News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

May 03, 2024, 01:28:11 AM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Gamebookers

Started by El Fenomeno, October 03, 2007, 11:31:47 PM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno

Izvini skyboy, video sam tvoje pitanje ali nisam stigao u tom momentu da odgovorim, a posle sam totalno zaboravio.

Sto se tice tvog pitanja, nisam jos otkrio kako si dobio taj bonus je ne znam koja je to promocija u pitanju. Zato ne mogu tacno da ti kazem koliko puta treba da je okrenes. Ako su slicni ili isti uslovi kao i za 100% bonus onda je to 3x na kvotu 2,0 i vecu.

Ovo za ukidanje racuna uopste nisam razumeo a posebno ovo da ces se prijaviti ponovo ali bez greske?!
Ako mozes ovo da mi pojasnis malo pa cu onda probati da ti dam odgovor.

Sto se tice broja telefona, mogu da ti ga dam ali nema potrebe jer samo ovde na forumu dajem informacije i pomazem ljudima onoliko koliko mogu naravno.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

skyboy991

Druze, mislim da cemo tako najbolje resiti problem, ali evo opet cu. Obrnuo sam koliko vec treba sad mi se pojavilo u aviable money, znaci mogu da isplatim koliko imam. Drugo , razmisljao sam da ukinem ovu karticu i otvorim novu isto VIsa Virtuon jer mi je moneybookers zbog slucajne greske blokirao mogucnosti uplata sa nje, jedino cu je odblokirati ako uplatim bankovnom transakcijom na MB kako kazu, tako da mislim da je bolje da je zatvorim pa sve lepo ispocetka, Sta ti mislis ?

El Fenomeno

Nisam bas siguran da je to najbolje resenje jer je pitanje da li ce MB prihvatiti tu novu karticu.
Po meni je bolja opcija da taj novac sto imas u GB povuces na karticu, otvoris jedan devizni racun i preko njega uplatis min. iznos na MB kako bi odblokirao karticu. To je po meni najbolje resenje a i time bi povecao limit transfera na MB-u.

Kako si uplatio novac u Gamebookers?
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

skyboy991

Preko Visa Virtuon kartice , jesam li sta pogresio, koliko mogu da isplatim, jeli postoji limit i mogu li withdraw  na nju ? I pojasni mi malo kako da uplatim sa deviznog drugog itd

El Fenomeno

Odlicno je sto si preko nje uplatio novac, sada mozes da povuce na nju koliko hoces i ne brini za limit, sumnjam da si ga dostigao.

A sto se tice racuna, otvori ga u banci, oni ce ti dati sve podatke koji su ti potrebni i onda ga verifikuj na moneybookersu.

pozz
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

skyboy991

Hvala druze, ako opet budem imao problema, javicu se, pozz :))))

frode14

J..... ih velika slova,sinoć sam ukucavao lozinku sat vremena.

Vlado

Ukoliko uplatim depozit preko Visa internet kartice,jer se moze izvrsiti isplata na nju bez ikakvih problema,posto shvatam da mi je to valjda ujedno i devizni racun,ispravite me ako gresim.

El Fenomeno

Odgovor je , moze naravno.

P.S. Ovo pitanje nema nikakve veze sa Gamebookersom, isti je odgovor kad je bilo koja kladionica u pitanju a o tome smo vec pricali u ovoj temi http://forum.bonustipovi.com/index.php?topic=269.75;)
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

Vlado


krko

Danas se kladio u gamebookersu na Cluj protiv Politehnike i Cluj pobijedi 0-2, a Gamebookers napisa exact score 0-0 and bet is lost?

Sta da radim, ne vjerujem da ovoliko mogu pogrijesiti, pa na svim sajtovima se vidi da je Cluj pobijedio?

krko

Evo popravili su, nakon emaila.   ::)

8)

El Fenomeno

To je uvek dobro resenje, kontaktirati ih i skoro uvek izadju u susret.  ;)
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

Hare88

Da li Gamebookers ima bonus na prvu uplatu?

El Fenomeno

Gamebookers ima bonus na prvu uplatu samo cekam potvrdu koliki je iznos jer je bio 30e ali je izgleda smanjen na 20e.

O ovom bonusu postoji tema http://bonustipovi.com/index.php?topic=1868.0
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana