News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

April 18, 2024, 10:18:11 PM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Tipovi dana 29.03.2008.

Started by El Fenomeno, March 29, 2008, 12:15:33 PM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno

Ipswich - Q.P.R.
Tip: over 2,5
kvota: 2,02   8/10                                     FT 0:0   :-[   Neverovatno...!!!
Centrebet




Ako u ovom kolu negde bude golova onda ce to sigurno biti na mecu izmedju Ipswicha i Q.P.R. Kada igraju ovi rivali u konacnom ishodu sve je moguce. Na poslednjih 5 meceva svaka od ovih ekipa je postigla bar po gol a samo jednom je bilo nereseno i to 2:2. Ipswich se bori za baraz i ovo mu je veoma vazan mec. Sa druge strane Q.P.R. je ususkan u sredini tabele i nema neki imperativ pobede mada razlika izmedju ove dve ekipe je samo 7 bodova tako da ne sumnjam da ce i gosti pokusati da uzmu ceo plen. "Traktor momci" su prebrodili krizu i ponovo ravnopravno ucestvuju  u borbi za baraz. Da bi u tome uspeli neophodne su im pobede na svom Portman roudu. "Policajci" su kasno resili finansijsko pitanje. Na poslednjih devet meceva samo su jednom izgubili, ali su zbog loseg starta smanjili sanse za visok plasman. 

Ipswich igra odlicno kod kuce. Na 19 meceva koliko su odgirali pred svojim navijacima cak 13 su pobedili uz 5 neresenih i samo jedan poraz. Gol razlika fantasticna 40:12 sto je nesto manje od 3 gola po mecu i to samo zbog odbrane koja je primila samo 12 golova ali zato je napad jedan od efikasnijih u ligi. Samo je VBA kod kuce postigao vise golova 45, ali ima i utakmicu vise.

 

Gosti igraju promenljivo i mnogo slabije na gostovanjima.Na 20 meceva samo 4 pobede, 8 neresenih i isto toliko poraza. Kad su golovi u pitanju samo 3 ekipe u ligi imaju bolju gol razliku, tj. u nasem slucaju over 2,5. Postigli su 27 a primili cak 35 sto u proseku daje preko 3 gola po mecu.

Kad je tradicija u pitanju, i ona ide u priliog golova. Evo presek poslednjih 9 meceva ovih rivala:



Od 9 meceva cak 6 je zavrseno sa over 2,5. I jos jedna zanimljivost. Jos ni jednom se nije desilo da su dve utakmice za redom odigrali under. S obzirom da je njihov poslednjih mec zavrsen neresenim rezultatom 1:1 siguran sam da se tradicija nece prekinuti ovoga puta i da su ovde golovi zagarantovani pa zato jak ulog na odlicnu kvotu 8/10. Pozz svima i srecno!  ;)



edit
Trenutni skor:
22W 17L profit: +24,67 units
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

perolozac

Union Olimpija-Crvena zvezda

Druga tekam , zvezda iskoristila prednost domaceg terena , koju je stekla boljim plasmnom u prvenstvu - jenom pobjedom vise od Olimpije!
Prosla tekma je bila jako zanimliva i nadasve neizvjesna - Tadija Dragićević i Omar Cook, najkorisniji igrači NLB lige, i u prvom meču četvrtfinala plej-ofa imali su svoj dan tako da Olimpija uprkos dobroj igri nije uspela da doÄ'e do brejka u Pioniru. Amerikanc je igrao kao zmaj. Meč je zavrÅ¡io sa 36 indeksnih poena, kapiten Zvezde sa 31, opet su zauzeli prva dva mesta MVP liste.
Zvezda je dobar dio meca gubila i cinilo se da joj nema povratka -Zvezda je vodstvo sustigla do 28. minute no do 37. minute uglavnom provela u zaostatku. Ali tada stiže serija 14-2 kojom 77:81 okreću na 91:83 i tricom Dragićevića s devet metara rješavaju pitanje pobjednika. Cook je završio sa 32 poena (trice 6/9), Dragićević sa 23 (trice 4/5), a Bakić sa 13 (trice 4/6), dok su gosti bili zaista nadmocni sto se tice skoka, pogotovo ofanzivnog.
-Dakla ponajvise odlicnom i po meni tesko ponovljivom sutu za tri poena stekli smo prednost!
Lider trofejnog kluba(Tadije Dragićevića) pred revanš, kaze-
Igramo protiv dobre ekipe, standardnog člana Euroleague. Biće mnogo koncentrisaniji što će nam sigurno otežati posao!...dalje navodi kako idu dosta rastereceno , izmedju redova procitah da cekaju svoju mec loptu u Pioniru dje smo daleko jaci!
Aleksandar Džikić je za veoma kratko vreme preporodio Olimpiju, izvlači maksimum iz ekipe, kako navodi i sam Tadija.
Džikić-
"Cook, Dragićević i Bakić su iz igre šutirali 20 od 32. Nismo uspjeli težište igre Zvezde prebaciti na druge igrače, ali ’našpanat’ ćemo se i vidimo se ponovo u ponedjeljak", optimističan je unatoč porazu bio Aleksandar Džikić, trener Zmajčeka.

Sve u svemu mislim da Olimpija posjeduje kvalitetu i iskustvo(dva poajbolja u prvoj  tekmi-Marko Milič Jasmin Hukić)za poravnanje serije , pod imperativom su pobjede !Iako je u pitanju duel dva dosta nezahvalna tima za kladjenje , ja idem kontra moje Zvezde jer me osim odlicne trice iz prve nisu uvjerili u veliku predonost nad Olimpijom, ocekujem i pokrivanje hendija , no ja uzimam bez jer imam poprilicno dobru KV!

18h
Union Olimpija-Crvena zvezda
tip 1
kv 1.45 (ja imam po 1,6 na ST astrasb)
ulog 7/10

duledu

#2
             
Lazio Roma - Inter Milan
Tip: over 2,5                     FT 1-1 :'(
kvota: 2.05              7/10
Pinnacle Sports



Tim Roberta Mancinija na Olimpiku uvek pruza odlicne partije. Posle 5 utakmica bez poraza Lacio je pre sedam dana ostao bez bodova u Firenci gde je izgubio sa 1:0. Na prethodnih pet susreta pred svojim navijacima su imali maksimalan ucinak. U timu nece biti Mutarelija koji je "pocrveneo.
Eliminacija iz Lige sampiona je ostavila traga na Interu. Na sedam minulih susreta su slavili samo dve pobede ali jos uvek drze lidersku poziciju.
Lacio poseduje odlican napad, to im je jacio deo tima. Trio kakav je Rocchi,Pandev i  Bianchi sposoban je svakoj ekipi da ubaci bar jednom loptu u mrezu. Po mom misljenju veceras ce minimum jedna lopta zavrsiti iza ledja golmana Intera.

Poslednji susreti ovih ekipa


Samo na jednoj utakmici od poslednje cetiri nije bilo 3 gola. Veceras uzivamo u dobrom fudbalu i mnogo golova uz direktan prenos meca.


Trenutni skor
edit
20W 6L profit:+87,46 units