News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

September 19, 2024, 06:06:48 PM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Tipovi dana 10.11.2009.

Started by perolozac, November 10, 2009, 12:10:40 AM

Previous topic - Next topic

perolozac

Svim takmicarima zelimo puno srece i neka najbolji pobedi!

Pre postovanja tipova obavezno procitati pravila.

Svaki tip mora da sadrzi ove elemente i zato molimo sve takmicare da jednostavno odrade copy/paste u svoj post. Hvala puno unapred!

Quotebr.
skor:
vreme:
Par:
Tip:
kvota:
kladionica: UNIBET

Analiza:

Sponzor takmicenja kladionica : UNIBET
I mesto - 30 eura,  II mesto - 20 eura,  III mesto - 10 eura

Napomena: Takmicari koji nisu do sada imali uplata na Unibet mogu osvojiti 50% od osvojene sume. Ne postoje nikakvi uslovi za obrtanje nagrade pre povlacenja.

Takmicenje pocinje 03.11. a zavrsava se 30.11.2009. Srecno!

______________________________________________________________________________________

br. 4
skor:1/3 -145
vreme:20:00
Par:Real Madrid-Alcorcón
Tip:  Zbroj Golova - over 3.5
kvota:1.65
kladionica: UNIBET

..svi znate sta se desilo u prvom mecu, Real sa kombinovanom ekipom izgubio 4-0 od amatera , velika sprdanja se provukla kroz medije(i treba  ;D )... sada ce svi igrati osim Ronalda... valjda imaju nekakvu zelju mamu im sminkersku, smekersku-stelatorsku.
Evo sastava
SQUAD LIST: Goalkeepers: Dudek, Adan. Defenders: Arbeloa, Pepe, Marcelo, Albiol, Garay. Midfielders: Gago, Diarra, Kaka, Lass, Van der Vaart, Granero. Forwards: Raul, Van Nistelrooy, Higuain.
http://www.realmadrid.com/cs/Satellite/en/1193040487651/1202803698562/noticia/Convocatoria/Sixteen_men_requested_for_Alcorcon.htm

Razlika u kvalitei tesko opisiva...da ne pisem romane ,valjda me kapirate(nadam se da nece biti i ovaj odbijen) treba im pobjeda od 5 razlike!

Ernests_Gulbis

#1
br.6
skor:2/5
vreme:20:45
Par: Ljubičić, I - Simon, G    FT 1:2
Tip:2
kvota: 1.67
kladionica: UNIBET

Analiza: Miljenik domace publike Gilles Simon veceras ce odmjeriti snage sa Ivanom Ljubicicem.Simon ima 0-3 u medjusobnim duelima sa Ljubom,te se pokazalo da igraci koji mu ne odgovaraju iz prve,ne odgovaraju mu nikako.Za primjer je potrebno samo da se osvrnemo na protekle turnire,gdje je francuz zabiljezio imresivne rekorde:Simon-Llodra 0-4; Simon-Youzhny 0-5.Mnogo me je puta Simon kostao u mojoj kratkoj kladionicarskoj karijeri i mislim da je veceras vrijeme da mi to vrati.Ljubicic igra sporo,sa prosjecnim osnovnim udarcima,jedino ga serva moze drzati u mecu.No posto znamo da je servis mozda i najpromjenljiviji dio igre,te dio koji mozda i najvise varira,ponovo se oslanjam na Simona.Kazu vuk dlaku mjenja,ali cud nikada.Vidjecemo da li ce ta da vazi i veceras.Allez Gillou,Tip 2.

Josip_17

#2
br.6
skor:2/5 -80
vreme:22:30
Par:Duque-ABC  FT 2:1
Tip:x
kvota:3,45
kladionica: UNIBET

Analiza:
Druga brazilska liga u kojej se susrecu 12-plasirana i 20-plasirana tj.posljednje plasirana ekipa u lizi.ekipa domacina ja sasvim solidna domacinska ekipa dok su gosti u ovome suretu katastrofalni na gostujucem terenu, u zadnjih 6 susreta imaju samo jedan bod na gostujucem terenu.Domacinima je najbitnije u ovome susretu ne izgubit jer bi mogli upast u dosta neugodnu situaciju dok je gostima malo i 1 bod u ovome susretu ukoliko se zele spasiti iako je to gotovo nemoguce za ocekivati.Ja ocekujem susret u kojemu ce domacini igrati oprezno a gosti ce napadati i pokusati doci do sva 3 boda.Ocekujem jednu jako izjednacenu utakmicu koja ce po mome misljenju zavrsit neodluceno.

Pozdrav

makadeba

#3
br.2
skor:1/1
vreme:00.00
Par:Atlético-GO - Ceara-CE   FT 4:1
Tip:1
kvota:1.85
kladionica: UNIBET

Analiza:Ovo je vrlo interesan par druge lige Brazila. Domacin je na 4 mestu a gost drugi na tabeli. Dok je gostin relativno siguran sa 63 boda domacin vodi grcevitu borbu da zadrzi svoje mesto jer to vodi u visi rang, ali za petama su mu dva vrlo jaka konkurenta sa 2 boda manje od njega. Domacin kod kuce je neprikosnovan ali kako gost je slabasan i gubi vazne utakmice. Zato koristi svaku priliku kod kuce jer i prvenstvo je vec pri kraju. Gost kako sto rekoh nema takve probleme i skoro je siguran putnik u visi rang. Atletiko svakako ce hteti i revans za poraz od 1:0 kod danasnjeg protivnika u avgust meseca.