News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

September 16, 2024, 09:47:31 PM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Pitanja,predlozi i sugestije za Admina

Started by El Fenomeno, October 09, 2007, 12:51:36 PM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno

Sve sto zelite da pitate Admina ili moderatore,ukoliko imate neke predloge i sugestije za bolji rad foruma mozete postaviti ovde.Svi predlozi i sugestije su dobrodosli!   

Tim foruma Bonus-tipovi
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

El Fenomeno

Na predlog moderatora petar86 izvrsena je modifikacija foruma.Dodate su nove kategorije a kategorija fudbal je podeljena u tri dela radi preglednosti i efikasnosti celokupnog foruma.Nadam se da je uradjen dobar posao ali mi ipak treba misljenje clanova pa bih vas zamolio da svoje komentare postavite ovde.Hvala unapred!!!


Administrator foruma
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

Belgrade

dobro je odradjeno, tj mislim da sada forum sadrzi sve sto je potrebno, preglednost i dobro sredjene podforume.
money hunting se nastavlje  ;)
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno

NS85m

Pozdrav!

Ja imam jednu sugestiju...

Ovaj *.tk domen jako smara sa reklamama. Da se ja pitam, ja bih registrovao bonus-tipovi.co.nr domen.

Belgrade

Hvala na sugestiji, razmisljamo i o tome, pa bi u nekom skorasnjem periodu trebali i na tom polju da sredimo stvar. Svi korisnici ce naravno blagovremeno biti o tome obavesteni.
Pozdrav!
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno

El Fenomeno

Pozivam sve clanove Bonus::Tipovi::Foruma da svojim predlozima i sugestijama pomogunu kako bi unapredili nas forum i postali jedan od vodecih u okruzenju kada su tipovanje i online kladjenje u pitanju. Urednistvo foruma se svima unapred zahvaljuje!
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

mickey64

Prvi put sam na Vasem sajtu ali mislim da ste malo neozbiljni.Clanovi uglavnom daju predloge iz BIH lige ili tako neke.Mogao bih i ja sada da "tupim"zvezda 1 ili Partizan sa Bezanijom zajebano sto i jeste ali to tj ti timovi retko koga ozboljno interesuju.Predlog: otvorite poseban forum za ligu 5,ligu sampiona,ligu uefa...pa da ozbiljno razmenjujemo ideje,saznanja na kraju krajeva da svi zajedno dodjemo do neke love.Srecno u daljem radu!!!!!!!!!!!!!!! ;D

El Fenomeno

Quote from: mickey64 on April 02, 2008, 02:48:35 PM
Prvi put sam na Vasem sajtu ali mislim da ste malo neozbiljni.Clanovi uglavnom daju predloge iz BIH lige ili tako neke.Mogao bih i ja sada da "tupim"zvezda 1 ili Partizan sa Bezanijom zajebano sto i jeste ali to tj ti timovi retko koga ozboljno interesuju.Predlog: otvorite poseban forum za ligu 5,ligu sampiona,ligu uefa...pa da ozbiljno razmenjujemo ideje,saznanja na kraju krajeva da svi zajedno dodjemo do neke love.Srecno u daljem radu!!!!!!!!!!!!!!! ;D

Ocigledno da nisi dobro pregledao forum. Kao prvo sve to vec postoji, i Lige petice, i Uefa kupovi.Pogledaj forum malo bolje. A sto se tice predloga iz BiH lige ti si ocigledno pomesao forume. Gde si video ti ovde neki predlog iz te lige? Mozda je ponekad bio neki takav tip u zajednickom tiketu ali veoma retko. Znaci pre nego sto das ovakav komentar pregledaj dobro forum. I kao drugo obavezno procitaj pravila postovanja u Zajednickom tiketu i Tipovima dana.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

mickey64

Sorry.greska...nisam bio dovoljno precizan...mislio sam da forumasi trebaju da se malo uozbilje da kazu nesto konkretno,predlog,obrazlozenje,svoja razmisljanja a ne da odvale nesto bzv. jer i kvota 1.05 nije razlog da favorit zaista pobedi.Jos nesto...apsolutno si u pravu,nisam dovoljno dobro pregledao forum,kasnije sam video da sve ono sto predlazem vec postoji ali su datumi na forumu "bajati".

pedja_cfc

Pozdraw Admin.Imam dwa pitanja:
1) U temama liga petice,ostale lige.... obichno stoje westi o tim ligama ili o klubowima iz tix liga.Mislim da bi bilo bolje da tu stoje tipowi za utakmice tix liga.Shta mislish o owome?

2)Brate ewo gledam sad ko je na forumu. Na primer : 150 gostiju i 40 chlanowa.Mislim da bi se forum trebao zatworiti. Tako bi gosti se registrowali i forum bi bio mnogo bolji. Mishljenje?

Pozzzz
S R B I J A

GROBARI 1970

El Fenomeno

Quote from: pedja_cfc on April 14, 2008, 10:27:00 PM
Pozdraw Admin.Imam dwa pitanja:
1) U temama liga petice,ostale lige.... obichno stoje westi o tim ligama ili o klubowima iz tix liga.Mislim da bi bilo bolje da tu stoje tipowi za utakmice tix liga.Shta mislish o owome?

2)Brate ewo gledam sad ko je na forumu. Na primer : 150 gostiju i 40 chlanowa.Mislim da bi se forum trebao zatworiti. Tako bi gosti se registrowali i forum bi bio mnogo bolji. Mishljenje?

Pozzzz

Pre nego sto odgovorim na pitanja zeleo bih da zahvalim svima koji aktivno ucestvuju u radu foruma, naravno i tebi pedja i drago mi je sto pokazujes interesovanje da ovaj forum bude jedan od najboljih ovog tipa. A sad odgovori:

1) Nije nikakav problem da pocnemo i da tipujemo u delovima lige petice i ostale lige. Mozemo da otvaramo topice po datumima za one lige koje tipujemo. Naravno tu ne mislim na klasicno postavljanje tipova vec na razmenu misljenja, diskusije o utakmicama itd... Do sada su se u tim delovima postavljali parovi, kvote i rezultati sto ce se i dalje ciniti. Ja to zamisljam tako a ti reci kakva je tvoja ideja.

2) Sto se tice drugog pitanja forum moze da se zakljuca i da ga vide samo registrovani clanovi sto je bio slucaju u pocetku rada foruma ali taj sistem ima veliki nedostatak. Kao sto gost ne moze da vidi forum tako ni google spider takodje ne moze da vidi stranu i ne moze da je indexira sto nikako ne bi smeli da dozvolimo posebno sto imamo veoma dobar google rank. Za sada su zatvoreni delovi Takmicenje/Tipovi dana, Insajderi  i dojave i Bonusi i te delove mogu da vide samo registrovani korisnici a u planu je i zatvarnaje dela Insajderi i dojave za goste i clanove sa manje od 10 poruka ali za to ima vremena.

Za sada toliko od mene, nadam se da si zadovoljan odgovorima a ja cekam tvoju ideju kako si zamislio to tipovanje. Pozz
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

Angell

Sto se tice prvog pitanja slazem se sa pedjom i ja isto mislim da bi se clanovi trebali vise ukljucit i ostavljati svoje tipove, ali to isto mogu ciniti u temi Vasi tiketi koja je zapostavljena. Admin je dobro rekao i slazem se da bi u topicu liga petice trebali ostavljati svoja misljenja o pojedinim utakmicama, recimo nekakve komentare, misljenja itd...
 




Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

pedja_cfc

Ljudi owaj forum ima oko 800 chlanowa  :o . Ja sam owde wishe od mesec dana i po onome shto sam wideo rekao bix da imamo mozda 30,40 chlanowa MAXIMUM. Gde su swi? Niko skoro nishta ne pishe (chast izuzecima). Bilo bi dobro da se owi neaktiwni chlanowi probude i pochnu da pishu. Mogli bi da pochnu da ostawljaju swoje tipowe i swoja neka mishljenja.Niko od njix ne trazi da napishu analizu od 3 strane o nekoj tekmi ali bar 2,3 rechenice o nekom swom tipu. Idemo na owe forume da bi saznali neshto, da dobijemo neku informaciju i da zajedno uzmemo lowu od kladionica. Swi su saznali neshto nowo i otkad sam pocheo da koristim net zbog kladze mnogo mi bolje ide. Ali da bi neshto dobili, za uzwrat moramo neshto i da damo. Swaka chast onima koji ostawljaju swoje tipowe i koji su aktiwni ali owakwix je weoma malo. Wecina nishta ne radi. Neka se i oni ukljuche u rad foruma, a ako to ne urade nishta nam ne trebaju (nadam se da ix niko ne zeli). Admin mislim da bi mogao da upozorish owakwe chlanowe a ako to ne pomogne onda CIAO.

Mishljenje?
S R B I J A

GROBARI 1970

El Fenomeno

Moje misljenje o ovome sto si izneo je podeljeno. Slazem se da bi trebalo vise clanova da se ukljuci u rad foruma ali... Ovo je jos mlad forum, tek smo na internet sceni nesto malo vise od pola godine i ne moze se ocekivati neka velika aktivnost svih clanova. Ali za poslednjih mesec dana poseta foruma se povecala 4x, kao i aktivnost clanova i ja ocekujem u narednom periodu da ce se taj trend nastaviti posebno sto su vec sklopljeni dogovori o reklamiranju sto ce sigurno dovesti do velikog priliva novih clanova na forum. U svakom slucaju slazem se sa tim da bi pojedini clanovi koji su prisutni svaki dan mogli da pocnu i da ostavljaju svoje tipove kako bi ovaj forum ucilinli sto jacim i boljim. Nadam se da cemo u narednom periodu postati jos bolji, jos poseceniji i sa jos vise clanova. Jos jedna stvar, u planu je zatvaranje dela Insajderi i dojave a uslovi za ulazak bice aktivnost na forumu tj. svi oni sa manje od 20 poruka nece imati pristup. To je u planu i do kraja leta cemo i to sprovesti u delo. Zato ovim putem pozivam sve clanove da se ukljuce u rad foruma kako bi mogli sve njegove kvalitete da iskoriste u potpunosti.
Hvala svima.

Administrator
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

[SiMa]

Prvo, pozdrav svima, nov sam na forumu :)

Moj predlog-pitanje je sledeci - gde ja mogu da pisem svoje tipove, a da ne ucestvujem u takmicenju? Mene to takmicenje iskreno ne zanima, niti imam moneybookers racun, ja bi jednostavno da ostavljam svoje tipove ;)

Hvala i pozdrav