News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

April 19, 2024, 01:23:23 AM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Gamebookers 100% bonus do 30 eura (zavrsen)

Started by El Fenomeno, September 02, 2008, 05:03:32 PM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno



Odlicna kladionica Gamebookers nudi svojim korisnicima 100% bonus na prvu uplatu sve do 30 eura.
Kako dobiti ovaj bonus?
Veoma lako. Sve sto treba da uradite je da ispratite ova tri koraka i dobicete svoj bonus.

1. Otvorite racun
2. Napravite depozit
3. Pocnite sa kladjenjem


Uslovi za obrtanje bonusa su veoma jednostavni.
Potrebno je depozit obrnuti 6 puta na kvotu 2.0 i vecu kako bi bonus bio dodat na racun. Moguce je igrati kako singlove tako i kombinovane tikete.
Odlicna ponuda odlicne kladionice!!! [sve preporuke]

Za sva pitanja stojimo na raspolaganju. Uzivajte i srecno!




 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

EviYan

Ð"а ли Ñ,о мој комп. не ради како ваља.....или су погрешне сÑ,вари сÑ,ављене на криво месÑ,о.

El Fenomeno

 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

markos85

Da li se dobija bonus ako uplacujem novac preko Moneybookers-a ?
i koliki je tada bonus ?

El Fenomeno

Koliko znam dobija se i isti je za sve nacine placanja.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

[SiMa]

Imam jedno pitanje u vezi ovoga...uzecu primer da sam ulozio 30 evra i dobio 30 evra bonusa. Da li ja moram svih 60 evra tri puta da ulozim na kvotu 2.0 ili vecu, ili mogu npr 30 evra sest puta da obrnem na kvotu 2? U prevodu, jel moram da rizikujem svojih 30 evra depozita?

El Fenomeno

QuotePotrebno je bonus+depozit obrnuti 3 puta na kvotu 2.0 i vecu. Moguce je igrati kako singlove tako i kombinovane tikete.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

metallac

Quote from: [SiMa] on October 19, 2008, 01:48:44 PM
Imam jedno pitanje u vezi ovoga...uzecu primer da sam ulozio 30 evra i dobio 30 evra bonusa. Da li ja moram svih 60 evra tri puta da ulozim na kvotu 2.0 ili vecu, ili mogu npr 30 evra sest puta da obrnem na kvotu 2? U prevodu, jel moram da rizikujem svojih 30 evra depozita?

Ja mislim da ti igraš normalno tikete ulozi npr 1,5,10,30, i da se sve to sabira

frode14

Komplikovani su.
Ne daju oni ovih 30 eura dok ti ne uložiš 6x svojih 30 evra na min.kvotu 2.0.
Lično iskustvo

Hare88

Kad se pravi prvi depozit, tu postoji opcija da se unese bonus kod... Da li da čekam taj kod ili da odmah uplatim pare pa će onda oni meni kasnije dodati bonus?

Koliko sam shvatio iz prvog posta, ne treba niÅ¡ta upisivati, ali rekoh da priupitam da se možda neÅ¡to u meÄ'uvremenu nije promijenilo.

El Fenomeno

Ne moras upisati taj code, bitno ti je da napravis depozit.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

El Fenomeno

Quote from: perolozac on October 15, 2010, 09:16:56 AM
Uplatio sam u gamebookers-u, 20 e i ocekivao od njih jos 20 e zbog prve uplate medjutim nije leglo. Da li si mozda upucen, koji je uslov za dobijanje ....i kako to ide. Ne mogu da skapiram u mailu sta su mi napisali ?

Kao sto mozes procitati u prvoj poruci, bonus ce leci na tvoj racun tek kad ispunis uslove a to je 6x obrnuti depozit na kvotu 2.0 i vecu.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

Ivan19

recimo: uplatio sam 30e i okrenuo ih 6x na kvotu 2.00(tacno).
kao isplatu povlacim 30x6x2=360 + 30e(bonusa) ili 2x30x6x2= 720e tj. da li je i bonus ucestvovao u igri?
jer kad uzmem 360e, sta ce mi njihovih 30 ??????  .[col].

El Fenomeno

Ako ulozis 6 puta 30 eura na kvotu 2 neces imati 340e vec 210e ali to nije ni toliko bitno.

Sto se tice bonusa naravno da on nije ucestvovao u igri i on se dobija tek nakon sto se ispune uslovi.

Ako ces ti pogoditi 6x na kvotu 2 za redom tebi onda nikakvi bonusi i ne trebaju. A ovaj bonus moze dobro da dodje ako ne bude sve islo tako glatko kao sto si ti naveo u primeru, a obicno ne ide.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

Ivan19

Matematicka greska, jeste 210e.
Pogodio sam 6x kvotu 2+ za redom, jednom, a kladim se 10god. Zato sam i pitao, vise i ne pokusavam, jer su to egzibicije.

Jel ovde fora kladiti se za ukupno 180e, da bi dodali bonus!
kad bih recimo odigrao tiket za 180e na kvotu 2+, da li bi dodali bonus,ako prodje?  .[:-)].