News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

April 26, 2024, 03:38:51 PM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Tipovi dana 30.11.2009. (kraj takmicenja)

Started by El Fenomeno, November 30, 2009, 01:40:13 AM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno

Svim takmicarima zelimo puno srece i neka najbolji pobedi!

Pre postovanja tipova obavezno procitati pravila.

Svaki tip mora da sadrzi ove elemente i zato molimo sve takmicare da jednostavno odrade copy/paste u svoj post. Hvala puno unapred!

Quotebr.
skor:
vreme:
Par:
Tip:
kvota:
kladionica: UNIBET

Analiza:

Sponzor takmicenja kladionica : UNIBET
I mesto - 30 eura,  II mesto - 20 eura,  III mesto - 10 eura

Napomena: Takmicari koji nisu do sada imali uplata na Unibet mogu osvojiti 50% od osvojene sume. Ne postoje nikakvi uslovi za obrtanje nagrade pre povlacenja.

Takmicenje pocinje 03.11. a zavrsava se 30.11.2009. Srecno!
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

Neshone

#1
br 10
skor 6/9
vreme 21:15
par:  S.C. Braga-Uniao Leiria  FT 2:0
tip: X
kvota: 3.65
kladionica UNIBET

Na Braginim utakmicama para skroz mali broj golova ... Pa samim tim cu se odluciti za neresen ishod. A jedino neka veca kvota mi moze pomoci. Braga igra odlicno ali Leiria nije toliko losa da ne moze ivuci bar jedad X :). Cisto nema nikakvog izbora a da zavrsim ovo takmicenje jer mi je juce real upropastio sve :). A svaka cast Adminu i Olji ... Stvarno ste fenomenalni i cast je sa vama se takmiciti ... Ne verujem kako pogadjate ... Sretno svima ...

El Fenomeno

#2
br. 10
skor: 7/9 (+788)
vreme: 20:00
Par: Volendam - De Graafschap FT 0:1
Tip: over 2,5
kvota: 1.60
kladionica: UNIBET

Analiza:

Necu mnogo da rizikujem i da trazim vecu kvotu kad je veceras i onako losa ponuda mada bih ja lagano ovde isao i na over 3,5 ali dobro je i ovako.
Volendam je ekipa koju cesto igram 2+I pol. i u poslednjih 6 meceva cak 5 puta je bilo tako. Proslo kolo koje se igralo u petak nije doslo pa sam pao jedan tiket zbog toga. Ne verujem da ce se to ponoviti i danas i zato sam se odlucio bas za ovaj par. Ako bude 2+I siguran sam da ce biti i over.
Inace, Volendam je jedna od ekipa na cijim mecevima pada mnogo golova. Razlog za to je sto ih dosta primaju ali i dosta daju. Odnos je 32:39 na 18 meceva sto je 4 gola po mecu u proseku.
U goste im dolazi ekipa koja zauzima 2. mesto na tabeli i ovde mora da ide na pobedu. To obecava golove na obe strane. Gosti imaju negde oko 3 gola po mecu u proseku na svim dosadasnjim mecevima.
Jos jedan stvar koja ide u prilog tipu a to je tradicija.

Dutch Eredivisie 2008/2009
De Graafschap   Volendam   2:2
Volendam   De Graafschap   3:1

Dutch 2nd Gouden Gids Divisie 2006/2007
De Graafschap   Volendam   4:2
Volendam   De Graafschap   2:1

Dutch 2nd Gouden Gids Divisie 2005/2006
De Graafschap   Volendam   3:1
Volendam   De Graafschap   1:0

U poslednjih 6 meceva samo jednom nije bilo 3+ i to prvi mec. Sve ostalo dolazi over pa se nadam da je to slucaj i veceras.

Puno pozdrava svima, ovim tipom zavrsavam takmicenje i moram priznati da je bilo zaista uzbudljivo ovog meseca.

 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

delpjero

#3
br 10
skor 6/9
vreme 20:00
par : FC Oss-Omniworld    FT 2:2
tip: over 3.5
kvota 2.30
kladionica: unibet


            beznacajnost ovog meca, liga u kojoj se igra, ekipe koje se sastaju prosto teraju na igru i kladjenje sa dosta golova.
naime, i jedna i druga ekipa nemaju nikakve sanse za vrh tabele a s obzirom da je ovo liga bez briga nema ni ispadanja  u nizi
rang a kad je u pitanju shvatanje fudbala u holandiji ocekuje se igra sa sto vise golova. na poslednjih 5 utakmica fc 0s-a palo
je cak 22 gola dok ni gosti nisu daleko od toga a i u pslednja 4 medjusobna susreta uvek pada 3-4 gola pa tako se malo uzdam
i u tradiciju i ocekujem totalno otvoren mec sa punim mrezama....

Hare88

#4
br. 10
skor: 6/9 (+300)
vreme: 23:10
Par: Colón - Newell's Old Boys    FT 0:1
Tip: x
kvota: 3,20
kladionica: UNIBET

Analiza: Meč dvaju ekipa koje se nalaze na vrhu argentinska Aperture. Colon je treći sa 31 bodom dok su Newell's Old Boys drugi sa 33 boda. Veoma zanimljiv podatak je taj da su ove ekipe u svojih zadnjih 6 meÄ'usobnih duela, igrane na stadionu Colona, zavrÅ¡ili nerijeÅ¡enim ishodom, od toga čak 5 puta rezultatom 1:1. UopÅ¡te, zadnja četiri njihova duela su zavrÅ¡ila istim tim rezultatom. Od 1999. godine Newell's Old Boysi ne mogu nikako pobjediti ekipu Colona. NerijeÅ¡en rezultat je postao tradicija u njihovim meÄ'usobnim duelima, pa ću se ja večeras uzdati u nju. :) Nakon ove utakmice su ostala joÅ¡ tri kola argentinske lige tako da će večeras Newell's Old Boys imati priliku da se sa nerijeÅ¡enim rezultatom primaknu ekipi Banfielda na jedan bod a koja je jučer izgubila od Rasinga na domaćem terenu rezultatom 1:2.