News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

March 29, 2024, 04:04:43 PM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Tipovi dana 19.08.2011.

Started by El Fenomeno, August 19, 2011, 12:09:16 AM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno

Pocinje takmicenje...prijavi se i osvoji novcani bonus kladinice BETADRIA.com!

Pre postovanja tipova obavezno procitati pravila.

Svaki tip mora da sadrzi ove elemente i zato molimo sve takmicare da jednostavno odrade copy/paste u svoj post. Hvala puno unapred!

Quotebr.
skor:
vreme:
Par:
Tip:
kvota:
kladionica:
BETADRIA.com

Analiza:

Sponzor takmicenja kladionica : BETADRIA.com
I mesto - 45 eura,  II mesto - 25 eura,  III mesto - 15 eura, IV mesto - 10 eura, V mesto - 5 eura


Napomena: Nagradu je potrebno obrnuti 3x pre povlacenja na kvotu 2.0 i vecu!



Takmicenje pocinje 01.08.2011. a zavrsava se 31.08.2011.. Srecno!

 
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

Pirke

#1
br.8
skor:5/7 +205
vreme:20:30h
Par:Lech Poznan - Ruch Chorzow  
Tip:Prvo poluvrijeme 1
kvota:1.90
kladionica: BETADRIA.com

Analiza: Lech Poznan će biti domaćin Ruch Chorzow za Poljsku Ekstralasu.Domaćin je  nedvojbeno favorit u ovom susretu kao Å¡to su favoriti i za osvajanje Poljske T-Mobile lige. Oni su pokazali vrlo dobru konzistenciju, pa čak i ako  igraju napadački fudbal oni  imaju samo 1 postignut gol do sada. U tri utakmice koje su igrali do sada uzeli su 7 bodova i njihov najveći problem čini se da je odbrana koja mi se čini da nije pouzdana. Lech je velika ekipa i oni će siguran sam učiniti sve kako bi pobjedili na svom terenu pred svojim navijačima i to na svom novom stadionu. Mislim da ekipa Ruch će pokuÅ¡ati učinit sve kako nebi doživjeli poraz ali sam ubjeÄ'enja da u tome neće uspjeti i da će ekipa Lech svoju pobjedu već ovjeriti u prvom poluvremenu pa sretno svima ko iskoristi plaćanje koje nam nudi BETADRIA.com.






Tip odbijen jer igra na poluvreme nije dozvoljena pravilima/Admin

Ah stari moj pokušao prestat al neide,šta da ti kažem teška vremena.

juralfc

#2
br. 2
skor: 1/1 +100
vreme: 18:00
Par: Klizan M. - Brown D.    FT 3:6, 6:4, 6:0
Tip: 1
kvota: 1.80
kladionica: BETADRIA.com

Analiza: Igram dvoboj s challengera u Cordenonsu na Klizana protiv Browna. Brown je igrač koji dolazi s Jamajke, ali nastupa za Njemačku, ima razoran servis koji ponekad nije najprecizniji, ima vjerojatno jedan od najjačih servisa od svih igrača, ali postotak prvog servisa mu zna biti jako nizak i zna raditi dosta dvostrukih pogreÅ¡aka. Pomalo čudan igrač, pogaÄ'a iz teÅ¡kih pozicija, ali grijeÅ¡i iz lakih, poprilično nepredvidljiv i prevrtljiv. Velika većina njegovih mečeva zavrÅ¡i u 3 seta, jer 1 set odigra odlično, 1 katastrofalno. Klizan je igrač koji najbolje igra na podlozi na kojoj se igra ovaj turnir, a to je zemlja, ima solidnu igru, bez nekih slabih točaka. U jedinom njihovom dosadaÅ¡njem dvoboju slavio je Klizan lako u 2 seta u Zagrebu na challengeru. Mislim da je Klizan kvalitetniji i mudriji igrač od nepredvidljivog Browna i da će danas slaviti, ne vjerujem da će biti lako ali Brown je poznat po svojoj psihičkoj nestabilnosti koja uvelike pomaže njegovim protivnicima, uz ovaj tip sviÄ'a mi se i over gemova na ovaj dvoboj.

ayite

#3
br.8
skor:3/7
vreme:20:00   
Par: Monaco - Amiens (0:1)    FT 1-1
Tip:hX ( Monaco dobija sa 1 golom razlike )
kvota: 3.40
kladionica: BETADRIA.com

Analiza:

Opet igram na Monaco jer je u proslom mecu, u ponedeljak nezasluzeno izgubio na skroz glup nacin. U prvom poluvremenu su napadali i imali vise sansi od gostiju, cak i 2-3 100% u jednom napadu i nisu iskoristili i onda u sledecem napadu prime tako smesan gol, zbog greske odbrane ni iz kakve akcije, pa to je prosto fascinirajuce.Sada je kvota opet slicna kao iz tog meca sa Reimsa ali je protivnik nesto laksi i i startovao je dosta slabije jer imaju vec 2 poraza iz 3 meca.Inace Amiens se vratio ove godine iz trece lige i samo u prvom kolu su uspeli da uzmu bod protiv Troyes na svom terenu a onda izgubili u gostima od Reimsa i kuci od Le Havrea.Oba poraza bila su minimalnim rezultatom od 1:0. Sto se tice sastava Monaco i dalje raspolaze onim istim od proslog meca koji ovog puta prosto nema prava na kiks jer jos uvek nisu uzeli 3 boda a proslo je vec 3 kola. Posto me ipak nisu toliko ubedili sa igrom u proslom mecu bez obzira na ishod tog meca opet mislim da vredi probati na minimalnu pobedu Monaca od svega 1 gola razlike, uz rezultat od 2:1.

Monaco : Chabbert, Carrasso - Malcuit, Appiah, Adriano, Hansson, Kurzawa, Mendy, Dumont, Mangani, Eysseric, Malonga, Giuly, Salli, Germain, Vahirua, Helstad.

Amiens : Bonnefoi, Diop, Cirilli, Mienniel, Lybohy, Enza Yamissi, Cissé, Paul, Kharbouchi, Gavanon, Raynier, Saïfi, Djaballah, Bazile, Durimel, Puyo.

Delboj

#4
rb:6
skor:4/5
vreme 18:30
Bw Linz - Altach   FT 2-0
tip: 2
kvota:1.70
kladionica:Betadria

Stoprocentan učinak Altaha i konstantan rast forme,navodi me na zaključak da je i ova utakmica kao stvorena za tiket,Pre nepunih mesec dana,na ovom istom stadionu,Altah je dobio sa 2:0,jednog od pretendenata na prvu poziciju.Reč je o LASK-u ,koji deli ovaj isti stadion sa gradskim rivalom BW.Probijena je i psihička barijera,jer je Altah zabeležio i prvu pobedu na svom terenu,protiv FK LuÅ¡tenau sa 4:1.Domaćin je doÅ¡ao iz regional lige Austrije,pa će  ovu sezonu iskoristiti da se adaptira na takmičenje u drugoj ligi i opstane u njoj.Za sada se solidno drže,ne blistaju ,ali osvajaju bodove-uglavnom na svom terenu.Nisu se do sada sastajali u ovom rangu takmičenja,tako da nam tradicija niÅ¡ta ne može otkriti.Odsustvo Matthias Hopfer, Patrick Scherrer i Eric Zach Hubera u redovima Altaha,neće bitno uticati na krajnji rezultat.U redove Altaha je doveden 18-togodiÅ¡nji amerikanac  Seth Moses ,od kojeg se puno očekuje,a verovatno će zaigrati na ovoj utakmici.
Ko nije za druge,nije ni za sebe!

mythos

#5
br.3
skor:1/2
vreme:2000
Par:Klermon-Lens    FT 2-0
Tip:x
kvota:2.9
kladionica: BETADRIA.com

Analiza:
Klermont:

12/08/2011    Ligue 2   Sedan vs. Clermont    W - 1:2
05/08/2011    Ligue 2   Clermont vs. Guingamp    L - 0:1
29/07/2011    Ligue 2   Laval vs. Clermont    W - 1:2
22/07/2011    Coupe de la Ligue   Lens vs. Clermont    L - 3:0
16/07/2011    Club Friendly Games   Evian vs. Clermont    D - 1:1
27/05/2011    Ligue 2   Clermont vs. Boulogne    W - 1:0

Lens:
13/08/2011    Ligue 2   Lens vs. Troyes    W - 2:1
09/08/2011    Coupe de la Ligue   Lens vs. Tours    W - 1:0
05/08/2011    Ligue 2   Istres vs. Lens    L - 2:1
30/07/2011    Ligue 2   Lens vs. Reims    L - 0:2
22/07/2011    Coupe de la Ligue   Lens vs. Clermont    W - 3:0

Klermont je bolje plasiran na tabeli sa skorom 2-0-1 dok Lens ima 1-0-2. Ja bih prednost u ovom duelu dao Bivsem prvoligasu ali zbog trenutno lose forme najrealniji ishod je nereseno. Mada sam se dvoumio i izmedju 0-1 golova.
14/07/2011    Club Friendly Games   Lens vs. Auxerre    W - 1:0