News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

May 02, 2024, 10:45:25 PM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Gamebookers

Started by El Fenomeno, October 03, 2007, 11:31:47 PM

Previous topic - Next topic

Hare88

Kad se pravi prvi depozit, tu postoji opcija da se unese bonus kod... Da li da čekam taj kod ili da odmah uplatim pare pa će onda oni meni kasnije dodati bonus?

El Fenomeno

 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

masic

dobro vece imam pitanje na ovoj kladionici su mi dolari ako uplatim na ovoj kladionici preko moneybookersa hoceli mi se konvertovati novac iz evra u dolare hvala

El Fenomeno

#33
Automatski ce se konvertovati po njihovom kursu. Zasto i na Gamebookersu ne promenis valutu?
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

masic

kazu da nemoze kada se registrujes prvi put da vise nemoze da se menja valuta

El Fenomeno

U principu nije toliko ni bitno jer se to automatski konvertuje samo mi nije jasno zasto si izabrao dolare ali dobro...!
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

masic

pozurio sam brzao sam a nije trebalo ali samo na njoj imam dolare u drugima samo evre

masic

sa moneybookersa kako vrsim deposit na kladionicu u  evrima ili dolarima ako mi pise na moneybookersu evri koju valutu ukucavam na kladionicu jel dolare

El Fenomeno

Oznaci euro tako da ces odmah znati koliko je to tacno $ koji ce da legnu na racun u GB.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

masic

znaci na gamebookersu treba oznaciti u evrima deposit na stranici od deposita ne dolare

El Fenomeno

Pa tako ti je najbolje jer je i moneybookers u evrima.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana