News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

April 25, 2024, 04:22:47 AM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Tipovi dana 27.11.2007.

Started by El Fenomeno, November 27, 2007, 02:24:19 PM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno

Posle male pauze ponovo tipujem i nadam se da cu nastaviti niz dobrih tipova i da cu ponovo uci u plus i zelenu zonu.Liga sampiona uvek zanimljiva a posebno mi se svideo jedan par.Mozda kasnije dodam jos neki ali ovaj pratim sigurno.

edit:
Trenutni skor:
13W  12L profit: +6,65 units


FC Sevilla v Arsenal
Tip: over 2,5
kvota: 1,95        8/10            FT 3:1  :D :D
Gamebookers



Duel dve ekipe koje su vec obezbedile prolaz u drugu rundu.Trenutno stanje na tabeli je ovakvo:

Ovo je mec za prestiz i za prvo mesto u grupi.U proslom mecu Arsenal je dobio na svom terenu 3:0,a ubedjen sam i da ce na ovom mecu biti golova.Kao prvo ovo ce biti otvoren mec bez nekog taktiziranja jer za to nema potrebe.Kao drugo ovo je duel dve ekipe koje igraju napadacki,posebno mislim na Arsenal ali i Sevilja voli igru na gol vise.Obe ekipe su u proslom kolu odigrale under 2,5 golova i mislim da se to nece ponoviti ovaj put.Sevilja je ekipa koja voli da igra sa napadackim ekipama i mnogo teze se snalaze sa timovima koji se brane.Arsenal dolazi bez nekoliko igraca ali i sa ovom ekipom su oni jaki i opasni.Siguran sam da obe ekipe daju gol i da ce ovo biti mec sa vise od 2 gola.Jos jedna dobra stvar je da ce veceras biti prenos bas ove utakmice tako da ja idem sa jakim ulogom 8/10 i nadam se da cemo svi zajedno uzivati veceras.Pozz svima i puno srece!!!  ;)
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

duledu

#1
Inter Milan v Fenerbahçe
Tip: 3+          FT 3:0  ;D ;D ;D ;D
kvota: 1,89       7/10
Pinnacle



Ovo mi je prvi tip od kada sam u braku  ;D  pa se nadam da cu nastaviti uspesno tipovanje kao i do sada.Imam osecaj da ce ovde biti golova.Inter je ekipa koja moze svakoj timu na svetu u svakom momentu da da gol posebno na svom terenu.Ipak mi je smesna kvota na domacina 1,40 po meni je to ipak veoma malo jer je Fenerbahce ekipa koja u svom timu ima 6 brazilaca i jednog od najpoznatijih na klupi,legendu Zika.Oni u svom prvenstvu malo osciliraju dok u LS odlicno igraju.Na svom terenu su dobili Inter sa 1:0.Inter na svom terenu od poslednjih 5 meceva 4 je odigrao 3+.Sigurno se nece ponoviti mec sa samo jednim golom jer sada Inter igra na svom terenu i sigurno ce krenuti na pobedu sto otvara mogucnost za Fener.Za mene sigurnih 3+.


8W 2L profit:+41,16 units