News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

April 24, 2024, 01:38:17 AM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Tipovi dana 23.12.2007.

Started by El Fenomeno, December 23, 2007, 12:54:56 PM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno

                                            
FC Barcelona              v        Real Madrid

Tip:  over 2,5
kvota: 1,80           8/10                        FT 0:1   :-[
Stan James



Napokon I El-klasiko. Ovo je mec koji svi dugo cekamo jer ovo nije samo derbi u Spaniji,
ovo je derbi cele Evrope ako ne I sveta. Veliki rivalitet izmedju ova dva kluba, pun
stadion, vanzemaljci na terenu ,  sve ovo obecava odlicu utakmicu I mnogo uzivanja. Kad je ova
utakmica u pitanju mozda je najbolje kupiti neke grickalice, neko pice, zavaliti se u fotelju i uzivati
u fudbalu ali ja sam ipak morao ovde da uzme jedan tip.Zasto sam se odlucio bas za over 2,5?
Ima vise razloga ali da krenemo. Kao prvo u ova dva tima ima toliko igraca koji mogu da u svakom
trenutku mogu da daju gol i da rese utakmicu. Na svakoj strani bar po 7-8 igraca. Ovo je utakmica
za prestiz, za publiku , za promovisanje fudbala i oni nemaju sta da kalkulisu. Barselona mora da
pobedi jer je vec sada u zaostatku 4 boda. Evo kakvo je trenutno stanje na tabeli:



Barselona najbolja kod kuce, Real najbolja ekipa u gostima. Real ima u proseku preko 3 gola po mecu
dok Barsa u ukupnom skoru nesto manje od 3 gola, ali kod kuce preko 3 gola po mecu.Real dolazi u
najjacem sastavu, i Guti je ponovo u ekipi sto je po meni veoma bitno jer to je igrac koji mnogo znaci
za ovu ekipu. Barsa ima kadrovskih problema. Pre svega Mesi je van ekipe kao i nedovoljno oporavljeni
Anri ali zato je Eto ponovo zaigrao i to u velikom stilu. Rajkard je odlucio da Mesija zameni mladi Djovani
koji je kao i Krkic pokazao da je jedan od najboljih mladih igraca na svetu. Takodje, Rajkard se odlucio za
jos jedan korak a to je ostavljanje na klupi Deka i Ronaldinja. Umesto njih na terenu ce biti Gudjonsen.
To je po najavama ali ipak mislim da je Ronaldinjo mnogo bitan igrac i da ovu utamicu mora da igra.
Ovo je moguci sastav Barselone:
Valdés - Puyol, Milito, Márquez, Abidal - Touré, Xavi, Gudjohnsen - Iniesta, Giovani and Etoo.

Sa druge strane Van Nistelroj, Robinjo, Snajder, Roben, iza njih Guti sigurno ce iskoristiti svaku sansu koja
im se ukaze. Igrali su jedan mec ove godine isto na Nou Kampu i on je zavrsen rezultatom 3:3. Goleada u
najavi i ovaj put. Tradicija je takodje na strani mog tipa. Evo nekoliko poslednjih utakmica ovih rivala:

10.03.2007    D1 Primera Division    Barcelona    Real Madrid    3-3
22.10.2006    D1 Primera Division    Real Madrid    Barcelona    2-0
01.04.2006    D1 Primera Division    Barcelona    Real Madrid    1-1

19.11.2005    D1 Primera Division    Real Madrid    Barcelona    0-3
10.04.2005    D1 Primera Division    Real Madrid    Barcelona    4-2
20.11.2004    D1 Primera Division    Barcelona    Real Madrid    3-0
25.04.2004    D1 Primera Division    Real Madrid    Barcelona    1-2
06.12.2003    D1 Primera Division    Barcelona    Real Madrid    1-2


Kao sto se i vidi, samo na 2 meca nije bilo over 2,5. Ocekujem odlicnu utakmicu, mozda jednu od
najbolji ove sezone jer su i jedni i drugi jaki kao grom, uz sigurnu goleadu. Mozda ce se neki odluciti
za over 3,5 ali ja cu biti malo skromniji a i kvota od 1,80 me zadovoljava i zato jak ulog 8/10.
Pozz svima i srecno  ;)


edit
Trenutni skor:
16W  14L profit: +16,76 units

 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana