News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

April 28, 2024, 02:10:41 AM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

[ndb] Mybet 10 euro bonus bez depozita...

Started by velic, October 22, 2007, 02:45:45 PM

Previous topic - Next topic

velic

Pozdrav ljudi,

*Ovo je bonus koji dobijate samom registracijom na mybet online kladionicu
*Vazi samo za nove korisnike koji isprate uputstva koje im posaljem na mail
*Zainteresovani treba da me kontaktiraju na mail vvelic@yahoo.com
*Ovo nije standardna promocija koju vam nudi mybet vec free money dobijate preko mene

Mozete ucestvovati i u Mybet deposit promociji (naravno ako vec niste u nodeposit)...

BONUS MOGU ISKORISTITI SAMO ONI KOJI NISU VEC REGISTROVANI NA MYBET KLADIONICI!!!

El Fenomeno

Ja u ovoj promociji nisam ucestvovao,nazalost,jer imam racun u Mybet-u odavno ali svi koji ste se registrovali postavite svoje utiske ovde kako bi imali uvid u to ko je sve ulovio bonus.Pozz   ;)
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

Pink Floyd

Audioslave i ja smo se regovali, dobili 1e od myBet.com, a ostatak (10e) cekamo kao sto je velic rekao...
Quote*Ovo nije standardna promocija koju vam nudi mybet vec free money dobijate preko mene
Velic, thanks again...
"I'll See You on the Dark Side of the Moon"

Belgrade

hvala velicu ovom prilikom na javljanju. ;)

cekamo kasandru i kompaniju da doniraju sad  :)
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno

El Fenomeno

Mislim da je i moderator duledu odradio bonus ali nisam siguran,cekam da se javi.Pozz svima i cisto da napomenem da sto se tice velica nema brige,mogu samo ove sapunice da zakazu!   ;)
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

velic

Quote from: Admin on October 22, 2007, 08:53:50 PM
Mislim da je i moderator duledu odradio bonus ali nisam siguran,cekam da se javi.Pozz svima i cisto da napomenem da sto se tice velica nema brige,mogu samo ove sapunice da zakazu!   ;)
Jeste, i Duledu je ucestvovao.
Iskreno se nadam da nece biti problema, jer njih petnaestak, medju kojima ima i par ljudi iz nase zemlje je vec dobilo bonus.
Cak je jedan moj prijatelj iz finske dobio 15 eura, dok je jedan moj kragujevcanin ( na privremenom radu u poljskoj :) ) dobio 25 eura uplatu! To moze da se desi zato sto se uplacuje paysafe card-om.
Onih 1 euro vam poklanja mybet prilikom registracije.

Belgrade

#6
Available: € 17.05

jos bolje nego sto je receno. Svaka cast

@velic: jel znas koliko puta mora da se odigra sa ovim novcem da bi se mogao povuci?
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno

Pink Floyd

I meni je leglo... Doduse 11.7 mi je balans, ali se ne bunim... ;D
@audioslave
Mozes i odmah da povuces ako hoces, jer nisi to dobio od mybeta, vec od "kasandre" kako malopre rece... ;)
"I'll See You on the Dark Side of the Moon"

duledu

Available: € 1,00
Za sada samo to .Videcemo mozda se i poveca ??? ??? ???

El Fenomeno

Bravo momci,svaka cast,nadam se da ce i duledu dobiti ovaj bonus.E sad pametno pa da pravimo zurku.I naravno, velicu hvala ti na ovoj extra promociji mada nisam ni sumnjao u tebe.Pozz svima i srecno!!!! :)
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

Belgrade

@ PF: bem ga, ovako je leglo kod ja jutros...

Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno

velic

Quote from: Pink Floyd on October 23, 2007, 12:07:04 PM
I meni je leglo... Doduse 11.7 mi je balans, ali se ne bunim... ;D
@audioslave
Mozes i odmah da povuces ako hoces, jer nisi to dobio od mybeta, vec od "kasandre" kako malopre rece... ;)
Paznja!
U tvom slucaju od spanaca si dobio uplatu od 10 eura, od mybet-a 1 euro pri registraciji i od mybet-a bonus 7% na paysafe card depozit, odnosno 0,70 eura.
Tako da prakticno ucestvujes u njihovoj promociji.
Uslovi za obrt su:
- 1xdepozit
- 3xbonus
U tvom slucaju moras obrnuti 15,1 euro, mislim na minimalnu kvotu od 1,60

Belgrade

min kvota 1,6 na kompletan "tiket" ili po mecu? posto znam da su neki napominjali 1,6 po dogadjaju ranije
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno

El Fenomeno

Quote from: audioslave on October 23, 2007, 06:25:48 PM
min kvota 1,6 na kompletan "tiket" ili po mecu? posto znam da su neki napominjali 1,6 po dogadjaju ranije

Trebalo bi da bude na kompletan tiket bez obzira da li je singl ili vezano vise utakmica ali nisam siguran!!!
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

velic

#14
Quote from: audioslave on October 23, 2007, 06:25:48 PM
min kvota 1,6 na kompletan "tiket" ili po mecu? posto znam da su neki napominjali 1,6 po dogadjaju ranije
1,6 je za singl, a sto se tice tiketa tu nema ogranicenja ako ima vise od 3 tekme