlozeni susret protiv Kijeva na kome je Bolonja slavila sa 2:1. Zasto je to bitno. Prvo pritisak na igrace je malo popustio. Bolonja ima 7 bodova vise u odnosu na zonu ispadanja i uspeh na ovom susretu nije neki imperativ. I drugo, mozda jos vaznije, igraci Bolonje nisu bas navikli na ritam Sreda/Nedelja. Verujem da ce biti umorni i da to moze biti odlucujuci faktor. No, ipak najvaznije je to da je Milan kvalitetniji tim i da je u dobroj formi. Zato smatram da ce stici do pobede.

ivan-dzo

#5
br.5
skor:2/4 +122
vreme:17
Par:Totenhem - ÄŒelsi                  FT 1:1
Tip:1
kvota:3.10
kladionica: BET365

Analiza: Ja imam mu.. da uzmem ovo. Zašto da ne? Totenhem je u formi igraju dobro, daju dosta golova, vratio se Defo i odmah počeo da daje golove, jednostavno tim je u usponu i to treba ceniti. Sa druge strane Čelsi je tim u totalnom padu forme. Nemogu ljudi nikog da dobiju, muče se, Lampard se još uvek nevraća i imaju problema u organizaciji igre i iz te činjenice i proizilaze njihovi problemi. Kad tome dodate Drogbu koji ne liči na sebe, odnosno koji je totalno van forme i već pohabanu odbranu sa Čehom i Terijem stvarno nerazumem ovih 3,10. Bejli i Lenon će terorisati vremešnu odbranu Čelsija do iznemoglosti. Totenhem je po mom skromnom mišljenju favorit i videćemo ko je u pravu. Pokvarene kladionice koje očekuju da Čelsi krene ili drdzo koji očekuje pobedu domaćina.....

SREĆNO LJUDI!!!

El Fenomeno

#6
br. 4
skor: 2/3 (+130)
vreme: 17.00
Par: Tottenham - Chelsea             FT 1:1
Tip: 2
kvota: 2,30
kladionica: BET365

analiza: Taman kad sam pomislio da je ivan-dzo uzeo moj tip shvatio sam da igramo kontru i to me obradovalo. On ovaj put igra na domacina, ja cu uzeti gosta pa sta bude.
Celzi u katastrofalnoj formi, u prvenstvu ne znaju za pobedu vec 4 kola i imaju dva neresena rezlutata za redom...1:1 protiv Evertona i Njukastla. Sumnjam da ce i danas opet biti nereseno. Izgubili su i od Marseja u poslednjem kolu LS. Medjutim, to je Celzi , mnogo jaka ekipa na svim pozicijama i smatram da mogu da pobede svaku ekipu na svetu pa tako i Totenhem.

Sa druge strane Totenhem igra odlicno, kako u prvenstvu tako i u LS gde su izborili plasman u dalji krug. Igraju ofanzivno, na gol vise i imaju odlican vezni red i napad gde se posebno isticu Bejl sa prodorima po leveoj strani, Luka Modric kao organizator, Krouc u spicu i Lenon koji deluje po desnoj strani. Zaista je to napad od koga bi trebao svako da se uplasi ali ne i Celzi.

Iako kvota to ne pokazuje za mene je danas Totenhem favorit zbog svih ovih stvari koje sam naveo i bas zato mislim da se oni u tome nece najbolje snaci a i vreme je da Celzi proradi. Ovo je najbolji trenutak za to jer bi jos jedan kiks udaljio cetu Aneclotija od prvog mesta na tabeli koje su drzali od pocetka prvensta.

Koliko sam primetio vecina ljudi igra ovde pa pobedu domacina a posebno se igra na golove. Nisam bas siguran da ce tako biti. Moj tip ide na pobedu gostiju a mislim da je i under sto se tice golova.


pozz i srecno
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

Ravnjak

#7
br.2
skor:1/1
vreme:17:30
Par:Mainz/Schalke   FT 0-1
Tip:X
kvota:3.4
kladionica: BET365

Analiza: Mainz je poceo sezonu kao u snu imali su niz 7/7 i citava njemacka je bila  iznaedjenja njihovim rezultatima i posle toga krenuo je pad forme i poraz o hamburga  i fenomenalne borusije koja gazi sve. Salke je u ocajnoj poziciji na tabeli dosli su u situaciju da se bore za opstanak i ako to niko nije ocekivo prije zeone jedino dobro sto im ide jeste dobri rezultati u ligi sampiona gdje su zavrsili na prvom mjestu u grupi,i treb napomenuti da su proslu kolko dobili bajerna kod kuce dok je mainz porazen u gostima ,i cinjenica je da mainz ove sezone nije nikako remiziro tako da mislim da je red da bude x i velike su sanse za to :) admine nadam se da nije prekratko ko juce za saton vilu :)

[SiMa]

#8
br. 8
skor 4/7
vreme - 15:00h
par - Brescia - Sampdoria   FT 1-0
tip - under 1.5
kvota - 2.62
kladionica - BET365

Ovo mi je cisto statisticki tip. Bresa 17ta, Sampdorija sedma, razlika 11 bodova u korist gostiju. Na Bresinim utakmicama pao je 31 gol na 15 meceva, znaci malo jace od 2 gola po utakmic. Na Sampdorijinim ukupno 30 na 15 utakmica, tacno 2 po mecu. Ipak, i jedni i drugi znaju itekako da odigraju na vrlo mali broj golova. Na Bresinim je ukupno sedam puta doslo od 0-1 gola, na Sampdorijinim osam. Kao sto se vec zna, italijani inace igraju na mali broj golova, a sada se na to dodaje i lose vreme i losi tereni. Poslednja dva meca koja su odigrali ovi timovi zavrsena su rezultatima 1:0 (doduse, davne 2004. i 2005.). Ovde mi je 0-2 gola sigurica, ali zbog moja tri uzastopna promasaja na takmicenju, moram malo vise rizikovati.

parma

#9
br. 5
skor 3/4
vrijeme - 15:30h
par Freiburg - Moenchengladbach   FT 3-0
tip over 2,5
kvota - 1,72
kladionica - BET365

dok pisem analizu jos se dvoumim da igram i 3,5 over ali ipak malo sigurnija varijanta...neznam sta da kazem  osim da su gosti sto se tice golova "fantazija" ...u 7 odigranih kola imaju gol razliku 15:22...znaci ukupno 37 komada..i sta covijek da odigra kada vidi ovakvu statistiku nego neki over...
...domacin zauzima 7.mjesto sto je jako dobro za ovaj klub ..vjerujem da se nisu nadali da ce biti tako visoko ...imaju 12:11 gol razliku u 8 odigranih kola sto je prilicno dobro za ovaj moj pik (over 2,5)
ja se nadam jednoj otvorenoj utakmici gdje ce biti golova sa obje strane...i jedni i drugi su sposobni za to...
..posto domacin nema ni jednu nerjesenu dosada neka bude 2:2...dobro za mene i za one koji cekaju x
..sretno svima danas ....

El Fenomeno

#10
Quote from: nando on December 11, 2010, 02:16:06 PM
br.3
skor:1/1 +83
vreme:17:00
Par:Zadar vs Partizan                FT 91:88
Tip:Partizan ML
kvota:1.75
kladionica: BET365

Analiza:
Prosto je neverovatno da Partizan jos uvek nema pobedu u gostima u NLB ligi dok su Euroligu odigrali solidno protiv ozbiljnijih ekipa.Kvota je prilicno visoka i jednostavno mora da se proba.Moguce da je tako postavljena zbog tradicije ali ove sezone je Zadar, uz Zvezdu najslabija ekipa lige.
Partizan je u situaciji da mora da pobedi a lakseg protivnika od danasnjeg nisu mogli da dobiju.
Ocekujem tvrdu, rezultatski neizvesnu utakmicu i pobedu Partizana na kraju jer ipak ima kvalitetnije i iskusnije igrace.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

nele071

#11
br. 2
skor 1/0
vrijeme 17:00
par:Hercules - Malaga                     FT 4:1
tip :1
kvota: 2.10
kladionica - BET365

Hercules je jaca ekipa od malage , kada vidite napad trezege-valdez, portillo uz drentea cine fino ekipu. Kod kuce igraju dosta dobro, zadnje kolo su bili bolji od deportiva u gostima ali su na glup nacin izgubili. Zadnjih 5 kod kuce domacin ima 3-1-1 s tim da su izgubili od reala i da su 1-1 odigrali sa villarealom koju su i jace ekipe od njih, ostale su sve dobili. Malaga zadnjih 5 gostovanja ima 0-1-4 i vrlo su los gost. Malagu su kupili arapa a od nedavno im je trener  pellegrini ali imaju losu ekipu i  imaju namjeru u januaru dovoditi pojacanja. Misljenja sam da je Hercules jaca ekipa od malage i da ce dobiti sa 2-3 gola razlike.

duledu

#12
br. 1
skor
vreme  20-45
par:Juventus  Lacio                      FT 2:1
tip :1
kvota: 1.85
kladionica - BET365


Evo i mene posle duze pauze, ponovo se uključujem u takmičenje. Za prvi tip sam izabrao Juventus iz nekoliko razloga. Prvi je taj da igraju dobro i da retko gube. U poslednjih 10 utakmica nemaju poraz ali imaju dosta nerešenih mečeva. Ovo je i derbi kola jer se sastaju drugoplasirani i treceplasirani. Lacio me iznenadio prošlo kolo kada je pobedio Inter na svom terenu ali mislim da ce ovaj put izgubiti i da oni nemaju baš takav kvalitet u odnosu na pozicuju koju pokazuje trenutno stanje na tabeli. Pobedom u ovom meču Juventus bi se izjednačio sa Laciom na tabeli. Ispali su iz Evrope i sada im ostaje samo prvenstvo pa zato mislim da će večeras dati sve od sebe da pobede. Neće biti lako ali verujem u Krasića i drugove da mogu do sva tri boda.

krko

#13
br. 5
skor 1/4(-150)
vreme  17:00h
par: Hercules - Malaga                   FT 4:1
tip : Over  3.5   
kvota:  3.25
kladionica - BET365

Analiza: 15 kolo spanske prve lige, Hercules je trenutno na 14 mjestu lige sa skorom 4-3-7 i 15 bodova. Ono sto je vazno je da ih od zone ispadanja dijele svega 2 boda, dakle Hercules danas mora ici na pobjedu ako zele da mirnije udju u drugi dio prvenstva. Svaki drugi rezultat ih dovodi u opasnu situaciju. U zadnje 4 utakmice kao domacin, na cak 3 utakmice su bila 4 gola, a skoro na svakoj su zabili gol. Sto se forme tice zadnjih 5 utakmica imaju 3 poraza i 2 pobjede, i to uglavnom kuci pobjede u gostima porazi. Gol razlika im je negativna, primili su cak 21 gol, dakle odbrana im je slabiji dio tima. Sto se Malage tice trenutno su na 17 mjestu lige, 13 bodova, skor 4-1-9, dakle isto bodova kao i mjesto koje vodi u zonu ispadanja. Dakle Malaga takodje danas ako izgubi direktno pada na dno i dolazi u opasnu zonu ispadanja. Znaci i jednoj i drugoj ekipi danas su potrebna 3 boda, jer jedan bod ne znaci ni jednima ni drugima skoro nista. Sto se njihove fol razlike tice, takodje negativna primili cak 28 golova, dakle 2 po mecu. Forma kao i kod Herculesa. Dakle ocekujem danas pozrtvovanu borbu i sa jedne i sa druge strane za nova 3 boda kako jedne tako i druge ekipe, tako da se nadati da bi moglo biti golova, narocito zbog losih odbrana obje ekipe.



Neshone

#14
br. 2
skor 0/1
vreme  17:00h
par: Mallorca - Santander(+1)
tip : H1
kvota:  3.10
kladionica - BET365

Mallorca je domacinska ekipa i ocekuje danas samo pobedu. Sve osim pobede bi za mene bilo iznenadjenje. Majorka je malo u poslednje vreme malo poljuljala domacinsku tabeli ali Rasing Santander je vise nego ocajan. Nemogu da se sastave u gostima i vezali su neverovatnih 6 poraza. U gostima imaju 0 1 6. Danas gube 100 % ne vidim razlog zasto su kladionice stavile ovoliki koeficient ali Rasing na svih sest poraza je gubio i na poluvremenu i sve utakmice su dosle 1-1. Ne vidim ama bas nijedan razlog zasto nebi i danas Mallorca dobila ih tek tako lagano. Mallorca je u poslednje vreme jako ofanzivna ekipa i vratili su se svi u tim i danas ne znam sta bi ih moglo spreciti da ne pobede. Rasing ce na nekom drugom gostovanju Ili kod kuce jer njihove ambicije su opstanak u ligi. Mislim da je ovo za njih losa sezona. Mallorca mora jos da ide napred jer mislim da imaju kvalitet koji moraju da pokazu... Moze se odigrati i H1 bez ikakvih problema i da ce doci nekoliko golova i preko hendikepa.



Tip odbijen jer nije postavljen najkasnije pola sata pred pocetak meca/Admin