News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

September 20, 2024, 03:31:26 PM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Tipovi dana 06.12.2010.

Started by El Fenomeno, December 05, 2010, 11:59:18 PM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno

Novogodisnje takmicenje je pocelo...Prijavi se i ti, budi najbolji!

Pre postovanja tipova obavezno procitati pravila.

Svaki tip mora da sadrzi ove elemente i zato molimo sve takmicare da jednostavno odrade copy/paste u svoj post. Hvala puno unapred!

Quotebr.
skor:
vreme:
Par:
Tip:
kvota:
kladionica:
BET365

Analiza:

Sponzor takmicenja kladionica : BET365
I mesto - 50 eura,  II mesto - 30 eura,  III mesto - 20 eura

Napomena: Nagradu je potrebno obrnuti samo 1x pre povlacenja.

Takmicenje pocinje 01.12.2010. a zavrsava se 31.12.2010.. Srecno!

 

 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

ivan-dzo

#1
br.1
skor:
vreme:20.45
Par:Napoli - Palermo  FT 1-0
Tip:3+
kvota:1.80
kladionica: BET365

Analiza: Oba tima izuzetno napadački. Igraju otvoreno, za gol viÅ¡e i ovakve timove publika najviÅ¡e voli. Oba tima imaju jake navale. Za Napoli napadaju Hamsik, Lavezzi i Cavani od kojih je ovaj poslednji već dao 9 u prvenstvu i koliko ja znam vodi na listi strelaca. Za Palermo napadaju Micoli i Pastore koji su takoÄ'e dobri napadači. Kada svemu rečenom dodamo i činjenicu da oba tima imaju problema sa igrama svojih odbrana stižemo do zaključka da ovde mora biti golova. Kvota i nije niÅ¡ta posebo, možda je trebalo zapeti sa 4+ ali ipak je za mene ovo početak takmičenja i želim da počnem sa pogotkom...
Da dodam i informaciju da su od poslednjih 6 utakmica 4 dosle 3+. Pa videćemo večeras i puno pozdrava svima od ivana-dzo-a  .[;-)].

Srećno!!!

[SiMa]

#2
br. 3
skor 2/2; +257
vreme - 21:00h
par - Deportivo La Coruna - Hercules   FT 1-0
tip - 1
kvota - 2.25
kladionica - BET365

Poslednji mec 15og kola spanske Primere odigrace trinaesti i cetrnaesti tim na tabeli. Herkules trenutno ima bod prednosti nad Deporom, ali losiju gol razliku. Domacin ulazi u utakmicu nakon jedinog poraza u poslednjih sedam meceva. Posle ocajnog starta sezone, usli su u seriju dobrih rezultata, pa su osvojili 10 bodova iz poslednjih 6 meceva. Od tih 10, sest su osvojili na domacem terenu sa dve ubedljive pobede (3:0 Espanjol, 3:0 Malaga). Izvukli su se iz zone ispadanja i to itekako pozitivno utice na moral svih igraca koji najzad pocinju da pruzaju partije kakve znaju. Herkules se moze nazvati domacinskim timom, posto je duplo vise bodova osvojio kod kuce nego na strani (10 prema 5). Posle drugog kola i iznenadjujuce pobede nad Barselonom na Nou Kampu zaredjali su sa ocajnim rezultatima na gostovanjima, te su osvojili tek dva boda od petnaest mogucih. Jos kada se vidi sa kojim su timovima igrali (Osasuna, Hetafe, Saragosa, Almeria), jasno je da se ovaj tim oslanja na osvajanje bodova na domacem terenu, a u gostima - svaki bod je premija. Herkules je na 14 dosadasnjih utakmica dao isto toliko golova, od toga samo tri na gostovanjima (na 4 od 6 meceva nisu postigli pogodak). Nisu se sastajali u skorijoj istoriji.

Deportivo je, po meni, ogroman favorit u ovom mecu. Poraz u proslom kolu nije previse uzdrmao plave, a pobedom bi preskocili danasnjeg rivala i zauzeli 12to mesto na tabeli. Na svom terenu imaju tri uzastopne pobede (dve u ligi, jednu u kupu) i ne vidim razlog zasto danas ne bi uzeli jos tri boda protiv ispod-prosecne ekipe Herkulesa.

buLLs EYE

#3
br. 2
skor: 0/1
vreme: 19:00
Par: AIK - Farjestad  FT 1-6
Tip: 2
kvota: 2.15
kladionica: BET365

Analiza:
           
          susrecu se timovi iz donjeg i gornjeg dijela tabele..AIK je 8 i nije bas u dobroj formi,dok je Farjestad 3 i ekipa je u velikom usponu..AIK je od zadnjih 5 utakmica 2 izgubio cisto,2 nakon produzetaka i mrsavu jednu utakmicu je dobio..sa druge strane Farjestad u zadnjih 5 tekmi kida 2 je dobio,2 nakon produzetaka i 1 je izgubio..od ovih zadnjih 5 utakmica oba tima,jednu su se susreli gdje je Farjestad bio domacin i uzeo rez. 2:1..ono sto se da primjetiti jeste da obje ekipe nemaju impresivnu gol razliku,te da igraju tvrde meceve..ono sto je bitno naglasiti da Farjestad nema povreda te da u ovaj mec ulaze u pobjednicom nizu,u taboru gosta najavljuju nastavak serije..ja cu vjerovati na rijec i igrati DVOJKU..moje misljenje- da ovdje nece biti ni puno golova,nit nekog rezultatskog odskoka u korist nekog tima,ocekujem neizvjesnu tekmu u kojoj ce gost uzeti cistu pobjedu... SRECNO ...

doneredondo

#4
br. 1
skor:0/0
vreme:20:15
Par:Union Berlin v Bochum    FT 0-1
Tip:2
kvota:3.1
kladionica: BET365

Analiza:

Nije me bilo neko vreme a za vikend nisam nasao nista interesantno za igranje pa sam preskocio. Zato sam danas odlucio da probam ovaj par. Iskreno ne znam mnogo ali evo nekih podataka
10. Bochum 14 6 1 7 17:20 19
14. Union Berlin 14 4 3 7 15:20 15

Kod kuce Union Berlin ima 3 2 1 a Bochum 2 0 4 u gostima

A sad zasto stvarno igram ovaj par. Domacinu nedostaje sedam prvotimaca zbog povreda i suspenzija a jos dvojica su veoma upitna. I Bohumu nedostaje nekoliko igraca ali nisu ni priblizno osakaceni kao domacini. Znaci domacinu nedostaju dva prva golmana. Kvota je zadovoljavajuca i vredna pokusaja. To je sve