News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

April 26, 2024, 07:02:14 AM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Tipovi dana 31.10.2010. (kraj takmicenja)

Started by El Fenomeno, October 31, 2010, 12:36:13 AM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno

Prijave za ovaj mesec su zavrsene. Sve takmicare ovog  kao i one koji nisu stigli da se prijave u ovom ocekujemo u sledecem mesecu.

Pre postovanja tipova obavezno procitati pravila.

Svaki tip mora da sadrzi ove elemente i zato molimo sve takmicare da jednostavno odrade copy/paste u svoj post. Hvala puno unapred!

Quotebr.
skor:
vreme:
Par:
Tip:
kvota:
kladionica:
BET365

Analiza:

Sponzor takmicenja kladionica : BET365
I mesto - 50 eura,  II mesto - 30 eura,  III mesto - 20 eura

Napomena: Nagradu je potrebno obrnuti samo 1x pre povlacenja.

Takmicenje pocinje 01.10.2010. a zavrsava se 31.10.2010.. Srecno!

 

 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

Josip_17

#1
br.10
skor:6/9
vreme:16:00
Par:Salzburg - Rapid Beč   FT 1-1
Tip: 1
kvota: 1,80
kladionica: BET365

Analiza:
Radi se o susretu austrijske prve lige u kojemu se sastaju dvije najbolje ekipe posljednih par godina. Pa da krenemo sa analizom danasnjeg susreta. Prije svega treba reci da su ove sezone obe ekipe usle jako slabo u prvenstvo ta da trenutno domaca momcad Salzburg zauzima 6 mjesto sa 18 osvojenih bodova iz 11 kola uz gol razlku 13:8 dok je gostujuca ekipa Rapida trenutno na 7 poziciji sa 15 osvojenih bodova u 12 odigranih susreta uz gol razliku 13:16. Salzburg kuci ima 3 pobjede, 1 remi i 1 poraz uz gol razliku 9:4 dok je gostujuca ekipa Rapida u gostima zabiljezila 1 pobjedu , 2 remija i 3 poraza  uz gol razliku 4:9. Prvenstveno sam se odlucio igrati ovaj par zbog ocitog rasta forme igraca Salzburga jer su prvo u kupu uefe odigrali 1:1 sa juveom i nakon toga su upisali pobjedu na gostujucem terenu u prvenstvu koju su povezali sa pobjedom na domacem terenu ( uvjerljiva pobjeda od 4:0 protiv cetveroplasirane momcadi lige). I Salzburg nije Rapida dobio u posljedna 2 susreta na svome terenu pa se ja nadam da ce danas uspjeti pobjediti domaca ekipa i da cu ja po prvi put otkako sam ovdje uzeti neku nagradu ( nadam se da iako koliko sam sretan ne ocekujem previse ) . Pozz i sretno svima


ayite

#2
br.10
skor:5/9
vreme:14:30
Par:Newcastle - Sunderland(+1)   FT 5-1
Tip:hX
kvota:4.00
kladionica: BET365

Analiza:

Newcastle je nakon ubedljive igre i ubedljive pobede u prvoj utakmici na svom terenu ove godine, protiv Aston Villa koju su pocistili sa lakih 6:0 , razocarao u naredna tri meca od kojih je na dva izgubio a u trecem bio nadomak poraza od Wigana od kojeg ih je spasao Colocini golom u 90' minutu.Newcastle je po kratkom postupku uspeo da se vrati iz druge lige gde prosto nije bilo zamerki na njihovu igru koja je bila i vise nego ubedljiva.Mnogi su ocekivali da nakon one pobede nad Aston Villom nastave u istom stilu medjutim izgubili su odma od Blackpoola koji se pokazao kao dosta nezgodan gost sto su iskusile i druge ekipe.Medjutim ono sto je dobro jeste da su te lose rezultate konacno uspeli da nadomeste pobedom u gostima nad West Ham-om od 1:2 golovima Carolla i Nolana.Ono sto je bitno za danasnji mec jeste da ce na raspolaganju imati sve bitne igrace u ofanzivi, pored malopre pomenute dvojice tu ce biti i odlicni Ameobi od koga se dosta ocekuje a nije ga dugo bilo zbog povrede.Sa druge strane ekipa Sunderlanda je mogla samo da sanja ovakav pocetak nove sezone jer su do sada pomrsili planove vecem broju ekipa a jedne od njih su Man. Utd, Arsenal i Liverpool.Do sada imaju veliki broj remija ,cak 6 od toga 3 na gostovanjima sto je pomalo i iznenadjujuce s obzirom na proslu sezonu u kojoj su bili ocajni gosti sto verujem da ce biti slucaj i ove godine bez obzira na ovako dobar pocetak.Sunderland u ovaj mec ulazi nakon pobede nad Aston Villom i to dosta srecne i ovo ce sigurno biti dosta tezak mec jer je Newcastle pod imperativom pobedom nakon tri ocajna vezana rezultata kuci.Jos jedan gubitak bodova kuci je upravo ono sto se ne sme desiti dok sa druge strane gosti mogu sebi da dopuste tek drugi poraz u ovoj godini jer im je glavni cilj opstanak kao i uvek.Dakle prednost dajem domacoj ekipi koja bi mogla danas da dodje do druge pobede na svom terenu i tako prekine ocajan niz.

Hare88

#3
Br. 10
Skor: 5/9 (+111)
Vrijeme: 17:00
Par: Zrinjski - Željezničar    FT 0:1
Tip: X
Kvota: 3,80
Kladionica: BET 365

Analiza: Posljednja utakmica 12. kola Premijer lige BiH a sastaju se mostarski Zrinjski i sarajevski Željezničar. Domaćini ove sezone igraju veoma loÅ¡e, dosta je bilo turbulencija u klubu jer ih je napustilo dosta igrača kao i trener Dragan Jović koji je sa ovim klubom osvojio titulu i kup. Njegov nasljednik je Marijan Bloudek koji nije donio neke značajne promjene u klubu jer se Zrinjski nalazi na 14. poziciji sa tri boda viÅ¡e od gradskih rivala Veleža koji je u zoni ispadanja. Jedino pozitivnop Å¡to se desilo u posljednje vrijeme je prolazak u četvrtfinale Kupa BiH gdje su proÅ¡li teslićki Proleter iako su u prvoj utakmici izgubili 4:2 meÄ'utim uspjeli su to nadoknadiit u revanÅ¡u i savladati goste iz Prve lige RS-a rezultatom 3:0. Večeras dočekuju ekipu koja je treća na tabeli sa 19 bodova uz skor na gostujućim terenima 2-0-4. Zrinjski kući ima četiri pobjede, te po jedan remi i pobjedu. MiÅ¡ljenja sam da će ova utakmica zavrÅ¡iit nerijeÅ¡enim rezultatom i da će to biti jedan tvrd meč jer ni jednim ni drugim ne bi odgovarao poraz.

JanVesely

#4
br. 10
skor: 6/9
vreme: 00:00 (01.11.)
Par: Oklahoma City Thunder - Utah Jazz      FT 99:120
Tip: 1(-11.5)
kvota: 2.70
kladionica: BET365

Analiza:

Za moj poslednji tip u ovom mesecu izabrao sam NBA mec Oklahoma City Thunder protiv Utah Jazz. Oklahoma je moj omiljeni NBA tim iz prostog razloga sto za njih igra po mom misljenju najbolji igrac lige, Kevin Durant. Ovaj tek 21 godisnji igrac je prosle sezone bio najboji strelac lige sa vise od 30 prosecno postignutih poena po utakmici. Ko ne prati temeljno NBA ligu imao je priliku i letos na svetskom prvenstvu u Turskoj da vidi o kakvom se kvalitetu radi kada je u pitanju Durant.
Svaka cast Majamiju sa LeBronom,Bosom i Vejdom kao i Lejkersima sa Brajantom i Gasolom ali mislim da ce Oklahoma na celu sa Durantom ove sezone voditi jednu od glavnijih reci u ligi.
Sto se tice starta noce sezone, Oklahoma je zabelezile obe pobede,protiv Cikaga kod kuce i u gostima u Detroitu. Po mom misljenju Juta nije nista kvalitetnija od ova prva dva protivnika Oklahome.
Sto se tice forme Dzezera, jos jednom se pokazalo da utakmice u pripremnom periodu nemaju mnogo veze sa utakmicama kada pocne sezona. Naime Juta je tim koji je zabelezio svih sedam pobeda u pred sezoni, od toga dva puta protin Finiks Sansa koji su dosta slabiji nego prosle sezone. Medjutim kada je pocela regularna sezona, Juta je protiv istog protivnika dozivela ubedljiv poraz od 16 razlike (94-110) i to na domacem terenu. Drugi poraz bio je u Denveru protiv Nagetsa. Tamo je bilo jos ubedljivije, 22 poena razlike 110-88.
Mislim da cemo veceras u Oklahomi videti i treci poraz Jute. Po meni Oklahoma je mnogo bolje usla u novu sezonu, tako da ocekujem njihovu laku pobedu. Iz tog razloga izabrao sam ovaj alternativno veci hendikep od 11.5 poena, dok regularni hendikep je oko 6-7 poena.