News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

September 20, 2024, 04:51:05 AM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Tipovi dana 01.12.2010. (pocinje takmicenje)

Started by El Fenomeno, December 01, 2010, 12:06:06 AM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno

Novogodisnje takmicenje je pocelo...Prijavi se i ti, budi najbolji!

Pre postovanja tipova obavezno procitati pravila.

Svaki tip mora da sadrzi ove elemente i zato molimo sve takmicare da jednostavno odrade copy/paste u svoj post. Hvala puno unapred!

Quotebr.
skor:
vreme:
Par:
Tip:
kvota:
kladionica:
BET365

Analiza:

Sponzor takmicenja kladionica : BET365
I mesto - 50 eura,  II mesto - 30 eura,  III mesto - 20 eura

Napomena: Nagradu je potrebno obrnuti samo 1x pre povlacenja.

Takmicenje pocinje 01.12.2010. a zavrsava se 31.12.2010.. Srecno!

 

 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

shicne

#1
br.1
skor:0/0
vreme:19:00
par:Young Boys â€" Stuttgart           FT 4:2
tip:over 2.5
kvota:1.62
kladionica:bet365

Stuttgart je sa dvanaest bodova i cetiri pobede u grupi H siguran putnik u sledecu fazu takmicenja.Za razliku od igara u domacem prvenstvu,nastupi u Evro ligi su bili impozantni.Vrhunac je pobeda u gostima protiv Getafe-a od 3:0,cime su dosli i do sjajne gol razlike od 9:1.Stuttgart ima jako bitnu utakmicu u subotu sa Hoffenheim-om i zbog toga je trener Jens Keller odlucio da odmori nekoliko standardnih prvotimaca.Cacau,Delpierre,Gebhart,Tasci,Celozzi i Audel su ostali kod kuce,a sansu ce dobiti igraci koji nisu u prvom planu kao i neki mladi igraci.Iako trener govori da nece olako baciti ovu utakmicu,jasne su njegove namere da po svaku cenu pobedi Hoffenheim u domacem prvenstvu i pobegne iz zone ispadanja,a ovde "sta bude".
Young Boys ima svoju racunicu.Nalaze se na drugom mestu sa sest bodova i ocekuje ih gostovanje Getafe-u.Sigurno ce dati sve od sebe da pred svojom publikom pokusaju da obezbede prolaz dalje da ne bi zavisili od utakmice u Spaniji.Nemaju bitnijih izostanaka i ocekuje se pun stadion.Young Boys je neugodna ekipa kod kuce,igrali su 2:2 sa Fenerbahce-om,3:2 su dobili Tottenham,2:0 Getafe i 4:2 Odense.Na sve ovo treba dodati da igraju na vestackoj travi,sto mnogim gostujucim ekipama zna da bude problem.

Ocekujem pobedu domace ekipe uz dosta golova,jer gosti dolaze rastereceni bez rezultatskog imperativa.Ipak,golovi mi deluju kao sigurniji izbor.  


TR 3:2

Srecno svim ucesnicima!
suze gutati pesma nek' se ori!

noja

#2
br.1
skor:
vreme:19,00
Par:Sampdoria v PSV          FT 1:2
Tip:Under  2,5
kvota: 1.66
kladionica: BET365

Analiza:

U grupi I domaćin ovoga susreta nalazi se na 3 mestu i za njih je ovo odlučujući meč ako žele da nastave takmičenje u Ligi Evrope. Rkipa iz Djenove je pod imperativom pobede jer im direktan rival za 2 poziciju u grupi , Ukrajinski Metalist beži 2 boda i igra mec sa najslabijom ekipom u grupi , madjarskim Debrecinom. Svaki rezultat sem pobede bi Sampdoriji sveo Å¡anse samo na teoriju. Djenovljani su u dosada dva odigrana susret na svom terenu postigli samo jedan pogodak i to protiv Debrecina ( 1-0) dok su sa Ukrajincima remizirali (0-0). I u prvenstvu Italije su na poslednje tri utakmice kod kuće remizirali i to sve u okviru Under 2, 5. Za ovaj susret trener Di Carlo ne može računati samo na veznjaka Padalina i Å¡topera Zaurija, Najverovatnije ce sastav domacina izgledati ovako: Curci - Volta, Gastaldello, Lucchini, Ziegler - Koman, Mannini, Tissone, Palombo â€" Pozzi, Pazzini.

PSV je lider grupe i joÅ¡ samo jedan bod iz dva duela ih vodi u dalje borbe , Lige Evrope. No na domacem prvenstvu su u poslednja dva duela zabeležili neuspehe. Koliko se i remi sa Ajaksom (0-0) na strani može smatrati neuspehom , toliko je poraz u Bredi od NAC. a sa čak 4-2 ipak teÅ¡ko pao i igračima ali i navijačima PSV-a. Trener Rutten je već najavio promene u timu i nekoliko igrača će otići na klupu. On će u ovom duelu verovatno odmoriti i napadače kako bi ih sačuvao za poslednji meč u grupi sa Metalistom a tako i za finiÅ¡ prvenstva Holandije. Prema najavama iy tabora holandeza , sastav gostiju bi mogao izgledati ovako: Isaksson - Manolev, Kromkamp, Pieters â€" Bakkal, Engelaar, Vuytens, Hutchinson - Amrabat, Berg, Koevermans.

Domaćinu je pobeda potrebnija ali ni gosti neće s unapred predati već će pokušati da pojačanom odbranom uzmu bod u Djenovi. Pošto Samdorija na prethodna dva meča u Djenovi su postigli smo jedan pogodak ni protiv najbolje ekipe u grupi ne mogu se raspucati i postići mnogo pogodaka. Remi je na vidiku i to u okviru Undera 2, 5.

Futura

#3
br.1
skor:
vreme:  21h
Par:Lech Poznan v Juventus           FT 1:1
Tip:2
kvota:2.05
kladionica: BET365

Analiza:

Mislim da je vreme da Juventus zabelezi prvu pobedu u Ligi Evrope. Svi znamo da ove godine igraju dosta promenjivo i ispod svog renomea. U zadnjem kolu u Italijanskoj Ligi su jurili bod na svom terenu protiv Fiorentine a recimo kolo pre toga su kao gosti pobedili Djenovu 0:2. U ovom takmicenju imaju u cetiri utakmice isto toliko remija i ako misle da idu dalje danas moraju da pobede. Jeste da su do sada imali neke cudne rezultate ali veruj da su kvalitetniji od Poljaka koji da se ne lazemo igraju fantasticno ovo takmicenje i ako bi veceras pobedili sigurno bi otisli u sledeci krug. Ali ja se slazem sa Krasicem koji ocekuje tesku utakmicu ali i pobedu, upravo je on igrac koji svojim kvalitetom donosi prednost Juventusu, ako nisu mogli u subotu da savladaju Fiorentinu danas hoce Poljake.

MIJAK

#4
br. 1
skor: 0/0
vreme: 19:00
Par: Marseille - Rennes                      FT 0:0
Tip: 1
kvota: 1.57
kladionica: BET365

Analiza:


Kao prvo Marseille nakon 14 runda ima isto bodove kao Lille i Brest i 2 boda manje nego danasnji protivnik Rennes. Marseille je nepobedjen vec 3 meceva, sa druge strane Rennes je izgubio proslu utakmicu kod Lorienta. Marseille je povratio formu od prosle godine sto se i videlo na utakmicu kod Spartaka u Moskvi, jedini problem moze biti umor zbog prenatrupanog rasporeda.
Nece moci da nastupe Hilton, Mangana i Apam, ali zato se vraca Gignac.

Moguce postave:

O. MARSEILLE:
Mandanda - S. Diawara, Azpilicueta, S. Mbia, Taiwo - Ayew, L. Gonzalez, Valbuena, Gignac - Remy, Kabore

RENNES: Douchez - Catherine, Biyik, Fanni, Danze - Dalmat, Mvila, Tettey, Marveaux - Caicedo, Ekoko

mitask

#5
br.1
skor:0/0
vreme:20:15
Par:HBW Balingen Weilst. v MT Melsungen           FT 26:30
Tip:1
kvota:1.62
kladionica: BET365

Analiza:

Već sam jednom pao na ovom klubu nadam se da neću opet.Posle 12 ubedljivih poraza Melsungen na pocetku sezone usledila je renesansa ovog kluba za koji sam saznao sa zakasnjenjem pa poceo da igram protiv njega kad su poceli da pobedjuju.Grcki dvojac Sanikis,Vasiliakis briljira i dostojno u dresu Melsungena reprezentuje cuvenu grcku skolu rukometa.Njih dvojica su protiv Lemga postigli 15 golova. Mislim da su tom pobedom gosti zavrsili svoju misiju uspeha i da je doslo vreme za dobre stare poraze.
Domacin Balingen je prosecna domacinska ekipa sa skorom kuci 3-2-1 pa im je mec sa Melsungenom sansa da isti popravi.Melsungen u gostima od 6 utakmica ima samo jednu pobjedu i čak 5 poraza što je i više nego dovoljno da ja igram protiv njih.
Prošli susreti
21/02/2010 Bundesliga 1 Balingen/W vs. MT Melsungen 31:34
19/09/2009 Bundesliga 1 MT Melsungen vs. Balingen/W 28:25
28/02/2009 Bundesliga 1 MT Melsungen vs. Balingen/W 31:35
20/09/2008 Bundesliga 1 Balingen/W vs. MT Melsungen 33:28
10/05/2008 Bundesliga 1 MT Melsungen vs. Balingen/W 32:29
15/12/2007 Bundesliga 1 Balingen/W vs. MT Melsungen 29:28
12/05/2007 Bundesliga 1 MT Melsungen vs. Balingen/W 34:24
01/12/2006 Bundesliga 1 Balingen/W vs. MT Melsungen 25:32

delpjero

#6
br. 1
skor: 0
vreme: 19:00
Par: Hajduk Split   -   AEK                  FT 1:3
Tip: 1
kvota: 2.20
kladionica: BET365

Analiza:

  pitaje je ko ce se bolje snaci na natopljenom poljudu jer kisa vec 11 dana pada i teren je u katastrofalnom stanju. domacima igra samo pobeda ulogu i zbog velike podrske sa tribina kao i vec pomenutog loseg terena na kojem su oni ipak pre neki dan igrali utakmic, imperativa pobede ali i po mom misljenju ujednacenog kvaliteta dajem prednost domacima jer kod aeka koji i nije vise neki vazniji faktor ni u grckoj a kamoli evropi. danas ce biti oslabljeni neigranjem veznjaka Kafesa i napadaca Djebourra koji su itekako vazni u igri gostiju. hajduk je napravio izuzetno solidan tim i par godina je politika bila da ostaju igraci i mislim da su sarbini, vukusic, ibricic i ostali dorasli zadatku igranja u evropi i na prolece....

buLLs EYE

#7
br. 1
skor: 0/0
vreme: 19:00
Par: Redbergslids - Guif                   FT 28:33
Tip: 1
kvota: 3,30
kladionica: BET365

Analiza:

  ovo je za mene cista jedinica,jer svaki od njohovih duela nije isao sa mnogo razlike u korist jednog kluba..mislim da ce ovaj duel biti do zadnje minute napet,ali zbog  domaceg terena i publike prednost dajem domacinu...Redbergslids jeste u krizi ali uvjeren sam da ce ova kriza proci bas veceras..proslu teku je igrao protiv hammarby-a u gostima gdje je tijesno sa 2 gola razlike porazen u zadnjim minutama..danas mislim obrnuto znaci Redb dobija..



pedja_cfc

#8
br.
skor:
vreme:
Par: Ipswich - WBA                        FT 1:0
Tip: 2
kvota: 2.00
kladionica: BET365

Analiza: Mec Carling cupa, kup koji nije toliko znacajan kod engleza, pa cesto dolaze ne tako predvidivi rezultati. Ipak ja sam se odlucio da probam na pobedu gostiju. WBA nije toliko jaka ekipa u Premier ligi, ali opet imaju kvalitetniju ekipu od danasnjeg protivnika. Ipswich u Championshipu ne igra sjajno a ova ekipa Ipswicha je po mom misljenju gora od Leicestera kojeg je WBA veoma lako i ubedljivo savladao, i to na strani (u predhodnoj rundi ovog kupa). WBA je cak pobedio i Manchester City u kupu.

Treba napomenuti da njihova forma u ligi nije toliko losa, pobedili su Everton sa ubedljivih 1-4 u zadnjem kolu (i to na gostovanju, a everton je mnogo kvalitetniji od ipswicha), pre toga su izgubili od Stoke-a ali ipak 2 od 3 gola su gosti dali iz 2 penala koja su veoma lako svirana (po mom misljenju to nisu bili penali). Kada se na sve ovo doda i cinjenica da domacin ima problem sa izostancima (Ipswich goalkeeper Marton Fulop is a doubt,Luke Hyam, Tom Eastman, Gareth McAuley, Mark Kennedy and Connor Wickham miss out, Damien Delaney is banned), pobeda gostiju se mora ispratiti...
S R B I J A

GROBARI 1970