News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

April 26, 2024, 06:22:41 PM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Tipovi dana 30.10.2010.

Started by El Fenomeno, October 30, 2010, 12:02:30 AM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno

Prijave za ovaj mesec su zavrsene. Sve takmicare ovog  kao i one koji nisu stigli da se prijave u ovom ocekujemo u sledecem mesecu.

Pre postovanja tipova obavezno procitati pravila.

Svaki tip mora da sadrzi ove elemente i zato molimo sve takmicare da jednostavno odrade copy/paste u svoj post. Hvala puno unapred!

Quotebr.
skor:
vreme:
Par:
Tip:
kvota:
kladionica:
BET365

Analiza:

Sponzor takmicenja kladionica : BET365
I mesto - 50 eura,  II mesto - 30 eura,  III mesto - 20 eura

Napomena: Nagradu je potrebno obrnuti samo 1x pre povlacenja.

Takmicenje pocinje 01.10.2010. a zavrsava se 31.10.2010.. Srecno!

 

 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

delpjero

#1
br.  9
skor: 4/8
vreme: 19:00
Par: Lyon   -   Sochaux   FT 2-1
Tip: Lyon (-1)
kvota: 2.50
kladionica: BET365

Analiza:

lion se dosta kockao, malo nije imao ni srece ali sad je vrag odneo salu i upaljena su svi alarmi u klubu. danas se mora ici na pobedu jer
14 mesto je daleko od onog sto se ocekuje od ove ekipe sastavljene od pravih zvezda (briand, lopez, gurkuf, gonalos, kris, bastos, pjanic, makun,,,,) i sobzirom sa su ispali iz kupa, a da u ligi sampiona vec prakticno imaju prolaz dalje (pobedili salke, benfiku, makabi pa im je dovoljna i ta pobeda kuci nad makabijem) mogu u potpunosti da se posvete prvenstvu. sledece kolo gostuju lideru renu gde ih ceka pravi pakao tako
da danas nemaju izbora jer ako tamo odu sa jos vecim zaostatkom bice velikih problema. sa sosom kuci imaju skor 9-4-1 sto govori na cijoj je strani tradicija. a i taj jedan poraz doziveli su prosle sezone kada nisu osvojili titulu i ti bodovi su bili veoma vazni u toj borbi pa mislim da danas sledi i mala osveta. prepun zerlan ocekuje pobedu i neverovatno je kolikku podrsku pruzaju ekipi i kada joj neide. sta ce tek biti kada ih krene a mislim da je danas taj dan...

nk1507

#2
br.  10
skor: 5/9  +495
vreme: 14:00
Par: Makedonija - Ukraina    FT 28-34
Tip: Ukraina  -5.0
kvota:  1.83
kladionica: BET365

Analiza:

Ovo je rukometni susret u zenskoj konkurenciji. Igra se na neutralnom terenu u Severinu (Rumunjska) u okviru Trofeja Karpati. Smatram da je Makedonija autsajder na ovom mecu. A evo i zasto.

Makedonija je zadnji susret igrala jos proletos u kvalifikacijama za plasman na Evropskom Prvenstvu. Nije se uspela plasirati u konkurenciji Hrvatske i Nizozemske. E sada cu usporediti ovaj sastav koji igra u Rumunjskoj sa tim sastavom. Na golmanskoj pozicije je bila Tanja Andrejeva. Ona je sada povregjena. Plejmajker je bila Dragica Kresoja. Ona nije doputovala sa reprezentacijom na ovom turniru. Levi bek je bila Julija Portijanko, a i ona nije doputovala. Desni bek Elena Georgievska je povregjena. Desno krilo je bila tadasnji kapiten reprezentacije natalija Todorovska. Ona se oprostila od reprezentacije. Levo krilo je bila Mirjeta Bajramovska - i ona je povregjena. Jedino je pikerska pozicija koliko toliko popunjena. Pored vec pomenutih rukometasica nema ni Oholange, Crvenkovske i Giceve. Selektor Josko Petkovic je takogje smenjen i sada je na kormilu reprezentacije Gino Strezovski. Po meni i to je hendikep, ipak su kvaliteti Petkovica na daleko visem nivou.

Razumljiv je i jucerasnji poraz Makedonije od Rumunjske sa 13 golova razlike (24:37). Najbolja u Makedonskoj reprezentaciji je bile Marija Steriova sa 8 golova. Ako je Ukrajinske rukometasice dobro zatvore, onda ne vidim ko bi mogao da nesto vise ucini. Zato ocekujem pobedu Ukraine sa vise od 5 golova razlike.

ayite

#3
br.9
skor:5/8
vreme:15:00
Par: Novara - Albinoleffe  FT 3-0
Tip:X2
kvota:2.20
kladionica: BET365

Analiza:

Novara je prvo i najvece iznenadjenje sezone i trenutno zauzima prvu poziciju sa ubedljivom igrom na svom terenu gde imaju 100% ucinak iz 5 meceva.Vecina tih pobeda bile su ubedljive , imaju odlicne napadace pre svega Gonzalesa i Bertanija koji su vec postigli dosta golova.Sa druge strane ekipa Albinolefea je vec duzi niz godina u drugoj ligi i uglavnom igraju dosta promenljivo na nekoj sredini tabele zavisno od sezone.Sada su dosta lose poceli na gostovanjima i imaju svega 2 boda iz 5 meceva a inace su znali da pruzaju dosta bolje partije prosle sezone i nisu imali problema sa postizanjem golova sto ocekujem da bude slucaj i ove godine , tek je pocetak prvenstva tako da tu moze svasta jos da se promeni.Novara jeste pokazala odlicnu igru imaju odlican ofanzivni red ali cinjenica je da ce kiksnuti kad tad a ja cu taj kiks traziti na ovom mecu jer se Albinolefe prosle sezone pokazao kao idealna ekipa za pravljenje iznenadjenja tako da mislim da bi mogli jedno napraviti ovde.Imace na raspolaganju najbolje strelce pre svega Torrija od koga se ujedno i najvise ocekuje.Novara je apsolutni favorit ovde zbog ubedljivih rezultata kuci ali mislim da je ovde najbliza podela bodova i ukoliko gosti postignu gol sto je vrlo verovatno, branice se bunkerom kako bi sacuvali prednost i odoleli napadima Bertanija i Gonzalesa dok ce domaca ekipa mozda nastupiti bez veznjaka Rigonija koji je dosta bitan ali je jos pod znakom pitanje.

Hare88

#4
Br. 9
Skor: 5/8 (+211)
Vrijeme: 14:30
Par: Rudar (Prijedor) - Olimpic (Sarajevo)   FT 3-1
Tip: under 2,5
Kvota: 1,75
Kladionica: BET365

Analiza: Još su ostala četiri kola do kraja jesenjeg diejla Premijer lige Bosne i Hercegovine a danas se u Prijedoru sastaju Rudar i Olimpic. Gosti se nalaze na 7. mjestu sa 17 bodova i gol razlikom 10:9 dok se domaćini nalaze dvije stepenice niže sa bodom manje i gol razlikom 11:12. Glavni razlog zbog čega igram ovaj tip, a pisao sam o tome i ranije, je promjena na klupi Olimpica jer je trenutni trener Mehmed Janjoš Čala već provjereni defanzivac, više voli da odbrani svoj gol nego da postigne pogodak protivniku. Vjerujem da idu u Prijedor osvojiti barem jedan bod što će ih sačuvati u gornjem dijelu tabele, a Rudar na svom terenu igra solidno, nema poraza uz tri pobjede i tri remija. S druge strane, Olimpic ima čak tri pobjede na strani i dva poraza sa gol razlikom 7:6. S obzirom na prošlu utakmicu Olimpica i Borca na Koševu koji je završio rezultatom 0:0, mišljenja sam da bi se slično moglo očekivati i danas te da će to biti jedna veoma tvrda utakmica.

Ferari

#5
br.9
skor 4/8
vreme:16:15
par:Lehija Gdanjsk-Korona   FT 0-1
tip: H1    Lehija Gdanjsk (-1)
kvota:3.75
kladionica:Bet365

Analiza:

Lehija se nalazi na 5 mestu tabele i pretezno osvaja svoje poene kod kuce 13 osvojenih od 17.Korona se nalazi na 2 mestu i ima 20 bodova,10 kod kuce i 10 na strani.Lehija u poslednja 4 kola u prvenstvu ima 3 pobede i 1 poraz.Korona se nalazi u losoj formi zaredjali su 2 poraza jedan u kupu i jedan ubedljiv od 1:4 protiv Legije Varsave.Ekipa Lehije je bolja i kod kuce tesko gubi bodove dok Korona jos uvek nema poraz na strani.Za ovaj mec Koroni ce nedostajati nekoliko standardnih igraca i mislim da ce Lehija znati to da iskoristi ubedljivom pobedom i prikljuci se malo ozbiljnije u borbu za vrh tabele.

JanVesely

#6
br. 9
skor: 6/8 (+513)
vreme: 19:00
Par: Radnicki KG - Igokea  FT 71-78
Tip: 1 money line
kvota: 1.58
kladionica: BET365

Analiza:

Ovo je mec petog kola regionalne kosarkaskog takmicenja - Adriatik NLB lige. Mec se igra u Kragujevcu u hali Jezero. Obe ekipe ulaze u ovaj mec sa skorom od samo jedne pobede i tri poraza u predhodna cetiri meca. Interesantno je da su obe ekipe tu jednu pobedu izborile protiv najslabije ekipe u ligi - Crvene Zvezde, s tim sto je kragujevacki tim ovu pobedu izborio u gostima. Takodje treba reci da je Radnicki cini se do sada imao tezi raspored, igrao je cak tri meca na gostujucem terenu,od toga jedan protiv jedne od jacih ekipa u ligi-Podgoricke Buducnosti. I to je cini mi se jedini mec gde je ekipa Mute Nikolica odigrala veoma los mec. Dok u druga dva poraza protiv Zagreba u gostima i protiv ceskog Nimburka kod kuce, lako je mogao da bude i drugaciji ishod.
Mislim da je Radnicki daleko iskusnija ekipa iako imaju dosta novih igraca. Ipak su oni i ranije igrali u ovom takmicenju i bili su poznati kao jaka domaca ekipa i u Kragujevcu su i mnogo jace ekipe tesko dolazile do bodova.
Sto se tice gostujuce ekipe, Igokea je novi tim u ovom takmicenju i mislim da oni u prvoj sezoni ce se boriti za opstanak u ovom takmicenju.
Kvota za pobedu domacina je sasvim solidna,tako da sam se odlucio za opkladu bez hendikepa, samo money line.