News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

March 29, 2024, 07:43:59 AM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Tipovi dana 22.08.2011.

Started by El Fenomeno, August 22, 2011, 06:40:08 AM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno

Poslednji dan za prijave takmicara...prijavi se i osvoji novcani bonus kladinice BETADRIA.com!

Pre postovanja tipova obavezno procitati pravila.

Svaki tip mora da sadrzi ove elemente i zato molimo sve takmicare da jednostavno odrade copy/paste u svoj post. Hvala puno unapred!

Quotebr.
skor:
vreme:
Par:
Tip:
kvota:
kladionica:
BETADRIA.com

Analiza:

Sponzor takmicenja kladionica : BETADRIA.com
I mesto - 45 eura,  II mesto - 25 eura,  III mesto - 15 eura, IV mesto - 10 eura, V mesto - 5 eura


Napomena: Nagradu je potrebno obrnuti 3x pre povlacenja na kvotu 2.0 i vecu!



Takmicenje pocinje 01.08.2011. a zavrsava se 31.08.2011.. Srecno!

 
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

Josip_17

br. 5
skor: 3/4
vreme: 18:00
Par: Berlocq, C - Haider-Maurer, A
Tip: 1
kvota: 1,82
kladionica: BETADRIA.com

Analiza: Evo ovako da se malo prebacim na tenis iako nisam neki strucnjak kad se radi o tenisu. Pa da vidimo pocinje turnir u Winstom Salemu koji se nalazi u SAD-u te se igra na tvrdoj podlozi tj. betonu.  Susrecu se argentinac i austrijanac i oba su izrazita zemljasa tako da im je ova podloga gotovo nepoznata. MeÄ'usobno su odigrali 3 meca a Berlocq vodi sa 2:1 s tim da je Haider - Maurere dobio prvi mec 2009 godine a druga dva susreta su igrana ove godine i u oba je slavio Berlocq. TakoÄ'er treba napomenuti da su sva ta tri meca igrana na zemljanoj podlozi te da ce Berlocqu ovo biti prvi mec na betonu nakon zemljane sezone dok je Haider igrao prosli tjedani bio uvjerljivo porazen 2:0 u setovima. Ovo je mec u kojem su oba znaka moguca jer oba tenisaca gotovo da niti ne igraju na ovoj podlozi ali ja sam ipak vidjevsi meÄ'usobni omjer odlucio odigrati na Berloquea . Nadam se da ce proci iako sam se premisljao da li da stavim ovaj ili jedan drugi par zenskog tenisa , ipak sam se odlucuo na ovo , nadam se da necu pozaliti zbog krivog odabira. Pa da ne duljim, moj tip ce biti 1 pa sto bude bit ce . Sretno svima !!!!!!!!!!!

Josip_17

nadam se da cete mi uvaziti ovaj tip jer je rez bio 7:5 4:1 i servis za Berloquea tako da je mec vec praklticki bio gotov pa je i tip prosao bez obzira na predaju. Ipak se radi o online kladarama a one ne uvazavaju za tenis predaje, tj. na predaju gledaju kao na  gubitak meca a ne ponistavanje tipa i korekciju kvote na 1,00 pa se nadam da cete se i ovdje drzati te prakse.

ivan-dzo

Quote from: Josip_17 on August 22, 2011, 07:59:02 PM
nadam se da cete mi uvaziti ovaj tip jer je rez bio 7:5 4:1 i servis za Berloquea tako da je mec vec praklticki bio gotov pa je i tip prosao bez obzira na predaju. Ipak se radi o online kladarama a one ne uvazavaju za tenis predaje, tj. na predaju gledaju kao na  gubitak meca a ne ponistavanje tipa i korekciju kvote na 1,00 pa se nadam da cete se i ovdje drzati te prakse.

Kao i u svemu drugom, i on-line kladionice imaju SVAKA svoja pravila. BetAdria ima, takodje, i ono kaze:

10. Načelo >>igraj ili plati<< (play or pay) vredi u slučaju svih vrsta opklada, npr. ako takmičar na kojeg se odnosi klaÄ'enje ne igra ili ne trči iz nekog razloga opklada je izgubljena, opklada ne vredi onda ako se ne održi sportski dogaÄ'aj na koji se odnosi klaÄ'enje. Izuzetak od toga pravila jest tenis gde se ulozi vraćaju onda ako igrač (ili par igrača) ne igra (kvota 1,00). Ako se iz nekoga razloga teniser povuče dok traje meč, tada se drugi teniser smatra pobednikom.

Znaci sve je jasno, tip Pogodjen!