News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

March 28, 2024, 12:37:21 PM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Tipovi dana 13.08.2011.

Started by El Fenomeno, August 13, 2011, 12:06:08 AM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno

Pocinje takmicenje...prijavi se i osvoji novcani bonus kladinice BETADRIA.com!

Pre postovanja tipova obavezno procitati pravila.

Svaki tip mora da sadrzi ove elemente i zato molimo sve takmicare da jednostavno odrade copy/paste u svoj post. Hvala puno unapred!

Quotebr.
skor:
vreme:
Par:
Tip:
kvota:
kladionica:
BETADRIA.com

Analiza:

Sponzor takmicenja kladionica : BETADRIA.com
I mesto - 45 eura,  II mesto - 25 eura,  III mesto - 15 eura, IV mesto - 10 eura, V mesto - 5 eura


Napomena: Nagradu je potrebno obrnuti 3x pre povlacenja na kvotu 2.0 i vecu!



Takmicenje pocinje 01.08.2011. a zavrsava se 31.08.2011.. Srecno!

 
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

mitask

#1
br.2
skor:1/1 +60
vreme:18:30
Par:Newcastle-Arsenal   FT 0-0
Tip:2
kvota:1.90
kladionica: BETADRIA.com

Analiza:
I tako kreče moja najomiljenija liga i odmah moram odigrati na najomilljeniji klub u engleskoj ligi a to je Arsenal. U zadnjem prošlogodišnjem susretu imeu ove dvije ekipe dogodilo se čudo zato jer je Newcastle uspio dostići zaostatak od 4-0 te je završilo 4-4 i bodovi su bili podjeljeni. Cesc Fabregas i Samir Nasri nisu u ekipi,Fabregas ide u Barcelonu,a Nasri u Mančester Siti verovatno.Na povrede se žale Robin van Persie kao i Kieran Gibbs. U ekipu se vraćaju Theo Walcott kao i Thomas Vermaelen. Sa druge strane, Newcastle ne moze da racuna na sledece igrace:Steve Harper (golman), Tamas Kadar (defanzivac), Hatem Ben Arfa (vezista) i James Perch (defanzivac). Ako sudimo po tradiciji, Newcasle je pobedio svega 3 puta, 7 puta je bilo neresheno i chak 13 puta je pobjedio Arsenal.
MOGUĆI SASTAVI
Newcastle Simpson, Krul, Coloccini, R Taylor, S Taylor, Barton, Cabaye, Gutierrez, Tiote, Ameobi i Demba Ba.

Arsenal: Szczesny, Bacary Sagna, Djourou, Vermaelen, Gibbs, Song, Ramsey, Rosicky, Gervinho, Walcot i Van Persie.

Iako je Arsenal u problemima u svojim redovima ima izuzetno jake igrače koji svojim vezovima na terenu itekako znaju odigrat savršenu utakmicu i mislim da bi Topnici u ovom duelu mogli ostvarit svoju prvu ovosezonsku pobjedu a čonjenica da u ekipi Newcastle United neće biti Nolana, Carrolla i Enrique daje mi još neku veću sigurnost da bi Arsenal mogao pobjediti.


bozicso

#2
br. 6
skor: 4/5 +295
vreme: 16:00
Par: Greenock Morton - Livingston   FT 2-1
Tip: 3+
kvota: 1,90
kladionica: BETADRIA.com

Analiza:  Å kotska druga liga (Divizija 1). derbi meč drugog  kola. Oba tima igraju izrazito napadački fudbal. u sredu su i jedni i drugi pobedili u Bels kupu sa po 5-0. Ove sezone Morton je odigrao 4 meča i sva 4 u gostima, 3 u kupu i jedan u prvenstvu. Padali su redom Stranrer 8-0, Aloa 3-0, Forfar 5-0 jedino je Ros Kaunti odigrao na svom stadionu 0-0.
Livingston ove sezone 5-0 Stranrir i Erdri a 6-0 Arbroa, a portiv Qun of southa kod kuće iznenaÄ'ujućih 2-2.
U zadnje 4 utakmice ovih rivala na ovom stadionu 3 puta je došlo 3+.
Znači i forma i tradicija na strani golova, ekipe kompletne, kvota odlična i očekujem da timovi pokažu zašto su uz Hamilton favoriti za Premier ligu.
opklada je džentlmenski sporazum dva gospodina.

Pirke

#3
br.4
skor:3/4 +260
vreme:16:00h
Par:Ipswich - Hull City   FT 0-1
Tip:1
kvota:2.00
kladionica: BETADRIA.com

Analiza: Moj današnji izbor je susret u Engleskom Championshipu gdje se sastaju dvije momčadi sa po meni različitim formama. Domaćin ekipa Ipswich u ovaj susret ulazi nakon veoma ubjedljive pobjede koju su ostvarili nad momčadi Bristol City koju su savladali sa viskoih 3:0. Trener Paul Jewell u svojim redovima ima neke izuzetno dobre igrače od kojih se ističu napadač Michaelom Chopra naravno pored njega tu je i Jay Emmanuel koji dolazi iz momčadi Arsenala i pored ova dva momka u ekipi je i Lee Bowyer koji je možda i jedan od boljih na terenu po mojem mišljenju. Ekipa Ipswich nema šta da čeka i mislim da ukoliko žele da sezonu završe na poziciji koja vodi u Englesku Premier ligu onda će morat nizat pobjede a upravo danas imaju jednu takvu priliku i to protiv ekipe Hull koja kako mi se čini još nije svjesna da je prvenstvo počela pa je stoga i njihov trener Nigel Pearson pod velikim pritiskom od strane uprave a i svojih navijača. Mislim da je ekipa Ipswich daleko spremnija i snažnija momčad u odnosu na ekipu Hulla i smatram da je veoma dobra ponuda na njihovu pobjedu koju nam nudi kladionica BETADRIA.com pa sretno svima ko isprati ovaj par.
Ah stari moj pokušao prestat al neide,šta da ti kažem teška vremena.

ayite

#4
br.6
skor:2/5
vreme:16:00
Par:Doncaster (1:0) - West Ham
Tip:hX (West Ham dobija sa jednim golom razlike)   FT 0-1
kvota:3.40
kladionica: BETADRIA.com

Analiza:

Drugo kolo Champioshipa i susret West Hama koji je dosao iz prve lige i od kojeg se ocekuje ekspresan povratak u prvu ligu a i kako ne bi pored onoliko kvalitetnih pojedinaca koji imaju i iskustva igranja u prvoj ligi i sa druge strane oduvek prosecnog Doncastera koji vec nekoliko godina boravi u ovoj ligi ali bez nekih vecih i boljih rezultata, prava rec je prosecna ekipa.West Ham je mnoge iznenadio porazom vec u prvom kolu i to na svom terenu ali posto sam gledao taj mec ne moze se nikako reci da su zasluzeno izgubili, imali su lepih akcija pa i sansi ali eto na kraju je ispalo sve suprotno i Cardiff je uspeo da uzme sva tri boda u zavrsnici meca golom Millera.Najrealniji ishod je mozda trebao biti remi ali neverujem da ce i ovaj gubitak bodova nesto mnogo poremetiti igrace West Hama na putu ka iskupljenju.Doncaster je zaista nepredvidiva ekipa koja je prosle sezone bila u donjem delu tabele i danas imaju dosta problema sa povredama igraca, pre svega najboljeg napadaca ali izostanci postoji i kod gostiju kojima neka pojacanja nece moci jos da zaigraju tako da nijedni ni drugi nisu u najjacem sastavu ali trenutno ovaj koji ce nastupiti znatno je kvalitetniji kod gostiju tako da su sa razlogom favoriti.Tu je i Kevin Nolan, kao i Piquione koji je prilicno opasan i mislim da bi gosti ovde mogli do prvih bodova, kvota je prilicno niska ako se gleda iz ugla da su izgubili vec prvi mec kuci ali je i prilicno realna ako se gleda iz ugla kvaliteta ekipa tako da ja ovo uzimam za neki nizi/srednji ulog.

noja

#5
br. 1
skor:
vreme:20,00
Par:Vojvodina - Radnički 1923 Kragujevac   FT 1-1
Tip: 0-2 gola
kvota:1.57
kladionica: BETADRIA.com

Analiza:Počinje Super liga Srbije  ,bogom dana  za igranje undera.ne racunajuci  ovu neslavnu utakmicu  kod kuće sa Vaduzom  kada su izgubili  sa  3-1 ,Vojvodina je gotovo celu  sezonu  igrala u underu.i gosti su  u drugoj ligi takodje  poznatoj po neefikasnosti  odigrali većinu utakmica  u okviru 0-2 gola.

Posle neslavne Evropske avanture  ,Vojvodina će pokuÅ¡ati da ponovi  proÅ¡logodiÅ¡nji uspeh kada je bila ubedljivo treća iza Partizana i Zvezde.Vojvodina je predstavila nova pojačanja. Stigli golman JanoÅ¡ević, centarfor Bojović i Å¡toper Abraham Frimpong. Videćemo koliko  Ä‡e s oni uklopiti i predsdtavljati stvarno pojačanje.

Trener gostiju  Kuzeljević  u  subotu neće moći da računa na Božovića, Karamatića i MiloÅ¡kovića.
Slavenko Kuzeljević, novi Å¡ef stručnog Å¡taba kragujevačkog Radničkog 1923, očekuje veoma teÅ¡ku sezonu. Cilj je opstanak u superligaÅ¡kom druÅ¡tvu. Ekipu je pojačao  Ljubo Nenadić koji je doÅ¡ao iz Metalca.

Shodno tradicionalnoj neefikasnostiSrpskog fudbala  za očekivati je da se i ovaj meč  zavrÅ¡i u Underu.

tuninho

#6
br.: 3
skor: 2/1-(-20)
vreme: 19.07
Par: Toronto Blue Jays - LA Angels   FT 1-5
Tip: 2
kvota: 1.80
kladionica: BETADRIA.com

Analiza:

Angels i Blue Jays, dvoboj u igri druga od tri serije igre u Torontu subotu poslijepodne gdje Jared Weaver 14-5 i 1,78 ERA na listi start pitchera za AnÄ'ele.On je prosto nevjerovatan i jedini je početni bacač u MLB ,koji posjeduje SUB 2,00 ERA i kod kuče i kao gosti ove sezone. On ulazi u danaÅ¡nju igru u veliki KW formi s četiri Å¡etnje i 21. strikeouts u posljednje tri start-igre, a takoÄ'er je 7-1 u svojoj start-time u seriji sa Torontom, uključujući i 2-0 sa 1,93 ERA u ovom parku. Njegov protivnik Ricky Romero, trenutno 10-9 i 2,94 ERA, on je 2-2 s 3,76 ERA u četiri igre kao star pitcher u odnosu na Los Angeles.I on je trenutno jako vruč igrač, a moja prednost ide mladom Weaveru.
Sretno i lp svima.

redondo

#7
br.2
skor 0/1
vreme 16:30
par Napredak -Vardar   FT 0-1
tip 2
kvota 3.40
kladionica betadria

Analiza:

Dva ujednacena tima koja igraju jaku odbranu   idosta grubo i nihovglavnizadatak na gostovanjima je da sacuvaju svoj go.Milsim da ekipa vardara ima ovde dobre sanse jer par prvotimaca nece nastupit zbog povrede .vardar je kompletan ima motiv ovde da slavi jer njihovi mecevi ove dvje ekipe su uvjek vazni i ekipe su motivisane.Ocekujem tvrdu utakmicu i pobjedu vardara neka moja prognoza je da bi moglo bit 0;1 nevjerujem da ce bit puno golova.Liga je tek pocela vreme je da se pokaze kakvi su timovi i ovo je sjajna prilika za dobar pocetak prvenstva pobjedom u gostima.

Hare88

#8
Br. 2
Skor: 1/1 (+210)
Vrijeme: 00:00
Par: Portugal (U20) - Argentina (U20)   FT 0-0
Tip: 2
Kvota: 2,20
Kladionica: BETADRIA.com

Analiza: Na rasporedu su već četvrtfinalni dueli Svjetskog prvenstva do 20 godina koje se održava u Kolumbiji, a večeras igraju Portugal - Argentina te Meksiko - Kolumbija. Meni posebno zanimljiv je meč izmeÄ'u Portugala i Argentine. Portugal je u grupi B zavrÅ¡io na prvom mjestu sa 7 bodova, pobjedam nad Kamenrunom i Novim Zelandom od po 1:0 i remijerm sa Urugvajem 0:0. S druge strane, Argentina je takoÄ'er bila prva u grupi F sa isto 7 bodova a pobijedili su Meksiko 1:0, Sjevernu Koreju 3:0 i igrali su sa Engleskom 0:0. U osmini finala izbacili su Egipat sa 2:1, u jednoj veoma čudnoj utakmici jer su svi pogoci postignuti sa bijele tačke. Portugal je imao dosta sreće jer je dobio najlakÅ¡u reprezentaciju u ovoj fazi takmičenja Gvatemalu i pobijedio je sa samo 1:0. Gledao sam tu utakmicu i moram priznati da sam ostao dosta iznenaÄ'en veoma loÅ¡om igrom Portugala. Naime, Gvatemala se plasirala u osiminu finala tako Å¡to je savladala indisponiranu Hrvatsku sa 1:0, dok je u preostala dva meča protiv Nigerije i Saudijske Arabije primila nevjerovatnih 11 golova. Gledajući tu utakmicu, stekao sam dojam da se radi o nekom amaterskom takmičenju. Očekivao sam to od Gvatemale, jer sam se i ranije uvjerio u njihov nekvalitet, ali od Portugala, reprezentacije koja standardno ima dobre omladinske ekipe, to zaista nisam očekivao. ÄŒak Å¡taviÅ¡e, Gvatemala ih je pritisla u posljednjih 15 minuta, imala je inicijativu i pokuÅ¡avala sa dalekometnim udarcima. Jedan takav je vrlo lahko mogao zavrÅ¡iti u golu jer je pogodio stativu nakon Å¡to je lopta odskočila ispred golmana Portugala. Igra i rezultati Portugala se prvenstveno svode na jaku odbranu dok naprijed nemaju nekih ideja, Å¡to su dokazali protiv Gvatemala postigavÅ¡i gol iz penala koji je bio veoma diskutabilan. Argentina ima jednu solidnu selekciju koja bi mogla dogurati do kraja. Ističe se Erik Lamela koji je do sada postigao tri pogotka a od sljedeće sezone će igrati za Romu. UbjeÄ'en sam da je Argentina bolja ekipa od Portugala Å¡to će nadam se večeras i dokazati te se plasirati u polufinale gdje ih čeka bolji iz duela Francuske i Nigerije.