News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

March 28, 2024, 07:46:55 PM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Tipovi Dana 10.04.2010

Started by Neshone, April 09, 2010, 11:53:41 PM

Previous topic - Next topic

Neshone

Aprilsko takmicenje je pocelo, prijavi se i ti!

Pre postovanja tipova obavezno procitati pravila.

Svaki tip mora da sadrzi ove elemente i zato molimo sve takmicare da jednostavno odrade copy/paste u svoj post. Hvala puno unapred!

Quotebr.
skor:
vreme:
Par:
Tip:
kvota:
kladionica:
BET365

Analiza:

Sponzor takmicenja kladionica : BET365
I mesto - 80 eura,  II mesto - 40 eura,  III mesto - 20 eura, IV mesto - 10 eura

Napomena: Nagradu je potrebno obrnuti samo 1x pre povlacenja.

Takmicenje pocinje 01.04.2010. a zavrsava se 30.04.2010. Srecno!


Neshone

#1
Broj:4
skor:2/3
vreme:16:00
par:Hull - Barnly(+1)     FT 1-4
tip:H1
Koeficient:3.1
Kladionica:bet365

Analiza:


Hull je jako stabilna ekipa kod kuce za svoju poziciju ... U gostima ne lice na tim kao kad igraju kuci. U pocetku sezone su stvarno blistali i nisu ih kod kuce mogli da dobiju ni jaci klubovi. Sadaje dosao najlosiji tim premijer lige koji je ispao sa porsmutom koji je u finansiskim problemima pa i ne moze ostati u proj ligi. Dok hull ima ambicija ovom pobedom bi isao u sigurnu zonu. sada se nalaze na 27 poziciji koja vodi u 2 ligu ali samo sa bodom zaostatka sa West Hem-om...

Hul kuci ima skor 6 5 4 sa gol razlikom koja je na nuli postigli su 21 a primili 22 pogotka. Sve bodove sto su osvojili to su kod kuce s'obzirom da u gostima imaju tek 4 boda iz 17 utakmica.

Barnly u gostima opsti haos 0 1 15 sa gol razlikom 11 postignutih i CAK 47 primljenih pogodaka. Znaci oni u gostima primaju skoro 3 pogotka po utakmici (tacnije 2.94) dok jedva tek postizu 0.70 sto je manje od jednog gola po utakmici ... Stvarno zalosno zajednog premijerligasa ...

Znaci barnly je ispao i ne vidim sto nebi Hull kreno od pocetka i pokusao opstati u eliti jer ima izgledno velike sanse ... Dok barnly prima tolike golove nadam se da ce i Hull se pocastiti sutra... Cak zanimljivo je da je vezni igrac Kevin McDonald proslu utakmicu nakon 5:0 kada je vodio siti napustio teren i umesto da je posmatrao igru svojim klupskih drugova on je napustio stadion i otisao ... Za to je kaznjen od strane kluba sto znaci da stanje u klubu i nije najbolje ...


Dobra vest za Hull je da je se Andy Dawson oporavio kao i Ibrahim Sonko. dok su pod znakom pitanja George Boateng i Stephen Hunt.

Za barnly sigurno nece igrati Stephen Jordan i Chris McCann

Srecno svima ... Koeficient je po meni odlican !!!!!!!!

delpjero

#2
br. 2
skor: 1/1
vreme: 20:45
Par: fiorentina-inter   FT 2-2
Tip: 2
kvota: 2.10
kladionica: BET365

Analiza:

  utakmica 33 kola talijanske serije a. sastaju se prvoplasirani inter i osma na tabeli fiorentina. inter ima samo bod prednosti u odnosu na romu i veceras jednostavno mora ici na
pobedu jer bi eventualni kiks roma jedva docekala (igra kuci sa atalantom) i preuzela prvo mesto na tabeli a sa obzirom da ima daleko laksi raspored i nikoga od vecih timova
za protivnika do kraja sezone i zadrzala to mesto. toga su svesni i u interu pa su za danas najavili totalnu ofanzivu. jedan od razloga zasto se odlucujem za ovaj tip jeste i to sto
domaca fiorentina na tabeli tesko moze gore a jos teze dole. tu su gde jesu i najverovatnije tu i ostaju a za izlazak u evropu imaju sansu preko kupa u kojem za par dana docekuju
upravo danasnjeg protivnika pa bi mogli malo i lezernije uci u ovaj mec dok bi gosti u kupu mogli isto tako. inter je ove sezone bez sumnje najkvalitetnija ekipa u italiji sto pokazuje
i podatak da su jedini klub koji je preostao u evropi iz italije. tamo ih ocekuje spektakl protiv barselone pa bi eventualni neuspeh (koji nije neocekivan) uz neuspeh u prvenstvu
doveo murinja u jako neugodnu situaciju a s obzirom da sledeci vikend igraju protiv juventusa ovde im se pobeda namece kao imperativ.

igraju kompaktan, cvrst ali ipak dosta ofanzivan nogomet i danas se ocekuje formacija (4-2-3-1) a sastav bi trebao ovako da izgleda:
Julio Cesar - Maicon, Samuel, Lucio, Chivu - Zanetti, Cambiasso - Balotelli, Sneijder, Eto’o - Milito
snajder iza tri napadaca od kojih se nezna koji je bolji deluje kao veoma ubitacna kombinacija. baloteli se posle sukoba sa trenerom vratio u ekipu prosli vikend i odmah postigao
gol a kada je on u formi retko koji igrac moze da ga zaustavi. nedostaje iz prve postave samo Mota pa se moze reci da je inter kompletan.

fiorentina ce igrati bez povredjenih Cristiana Zanettija i Alessandra Gamberinija dok je Mutu suspendovan sto su tri veoma bitna igraca za igru domacih koji bi trebali igrati u
formaciji 4-2-3-1 a sastav je: Frey - Comotto, Kroldrup, Felipe, Gobbi - Bolatti, Montolivo - Santana, Jovetić, Vargas - Gilardino.
uz duzno postovanje prema fiorentini ipak inter ima dosta kvalitetniji tim i u situaciji kad se nalaze pod imperativom pobede mislim da ce do nje i doci.

U zadnjih deset medusobnih utakmica Intera i Fiorentine cak je devet puta pobedio Inter, a jedna je utakmica zavrsila nereseno sto je zaista impozantan podatak, a i podatak
da je fiorentina ove sezone kuci izgubila od svih vecih ekipa (juve,milan,roma) verovatno govori da imaju kompleks kada igraju protiv njih pa mislim da i veceras nece biti
nista bolje.

FILIP123

#3
broj: 4
skor: 0/3
vreme: 16:45
par: Jang Bojs - Belincona   FT 2-1
tip: over 3.5 ( 4+ )
kvota: 1.825
kladionica: BET365

Analiza:

Ovo je duel vodece  i pretposlednje ekipe na tabeli... Jang Bojs igra odlican fudbal , posebno kao domacin (14 utakmica- 12 pobeda - 2 remija - 0 poraza) uz odlicnu gol-razliku 33:8 ..
Poslednje 4 utakmice Jang Bojs je igrao 4+ ( 03.04.2010.  Arau  5:1 ; 28.03.2010.   Arau   3:1 ;   25.03.2010    Belincona 3:1 ; 20.03.2010. Grashopers 4:0 )
Belincona je jedan od najlosijih ekipa u Svajcarskoj ligi.. Od poslednjih 10 utakmica 9 poraza i samo 1 pobeda . Kao gosti su veoma losi (14 utakmica - 1 pobeda-1 remi -12 poraza). Gol-razlika kao gosta 15:43 ..
U ovu utakmicu ulaze kao potpuni autsajderi , nece imati sanse da ugroze J.Bojs koji je u odlicnoj formi.
Poslednja 3 duela ova dva tima zavrsena su za vise od 4 gola ( 3:1 , 7:1 , 4:2 ) naravno u korist J. Bojsa.
Ocekujem ofanzivnu igru Jang Bojsa , uz naravno 4 ili vise golova!
Srecno!!!!!
              
              
       

El Fenomeno

#4
Quote from: krko on April 09, 2010, 11:03:26 PM

br. 9
skor: 3/8
vreme: 16:00
Par: FK Rudar Prijedor - Zeljeznicar     FT 0-2
Tip: 2
kvota: 2.62
kladionica: BET365

Analiza: Zeljeznicar trenutno na 1 mjestu bh premier lige, sa 41 bodom, skor 12-5-4, zadnjih 10 utakmica bez poraza, u proljetnom dijelu prvenstva igra fantasticno i jednostavno titula se smijesi. Inace Zeljo je klub koji je u bh ligi donio najvise bodova sa gostovanja. U stopu ga prati Borac koji ima isto tako 41 bod i igra kuci ovo kolo, a onda u sljedecem upravo gostuje Zelji. Sa danasnjom pobjedom Zeljo bi u sljedecem kolu opustenio cekao Borac na 1 mjestu tabele i eventualnim uspjehom priblizio se itekako tituli.  Rudar sa druge strane 12 na tabeli, skor 7-4-10, 4 boda iznad zone opstanka, dakle i Rudar se na neki nacin mora otvoriti ovu utakmicu sto opet Zelji sa druge strane odgovara otvorena igra. Prije ove utakmice ekipe su se sastajale do sada 3x(2x u kupu a0-0 i h3-0 za Zelju i jednom na Grbavici gdje je Rudar uspio odnijeti bod u prvenstvu). Rudar je prije ove utakmice ostao i bez trenera, a navodno na zadnjem treningu doslo je i do tuce igraca, dakle ne bas sjajna situacija u Rudaru. U Zelji sa druge strane sve nekako ide naprijed i ocekujem da i u ovoj utakmici Zeljo pokaze svoj kvalitet i pokaze da nije nezasluzeno na 1 mjestu u bh ligi.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

El Fenomeno

#5
Quote from: Bili on April 09, 2010, 05:28:35 PM

br. 3
skor: 2/2
vreme: 16:00h
Par: Napredak - Hajduk Kula     FT 2-0
Tip:1
kvota:  1.95
kladionica: BET365

Analiza:

Ovde imamo interesentnu utakmicu...

Veoma bitan  mec za oba tima, ali je ipak, malo bitniji za Napredak. Trenutno su na 15. mest(15. i 16. tim ispadaju iz lige) sa bodom manje od Rada, Bsk-a i Mladog Radnika i 2 boda manje od sutrasnjeg protivnika Hajduka. Ipak, mislim da Napredak nece ispasti iz lige. Imaju bolji tim od Hajduka i Mladog Radnik, tim slicnog kvaliteta za Rad-om, Borcem, Bsk-om... Takodje imaju i kontroverznog predsednika Binica, koji nece dopustiti da njegov tim ispadne iz lige. Napredak igra bolje u poslednjih nekoliko meceva. Remizirali su u Pozarevcu protiv Mladog Radnik 1:1(Napredak je bio bolji tim), pobedili lagano Borac kuci 2-0, i u proslom kolu nesrecno izgubili od Javora 1-0, bilo je 0-0 kada je u 87. min Milovic, posle kornera glavom postigao gol. Binic je bitan covek u Zajednici Superligasa, i njegov glavni konkurent je Nikola Dzomba, kontroverzni finansijer Hajduka. Dzomba radi sta hoce u srpskom fudbalu, ali sutra ce njegov tim igrati protiv Binicevog tima... Hajduk je poslednja 2 meca kod kuce dobio sa 2-0, oba iz 2 u 1 (HT:0:1, FT:2:1), i teku glasine da su oba meca bila namestena. Ja u to necu da ulazim, ali znam da Hajduk ove sezone ima slab tim. Na gostovanjima su uzeli samo 6 poena iz 11 meceva, a u drugom delu sezone nisu ni bod uzeli na strani. Izgubili su sve 4 utakmice lagano: Vojvodina 3-2, Cukaricki 2-0, Bsk Borca 3-0, Jagodina 2-0. U sledecem kolu docekuju rastereceni Metalac, i sigurno je da im je taj mec bitniji od ovog u kome ce pokusati da sacuvaju bod, ali ja mislim da njihova slabasna odbrana nece izdrzati napade Krusevljana.

U prvoj utakmici ove sezone Hajduk je slavio 3-1. Napredak je u must win situaciji, imaju jaci tim i  Binic sigurno zeli osvetu za poraz u prvom delu sampionata. Sve je to dovoljno za jedan lep tip.

GL  ;)

 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

nisterlo

#6
br. 2
skor: 1/1
vreme: 16:00h
Par: Sloboda Tuzla-Zrinjski Mostar      FT 2-0
Tip:1
kvota:  1.61
kladionica: BET365



Analiza:

Napisao se ovih analiza poprilicno,ali sad sam u maloj nedoumici kako napisati analizu tekme BiH lige???
Najjednostavnije bi bilo napisati DOMACINU TREBA i mislim da bi samo sa te dve reci svaka dalja analiza o ovakvoj tekmi u BiH ligi bila suvisna...Ali eto posto je neophodno ispostovati proceduru da kazem par reci....
Domacin se nalazi na 13-toj poziciji sa samo 3 boda vise od mocnih Laktasa koji su prvi ispod crte...Da se razumemo,Lakatasi na kraju sezone NE SMIJU biti ispod crte(previse je tu para ulozeno da bi sad ispali)...
Samim tim svaki mec pred svojim navijacima Slobodi je kvlifikacioni i bez obzira ko im dolazi u goste moraju da jurisaju na pobedu...U prethodna dva meca na svom terenu Sloboda je pobedila leotara i Sarajevo...
na drugoj strani je u prvenstvu pomalo nezainteresovani Zrinjski...plemici ce izlazak u evropu morati pokusati potraziti preko kup meca sa Zeljom(mada nece biti nimalo lako nadoknaditi 1:3 iz prvog meca)....
Borba za titulu za njih je postala san vec nakon poraza od Zvijezde pod bijelim brijegom na pocetku drugog dela...
Sve u svemu mislim da ovde pobeda domacina ne dolazi u pitanje,a moram i da skratim analizu da mi u medjuvremenu dok ja ovo pisem kvota nebi pala jer je po meni ponudjenih 1.61 POKLON

nk1507

#7
br.4
skor:2/3
vreme: 22.00
Par: Real Madrid-Barcelona  FT 0-2
Tip: X
kvota: 3.40
kladionica: BET365

Verovatni sastavi:

Real Madrid: Casillas; Ramos, Albiol, Garay, Arbeloa; Granero, Alonso, L. Diarra; Van der Vaart; Higuain, Ronaldo.

Barcelona: Valdes; Alves, Milito, Puyol, Abidal; Busquets, Xavi, Keita; Pedro, Messi, Iniesta.

U timu Barcelone vracaju se Zlatan Ibrahimovic i Gerard Pique a nece nastupiti Abidal. Real ce najverojatnije igrati bez Kaka. Alonsova forma nakon povrede nije bas  najbolja iako je planiran za prvu ekipu.
Obe ekipe su dobile zadnje utakmice u Spanskom prvenstvu; Barcelona sa 4:1 protiv Atletic.B, a Real u gostima 2:0 protiv Santandera. I Barcelona i Real  imaju po 77 boda i ovo ce biti neizvesan derbi i znacajna utakmica za prvo mesto. Mislim da ce biti neizvesna i zato sam se odlucio za remi.

dragands

#8
br. 4
skor: 1/3  -120
vreme: 18:00
Par: aston Villa - Chelsea    FT 0-3
Tip: (1-0) H2
kvota: 2.50
kladionica: BET365

Analiza: Chelsea se vratio u formu. U proÅ¡lom kolu premier lige pobedio je u gostima MU sa 2-1, a pre toga je pobedio danaÅ¡njeg protivnika rezultatom 7-1. Mislim da se danas posle duže pauze u tim vraćaju i neki igrači, tako da ce biti joÅ¡ jači danas.  Ovo je polufinale i igra se na neutralnom terenu tako da o prednosti domaćeg terena ne možemo pričati. Aston Villa igra veoma dobro, u poslednjih 10 utakmica izgubila  je samo 2 sustreta i to protiv dva prvoplasirana na tabeli. Chelsea je ispao iz lige Å¡ampiona, tako da može da se okrene domaćem Å¡ampionatu i ovom kupu. Chelsea sledeću utakmicu u Å¡ampionatu igra tek sledećeg vikenda tako da očekujem da se danas neće Å¡tedeti. Ova utakmica ih neće poremetiti u borbi za titulu. Obe ekipe su u nekim skoraÅ¡njim utakmicama bile veoma efikasne,postigavÅ¡i i viÅ¡e od 3 gola. Mislim da će ÄŒelsi opet biti afekasan i da će odbrana biti spremna da zaustavi napade Aston Ville. Å¡to se tiče kretanj kvote, ona se kreće kako je i očekivano - pada na Chelsea.

mitask

#9
br.2
skor:1/1
vreme:15:30
Par:Reggina-Empoli     FT 1-1
Tip:1
kvota:2,15
kladionica: BET365

Analiza:
br.
skor:
vreme:
Par:
Tip:
kvota:
kladionica: BET365

Analiza:
Serija empolija mora negdje stat,upravo je to protiv palerma na vrucem enzo barbera stadionu,ovo je po meni utakmica koja je najsigurnija....palermo ce slavit sigurno...pa tako idu na pobjedu kod kuce. Palermo apsolutni favorit,imperativ pobjede je na njegovoj strani. Empoli je siguran na sredini tablice dok reggini prijeti ispadanje iz lige te su im svaki bodovi dragocjeni,a ovom pobjedom bi cak mozada izasli iz te crvene zone ispadanja...toliko od mene.

Nikola15

#10
br. 2
skor: 1/1
vreme: 15:30h
Par: Hertha-Stuttgart      FT 0-1
Tip:1
kvota:  2.80
kladionica: BET365

Analiza:
Jedini berlinski tim u bundes ligi nalazi se u nezavidnoj poziciji. Posle sjajne sezone, predvodjeni Voronjinom i Pantelicem, zamalo da uzmu titulu. Sada su najgori tim u bundes ligi i nalaze se na zacelju tabele. Bice veoma tesko. Dobra stvar za domacina je da nema bitnijih izostanaka. Neefikasnost i slaba Hertina odbrana je glavni problem, ali to su poboljsali u ovim zadnjim utamicama. Forma im ide uzlaznom putanjom. Pobedili su Wolfsburg na strani 1:5 i Keln 0:3. Kod kuce su remizirali sa neugodnom Borusijom iz Dortmunda. Herta ima veoma veoma neugodan raspored u narednim kolima. Prvo gostuju Frankfurtu, zatim kuci cekaju Salke, gostuju Leverkuzenu i u zadnjoj utakmici kod kuce cekaju Bajern. Kada bi se gledala poslednja 10 kola, Stuttgart bi bio prvi tim u bundes ligi. Danas ce verovatno biti oslabljeni neigranjem Hleb, Khedira i sa nekoliko manje bitnijih igraca. Stuttgart zeli to mesto koje vodi u Evropu. Nemaju toliko tezak raspored u narednim kolima. Gosotvanja Bohumu i Hofenhajmu, a kod kuce cekaju Majnc i Leverkuzen. Ocekuje se da stadion bude prepun. Mislim da nece niko dozvoliti jedini tim iz prestonice ispadne iz bundes lige... Herti su ovde prekopotrebni bodovi. I jedni i drugi ce napasti od prvog minuta... Utakmicu ce odluciti Gustavo Ramos ili Fanis Gekas. Pobeda Herte.

BoGi

#11
Br. 6
Skor: 2/5
Vreme: 22.00
Par: Real Madrid-Barcelona   FT 0-2
Tip: 1
kvota: 2.50
kladionica: BET365

Analiza:

Ono sto je bitno da pomenemo je da Real Madrid ima 100% ucinak kod kuce u prvenstvu . 15 meceva 15 pobeda. Jos jedan podatak govori o odlicnoj formi u kojoj se nalaze Madridjani a to je 12 vezanih pobeda u ligi sa odlicnim golgeterskim ucinkom (na cak 10 meceva su postigli tri i vise gola) . U timu Reala nece biti Kake koji je povredjen. Xabi Alonso i S Ramos se vracaju u startnu postavu.
Moguca postava Reala:Casillas; Ramos, Albiol, Garay, Arbeloa; Granero, Alonso, L. Diarra; Van der Vaart; Higuain, Ronaldo
Barselona zauzima prvu poziciju na tabeli sa istim brojem bodova kao i Real ali sa boljom gol razilikom za samo jedan gol. Pet vezanih pobeda su iza njih a naravno da se nikako ne sme zaboraviti plasman u polufinale Lige Sampiona. Sto se Barselone tice najvaznije je
napomenuti da se omaleni Argentinac Messi nalazi u zivotnoj formi i da je sigurno najzasluzniji za poslednje uspehe svog tima.
Eric Abidal u odbrani i Ibrahimovic u napadu ce sigurno nedostajati Barseloni . U tim se vracaju Puyol i Pique a ocekuje se da Iniesta bude u startnoj postavi.
Moguca postava Barse:Valdes; Alves, Milito, Puyol, Abidal; Busquets, Xavi, Keita; Pedro, Messi, Iniesta
U predhodnom mecu je slavila Barselona golom Ibrahimovica dok tada za Real nije nastupito Ronaldo . Sada je situacija obrnuta , Barsa je bez Ibrahimovica dok ce Ronaldo biti u timu Reala. Jos jedan plus za real je svakako domaci teren i cinjenica da je barsa vec imala tezak mec u ovoj nedelji . Kvotu od 2.50 na Real kod kuce mozemo videti samo u ovom mecu.

bozicso

#12
Br. 3
Skor: 0/2
Vreme: 15:30
Par: Werder Bremen-Freiburg    FT 4-0
Tip: over 4.5
kvota: 4.00
kladionica: BET365

Analiza:  Domacin zeli 3 boda po svaku cenu jer zeli juriti 3 mesto i ligu Sampiona sledece godinne (liga evrope obezbedjena plasmanom u finale kupa), dok gostima gori pod nogama i trenutno zauzimaju mesto koje vodi u baraz za opstanak u ligi, ali dva tima koja ispadaju disu im za vrat i sa jednom pobedom mogu da ih obidju. Statistika kaze da su na zadnjih 5 utakmica ova dva tima na ovom stadionu cak 3 puta bilo 5+

Werder standardno igra sa puno golova a gost mora pokusati ostati naporazen a jasno im je da nemogu cuvati nulu na ovom mecu protiv najboljeg napada lige.
ocekujem ofanzivnu igru oba tima i mnogo golova, kvota vise nego zahvalna.
opklada je džentlmenski sporazum dva gospodina.

chale86

#13
br.2
skor:0/1
vreme:16:00
Par:Crystal Palace-QPR     FT 0-2
Tip:H1
kvota:4.50
kladionica: BET365

Analiza: Danas sam se odlučio za ovu utakmicu engleske lige championchipa da odigram hendikep na crystal palace. Cristal palas eve sezone igra katastrofalno ali sad su se malo probudili ušli su u formu prošlog kola su dobili Prestona sa 3:1 moraju da zaigraju dobro i ovu utakmicu protiv QPR jer ako hoće kristal palas da ostane u championchipu moraju malo da se probude da zaigraju bolje ja mislim da su sad 100% spremni za ovu utakmicu mislim da mogu da pobede QPR, jer QPR je u padu forme zadnju utakmicu izgubili su od Licestera 4:0 i mislim da će to kristal palas iskoristiti jer im se radi biti ili nebiti ja mislim da kristal palas će i sledeće sezone zaigrati u championchipu zato danas H1 za palas. Srećno svima

ivan-dzo

#14
br.5
skor:3/4 +329
vreme:16
Par:Sautempton-Carlton/+1/   FT 1-0
Tip:1 AH
kvota:2.35
kladionica: BET365

Analiza: Moram priznati da je ovo cist tip po osecaju. Znate  da nemamo prilike gledati trecu ligu, video sam oba tima u FA kupu, i to pre puno vremena, ali se nesto moze zakljuciti i po rezultatima. . .
Sautempton je imao solidnu sezonu i da nije bilo tih -10 bodova igrali bi u play- offu. Ovako, danasnja utakmica im dodje kao jos jedna u nizu u kojoj igraju za ponos i navijace. Dolazi veliki klub, Carlton, sa kojim su bili bitke u Premier ligi, i mislim da ce Alan Pardju bez problema motivisati igrace da daju sve od sebe i tuku goste. Sa druge strane ne tako vazna utakmica za goste. Oni su jednom nogom u play offu i mislim da nisu u stanju da se odupru agresivnom i napadacki orijentisanom domacinu. Mislim da je Sautempton bolja ekipa i da ce to danas i dokazati. U slucaju pobede domacih sa 1 golom razlike ova opklada ne vazi. Ipak, mislim da ce biti veca pobeda...

Puno srece u borbi protiv pokvarenih kladionica !!!