News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

March 29, 2024, 05:50:57 AM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Tipovi za 09.04.2008

Started by Hellboy321, April 09, 2008, 09:58:49 AM

Previous topic - Next topic

Hellboy321

Par : Lokomotiva Sofija - Liteks
Tip : 1
Kvota : 2.80                        FT 1:2   :-[
Kladionica : Bet365

Lokomotiva je daleko bolja ekipa od litexa , trenutno nisu u formi , ali litex je los gost...U medjusobnim susretima zadnja 3 puta je lokomotiva pobedila kao domacin , a kao gost je zadnji put igrala 1:1. Lokomotiva je kao penicilin za Litex..Jedino me plasi X i to sto Lokomotiva nije u formi...Ovde bih takodje probao under po kvoti 1.65 ali sam se odlucio za 1 ... Srecno !


Takmicenje jos nije pocelo a otvaranje sezone je u subotu 11.04.2008./Admin

grunf

slazem se za ovaj par, ja sam dobio od tipa iz azije da je ovo siguran 1.

El Fenomeno

Tip by pedja_cfc

Quote from: pedja_cfc on April 09, 2008, 05:21:26 PM

18:30 St. Etienne â€" Lens TIP 1 kw*1.90(unibet) ulog (srednji) â€" 6/10

Da krenemo od domacina.
Prwo pozicija na tabeli:
-trenutno su deweti,imaju 43 boda iz 31 utakmice.Ako bi danas pobedili,izashli bi na 5. mesto,koje ix wodi u UEFA cup (sada je na toj poziciji ekipa Nice koja ima mech wishe i jedan bod wishe od St. Etjena). Weoma wazno za njix je to shto su danas domacin jer su na swom stadionu oswojili wecinu bodowa (chak 32 boda,skor 9-5-1,gol razlika 23:4).
A sad forma:
-St. Etienne je u dobroj formi.Wezali su dwe pobede (3-1 protiw Auxerre-a na strani i u poslednjem kolu su sa 4-1 tukli Le Mans). Inache na swom stadionu su na zadnja 4 mecha zabelezili 2 pobede i dwa remija uz gol razliku 8:1.Igrali su neresheno 0-0 sa Nice-om i Toulouse-om.Pobedili su Nancy 4-0 i Le Mans 4-1.
Neshto o danashnjem sastawu:
Danas domacin dochekuje ekipu Lensa u punom sastawu.Swi su tu.
Igrachi koji su spremni za mech:
Viviani, Varrault Nivaldo, Tavlaridis, Payet, Ilan, Gigliotti, Guarin, Dernis, Matuidi, Feindouno, Tiene, Douala, Gomis, Landrin, Dabo, Perrin, Sall, Benalouane, Faye, Moulin.
Moguca prwa postawa:
Viviani - Perrin, Tavlaridis, Sall, Dabo - Landrin, Matuidi, Payet, Dernis - Feindouno, Gomis.

Gosti:
Pozicija na tabeli:
-Lens je na 16. mestu,imaju 35 bodowa koliko imaju i 17.Toulouse,18. PSG i predzadnji Strasbourg. Do samog kraja ce se boriti za opstanak u Francuskoj prwoj ligi.Kao gosti su odigrali ukupno 15 mechewa.Od toga su dobili 4 mecha,2puta igrali neresheno a chak 9 puta su bili porazeni.Ukupno su na strani dali 14 golowa a 22 primili.
Forma Lensa:
-Weoma losha igra Lensa,zadnji put su uzeli swa tri boda josh 10. februara na gostowanju Caen-u. Od tada su bez pobede,tj. zadnjix 8 kola su igrali pet puta neresheno, a na tri utakmice su bili porazeni.U poslednjem kolu su imali shansu da zabeleze pobedu,ali na swom terenu su igrali 1-1 protiw zadnjeg Metz-a (primili su gol u zadnjim minutima mecha).
Danashnji sastaw:
Na gostowanju Seint Etienne-u Lens ne moze da rachuna na 2 igracha: Bisevac i Remy su van tima zbog powreda.
Igrachi koji su spremni:
Le Crom, Runje - Belhadj, Coulibaly, Demont, Hilton, Laurenti, Ramos - Carrière, Keita, Kovacevic, Mangane, Monterrubio, Sablé - Boukari, Dindane, Maoulida, Monnet-Paquet
Prwa postawa:
Runje - Laurenti, Coulibaly, Hilton, Ramos - Mangane - Demont, Sablé, Kovacevic, Monnet-Paquet - Maoulida

Moj TIP: TIP 1 kw*1.90 ulog 6/10
Razlog:
Domacin u dobroj formi,takodje su danas kompletni.Na swom terenu uwek dobro igraju,dok su gosti loshi na strani.Lens takodje weoma dugo bez pobede,a danas i bez dwojice igracha.Zashto idem sa srednjim ulogom? Zato shto je Lens dosta puta igrao neresheno u zadnjim mechewima,a i domacin ima mnogo lakshi raspored od Lensa.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

pedja_cfc

St.Etienne 2-0 nadam se da je neko pratio.
Gomis dao oba gola.Za sad sam wec u dobrom plusu,alde Fluminense wecheras pa da bude slawlja
S R B I J A

GROBARI 1970