News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

September 16, 2024, 09:45:59 PM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Pitanja,predlozi i sugestije za Admina

Started by El Fenomeno, October 09, 2007, 12:51:36 PM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno

Quote from: [SiMa] on May 17, 2008, 12:06:57 AM
Prvo, pozdrav svima, nov sam na forumu :)

Moj predlog-pitanje je sledeci - gde ja mogu da pisem svoje tipove, a da ne ucestvujem u takmicenju? Mene to takmicenje iskreno ne zanima, niti imam moneybookers racun, ja bi jednostavno da ostavljam svoje tipove ;)

Hvala i pozdrav

Pre svega dobrodosao na forum.
Sto se tice pitanja zavisi od toga sta tipujes. Ukoliko je to NBA,Hokej ili Tenis za to imas posebne forume. Ako je to fudbal a tip je bez analize pravo mesto je Zajednicki tiket. A ako pises analizu mozes da ga postavis isto u Takmicenje/Tipovi dana naravno bez onih podataka vezanim za takmicenje dok se ne urade neke modifikacije i podela fudbala po ligama. Onda ces vec i sam pronaci mesto za svoje tipove.
Pozz i jos jednom dobrodosao na forum i naravno ako te jos nesto zanima slobodno se obrati.

P.S. Otvaranje moneybookers racuna nije nikakav problem a takodje i nagrada moze da se uruci na neki drugi nacin tako da ti je moj savet da se ukljucis u takmicenje.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

[SiMa]

Quote from: Admin on May 17, 2008, 12:46:31 AM
Quote from: [SiMa] on May 17, 2008, 12:06:57 AM
Prvo, pozdrav svima, nov sam na forumu :)

Moj predlog-pitanje je sledeci - gde ja mogu da pisem svoje tipove, a da ne ucestvujem u takmicenju? Mene to takmicenje iskreno ne zanima, niti imam moneybookers racun, ja bi jednostavno da ostavljam svoje tipove ;)

Hvala i pozdrav

Pre svega dobrodosao na forum.
Sto se tice pitanja zavisi od toga sta tipujes. Ukoliko je to NBA,Hokej ili Tenis za to imas posebne forume. Ako je to fudbal a tip je bez analize pravo mesto je Zajednicki tiket. A ako pises analizu mozes da ga postavis isto u Takmicenje/Tipovi dana naravno bez onih podataka vezanim za takmicenje dok se ne urade neke modifikacije i podela fudbala po ligama. Onda ces vec i sam pronaci mesto za svoje tipove.
Pozz i jos jednom dobrodosao na forum i naravno ako te jos nesto zanima slobodno se obrati.

P.S. Otvaranje moneybookers racuna nije nikakav problem a takodje i nagrada moze da se uruci na neki drugi nacin tako da ti je moj savet da se ukljucis u takmicenje.

Tipujem uvek fudbal, ostale sportove ne praktikujem. Inace uvek pisem sto detaljnije analize, sa ciljem da pomognem nekome u osvajanju para od omrazenih kladionica >:( Mislim da bi odlicna ideja bila podela fudbala po ligama (kao sto je vec uradjeno za parove i rezultate), da bude sto preglednije. Jos da pitam - da li mi je za otvaranje moneybookers racuna potrebna neka elektronska kartica, postojeci racun u banci ili slicno?

Hvala na lepoj dobrodoslici i pozdrav ;)

El Fenomeno

Quote from: [SiMa] on May 17, 2008, 01:09:03 AM
Quote from: Admin on May 17, 2008, 12:46:31 AM
Quote from: [SiMa] on May 17, 2008, 12:06:57 AM
Prvo, pozdrav svima, nov sam na forumu :)

Moj predlog-pitanje je sledeci - gde ja mogu da pisem svoje tipove, a da ne ucestvujem u takmicenju? Mene to takmicenje iskreno ne zanima, niti imam moneybookers racun, ja bi jednostavno da ostavljam svoje tipove ;)

Hvala i pozdrav

Pre svega dobrodosao na forum.
Sto se tice pitanja zavisi od toga sta tipujes. Ukoliko je to NBA,Hokej ili Tenis za to imas posebne forume. Ako je to fudbal a tip je bez analize pravo mesto je Zajednicki tiket. A ako pises analizu mozes da ga postavis isto u Takmicenje/Tipovi dana naravno bez onih podataka vezanim za takmicenje dok se ne urade neke modifikacije i podela fudbala po ligama. Onda ces vec i sam pronaci mesto za svoje tipove.
Pozz i jos jednom dobrodosao na forum i naravno ako te jos nesto zanima slobodno se obrati.

P.S. Otvaranje moneybookers racuna nije nikakav problem a takodje i nagrada moze da se uruci na neki drugi nacin tako da ti je moj savet da se ukljucis u takmicenje.

Tipujem uvek fudbal, ostale sportove ne praktikujem. Inace uvek pisem sto detaljnije analize, sa ciljem da pomognem nekome u osvajanju para od omrazenih kladionica >:( Mislim da bi odlicna ideja bila podela fudbala po ligama (kao sto je vec uradjeno za parove i rezultate), da bude sto preglednije. Jos da pitam - da li mi je za otvaranje moneybookers racuna potrebna neka elektronska kartica, postojeci racun u banci ili slicno?

Hvala na lepoj dobrodoslici i pozdrav ;)

U planu je modifikacija i to uskoro, najverovatnije dok bude trajala letnja pauza. A sto se tice moneybookersa potreban ti je mail i naravno da si punoletan. Karticu mozes da otvoris i kasnije ali ni to nije problem. Preporucujem ti da pogledas Top teme u delu Online kladjenje gde ces sigurno naci odgovore na svoja pitanja. pozz
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

mirko

#18
admine forum je  dobar al daj danas neku dojavu


Dobro dosao na forum i hvala na pohvalama
Ako bude nekakvih dojava, ili korisnih informacija, one ce biti postavljene na njima predviÄ'enom mjestu na forumu.
Zbog toga te molim da se ubuduce suzdrzis ovakvih pitanja i njima slicnim, ili ce takve poruke biti obrisane.
Angell


izida

nisam znao gde da pitam ili gde da otvorim temu,treba mi neki sajt za statistiku,da ima minumum rezultate za poslednjih 5 kola bilo koje lige i da obavezno ima rezultate sa poluvremena i kraja meca,da rezultati pisu slicno kao na flashscore.com samo da ima za par kola unazad...
ako tako nesto postoji bio bih  zahvalan

metallac

Quote from: izida on October 16, 2008, 08:07:48 PM
nisam znao gde da pitam ili gde da otvorim temu,treba mi neki sajt za statistiku,da ima minumum rezultate za poslednjih 5 kola bilo koje lige i da obavezno ima rezultate sa poluvremena i kraja meca,da rezultati pisu slicno kao na flashscore.com samo da ima za par kola unazad...
ako tako nesto postoji bio bih  zahvalan

Imaš www.betexplorer.com

izida

da samo sto tamo nemaju rezultati poluvremena


izida

koliko vidim tu su rezultati samo od juce,kad na primer odem na englesku ligu http://www.betexplorer.com/soccer/england/english-premier-league-2008-2009/ onda nemaju rezultati sa poluvermena meni treba nesto slicno ovom http://www.flashscore.com/soccer/england/ samo sto na ovom liku imaju samo nize lige i samo rezultati proslog kola a meni je vrlo bitno da imaju bar par kola unazad i da budu poluvremena

duledu

Quote from: izida on October 17, 2008, 03:33:19 PM
koliko vidim tu su rezultati samo od juce,kad na primer odem na englesku ligu http://www.betexplorer.com/soccer/england/english-premier-league-2008-2009/ onda nemaju rezultati sa poluvermena meni treba nesto slicno ovom http://www.flashscore.com/soccer/england/ samo sto na ovom liku imaju samo nize lige i samo rezultati proslog kola a meni je vrlo bitno da imaju bar par kola unazad i da budu poluvremena

www.futbol24.com

Tu ima sve,ali bas sve

metallac

Quote from: izida on October 17, 2008, 03:33:19 PM
koliko vidim tu su rezultati samo od juce,kad na primer odem na englesku ligu http://www.betexplorer.com/soccer/england/english-premier-league-2008-2009/ onda nemaju rezultati sa poluvermena meni treba nesto slicno ovom http://www.flashscore.com/soccer/england/ samo sto na ovom liku imaju samo nize lige i samo rezultati proslog kola a meni je vrlo bitno da imaju bar par kola unazad i da budu poluvremena

IMA IMA klikneÅ¡ na tim koji te zanima ili utakmicu i onda ispod piÅ¡u rezultati od tog tima (zadnjih  od prilike 7 mečeva)i ti klik na details i izbaci ti rezultat na poluvremenu te utakmice.
Evo npr za sutraÅ¡nju utakmicu  http://www.betexplorer.com/soccer/england/english-premier-league-2008-2009/nextmatch.php?matchid=6376215

izida

Quote from: duledu on October 19, 2008, 10:00:37 PM
Quote from: izida on October 17, 2008, 03:33:19 PM
koliko vidim tu su rezultati samo od juce,kad na primer odem na englesku ligu http://www.betexplorer.com/soccer/england/english-premier-league-2008-2009/ onda nemaju rezultati sa poluvermena meni treba nesto slicno ovom http://www.flashscore.com/soccer/england/ samo sto na ovom liku imaju samo nize lige i samo rezultati proslog kola a meni je vrlo bitno da imaju bar par kola unazad i da budu poluvremena

www.futbol24.com

Tu ima sve,ali bas sve

ovo je vec nesto zanimljivo
hvala

daryy

#27
da samo sto tamo nemaju rezultati poluvremena ;DGet the AC parts like AC Compressor, AC Condenser, Plymouth AC Compressor and more parts ... Mazda, Mercedes Benz, Mercury, Mitsubishi, Nissan, Oldsmobile, Plymouth, ...Get the right Mercedes Benz  Parts from carpartswarehouse!  Find best prices for Mercedes Benz 560SL Parts by browsing our complete catalog of discount Mercedes auto parts.

Save up to 71% on your next suzuki parts Purchase.

mrainbets


El Fenomeno

Hvala puno, trudimo se da kvalitetnim sadrzajem pomognemo svima koji se klade online.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana