News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

October 19, 2024, 08:37:58 AM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Tipovi dana 18.09.2008.

Started by El Fenomeno, September 18, 2008, 01:00:54 AM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno

Puno srece u tipovanju.

Pre postovanja tipova obavezno procitati pravila.

Svaki tip mora da sadrzi ove elemente i zato molimo sve takmicare da jednostavno odrade copy/paste u svoj post. Hvala puno unapred!

br.
skor:
vreme:
Par:
Tip:
kvota:
kladionica:

Analiza:





Takmicenje pocinje 01.09. a zavrsava se 30.09. u 23.59h
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

shakazulu

#1
br. 4
skor:3/3
vreme:20:00
Par:Bellinzona - Galatasaray
Tip:2
kvota:1.70
kladionica:Expekt

Analiza:
Galatasaraj  je ispao od Steaue iz LÅ , to je izgledalo kao iznenaÄ'enje ali nakom pobede Kluž-a u Rimu od 2:1 nad Romom, činjenice su da Rumunski fudbal ide uzlaznom putanjom i to VEOMA brzo.Da se vratimo ...
Nakon ispadanja iz LŠ , liga Kup UEFA je zadnji voz za njih da učine nešto na evropskoj sceni.Ekipa koja u svojim redovima ima ima veliki broj dobrih igrača kao 1 LINCOLN, Hasan ŞAŞ,Harry KEWELL,Milan BAROS,Shabani NONDA,Emre AŞIK..da ne nabrajam pola reprezentacije turse ne sme sebi dopustiti da ne igra u evropi, pa makar to bio i Kup EUFA.
Belinzona je prošle godine ušla u prvu ligu Švajcarske i sad trenutno služi kao topovska hrana,rasprodali su sve dobro što su imali i cilj im da nekako opstanu tu ,ali...teško.
Imajući u vidu ogromnu razliku u kvalitetu liga , ai ekipa ponaosob pobeda gostiju je neminovna, ustvari ne verujem da je moguć drugi ishod.
Srećno


FT 3:4   :)

zoki82

#2
br. 6
skor: 3/5 42
vreme: 19:45
Par: FC Timisoara v FK Partizan
Tip: X
kvota: 3.2
kladionica: gamebookers

Analiza:
Ocekuje se veliki spektakl u Temisvaru, stadion ce biti krcat a bice i dosta navijaca iz Srbije... Za oba tima (pogotovu Politehniku) je ovo mec sezone za sada... Rumunska liga je u poslednjih nekoliko godina znatno podigla kvalitet i mogu reci da je klasu (a mozda i vise) kvalitetnija od nase... Politehnika je trenutno na 4. mestu, bez poraza kod kuce (3-0-0, 7:1) sto govori da su solidan tim... Partizan, sa druge strane, ove godine nece imati veliku konkurenciju u nasoj ligi (na moju veliku zalost  :( )... Protiv Bakua se nisu nesto pokazali dok su protiv Fenera odigrali na odlicnom nivou i malo iskustva je nedostajalo da prodju u LS... Izvukli su lekciju i mislim da nece dozvoliti da ne prodju u Ligu Uefe... Neresen rezultat im savrseno odgovara... Izgleda da Fejsa nece igrati, sto mozda i nije neki nedostatak s' obzirom da i ne igra nesto posebno, Paunovic je out...
Tvrda utakmica, veliki ulog, mislim da timovi nece bez potrebe srljati u greske koje bi ih izbacile iz daljeg takmicenja...


FT 1:2   :-[

Futura

#3
br.8
skor:1/7 -525
vreme: 16h
Par: FK Moscow v FC Copenhagen
Tip: 1
kvota:2.10
kladionica:Gamebookers

Analiza:
Moskovljani igraju veoma dobro na svom terenu sto su pokazili i u kvalifikacijama za Kup UEFA.
Mislim da su favoriti u ovaj utakmici i da ce otici na revans u Dansku bar sa jednim golom prednosti.
Stoga, ja sam se odlucio za jedinicu...


U buducem periodu obrati posebnu paznju na analize jer je ovo veoma oskudno/Admin


FT 1:2   :-[

llabin

#4
br.4
skor:1/3
vreme:21:30
Par:SC Braga-Artmedia B.
Tip:X
kvota:3.75
kladionica:Expekt

Analiza:
Iako braga u zadnje vrijeme igra odlični i u šest posljednjih utakmica ostvarila je pet pobjeda danas će naić na tvrd orah. Artmedia u sasvim drugoj poziciji, čak šest utakmica neznaju za pobjedu no vjerujem da će njihovoj seriji danas doči kraj te da će danas izvuć povoljan rezulta što remi i jest. Vjerujem kako će biti silno motivirani i napaljeni na Portugalce i nadomjestiti lošiju formu.


FT 4:0   :-[