News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

April 30, 2024, 08:17:48 PM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Tipovi dana 24.08.2011.

Started by El Fenomeno, August 23, 2011, 11:59:26 PM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno

Vreme za prijavu je proslo...svim takmicarima zelimo puno srece do kraja!

Pre postovanja tipova obavezno procitati pravila.

Svaki tip mora da sadrzi ove elemente i zato molimo sve takmicare da jednostavno odrade copy/paste u svoj post. Hvala puno unapred!

Quotebr.
skor:
vreme:
Par:
Tip:
kvota:
kladionica:
BETADRIA.com

Analiza:

Sponzor takmicenja kladionica : BETADRIA.com
I mesto - 45 eura,  II mesto - 25 eura,  III mesto - 15 eura, IV mesto - 10 eura, V mesto - 5 eura


Napomena: Nagradu je potrebno obrnuti 3x pre povlacenja na kvotu 2.0 i vecu!



Takmicenje pocinje 01.08.2011. a zavrsava se 31.08.2011.. Srecno!

 
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

redondo

#1
br.7
skor 3/6
vreme:18:00
par Zakopalova-bartoli  FT 2:6, 6:2, 1:6
tip 1
kvota 3.90
kladionica Betadria.com

analiza

Bartoli posle rollamd garosa igra veoma slabo skoro ispod svog nivo onaje poznata teniserka koja igra veoma dobro protiv teniserki koje su bolje rangiran od nje kada igra protiv znatno slabijihona gubi samopouzdanje igra nezainteresovano iceka samo dazavrsi mec bezimalo strpljenja sto uovoj igi nikako nije preporucljivo.Zakopalova je znala dosad da pobjedii bolje opd bartoli zasto nebi i nju iako joj ova podloga i ne dogovara ali ni bartoli ne blista na tvrdim podlogama ipak ocekujemtezak mecali pobjedu ceske igracice .

bozicso

#2
br. 10
skor: 8/9 +560
vreme: 12:00
Par: Kavasaki Frontale - Nagoja Grampus Eight   FT 1-2
Tip: 2
kvota: 2,50
kladionica: BETADRIA.com

Analiza: Piksi sa svojom Nagojom gostuje 11 timu ligu. Posle lošeg start u prvenstvu Nagoja je vezala 17 mečeva bez poraza, da bi u prošlom kolu prekinuli tu seriju na svom stadionu minimalnim porazom od 7. tima lige.
Domaćin je u katastrofalnoj seriji  od 5 izgubljenih mečeva. U proÅ¡lom kolu im je Gamba Osaka napunila mrežu sa 6 komada, a 3 dana ranije je Nagoja na istom stadionu odigrala 2-2.
Nagoja je samo bod manje od vodećih timova. Igraju tako da mogu pobedit i izgubit od svakog. Tim je prošlo kolo igrao u kombinovanom sastavu i čistio kartone zbog ovog gostovanja, ali je usledio kiks kako sam već rekao i prosto mi je nezamislivo da se ne izvade na ovom meču.
Tradicija kaže da od 2005 (kad je Nagoja zanji put dobila) domaćin lagano i ubedljivo dobija utakmice sa ovim rivalom. kvote su iste na oba tima, ali zbog forme i Piksija igram 2.
opklada je džentlmenski sporazum dva gospodina.

Josip_17

#3
br.7
skor: 4/6 +302
vreme: 20:45
Par: Exeter - Liverpool  FT 1-3
Tip: Hendikep (1:0), 2
kvota: 1,90
kladionica: BETADRIA.com

Analiza: Poslije jucerasnjeg pada na handicapu bejzbola opet sam se odlucio odigrati na handicap ovaj put na Liverpoola. Znaci radi se o Carling cupu u kojemu se sastaje domaca ekipa Extera koja igra u engleskoj trecoj lizi i koja se trenutno nakon 4 odigrana kola nalazi na 22 mjestu ( od 24 momcadi ) sa samo jednim remijem i cak tri poraza u nizu uz gol razliku 1:5. A sto se tice Liverpoola znamo da je trenutno osvojio 4 boda u prva da kola premiershipa i da je u zadnjem susretu nakon 11 godina uspio pobjediti Arsenala na Emiratesu. Ove godine Liverpoolu je imperativ uci u prva 4 kola u premiershipu i izboriti povratak u ligu prvaka a ujedno s obzirom da neigraju europu imperativ im je osvojiti ii liga kup ili Fa kup. Kenny je na sluzbenim stranicama rekao da ce ispremijesati momcad ali bez obzira na to ja mislim da je kvaliteta previse izrazena na strani Redsa i da nece imati nikakvih problema u ovome susretu te da ce se igraci koji dobiju priliku htjeti dokazati jer ove sezone Liverpool ima siroku klubu i svi ce htjeti dati sve od sebe kako bi dokazali da zasluzuju mjesto u pocetnoj postavi, a to su prije svega igraci tipa Speringa, Joe Cola, Skrtela, Fabia Aurelia, Poulsena, ... Znaci da ne duljim kao veliki navijac Liverpoola ocekujem pobjedu od 3, 4 pogotka razlike u ovome susretu pa ce zato i moj tip u ovome susretu biti pobjeda Liverpoola vise od jednog gola razlike. Eto toliko od mene , nadam se da ce mi proci ovo , trebalo bi. Ostalima Sretno !!!!!!!!!!!!  

Delboj

#4
Rb:8
skor:5/7                                                  
vreme:20:45
par:Udineze-Arsenal   FT 1-2
tip:1
kvota:2.40
kladionica:BETADRIA

Arsenal je u najtezoj krizi od kako ih bar ja pratim. Loš start u prvenstvu, remi u gostima i poprilično bolan poraz od Liverpoola na Emiratesu.Uz to,u prvenstvu nisu postigli ni jedan gol.Da nije Walcott ,u 4.minutu protiv Udinesea,postigao jedini gol u ove tru odigrane utakmice-bruka.
Gledao sam utakmicu u Londonu i strepeo svakog minuta,svakog napada Udinesea. Samo nespretnost i nesnalazljivost napadača su sačuvale gol Arsenala.
Danas je Wenger u jos većim problemima: poslje Fabregasa, otisao je i Nasri u Manchester City,gde bi trebao danas potpisati ugovor.Nije otputovao u Italiju. Priča se i o odlasku Bentnera(ali potpisniku ovih redova to je pojačanje za Arsenal). Zbog povreda nema Wilsherea, Diaby, Koscelny, Djorou,a neizvestan je i Van Persie.
Ovo bi trebao biti sastav Arsenala:
Sczesny - Sagna, Jenkison, Vermalen, Gibbs - Song, Rosicky, Ramsey - Walcott, (van Persie ) i Gervinho
Kod domaćina nema većih promena u odnosu na prošlu utakmicu:
Handanovic - Ekstrand, Benatia, Danilo - Isla, Badu, Pinzi, Asamoah, Armero - Bareto (Denis) Di Natale
Mnogi zaziru od ove utakmice,jer pri samoj pomisli da na svoj tiket stave tip protiv Arsenala,budi sumnju kod tipstera.Ako Udinese,pred svojom publikom,ponovi igru od pre nedelju dana,onda Arsenal pada.
Ko nije za druge,nije ni za sebe!

dtabak

#5
br.5
Skor: 3/4    +380
Vreme: 04:00
Par: Metapan - Santos Laguna  FT 2-0
Tip: 2
Kvota: 1.90
Kladionica: BETADRIA.com

Radi se o mec iz Concacaf lige sampiona. Sastaju se Metapan iz El Salvadora I Santos Laguna iz Meksika. Po meni ovde Santos Laguna je vrlo izrazit favorit iz razloga sto ocigledno velika je razika o kvaliteta lige iz koje ovi dva timova dolaze. Santos Laguna je godine unazad jedan od najboljih timova meksikanske lige, I uvek u samom vrhu u borbu za titule do samog kraja. U ovo natecanje igra po treci put, I vo oba prethodna nastupa su stigli do polufinala kad su gubile od svoje zemjake Atlante I Cruz Azula. Vrlo iskusna ekipa predvodzena od golmana Oswaldo Sanchez, odbrambeni igrac George Ivan Estrada I vezni igrac, argentinac Daniel Ludena, koji je I cetvrti strelac svih vremena za Santosa sa 54 pogodaka. Sta reci za domacina, oni su osnovani pred desetak godina, I za tom kratkom periodu uspeli su da osvoje 4 titula od 7 sezona kolko su igrali u prvoj ligi El Salvadora. Za neki mozda strasan podatak, ali u vakvia natecanja to je sve uzalud, jer isto kao da sporedjujes Hafnafjordura ili TNS koji rusili su sve svoje protivnike u svoja prvenstva, ali u lige prvaka su bili topovsko meso za prosecne ekipe iz jacih liga evrope. U prvo kolo Santos je savladao kod kuce vrlo nezgodni Real Espana iz Honduras sa 3:2, a Metapan je sa istim rezultatom porazen na gostovanje kon americkog Colorado. Po meni bi trebalo biti cista pobeda za Santosa iz jedinog razloga sto je kvalitet izmedzu protivnika preocigledan. Sretno!