News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

September 19, 2024, 06:39:37 PM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Tipovi dana 14.11.2009.

Started by El Fenomeno, November 14, 2009, 12:41:03 AM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno

Svim takmicarima zelimo puno srece i neka najbolji pobedi!

Pre postovanja tipova obavezno procitati pravila.

Svaki tip mora da sadrzi ove elemente i zato molimo sve takmicare da jednostavno odrade copy/paste u svoj post. Hvala puno unapred!

Quotebr.
skor:
vreme:
Par:
Tip:
kvota:
kladionica: UNIBET

Analiza:

Sponzor takmicenja kladionica : UNIBET
I mesto - 30 eura,  II mesto - 20 eura,  III mesto - 10 eura

Napomena: Takmicari koji nisu do sada imali uplata na Unibet mogu osvojiti 50% od osvojene sume. Ne postoje nikakvi uslovi za obrtanje nagrade pre povlacenja.

Takmicenje pocinje 03.11. a zavrsava se 30.11.2009. Srecno!
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

El Fenomeno

#1
Quote from: krko on November 14, 2009, 12:08:20 AM
br. 2
skor: 0/1
vreme: 21:30
Par: Portugal - BiH    FT 1:0
Tip: 2
kvota: 6.5 (tj 4)
kladionica: UNIBET

Analiza: Utakmica godine pred nama  ;D, krenucu od Portugala, dakle sto je najvaznije Portugal igra bez 2 mozda ponajbolja igraca C.Ronalda i Bosingwe, Ronaldo znamo svi sta znaci jednoj reprezentaciji, a i Bosingwa ce biti veliki hendikep s obzirom da se radi o jakom ofanzivnom bocnom. Portugal ce biti najjaci na krilima Nani desno, Simao lijevo, Deko(koji je u katastrofalnoj formi) u sredini i u napadu sam Liedson. Po medijima Quiroz najavljuje Pepa kao defanzivnog veznog(na Misimovicu) sto je po meni kiks. Sa druge strane u Bosni se jos samo ne zna ko ce na gol Hasagic ili Begovic, mediji najavljuju Hasgica medjutim imaju je povredu koju vuce jos odavno, ali i Begovic je odlican golman iz engleske lige. Bosna je nalozena kao nikad, svi su puni samopouzdanja, mogu slobodno reci da je Bosna u ovim kvalifikacijama pokazala puno vise od Portugala koji se znao muciti cak i sa jednom Albanijom, 2x su bili blizu odlaska na veliko takmicenje, dakle iskustva imaju. Iako je Portugal favorit bez sumnje, zbog velike kvote, simpatija naravno, ali i objektivne takmicarske forme pojedinih igraca ja danas dajem glas pobjedi BiH.

 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

perolozac

#2
br.7
skor:3/6
vreme:19:00
Par: Zadar KK-Helios Domžale    FT 97:70
Tip:Zadar KK-11.5
kvota:1.85
kladionica: UNIBET


Ocekivao sam hendi na 13+...vjerovano ce sutra vecina klada i odreagovati.
Pod velikim su pritiskom javnosti košarkaši i struka KK Zadra, posebno trener Zmago Sagadin nakon tri gostujuća poraza ove sezone. Zadar je grad u kojemu se ne prašta čak ni poraz od Cibone u Zagrebu, pa ne treba čuditi da je netom nakon te utakmice treneru postavljeno pitanje hoće li podnijeti ostavku...dolazi im idealan protivnik, koji je proslo kolo dozivio kuci debakl -25(HEM), koji je u SLO pvenstvu od prosecne(ispodprosecna) ekipe Krke popasao preko ovog hendija -12..jako su tanki na svim pozicijama, a pogotovo u reketu, te u koliko vanjska linija bude zaustavljena hendi nebih trebao doci u pitanje.
Podsecam da Zadar ima dva lica- gostujuce i domace...najbolje su to osjetili evroligasi sa jadrana PAR. i UO koji su lagano nadigrani ovde, ne vidim razlog zasto ne bih i tanki Helios.
Najvjerniji navijači, uprkos neuspjesima na gostovanjima, obećavaju bezrezervnu podršku i pomoć s tribina, a igrači Zadra novu pobjedu na Višnjiku.
Sve mi mirise na ubjedljivu pobjedu domacina.


Neshone

#3
br.2
skor:0/1
vreme:21:30
Par: Portugal-Bosna i Hercegovina   FT 1:0
Tip:1
kvota:1.5
kladionica: UNIBET

Velikan kao sto je portugal nesme propustiti ovakvu priliku ... Mislim da Bosna ima dobar napad ali losu odbranu da ne primi bar 3 gola ... Na ovu utakmicu bi tipovao i preko 4 gola na mecu. Hendikep je sto ne igra C.Ronaldo ali reprezentacija bosne je prakticno bez odbrane.Cista jedinica po meni uz mnogo golova i dobra utakmica za oci ... Sretno za sve koji igraju !!!!!!!

ivan-dzo

#4
br.7
skor:1-6 -325
vreme:18
Par:Brazil - Engleska   FT 1:0
Tip:4+
kvota:3.50
kladionica: UNIBET

Analiza: Igra se u Dohi i sta drugo covek da ocekuje osim golova?! Utakmica je i zamisljena da bude interesantna a to valjda podrazumeva puno golova. Ove dve reprezentacije se poznaju dobro, i tu je puno igraca koji mogu postici gol...
Mada Kapelo i ne slovi za nekog trenera koji preferira ofanzivu, Englezi su svakako opasni kako iz kontre tako i iz prekida.
Sa druge strane Brazil ce sigurno napadati. Utakmicu svakako treba pogledati, moja prognoza je 2-2. UZIVAJTE !!!


Srecno u borbi protiv pokvarenih kladionica !!!

makadeba

#5
br.3
skor:2/2
vreme:18.30
Par:Egipat - Algeria   FT 2:0
Tip: iznad 2.5
kvota: 1.85
kladionica: UNIBET

Analiza: Danas je u Egiptu praznik fudbala. Domacin zeli da iskoristi sansu za odlazak na Svetskom prvenstvu i tu smatram da pobeda ne dolazi u pitanju. Ali  gost ekipa Alzira koja je bila prva u grupi nece se tako lako odreci ove istoriske sanse za odlazak na Svetskom prvenstvu. Kad pogledamo njihov skor koji kaze da je Alzir 2 puta pobedio kod kuce a jednom je bilo nereseno a kad se igralo u Egiptu doziveli su pravu katastrofu od 5:2. Zato i danas tipujem da ce biti dosta golova jer ipak ne treba zaboravite da ima revans kad i za tad mislim da ce biti kisa golova. Egipat mora dati sto vise golova od svog protivnika za da bude koliko toliko siguran u konacnu pobedu i put na Svetskom prvenstvu u Juznoj Africi  

dejzik07

#6
br.4
skor:2/3
vreme:21
Par:Rep.Irska-Francuska   FT 0:1
Tip:x
kvota:3,0
kladionica: UNIBET

Analiza:
Nemam baÅ¡ mnogo toga da kažem o ovoj utakmici, sem da imam neki osećaj da će ovde da dodje x. Rep.Irska već godinama ima vrlo solidnu reprezentaciju (joÅ¡ od vremen Roja Kina) ali nikad neÅ¡to ekstra klase. Tako je i sada, u kvalifikacijam bili iza Italijana. U zadnjih  6 utakmica kući četri remija,od zadnjih deset utakmica Å¡est remija. Sa druge strane Francuzi bili naÅ¡i najveći rivali u grupi pa iako su u susretima sa nam bili uspeÅ¡niji an kraju zauzeli drugo mesto. Mislim da se neće mnogo zaletati i da će biti zadiviljni remijem a onda u Parizu potvrditi odlazak na SP. Sve u svemu za ovu kvotu mislim da vredi probati.