News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

May 02, 2024, 03:52:44 AM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Tipovi dana 11.12.2010.

Started by El Fenomeno, December 11, 2010, 12:29:27 AM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno

Novogodisnje takmicenje je pocelo...Prijavi se i ti, budi najbolji!

Pre postovanja tipova obavezno procitati pravila.

Svaki tip mora da sadrzi ove elemente i zato molimo sve takmicare da jednostavno odrade copy/paste u svoj post. Hvala puno unapred!

Quotebr.
skor:
vreme:
Par:
Tip:
kvota:
kladionica:
BET365

Analiza:

Sponzor takmicenja kladionica : BET365
I mesto - 50 eura,  II mesto - 30 eura,  III mesto - 20 eura

Napomena: Nagradu je potrebno obrnuti samo 1x pre povlacenja.

Takmicenje pocinje 01.12.2010. a zavrsava se 31.12.2010.. Srecno!

 
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

Ferari

#1
br.2
skor:1/1
vreme:16:00
Par:Lester Siti-Donkaster Rovers   FT 5-1
Tip:under 2.5
kvota:1.80
kladionica: BET365

Analiza:

Duel izmedju ekipa koje trenutno zauzimaju sredinu tabele Lester se nalazi na 16. poziciji sa 25 boda dok je Donkaster na 12. poziciji sa 2 boda vise i utakmicom manje u odnosu na protivnika.Lester je u pocetku slabo igrao sada su se popravili i osvajaju bodove kod kuce igraju bolje sa manjim prosekom primljenih i datih golova sa 5 pobede 3 remija i 2 poraza, gol razlikom od 13:9 na 10 utakmica.Donkaster na strani isto igra dobro 3 pobede 2 remija 5 poraza uz malo jacu gol razliku od 15:20 na 10 utakmica.U poslednjem kolu i jedna i druga ekipa su zabelezile po jedan poraz.Ocekujem jednu zanimljivu utakmicu gde ce Lester nametnuti svoj stil igre na domacem terenu i zavrsiti utakmicu sa malo pogodaka.

ivan-dzo

#2
br.4
skor:2/3 +224
vreme:15.30
Par:Keln - Frankfurt   FT 1-0
Tip:3+
kvota:1.90
kladionica: BET365

Analiza: Što se mene tiče igrao bih ovde i 4+ ali zbog ovog šugavog vremena igram samo 3+...
Keln sam gledao nekoliko puta ove sezone i video sam sasvim solidnu ekipu tako da mi nije jasno kako oni nemogu nikog da dobiju. Elem, kada nekom timu neide, osnovno je pravilo da ga netreba vaditi... Ljudi trpaju na keca, ali po mom mišljenju je mnogo pametnije staviti pare na golove. Franfurt je opasan tim, imaju dobru kontru, ovo je derbi lokalni, nema davanja...
Obe ekipe mnogo bolje u ofanzivi, tako da je od konačnog ishoda ovde sve moguće, ali najmanje 3 gola su realnost.
Keln će morati da napadne, a to će ostaviti neminovno puno prostora za kontre gostiju....
3+ ulog 7/10 za mene....

Srećno !!!!

nk1507

#3
br.4
skor:2/3 +290
vreme:13.00
Par: Vardar - Napredok   FT 2-1
Tip: Under 2.5 golova
kvota: 1.75
kladionica: BET365

U Makedoniji se igra zadnje kolo ove jeseni. No vec je stigla zima, i temperature su veoma niske. Malo sam bio napolju i mogu reci da su sibirske hladnoce. To je jedan od razloga zasto smatram da necemo videti neki kvalitetan fudbal danas na Nacionalnoj Areni Filip II u Skoplju. Vardar je ocajan ove sezone i svi cekaju da se prvi deo prvenstva sto pre zavrsi. Postoje neki nagovestaju da ce stvari krenuti na bolje tokom drugog dela jer je bivsi vlasnik Vardara Braco Vujicic dobio sudski spor i po svemu sudeci vraca se u klub. No o tom potom. Sada o ovom susretu. Vardar ce tesko, da ne kazem veoma tesko doci do pobede. U sastavu su mladi i neiskusni igraci, trener Todorovski je takogje neiskusan. Vardar ima samo 10 bodova nakon 17 kola i to jasno ukazuje o kakvom se timu radi. Dobra vest za trenera Todorovskog je sto se u tim vracaju Siljanovski, Dzangarovski i Gjurgjevic. Sto se gostiju tice, oni su u sredini tabele sa 24 bodova. Radi se o iskusnoj ekipi koja ce pokusati da ostane neporazena na ovom mecu, a ako se ukaze prilika mozda i osvoji sva tri boda. Trener Dragan Bocevski takogje nema neke vece probleme sa suspenzijama i povredama. Ako sam kao prvi razlog za mali broj golova naveo hladnocu, onda je drugi razlog jos bitniji. Radi se o kvalitetu. Oba tima su slaba i oba tima se bore za opstanak. kao neverovatan podatak zvuci cinjenica da je Vardar postigao samo 12 golova na 17 susreta. Napredok je malo bolji, 17 golova na isto toliko susreta. Verujem da ce obe ekipe nastaviti u tom pravcu. Napredok ce igrati defanzivno u Skoplju sa ciljem da ostane neporazen, Vardar ce jalovo napadati. U jednoj takvoj situaciji ne verujem da moze pasti vise od dva gola.

bozicso

#4
br. 4
skor: 2/3  +190
vreme: 14:00
Par: Eintracht Braunschweig v Saarbrucken  FT 1-0
Tip: over 3,5
kvota: 3,00
kladionica: BET365

Analiza: zadnje kolo jesenjeg dela prvenstva 3. lige Nemacke. domacinu treba pobeda za titulu jesenjeg prvaka, gosti prosecna ekipa iz sredine tabele, cini se tim koji je slab da bi se borio za visi rang, a prejak za borbu za opstanak. Domacin ovu jesen igra fantasticno i u zadnje  vreme na domacem terenu redovno puni mreze gostiju, samo je Ofenbah bolji domacin od njih, prosek datih golova na domacem terenu 3. Gosti  igraju kao i celu sezonu dosta promenljivo, naprave po neko iznenadjenje a onda razocaraju protiv puno losijih. domacin jasno veliki favorit sto govori sama kvota na njihovu pobedu, ali na  proslavi jesenje titule ocekujem goleadu....

domacin nema problema sa sastavom a za goste nisam uspeo da pronadjem nikakvu informaciju .[..].
opklada je džentlmenski sporazum dva gospodina.

marko78

#5
br. 4
skor: 3/3 +340
vreme: 18:30
par: Borussia Dortmund - Werder Bremen   FT 2-0
tip: 1
kvota: 1.53
kladionica: BET365

analiza:

nemacka "bundesliga"
U nemackoj prvoj ligi do sada je odigrano petnaest kola..borusija iz tih petnaest utakmica ima 13 pobeda 1 poraz i 1 neresen ishod, a verder 5 pobeda 6 poraza i 4 neresene..gol razlika borusije je +28, a verdera -9..kao domacin borusija ima 5 pobeda i po jednu pobedu i poraz uz gol razliku +12, a verder kao gost 1 pobedu 4 poraza i 3 neresene uz gol razliku -13..borusija je jedin poraz dozivela u prvom kolu, nakon toga je usledila serija od cetrnaest utakmica bez poraza, uz samo jednu neresenu, i to pre sedam kola..najblizem pratiocu majncu bezi 10 bodova..verder u poslednja tri kola ima po jednu pobedu poraz i neresenu, stim sto je pobeda protiv nejakog sent paulija..jedino sto me brine je pobeda protiv intera u poslednjem kolu lige sampiona od 3:0, sto bi moglo uliti odredjenu dozu samopuzdanja gostujucoj ekipi..ali ta doza mora biti izuzetno velika nebi li se uzeo i bod na signal iduna parku, na kom ce biti 80.000 vatrenih navijaca domace ekipe..u ekipu borusije se nakon jednonedeljne pauze vraca vodeci strelac lukas barios..obzirom da borusija uglavnom krene snazno i na samom pocetku slomi protivnika, vrlo verovatan ishod je i 1-1, ali pravila igre ne dozvoljavaju ovakav tip ovde

Ravnjak

#6
br.2
skor:1/1
vreme:16:00
Par:Aston Villa-West Brom
Tip:1
kvota:2.20
kladionica: BET365

Analiza: Aston vila je u ocajnoj seriji rezultata proslo kolko su blago receno pregazenu u liverpulu i ovo im je prilika da se izvade .mada wba je u boljoj formi nisu porazeni vec 4 kola. Aston vila ima sjajne igrace tim im je isti kao prosle godine kada su zavrsili na 6 mjestu premijer lige ,ove godine su u mnogo losijoj seriji rezultata, zbog toga moj prijedlog je danas igrati na aston vilu :) srecno

*analiza odbijena, potrudi se malo vise.

Banega

#7
br. 3
skor: 0/2
vreme: 21:10
par: All Boys    -    Godoy Cruz   FT 2-2
tip: 1
kvota: 2.00
kladionica: BET36


Analiza:   Imamo susret 19 kola Argentinske primere gde se sastaju devetoplasirana ekipa All Boysa i petoplasirana ekipa Gody Cruza. oBe ekipe su da tako kazem u prosecnoj formi , o tome svedoce i njihovi rezultati u prethodnim kolima. Ovde prednost dajem domacinu, iako Godoy Cruz ima relativno dobar skor na strani , osvojili su 15 bodova, uz 4 pobede ,3 neresene i samo 1 poraz, ali na drugoj strani All Boys igra jos bolje kada su u pitanju igre kod kuce i tesko propusta bodove. IMaju Skor od 7 pobeda , jednog remija i samo jednog poraza. Inace se Godoy Cruz nalazi na 5. mestu sa samo 3 boda vise od All Boysa, i ovde ne verujem da ce domacin propustiti priliku da se domogne sva tri boda. On jednostavno na strani igra vrlo lose i nema niti jednu pobedu samo 3 neresena ishoda i 6 poraza, tako da ce bodove veceras traziti tamo gde je najaci, a to je pre svojom publikom. Srecno!

[SiMa]

#8
br. 7
skor 4/6
vreme - 18:30
par - Newcastle - Liverpool   FT 3-1
tip - 2
kvota - 2.10
kladionica - BET365

Dva tima koji u duele ulaze sa dvanaeste (Njukasl) i osme (Liverpul) pozicije. Njukasl je usao u poprilicno losu formu, pa su poslednju ligasku pobedu ostvarili pre mesec dana iznenadjujucom pobedom nad Arsenalom u gostima. Od tada, tri poraza i dva remija, uz cak 11 primljenih i samo tri data gola. Kod kuce imaju skor 2-3-3, uz gol razliku 16:10 (26 golova na 8 meceva, vise od 3 gola po mecu). Liverpul je posle ocajnog starta sezone najzad poceo nesto da igra, ali i dalje im problem predstavljaju igre u gostima, gde su ostvarili samo jednu jedinu pobedu iz osam utakmicu, uz dva remija i cak pet poraza. Na poslednjem ligaskom gostovanju Totenhemu su izgubili 2:1 (i to golom u 90. minutu), ali po onome sto sam procitao, bili su poprilicno bolji rival. I jedan i drugi tim ulaze u mec sa dosta povredjenih igraca. Kod domacina, sigurno nece igrati Fabricio Kolocini i Majk Vilijamson, dok su pod velikim znakom pitanja Dzoi Barton, Deni Gatri i, kljucni igrac, Kevin Nolan. Za Liverpul sigurno nece igrati kapiten Dzerard, kao i dvojac iz odbrane Dzejmi Karager - Danijel Ager. No, u tim se vraca Fernando Tores i to je sigurno veliki plus za "crvene".

Ovo ce biti 160ti duel Njukasla i Liverpula, gosti su uspesniji sa 76 pobeda, Njuka je dobio 45, dok se 38 utakmica zavrsilo remijem. Na St. Dzejms Parku je domacin uspesniji sa 33 pobede naspram 23 Liverpulovih. Ipak, u poslednje vreme "crno-beli" itekako leze "crvenima". Cak sedam pobeda u poslednjih osam duela (od toga tri na St. Dzejms Parku) cini ih favoritima za ovaj mec. Bilo je tu i nekih vrlo ubedljivih pobeda (5:1, tri puta po 3:0 itd.) i mislim da je krajnje vreme da Liverpul zabelezi pobedu u gostima.

nando

#9
br.2
skor:1/1 +83
vreme:18:30
Par:Borussia Dortmund v Werder Bremen           FT 2:0
Tip: Werder AH+0.5
kvota:2.375
kladionica: BET365

Analiza:
Dortmund u fantasticnoj seriji, siguran na prvom mestu sa cak 10 boda prednosti u odnosu na najblize pratioce.
U goste dolazi ekipa iz sredine tabele, najvise zbog velikog broja povredjenih igraca od pocetka sezone i kada se to uzme u obzir, trenutna pozicija i vise nego dobar uspeh.Da stvari za goste krecu nabolje pokazuju i poslednji rezultati- dve pobede i remi u gostima gde su lako mogli do sva tri boda.Ipak najbitnija je pobeda nad Interom i to prilicnio ubedjiva, cak 3:0, nisu primili nijedan gol a odbrana im je bila najslabiji deo tima.U napadu Pizzaro moze da ugrozi svakog dok za domace najverovatnije nece igrati Lucas Barrios, sto je veliki hendikep.
Dortmund ima veliku bodovnu prednost tako da nece jurisati na sve ili nista, 1bod bi im bio sasvim dovoljan a nije iskljuceno ni iznenadjenje zbog vremenskih uslova zato i pobeda gostiju za svaki slucaj.

ayite

#10
br.1
skor:0/0
vreme:19:30
Par:  Mitteldeutscher BC - StadtSport Braunschweig   FT 84-91
Tip:over 144.5
kvota:1.90
kladionica: BET365

Analiza:

Mitteldeutscher je ocajno zapoceo ovu sezonu sa svega 3 pobede iz cak 11 odigranih meceva sto je susta suprotnost od prethodne sezone kada su zavrsili na sredini tabele ali su zato igrali dosta dobro na svom terenu.Sve te tri pobede su ostvarili na svom terenu gde opet nemaju pozivitan ucinak s obzirom da su doziveli i 3 poraza, doduse od nezgodnih protivnika kao sto su Bamberg koji je trenutno najjaca ekipa zatim, Eisbaren i Phoenix,ekipe koje se dosta bolje snalaze na gostovanjima.Ono sto je jos zacudjujuce dosta jeste podatak da je na mecevima Mitteldeutschera do sada padalo zaista malo poena, sto svedoci i njihov prosek kuci od oko 68 postignutih i 69 primljenih poena po mecu.Prosle sezone taj prosek je bio znatno visi, za 10 poena i jedna i druga granica tako da ocekujem da polako krenu da ispravljaju stvari , tj. odigraju znatno ofanzivnije.Njihov protivnik je dosta nezgodan i zaista je tesko prognozirati njegove meceve, prosle sezone su igrali u play offu i napravili veliko iznenadjenje izbacivsi tada i vise nego jakog Oldenburga dokazavsi da mogu da pariraju i jacim ekipama.Njihov prosek poena po mecu je znatno visi na gostovanjima nego sto je to slucaj sa Mitteldeutscher kuci, a ono sto je za svaku pohvalu jeste partija koju su pruzili na gostovanju Frankfurtu koji je inace tipicna under ekipa koja ne dozvoljava mnogo primljenih poena pogotovo kada igraju na svom terenu gde jos uvek nemaju ni poraz.U tom mecu Braunschweig je dosta namucio domacu ekipu i na kraju izgubio sa 3 poena razlike a palo je cak 181 poen sto je bilo daleko iznad granica.Dakle uspeli su da postignu cak 91 poen ekipi koja ima odlicnu odbranu te stoga ocekujem i danas da postignu Mitteldeutscher makar 75 ,a svakako da je ovo pravi trenutak jer je domaca ekipa dosta lose startovala.Njihov mec od prosle sezone na terenu Mitteldeutschera je zavrsen pobedom gostiju i tada je palo 157 poena a verujem da ne bi trebalo biti iznenadjenje da danas padne znatno manje , tj. makar 145.

makedonec

#11
br.6
skor:3/5 +135
vreme: 16:00
Par: Bournemouth - Hartlepool   FT 0-1
Tip: 1
kvota: 1.80
kladionica: BET365

Analiza:
    Bournemouth je ekipa koja ima najjaci skor kao domacin u celu diviziju i u dosadasni deo sezone ima 7 pobjeda i po jedno remi i poraz sa gol razlike 25:8. S druge strane gosti na gostovanjima imaju skor od tri pobjede, porazi i nereseni dueli i gol razlika 7:6. Obe ekipe tesko primaju gol i zato ocekuje se jako tvrd mec, medzutim mislim da domacini su dovoljno jaci da uzmu sva tri boda. U dosadasni deo sezone kad je Hartlepool prv primio gol izgubio je sve utakmice, dok domacini kad su prvi zabili dobili su 6 od 7 meceva a jedna je zavrsila nereseno.
Bournemouth ima isto tako impresivan skor kad su u pitanju dueli sa ekipe iz doljneg dela tabele. Imeno dosada na 6 duela dobili su 5 a jedna zavrsila nereseno s gol razlikom 17:4. S druge strane Hartlepool kad igra sa ekipe iz gornjeg dela tabele ima skor od DESET PORAZI i gol razlika 9:25. Jedini podatak koi me je dvoumio dali da odigram HW ili UNDER bilo je to sto domacini sacuvali su svoju mrezu na 9 meceva, dok gosti na 7 i to sto od tih 10 poraza na Hartlepool cak 6 su bili samo so po jedan primljen gol.Medzutim kad pogledamo H2H duele vidimo da 6 od poslednjih 10 zavrsili su u overu, a od njih 3 na poslednjih 5 kad je Bournemouth bio domacin. Ja sam odigrao za pobjedu domace momcadi,a vi mozete da to branite za under2.5.

parma

#12
br.4
skor:2/3
vreme:16:00
Par:  Stockport - Crewe   FT 3-3
Tip:over 3,5
kvota:2,75
kladionica: BET365

....Crewe            18    6    7    5    37:25    
....Stockport    19    4    7    8    16:36

...crewe obozavam nema boljeg kluba sto se tice golova vec par godina,a i u ovoj sezoni nastavljaju sa "trpanjem"
sto se tice njihove igre u gostima igraju potpuno otvoren nogomet ..napadacki..samim time zabijaju puno ali i odbrana trpi zbog takve igre pa imaju skoro isti broj datih i primljenih golova 18:15
domacin igra jako slabo pred svojim navijacima gdje su primili 21 gol (cini mi se da igraju bez zadnje linije)u 9 utakmica i misljenja sam da crewe to moze naplatiti jer su stroj za golove   
...sto se tice sastava nema nekih bitnih izostanaka...
...gost ovdje ide po sva tri boda ..ako domacin nastavi sa losim igrama kao do sada pred svojim navijacima mislim da ce dozivjeti katastrofu

redondo

#13
br.3
skor.0/2
vreme:16:30
par.Krka-cibona   FT 87-64
tip.2
kvota.3,50
kladionica,bet365

Analiza:

Krka je solidna ekipa nije nesto pretjerano jaka ekipa i mislim da je ovde kvota na njih nerealna i mnogo je potcjenjena Cibona.Cibona jest u maloj krizi i sa platama igracima i sve to kad se skupi ostavlja dojam autsajdera u ovom mecu ali mislim da ce oni ovde odigrati mnogo dobro cvrsto u odbrani a da ce Krka mnogo da udje opusteno u ovaj mece sto bi im moglo biti kobno po njih.Sigurno da ce biti dobar mec i mislim mali broj poena ali i tjesna razlika ce biti na kraju ovog meca ali vjerujem da bi Cibona mogla dobit.

krko

#14
br.4(-50)
skor.1/3
vreme:20:45
par.Genoa - Napoli FT 0-1
tip.1
kvota.2,30
kladionica,bet365

Analiza:  Italijanska prva liga, 16 kolo, Genoa je nakon 15 kola na 9 mjestu lige sa 21 bodom i skorom 6-3-6. Ekipa ove sezone igra dosta dobro, doveli su neka pojacanja ovo ljeto (Toni, Kaladze, Rafinha, itd.) koja su se dobro uklopila u tim i evo dosta su solidni u prvenstvu na sigurnom mjestu na sredini tabele. Ekipa kuci igra dosta ubjedljivo, zadnjih 5 utakmica kod kuce imaju 3 pobjede i poraze od realno jacih Intera i Juventusa, kada tu uvrsimo i dvije utakmice kupa kuci gdje imaju 2 pobjede, onda vidimo da kuci zaista igraju dosta dobro. Sto se Napolija tice, trenutno su na odlicnom 4 mjestu lige,  27 bodova i skorom 8-3-4. I jedna i druga ekipa imaju jako malo nerijesenih rezultata zato mislim da X nece biti ni danas. Napoli zadnjih 5 gostovanja ima 2 pobjede, 2 poraza 1 nerijesen, dakle nista specijalno, ekipa moze dobiti svakoga, ali i od svakoga izgubiti. Dosta su efikasni za razliku od Genoe, dakle su skoro duplo vise golova od Genoe, ali kao sto rekoh Genoa je u jednoj dobroj formi(zadnjih 5 utakmica, samo 1 poraz), igraju jako, cvrsto i mislim da danas imaju dosta dobre sanse protiv gostiju.