News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

September 08, 2024, 04:13:52 AM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Tipovi dana 18.02.2010.

Started by dragands, February 18, 2010, 12:19:01 AM

Previous topic - Next topic

dragands

Takmicenje je pocelo, prijavi se i ti!

Pre postovanja tipova obavezno procitati pravila.

Svaki tip mora da sadrzi ove elemente i zato molimo sve takmicare da jednostavno odrade copy/paste u svoj post. Hvala puno unapred!

Quotebr.
skor:
vreme:
Par:
Tip:
kvota:
kladionica:
UNIBET

Analiza:

Sponzor takmicenja kladionica : UNIBET
I mesto - 30 eura,  II mesto - 20 eura,  III mesto - 10 eura

Napomena: Takmicari koji nisu do sada imali uplata na Unibet mogu osvojiti 50% od osvojene sume. Ne postoje nikakvi uslovi za obrtanje nagrade pre povlacenja.

Takmicenje pocinje 01.02.2010. a zavrsava se 28.02.2010. Srecno!


dragands

#1
br. 6
skor: 3/5 +145
vreme: 21:05
Par: Fulham - Shaktar   FT 2:1
Tip: 4+
kvota: 4.00
kladionica: UNIBET

Analiza: Gledajući parove Lige Evrope ova utakmica mi se učinila kao jedna od onih na kojima će  pasti dosta golova, ali rezultati Fulama i visoka kvota na 4+ to ne govore. Fulham je u usponu forme i pokuÅ¡ava da prodje Å¡to dalje u ovom takmičenju i sutra će verovatno pokuÅ¡ati da pobede bez primljenog gola, ali to će biti teÅ¡ko protiv Shaktara. Shaktar ima velike ambicije i ove sezone. Dovoljno govori podatak da su deo priprema odradili u Engleskoj da bi se privikli na ovo gostovanje. Shaktar nije igrao 2 meseca nijednu takmičarsku utakmicu, nego samo prijateljske. Sutra će trener Shaktara biti na slatkim mukama, jer mu je dostupan ceo tim. Fulham igra veoma zatvoreno, ali svi znamo koliko je Shaktar davao golova u svojoj grupi dok nisu obezbedili prolaz. Mislim da Fulam neće odoleti. Očekujem sledeći rezultat: 1-3

Neshone

#2
br.9
skor:4/8
vreme:21:00
Par: Athletic Club Bilbao - Anderlecht    FT 1:1
Tip:2
kvota: 4.00 (4.50)
kladionica: UNIBET

Analiza:     

Danas je Liga europe I igra se utakmica ukojoj obe ekipe imaju podjednake sanse ... Ja sam se opredelio za Andeleht  jer mislim da mogu i te kako da dodju do pobede i da su kvote na ovaj mec jako nerealno postavljene i mislim da je Bilbao losiji od Andelehta, ali domaci teren ima dobru ulogu ali Andeleht stvarno je pokazao koliko je spreman u belgiskoj ligi tako sto je ostavio sve iza sebe i dozvolio sebi da odmara igrace pa je izgubio u poslednjoj utakmici pa i sa tim porazom ima velikih 9 bodova prednosti plus utakmicu koju ima manje odigranu od ostalih....

sada ce puno baciti u ligu europe jer ligu su skoro i osvojili pa ce sve uloziti u ligu europe da pokusaju sta ostvariti. Koeficient 4.5 je odlican  ali kada mi samo vazi 4, 00 :((( Pokusacu jer sam se iznervirao od ovih svih utakmica sto sam igrao igrao sam dosta sa hendikepom i dosta sam izgubio bodova jer su dobijali samo po jedan gol razlike ... Nazalost sve sam do sada pogodio ali sam gubio na glupostima... Danas mislim da moze dosta iznenadjenja da padne pa mislim da galata moze da dodje na kvotu 5.50 ali kakd je max kod vas 4, 00

da se vratim malo na Bilbao, znam da je ta ekipa uigrana strasno i da nema nijedno ime u timu i da svi ginu za loptu jer to je jedini klub koji znam da je prakticno skupio igrace iz dva grada samo i nikada niko od stranaca nije nastupio za taj tim cak je samo Oblast oko njihovog grada iz koje uzimaju igrace jako bi voleo da prodju ali mislim da kvalitet moze da presudi danas ....


Sretno svima ...

Ernests_Gulbis

#3
br.5
skor:0/4
vreme:19:40
Par:Mayer, Leonardo-Querrey, S   FT 4:6, 0:6
Tip: 1
kvota:3.20
kladionica:UNIBET

Analiza: Nastavljam kontrirati amerikance.Sam Querrey ponovo izgleda vraca svoju formu,servis funkcionise i cini se da u memphisu stvari napokon idu njegovim tokom.Leo Mayer je nova nadolazeca nada argentinskog tenisa,koji za razliku od vecine latino-amerikanaca vrlo dobro igra na tvrdim podlogama.u prilog tome mu ide solidan servis,koji nerijetko isprati izlaskom na mrezu,dok mu ni osnovni udarci nisu bas slabi.Mec u kojem je Querrey apsolutni favorit,no meni je ovo jos jedan od onih 50-50 meceva gdje ce trenutak inspiracije da odluci pobjednika.Leo Mayer,Tip 1.

djoleftn

#4
br.6
skor: 3/5
vreme:19:00
Par:  FC Twente - Werder Bremen   FT 1:0
Tip:    3+   (over 2.5)
kvota: 1.93
kladionica: UNIBET

Analiza:
Dva kluba koji dolaze iz liga u kojima po pravilu pada dosta golova na utakmicama!
Twente docekuje ovu utakmicu u odlicnom raspolozenju, kao drugi na tabeli u domacem prvenstvu sa dva boda zaostatka u odnosu na PSV...kuci igraju fantasticno u prvenstvu ,skor 10-1-0 uz gol raliku 24:8 !!!
Na utakmicama Werdera pada tradicionalno mnogo golova...ali ove sezone im ne ide bas najbolje i domacem prvenstvu,pa ce se vise fokusirati na Ligu Evrope...
U grupnoj faza takmicenja(bili u grupi sa Naciionalom,Austrijom iz Beca i Atletikom) Werder je bio dosta efikasan,na 6 utakmica palo 23 gola,od kojih je Werder postigao 17... Twente do sada nije bio efikasan na evropskoj sceni,grupu su prosli sa negativnom gol razlikom(5:6), ali mislim da je doslo vreme da se to menja i da ce veceras proraditi napadaci Ruiz i Nkufo!
Werder odlazi na ovo tesko gostovanje sa ciljem da postigne gol i proba da izbegne poraz! Bice mu veoma tesko protiv odlicnog Twentea ali mislim da mogu da postignu gol!! Kvota na 3+ je primamljiva pa nisam mogao da je propustim!!
Ocekujem pobedu domacina uz vise golova na utakmici !!!

pirlo

#5
br. 5
skor: 2/4 -83
vreme: 19:00
Par: Ajax    -    Juventus    FT 1:2
Tip: 2
kvota: 2,80
kladionica: UNIBET

Nekada su ukrstali koplja u Ligi sampiona,a ko bi i pomislio da ce se jednoga  susresti i u ovom takmicenju,ipak su to dva kluba sa velikim renomeom u Evropi i osvajaci Lige sampiona!Ali i za velike postoje momenti kao sto je ovaj da se nadju u Ligi Evrope!Ovaj susret je definitivno derbi naspram ostalih parova koji se igraju danas u Ligi Evrope!Ajaks ipak nije klub kojeg bi trebao Juventus da se plasi!Domacin ima nekoliko igraca koji se isticu od ostalih(Suarez,Pantelića, Gabri, Romendahla),ali ipak nisu oni na nivou drugih igraca(Ronaldo,Kaka,Runi,Mesi,Drogba) iz velikih klubova sirom Evrope!Juventus ce mozda izaci sa kombinovanim sastavom,ali to mu ne umanjuje sanse kad je u pitanju pobeda u vecerasnjem mecu!Najverovatnije da ce sansu dobiti i Trezeguet,koji se oporavio od povrede!Juventus je pobedom nad Djenovom u nedelju najavio da su krizni dani odbrojani i da se u narednom periodu mogu ocekivati prijatniji momenti kad je klub iz Torina u pitanju!

ivan-dzo

#6
br.3
skor:1/2 +20
vreme:21.05
Par:Atletiko Madrid - Galatasaraj /+1/   FT 1:1
Tip:EH 1
kvota:2.70
kladionica: UNIBET

Analiza: Mislim da je ovo fiks dana. Atletiko Madrid je dobio Barcelonu proslo kolo i pokazao da su ekipa puna znalaca i da kad hoce mogu odigrati na vrhunskom nivou. Imaju izvanredan napad i nema sansi da Turci neprime 3-4 komada veceras. Atletiku je ovo takmicenje ostalo da izvadi sezonu i sve ce dati da veceras odigraju odlicno. Sa druge strane Galatasaraj u poslednje vreme nemoze da dobije nkoga. Imaju problema sa povredjenim igracima i mislim da oni nemaju sanse veceras. Atletiko ce ih napasti Aguero i Forlan su brzi i imace Turci mnogo problema. SVE U SVEMU ATLETIKO M. sa hendikepom za mene.

Srecno!

previcious

#7
br. 9
skor: 6/8
vreme: 18.02.2010  22:30
Par: Mirassol - Botafogo SP  FT 1:1
Tip: 2
kvota: 2.15
kladionica: UNIBET
>:( >:( >:( >:( >:( >:( :( :( ??? ??? ??? ??? sjebe me za 230 eura u 94 min primaju gola  >:( >:( :o :o  :( :( >:( >:( >:(

Duel na Campeonato Paulista, igra se na Araraquarense Leão gde domaci tim nastupuje bez nekoliko ozljedendi pravotimca: Dininho, Amarildo, BrunoÑ,ера, Perone, Evando, Amarildoда, a Botafogo igra bez: Quinta Feira, Hose Marija i Kampos Maja.
Botafogo se nalazi na 4 mjesto sa 17 bodova i treba mu pobjeda da bi se doblizio do prvi tim Santos koji vlada na tabelu sa 19 bodova. Na drugu stranu Mirassol se nalazi na 14 mjesto sa 9 bodova, ove sezone kod kuci su osvojili 5 bodova, jedna pobjeda i dva nereseni susreta. Botafogo je osvojio cak 9 bodova na gosti, 3 pobjeda i jedan poraz sta govori za njihovu odlicnu seriju. I statistika je na stranu Botafoga koji je dobio Mirassol cak 9 od 13 susreta na gostujeci terena.
Zadni mec kod goste Mirasola, Botafoge je dobio sa 07.03.2009   SP Paulista   Mirassol SP   Botafogo SP   2-3.
Zadni dva meca na Botafogo kod goste:

03.02.2010   SP Paulista   Grêmio Barueri SP   Botafogo SP   0-4
31.01.2010   SP Paulista   Portuguesa SP   Botafogo SP   1-2

Sve o svemu govori da ce ovo biti otvoreni i efikasni mec, sa puno pogotka i slaba odbrana, Mozete pokusati i over golova, ja sam ipak odbrao pobjeda Botafogo. Sretno!