News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

March 29, 2024, 11:40:22 AM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Tipovi dana 21.08.2011.

Started by El Fenomeno, August 21, 2011, 01:18:35 AM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno

Pocinje takmicenje...prijavi se i osvoji novcani bonus kladinice BETADRIA.com!

Pre postovanja tipova obavezno procitati pravila.

Svaki tip mora da sadrzi ove elemente i zato molimo sve takmicare da jednostavno odrade copy/paste u svoj post. Hvala puno unapred!

Quotebr.
skor:
vreme:
Par:
Tip:
kvota:
kladionica:
BETADRIA.com

Analiza:

Sponzor takmicenja kladionica : BETADRIA.com
I mesto - 45 eura,  II mesto - 25 eura,  III mesto - 15 eura, IV mesto - 10 eura, V mesto - 5 eura


Napomena: Nagradu je potrebno obrnuti 3x pre povlacenja na kvotu 2.0 i vecu!



Takmicenje pocinje 01.08.2011. a zavrsava se 31.08.2011.. Srecno!

 
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

redondo

#1
br.6
skor 3/5
vreme:14:15
par:West Ham-Leeds  FT 2-2
tip:1
kvota:1.70
kladionica:betadria.com

Analiza:

Westa Ham jeglavni favorit za povratak u premier ligu engleske prosle sezone su ispali  ali     nisu mnogo mjenjali tim jer zele da se sto prije vrate medju najbolje klubove u engleskoj.West Ham ima sjajne navijace i oni ce im bit od pomoci jer igraju na domacem terenu gdje nebi smjeli gubit bodove ako zele da se vrate u prvu ligu.Leeds je uvjek nezgodna ekipa igraju cvrsto i ofanzivno tako da neiskljucujem mnogo golova na ovom mecu.West ham je sigurno motivisan da pobjedi u ovom mecu jer je ovo kao mali dedrbi igraci ce imati podrsku navijaca imaju kvalitet i znanje i veoma dobre pojednince i verujem u pobedu West hama.

kockar_ns

#2
br.1
skor:/
vreme:23H
Par:VASKO DE GAMA-FLUMINENSE  FT 1-1
Tip:1
kvota:2,10
kladionica: BETADRIA.com

Analiza:

Uvod:
Kazu da uvek prvi par pogodim pa zato ga ispratite svi!!!  .[:-)].

Razrada:
Domacini VASKO u strasnoj su formi na svom terenu u prenstvu su odigrali 8 utakmica od toga 5 pobeda i samo jedna izgubljena a ostalo je nereseno . nedaju nesto puno golova samo 12 u tih osam odigranih utakmica! inace u dosadasnjih 10 odigranih utakmica samo su doziveli jedan poraz i to u gostimau velikom derbiu sa BATAFOGOM. Sta reci jos za domacina ovom pobedom bi se prikljucio samom vrhu za osvajanje prvog dela prvenstva. U dosadasnjim medjusobnim susretima (imali su ih dosata) koji ih je bilo 44 od toga su ih pobedili 15 puta , 7 izgubljenih a cak 15 puta mec je zavrsen neresenim ishodom, ali toga veceras nema zbog cega e zbog ovoga. Gosti FLUMINENSE u takoj su fomi da u gostima igraju katastrofa vezali su 5 poraza a tako ce se i veceras nastaviti niz poraza od gostujuce ekipe posto su ipak domacini (VASKO) u boljoj formi!

Zakljucak:
Pa ovo se nikako nesme propustiti TIP 1

dtabak

#3
br.3
skor:  1/2     +50
vreme: 16:00
par: Koge - Silkeborg  FT 3-0
tip:1
kvota: 3.40
kladionica: BetAdria.com

      Koge je poceo sezonu katastrofalno,  sa 5 poraza u isto toliko meceva I gol razliku 5:15. Danas je prava sansa da uhvate prikljucak sa ostalih timova jer sezona ce biti paklena. Danas docekuju ekipu Silkeborga, ekipa iz dolnog dela tabele koja ima skor 1-2-2 I gol razliku 5:6. Ali ono sto je vazno o Kogeu je to sto su ekipa koja ima mnogo vise performansa za da bi bila na zadnju poziciju tabele sa 0 bodova nakon 5 kola, to je potvrdio I trener gostiju, koji je rekao da ce biti pravo cudo ako uspeju da uzmu bodova od ovo gostovanje. Ovo moze se objasniti sa time sto Silkeborg je mnogo losija ekipa kad igra u gostiju, napad im je ocajan, a odbrana ne tako sigurna. Ovo mora da iskoristi ekipa Kogea, jer je ovaj protivnik prava sansa za 3 boda. Mali problem za Kogea moze biti tradicija, jer ovo ce biti 8mi mec pred svoje publike protiv ovog rivala, I jos nisu uspeli pobjediti, imaju 3 poraza I 4 neresena meca. Prosle sezone Silkeborg je deklasirao Kogea oba puta 1:4 I 3:0, ali zbog sistema natecanja u Danskoj mecevi su bili u razmak od 20 dana, pa ociglednije e zasto su oba zavrsile katastrofalno po Kogeu. Po meni danas Koge bi trebao dobiti mec, jer bi bila prava katastrofa da I po sest kola budu sa 0 bodova. Sretno!

Hare88

#4
Br. 5
Skor: 1/4 (-90)
Vrijeme: 17:00
Par: Bolton - Man City   FT 2-3
Tip: X
Kvota: 3,30
Kladionica: BETADRIA.com

Analiza: Danas će se na Reebok stadionu odigrati jedna veoma zanimljiva utakmica koja bi nam mogla donijeti novog lidera na tabeli engleskog Premiershipa. MeÄ'utim, miÅ¡ljenja sam da taj eventualni lider ne bi trebao imati 6 bodova, naravno kad je riječ o jednom od ova dva protivnika. Mislim da bi ovaj meč mogao zavrÅ¡iti nerijeÅ¡enim rezultatom. Razlog je taj da je Bolton nije nimalo naivna ekipa, jer su u prvom kolu pokazali svoju snagu deklasiravÅ¡i Queens Park Rangerse na njihovom terenu sa 4:0. Isti rezultat je postigao i Manchester City pobjedivÅ¡i takoÄ'er novog premierligaÅ¡a Swansea sa 4:0, ali na svom terenu. Malo će se ekipa naigrati na Boltonovom stadionu, Å¡to je bio slučaj i proÅ¡le godine kad su vrlo rijetk ispuÅ¡tali bodove. Ovaj put im u goste dolazi ekipa koja će se sigurno boriti za visok plasman a možda i za titulu, tako da smatram da nije realno da pobijede ovog protivnika ali isto smatram da neće ni izgubiti. Dakle, moj tip je nerijeÅ¡en rezultat na danaÅ¡nji meč.

krko

#5
Br. 4
Skor: 0-3 (-300)
Vrijeme: 18:30
Par: Zrinjski - Olimpic   FT 2-4
Tip: X
Kvota: 5.50(4*)
Kladionica: BETADRIA.com

Analiza: Zadnja utakmica 3 kola bosanske prve lige, i ovo je susret gdje je zaista moguc troznak. Sto se domacina tice, nakon nesto losije prosle sezone, ove sezone su krenuli dosto dobro, imaju 1 pobjedu kod kuce i 1 nerijesen u gostima(gdje su vodili do 90min), doveli su neka pojacanja ove sezone, ali isto tako im je otisao i najbolji igrac i strijelac kluba Lendric u Hajduk i sigurno da je to ono sto im nedostaje u napadu. Pojacanja koja su dovedena su ok, ali isto tako treba vremena za njihovo uigravanje. Kod kuce igraju dosta korektno, bez nekakve grube igre, tako da svaka ekipa koja posjeduje kvalitet moze ovdje uzeti bodove. Olimpic je ekipa koja sigurno ima kvalitet, doveli su par igraca iz inostranstva, doveli su 2-3 Argentinca koja igraju za klub, njihov problem je tkaodje sto cesto mijenjaju igrace pa tu nema mejsta uigranosti, ali da su kvalitetni igraci to sigurno. Ekipa je proslo kolo izgubila na svom terenu protiv Travnika i odmah nakon toga smijenili su trenera. Dakle moguce da ce ovo pozitivno djelovati na igrace, tako da danas ocekujem da gost odnese bod(ove) iz Mostara. S obzirom da u ponudi nema(iline vidim) poinudu X2, odlucio sam se samo na X, jer kao sto sam rekao i Zrinjski ove sezone igra dosta dobar fudbal.

Josip_17

#6
br. 4
skor: 2/3
vreme: 19:00
Par: El Nacional - LDQ QUito   FT 2-3
Tip: 2
kvota: 2,30
kladionica: BETADRIA.com

Analiza: Evo ovako ovdje se radi o ekvadorskoj prvoj nogometnoj lizi. Pa da krenem s analizom, obe momcadi su iz grada Quita stzo znaci da je ovo u neku ruku gradski derbi iako ne tako istaknut kao sto je rivalitet izmeÄ'u Deportiva Quitra i LDQ Quita. Pa da kazemov da su obe ekipe u dosadasnjih 5 kola skupili po 9 bodova te se naleze na petom odnosno sestom mjestu prve ekvadorske lige. El Nacional je uzeo svih 6 bodova u posljedna dva susrea s tim da je u zadnjem kolu slavio u gostima, dok su danasnji gosti LDQ Quito posljedna dva prvenstvena susreta igrali na domacem terenu i da su u prvom porazeni a u drugom su slavili s uvjerljivih 6:0 . Treba takoÄ'er napomenuti i ceinjenicu da su prije dva,tri dana gosti igrali susret juznoamerickog kupa u kojemu su slavili ali to moze biti oztezavajuca cinjenica za igranje u prvenstvu. Ali kad sam pogledao meÄ'usobnu statisku ova dva kluba odlucio sam se odigrati dvict,tj. na pobjedu gostujuce ekipe zato jer je statiska daleko na strani LDQ Quita. 13 pobjeda LDQ Quita, 4 remija i samo 3 Pobjede EL Nacionala u zadnjih 20 susreta ovih dviju ekipa je za mene bio dovoljan razlog da odigram na pobjedu gostiju iako nista osim meÄ'usobne statistike ne vodi ka "dvici" ja se nadam da ce se nastaviti tradicija pa zato tipujem na pobjedu gostiju.

juralfc

#7
br. 3
skor: 2/3 +80
vreme: 20:45
Par: Tomic B. - Andreev I.  FT 7:6, 3:6, 4:6
Tip: 2:0
kvota: 2.35
kladionica: BETADRIA.com

Analiza: Jučer sam prvi put odigrao nogomet i promašio pa se vraćam onome što najbolje znam,a to je tenis. Počinje ATP turnir u Winstom Salemu. Bernard Tomic, Australac hrvatskih korijena igra protiv Igora Andreeva. Tomic je vrlo mlad i ove sezone je pokazao svoj talent, bio je sjajan u WImbledonu gdje je stigao do četvrtfinala, pri tome igrajući odlično, ima izbalansiranu igru. Andreev je za mene osobno jedan od najvećih talenata u tenisu ali njegov talent nikad nije dovoljno iskazao. Ima jedan od najboljih forehanda na touru, ima sjajne top spin udarce kojima gradi poen, ali ima problem što katastrofalno igra na mreži i praktički mu protivnici samo vraćaju lopticu u igru a on napada i napada i naravno srlja u greške. Kada gledate njegove mečeve to izgleda pomalo smiješno, zemlja mu je najbolja podloga. Vjerujem da je Tomic dovoljno dobar igrač i da če danas lako dobiti vrlo nepredvidljivog Andreeva koji loše igra na tvrdoj podlozi.