News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

April 30, 2024, 03:48:58 PM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Tipovi dana 29.02.2008.

Started by perolozac, February 29, 2008, 12:39:00 PM

Previous topic - Next topic

perolozac

20:00
                      Niort-Chateauroux   

Duel ekipa iz doljnjeg dijela tabele. Obe ekipe imace grcevitu borbu za opstankom do samog kraja, iako gost u nesto boljem polozaju sa 29 bodova na 14oj poziciji, a domacin na 17om mjestu (treci otpozadi) sa 23 boda .
U pitanju je duel dva klasicna underasa, koji vrlo rjetko postizu po 2 i vise golova!
Domacin u zadnjih 5 tekmi postigao samo 2 gola te je imao samo jedan over, i to kada je kuci demoliran od slabasnog Amiensa sa 1-3, no smatram da se to veceras nece desti jer smo blizi kecu i sve vuce na njega, jer uzimam u obzir da gosti dolaze dosta oslabljeni ili preciznije desetkovani povredama-Laurent Dufresne ,Fabrice Nicolas , Thiago Xavier i Lamine Kone , Yann Lachuer , David Vandenbossche ,jedino sto ne ide u prilog jeste da je i golman Vincent Fernandez  povredjen.
Kako sam uspio skontati ni trener gostiju nije zadovoljan igrom svojih izabranika , te ocekujem da vrlotesko dodju do pogotka, pogotovo kada su ovako desetkovani ,ali ni inace u gostima se nisu pokazali nesto opasnim po gol,cak sta vise - u zadnjih 5 gostujucih tekmi postigli su svega (samo) dva gola i u zadnjih 5 tekmi nisu ni jednom presli carobnu marginu od 2,5 gola!
U prvom dijelu prvenstva duel zavrsen  underom - Chateauroux-Niort 1-0
Dakle - domacin pod imperativom pobjede ,ne tako ucinkovit kuci sa skorom 3-1-8 koliko su slabasni pokazuje i to da nisu slavili kuci 5 zadnjih tekmi(11 kola)!
Gost desetkovan i ne efikasan smatram da ce ici na x jer bi im to bilo i vise nego odlican epilog, mada sumnjam da ce ga izvuci u ovakvim okolnostima. Ocekujem minimalni pobjedu domacina od 1-0!

Niort - Chateauroux
tip 0-2
kv 1,6
meridianbet.com
ulog 5 unita

Niort - Chateauroux
tip Niort O
kv 1,6
ulog 4 unita
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

       New Orleans - Utah

Derbi veceri i jedan o derbija zapada kako po rosteru tako i po plasmanu na tabeli!
Obadve ekipa vjerovatno sigurni ucesnici PO, jer se nalaze u vrhu jakog nam zapadai dakle u pitanju je  grcevita boba za PO pozicije!
N. Orleans sa nesto boljim skorom , ima 4 pobjede vise! Obadve ekipe ulaze kompletne!
Sto se tice rostera moglo bi se reci da su i tu ekipe podjednake, mozda jako ,blaga prednost domacinima, na kojima sam i ja veceras! H2H ove sezone ne ohrabruje jer imamo dve lagane pobjede Utaha, obadve kuci i mislim da tu i lezi glavni razlog epiloga ova dva okrsaja ! Jer Dzezeri izgledaju jako mocno i nepobjedivo na svom parketu sa samo 3 poraza i  visoke 25 pobjede , dok na strani i ne izgledaju opasno, cak sta vise- sa negativnim su omjerom 12-18 ! NO kuci solidan 19-10 .
Ocekujem vracanje dugova je NO ima za to kvalitetu , a nadam se i zelju... pokriveni su jako dobro na svim pozicijama(bas kao i Utah), ali zbog velikog hendikepa pomenutog gostujuceg terenaz sa zadovoljstvo stavljam pare na domacina!

New Orleans - Utah +3,5
tip 1
kv 1,85
ulog 5 unita
meridianbet

kao sigurnigu varijanti preporucujem

New Orleans - Utah
tip 1
kv 1,67
ulog 7 unita
ja sam uzeo u lokalu

Trenutni skor:
10W 2L profit:+53,75