News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

September 20, 2024, 07:32:25 AM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Tipovi dana 06.11.2009.

Started by El Fenomeno, November 06, 2009, 01:30:21 AM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno

Svim takmicarima zelimo puno srece i neka najbolji pobedi!

Pre postovanja tipova obavezno procitati pravila.

Svaki tip mora da sadrzi ove elemente i zato molimo sve takmicare da jednostavno odrade copy/paste u svoj post. Hvala puno unapred!

Quotebr.
skor:
vreme:
Par:
Tip:
kvota:
kladionica: UNIBET

Analiza:

Sponzor takmicenja kladionica : UNIBET
I mesto - 30 eura,  II mesto - 20 eura,  III mesto - 10 eura

Napomena: Takmicari koji nisu do sada imali uplata na Unibet mogu osvojiti 50% od osvojene sume. Ne postoje nikakvi uslovi za obrtanje nagrade pre povlacenja.

Takmicenje pocinje 03.11. a zavrsava se 30.11.2009. Srecno!
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

Ernests_Gulbis

#1
br.3
skor:1/2
vreme: 13:00
Par: Simon, G - Youzhny, M   FT 4:6, 4:6
Tip: 1
kvota: 1.82
kladionica: UNIBET

Analiza: U ¼ finala ATP turnira u Valenciji sastaju se Mikhail Youzhny i Gilles Simon.Gledao sam njihov predhodni duel u kome sam se takodjer kladio na francuza,i izgubio.Tradicija je potpuno na strani ruskog tenisera,koji vodi u medjusobnim duelima sa 4-0.Njihov prosli mec desio se u Tokiju,gdje je Misa nosen sjajnom igrom savladao pasivnog Simona i otisao cak do finala gdje je eventualno izgubio od Tsonge.Mislim da ce Simonova igra ovaj put ipak malo vise tjerati rusa na greske,negoli je to bio slucaj u Japanu.Youzhny je iscrpljen jer posljednjih sedmice igra zavrsnice gotovo svih turnira na kojima ucestvuje,dok Simon jos uvijek gaji nadu da ce se domoci finalnog turnira u Londonu..Gilles Simon,Tip 1.

perolozac

#2
br.2
skor:1/0 +55
vreme: 01:35
Par:Boston Celtics-Phoenix Suns   FT 103:110
Tip:Boston Celtics-10,0
kvota: 1.85
kladionica: UNIBET


Mozda i ovo ne bih igrao, no kada sam pogledao finiks protiv malo ozbiljnije ekipe(orlanda) nekovece, morao sam uzeti bar za srednji ulog.Totalno raspustena ekipa bez koncepcije u odbrani, busni su kao sir...sa druge strane u napadu istina solidni, ali te brzinske fore mogu prodavati  Minesoti, Klipersima , GSW (koji igra kao i oni) , dok ekipama koje imaju glavu i rep, jaku odbranu-tesko . Jer kada se Boston dole postavi tesko ce probijati. .
Boston odlicno otvorio sezonu, vratio im se KG ne igra puno, ali po pola sata odlicno odradjuje ono sto se od njega trazi, imaju sve pobjede ove sezone..kuci tradicionalno odlicni, jako tesko gube.
Prosle sezone(slicni sastavi kao i veceras) dve lagane pobjde BOS, sto svjedoci da im odgovaraju.

Phoenix Suns   Boston Celtics   108:128   
Boston Celtics   Phoenix Suns   104:87

BokiZr

#3
br.003
skor:0/2
vreme:20:00
Par:Amiens-Evian Thonon Gaillard FC    FT 0:0
Tip:1
kvota:2.9
kladionica: UNIBET

Analiza: Domaca ekipa duge tradicije,dosta godina tavorila u 2 francuskoj ligi docekuje najprijatnije iznenadjenje francuske nacionalne lige. 3-3-1 kod kucei gol razlika 8:4 pokazuju dosta tvrdu igru domace ekipe. Takodze i gosti na protivnickim terenima pokazali su vrlo zatvorenu igru sa malo datih i primljenih golova. Evian pre tri kola ubedjivo porazen od Troyesa ince najbolje ekipu u nacionalnom prvenstvu,ali tako uzdrman kod kuce nereseno sa Moulinoise pa minimalna pobeda protiv Rodeza. Ocekujem zbog lose forme kiks gostujuce ekipe odnosno pobedu domacina koji su prosle nedelje izgubili sa 1:0 od Troyesa. Zadnju utakmicu dobili su pre tri nedelje protiv Hyeresa ali posle kanonade od 6:0 u Parizu. Moj tip je da ce domaca ekipa ispraviti blamazu u Parizu,nadoknaditi dva boda izguljena protiv Gueugnona na domacem terenu pre dve nedelje i doci do pobede. TIP 1

dejzik07

#4
br.2
skor:1/1
vreme:20H
Par:Anger-Bastia   FT 2:0
Tip:under 2,5
kvota:1,55
kladionica: UNIBET

Analiza:
Jedan čisto statistički tip. Bastija u ovom prvenstvu kao gost 6 utakmice sve 6 under(gola razlika 1:6). Ukupno odigrali 11 undera od 13 utakmica u prvenstvu. Angers sa druge strane igra sa nešto više golova 6 undera od 13 utakmica u prvenstvu. Kod kuće na zadnje 4 utakmice 3 puta došao under i palo 6 golova. Tradicja u potpunosti na strani ovog pika 4 utakmice ,4 undera sa ukupno pet golova. Nije neka kvota ali u siromašnom petku nije loše da se najavi dobar vikend.

Josip_17

#5
br.4
skor:2/3
vreme:20:00
Par:Eindhoven FC - BV Veendam   FT 3:2
Tip:2
kvota:1,92
kladionica: UNIBET

Analiza:
Ekipa Eindhovena je u ocajnom stanju posljedni su na ljestvici,igraju ocajno,primaju dosta golova,neefikasni su i jako loÅ¡aj su financijskoj situaciji dok je ekipa Veendama sasvim solidna ekipa koja bi trebala zavrsiti u gornjem dijelu tablice na kraju sezone al ipak nemaju kvalitetu da uÄ'u u borbu za ulazak u prvu ligu.Mislim da ce u ovom susretu Veendam zapoceti svoju seriju dobrih igara i rezultata i mislim da u ovom dvoboju pitanje pobjednika ne bi trebalo doci u pitanje,stoga ocekujem laganu pobjedu gostujuce ekipe.

makadeba

#6
br.1
skor:0/0
vreme:20.30
Par:Haverfordvest K. - Net Atletik
Tip:2
kvota:2.00
kladionica: UNIBET

Analiza:Ova utakmica Velske lige je vrlo znacajna za goste. Net Atletik nalazi se na drugom mestu Velske lige sa 2 boda manje od vodeceg Ril-a. Tesko da ce gost u ovoj utakmici tako lako propustiti takvu sansu da bidu prvaci i tako obezbede ucestvo u kvalifikaciije Lige Sampiona.Sta reci o domacinu. Ekipa  Haverfordvest K je odavno izgubila svake ambicije u ligi jer u zadnjih 10 utakmice ima cak 5 poraza od kojih 2 kod kuce. Gost pak ima impresivnu seriju od 8 pobede u 10 utakmice. I njihovi susreti kazu da je gost u prednosti. Zato i ocekujem pobedu gostina a time i korak blize do prvaka.


Tip odbijen jer nije postavljen najkasnije pola sata pre pocetka meca/Admin