News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

March 28, 2024, 11:46:29 AM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Tipovi dana 06.03.2011.

Started by El Fenomeno, March 06, 2011, 12:03:02 AM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno

Martovsko takmicenje pocinje...prijavi se i pobedi!!!

Pre postovanja tipova obavezno procitati pravila.

Svaki tip mora da sadrzi ove elemente i zato molimo sve takmicare da jednostavno odrade copy/paste u svoj post. Hvala puno unapred!

Quotebr.
skor:
vreme:
Par:
Tip:
kvota:
kladionica:
BET365

Analiza:

Sponzor takmicenja kladionica : BET365
I mesto - 45 eura,  II mesto - 25 eura,  III mesto - 15 eura, IV mesto - 10 eura, V mesto - 5 eura

Napomena: Nagradu je potrebno obrnuti samo 1x pre povlacenja.

BET365 daje bonus 100%....ulozi 100e i dobices od njih jos 100e. Opsirnije o ovoj promociji ovde!


Takmicenje pocinje 01.03.2011. a zavrsava se 31.02.2011.. Srecno!

 
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

ivan-dzo

#1
br.4
skor:1/3+80
vreme:18.00
Par:BeÅ¡iktaÅ¡ - Trabzonspor   FT 1-2
Tip:4+
kvota:3.00
kladionica: BET365

Analiza: Oba tima su veoma ofanzivna i neumeju drugačije da igraju. Bešiktaš je u borbi za Ligu Evrope, Trabzonspor za titulu. Bešiktaš doveo mnogo pojačanja, Almeidu, Simaa, Guti je već tamo, i pored starosedelaca Bobo-a i nekih drugih igrača imaju odličan tim. Trener je Šuster ali se kockice još nisu složile, i Bešiktaš nije tim kakav se očekuje da bude. Dinamo iz Kijeva ih je razbio u dve utakmice I sad im je ostalo samo da jure Kup i kartu za Ligu Evrope preko prvenstva. Domaćin ima odličan napad i očajnu odbranu, kao uostalom i gosti. Trabzon je primio 3 komada od Kajzerija prošlo kolo u remiju 3-3, dva od Sivasa i redom, na skoro svakoj utakmici prima gol. I oni imaju igru za gol više, odličan napad i jednostavno igraju otvoren i lep fudbal.
Da skratim priču, očekujem utakmicu sa puno golova i šansi. Bešiktaš će učiniti sve da dobije, Trabzon isto, tako da se golovi u ovoj utakmici po mom mišljenju nameću kao jedina opcija .

SREĆNO!!!

nk1507

#2
br. 4
skor: 0/3
vreme:15.00
Par: Bologna - Cagliari   FT 2-2
Tip: X
kvota: 2.80
kladionica: BET365

analiza:

I jedan i drugi tim su pobedili u proslom kolu. I jedna i druga pobeda su izuzetno vredne, posebno zato sto su ostvarena nad, uslovno recenom velikim timovima. Bolonja je slavila nad Juventusom i to usred Torina rezultatom 2:0. Bio je to pravi podvig, gledao sam taj susret i moram pohvaliti Bolonju. No ipak moram reci da se Bolonja vecim delom susreta branila i da je iskoristila jednu kontru i povela preko Marka Di Vaja. Onda smo opet gledali viktoriju, Juve nije iskoristio mnogo stoprocentnih prilika i kada je u samom finisu krenuo svim snagama u napd, Marko Di Vajo je iskoristio jos jednu kontru i postavio konacan rezultat susreta. Sto se Kaljarija tice, oni su slavili 1:0 protiv Lacija, ali i tu moram staviti malu ogradu. Gledao sam izvestaj tog meca i prema onome sto sam video Kaljari je srecno dosao do tri boda. Pobedili su jednim autogolom Andre Dijaza u mecu u kojem je Lacio zasluzio barem jedan bod.

Sto se ovog susreta tice ocekujem da ce oba tima igrati na bod. U dobroj su situaciji, daleko su od borbe za opstanak i verujem da ce svi biti zadovoljni jednim bodom sa ove utakmice. Blizi se finis prvenstva, odigrana su 27 kola i ekipe ce polako poceti sa kalkulacijama. Oni timovi kojima je glavni cilj opstanak nece previse reskirati. A Bolonja je svakako taj tim. Nalaze se u teskoj situaciji, vec su kaznjeni sa minus tri boda zbog nenavremenog isplacivanja plate igracima, samo u ovoj sezoni dva predsednika su podnela ostavke i nema sumnje da je opstanak glavni cilj. Zato verujem da ce trener Alberto Malesani biti zadovoljan jednim bodom sa ovog susreta. Za Kaljarija ne treba trositi reci, bod sa gostujuceg terena je uvek uspeh.

parma

#3
br.1
skor:
vreme:17:30
Par:HSV-MAINZ   FT 2-4
Tip:2
kvota:4,20 (*4)
kladionica: BET365

Analiza:

ovdje ne da cu grunit na mainz nego sam uvjeren da ce dobit...ove sezone igraju odlicno u gostima i mislim da ce tako i nastavit..,a kvota je odlicna ..malo su kladionice podcijenili goste..neznam zbog cega

hamburg igra jako promijenjivo u zadnje vrijeme kada igra kod kuce... skor(6 2 3) sve govori...gubili su utakmice od slabijih ekipa sto je pokazatelj da nisu uvjerljivi kod kuce

sto se tice sastava...meni nije bitno tko fali tko igra....jer ovo igram iz jednog drugog razloga,a to je "visa sila" i mora doci 2
...prva utakmica zavrsila je pobijedom hsv-a od 0:1
...da sad negovorim o statistikama lako ih je pronaci.....eto toliko od mene

sretno ko prati.....i pametno sa ulogom........ .[ap].

*ubuduce se malo vise potrudi

delpjero

#4
br. 2
skor: 1/1  +120
vreme: 20:45
Par: lacio - palermo  FT 2-0
Tip: 1
kvota: 1.80
kladionica: BET365

Analiza:

laciu je ovo jedan od kljucnih meceva u borbi za ligom sampiona. borba iz koje je ispao juve, ispao je i danasnji protivnik palermo proslonedeljnim porazom od
udinezea 0:7 cime dokazuju da su u izuzetno losoj formi i danasnji mec je idealan za smenu trenera posle jos jednog poraza. u trci su ostali udineze i najveci
rival roma tako da se laciu nebi nikad oprostilo ako bi bas roma usla u ligu sampiona a oni otpali. sto se tice forme domaci imaju u poslednja tri meca dve
pobede i jedan poraz dok gosti dolaze sa tri vezana poraza,,, upravo sledeceg vikenda igraju lacio i roma tako da u derbi nikako nebi smeli uci sa bilo kojim
rezultatom osim pobede danas. zbog psihologije ali i zbog tabele. srecno svima...

Neshone

#5
br. 2
skor: 1/0/0  +300
vreme: 17:00
Par: Levante - Espanjol  FT 1-0
Tip: 1
kvota: 2.25
kladionica: BET365

Analiza:

Levante je u odlicnoj formi igraju perfektno u poslednje vreme i kod kuce u poslednjih sest kola igraju bas izvanredno kood kuce igrali tri puta i sve tri pobede zabelezili. Na gostovanjima su malo slabiji ali kad se pogleda statistika da su na gostovanjima islu u goste Real Madridu i izgubili to im se moze itekako oprostiti. Jos na gostovanjima isli Viljarealu koji do tada nije imao poraza kod kuce ali su uspeli da pobede sa 1:0 i odnesu sva tri boda. Odlicno igraju i na trecem gostovanju uzeli su bod protiv izvrsne ekipe Sosijedada koji kod kuce stvarno igra dobro... Danas im dolazi Espanjol ranjen i to bas. Nedostaje im najbolji napadac Osvaldo koji je povredjen a nece biti ni Forrlina kao ni na Marqueza. Na svim frontovima fali bar jedan igrac. Ali i Espanjol kad krene lose onda lose i ide... Kad udju u seriju nebitno da li je pobednicka ili da gube onda igraju istim tempom. Sad ih je nazalost zahvatila serija losih rezultata kod kuce i igraju dobro ali na gostovanjima jako lose, medjutim nece ih nigde nekako su dobili Sosijedad ali Sosijedad jako lose igra na strani, ali su jos i prikupili cak 5 poraza. Gubili su i od dobrih i od losih ekipa i ispali su iz forme. Danas mislim da ovaj kec lagano prolazi !!!

Angell

#6
br. 4
skor: 2/1/0  +142
vreme: 18:00
Par: Midtjylland-FC Kopenhagen   FT 2-0
Tip: over 2,5
kvota: 1,85
kladionica: BET365

Analiza:


Danas opet igram na golove .[:-)].
FC Kopenhagen je jedna od ekipa na koju uvijek volim igrati na golove. Uvjerljivo su vodeći na tabeli u Danskoj prvoj ligi, ove sezone bez i jednog poraza sa cak 19 bodova prednosti nad drugim plasiranim Odense. Gol razlika im je takodjer impresivna sa 35 golova plusa .[:-)].
Midtjylland je trenutacno 4 na tabeli sa utakmicom manje. Zaostaje 1 bod za treceplasiranim Brondbyem a ima 5 bodova prednosti nad petoplasiranim    Horsens . Takodjer je ekipa koja ove sezone dosta daje golova, ali i prima.
Zbog same situacije na tabeli, to sto je FC Kopenhagen vodeci bez neke opasne prijetnje, a obe ekipe nemaju sta kalkulirati, ocekujemo ovdje otvorenu utakmicu sa dosta prilika i golova, koji se nadam da ce uljepsati i uciniti ovaj derbi zanimljivijim.

ProÅ¡li susreti    
Datum    Turnir    Utakmica    Rezultat    Detalji
25/09-10    1.liga    Midtjylland vs. Copenhagen    0:3    
17/04-10    1.liga    Midtjylland vs. Copenhagen    3:2    
22/08-09    1.liga    Midtjylland vs. Copenhagen    1:4    
16/11-08    1.liga    Midtjylland vs. Copenhagen    0:3    
11/11-07    1.liga    Midtjylland vs. Copenhagen    2:2    
12/04-07    Kup    Midtjylland vs. Copenhagen    2:2   2:3 (Prod.)    
09/04-07    1.liga    Midtjylland vs. Copenhagen    1:4    
13/04-06    1.liga    Midtjylland vs. Copenhagen    1:3    
23/03-06    Royal liga, finale    Midtjylland vs. Copenhagen    0:4    
 




Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

shicne

#7
br:  4
skor:  1/3    +40          
vreme: 15:00
Par : Fiorentina-Catania  FT 3-0
Tip: 2
kvota: 5.25
kladionica: bet365

Sinisa Mihajlovic docekuje Diega Simeonea i svoj bivsi klub. Ove sezone ne ide po planu ni za jedne ni za druge.Nadali su se kartama za evropu na pocetku sezone,ali nalaze se u donjem delu tabele uz mogucnost da upadnu i u borbu za opstanak.
Iako se lista povredjenih igraca u Fiorentini smanjuje,bodovni saldo se ne povecava. Navijaci su nezadovoljni i jos jedan neuspeh kod kuce bi dolio ulje na vatru. Dobra stvar je sto se Mutu vraca u formu kao i Santana. Pobeda u danasnjem duelu im je preko potrebna posle propustene sanse sa fenjerasem Barijem. Ocekuje se jos protesta sa tribina i veliko breme je na ledjima igraca i trenera.

Catania je ove sezone zelela da nadogradi uspeh Sinise Mihajlovica,ali stvari nisu krenule u tom smeru. Zbog toga je smenjen Marco Giampaolo,a Simeone je preuzeo palicu. "El Cholo" je nagovestio ofanzivniju taktiku sa dosta svojih zemljaka u timu,ali do sada se to nije desilo. U sedam utakmica koje je vodio Catania je zabelezila dve pobede i neresen ishod,uz sest postignutih golova. Proslo kolo su uspeli da preokrenu rezultat sto im je sigurno donelo dodatnog samopouzdanja.

Iako Catania nema nijednu pobedu u gostima,a Fiorentina vecinu bodova osvaja kuci,mislim da ova utakmica moze da ode na obe strane. Kvota je prevelika za ovakvu utakmicu jer mislim da Fiorentina lako moze da pukne pod pritiskom. Probacu sa prvom pobedom gostiju,van Sicilije.

CS 1:2, 0:1

Srecno!
suze gutati pesma nek' se ori!

dajkula

#8
br.3
skor: 0/2
vreme:14.30
Par:Bloemfontein vs Orlando  FT 1-1
Tip:X
kvota:3
kladionica: BET365

Analiza:

Bloemfontein se nalazi na 5 poziciji u ligi sa 39 bodova, 10 manje od prvog Orlanda. Celtic ima skor 10-9-4 dok je doma neporažen sa 5-6-0 i zapravo je jedina domaća momčad bez poraza. S druge strane Orlando je gost bez mane - u 11 tekmi imaju 8 pobjeda i 3 remia čime su daleko najbolja gostujuča momčad. Bili su na velikom iskušenju u zadnjoj gostujučoj utakmici kod Kaizera ali su uspjeli isčupati bod u sudačkoj nadoknadi, zapravo prema prikazanoj igri mogli su uzeti i više. Par sam se puta kladio na poraze Orlanda u gostima zbog redovitih nedostanaka igrača ali sa kime god Orlando igra ne mogu izgubiti. Bloemfontein je isti i na njihovim utakmicama rijetko bude golijada dok su rezultati 0:0 i 1:1 klasika za domače utakmice. Celtic je veoma čvrst domaćin i ne vjerujem da ovaj puta Orlando može pobijediti i mislim da če remiem oboje biti zadovoljni. Kod gostiju opet fale igrači: Moeneeb Josephs, Lucas Thwala i Daine Klate(važni igrači), Tlou Segolela je suspendiran dok se važni Happy Jele i Thulasizwe Mbuyane vračaju nakon suspenzije. Cecil Oerson i Angelo Kerspuy su suspendirani za domaćine. Očekujem nastavak tradicije neporaženosti obiju ekipa te rezultat kao prošle 2 sezone: 1:1.

Ravnjak

#9
br.2
skor:0/1
vreme:16:00
Par:Wolverhampton - Tottenham
Tip:X
kvota:3.30
kladionica: BET365

Analiza:Wolverhampton se grcevito bori za opstanak i pokusace sve danas da ne stanu porazeni dok totehem igra ligu samona i sigurno je da nece zapeti 100% snage na ovoj utakmici a velike su sanse da ce i odmarati igrace za utakmicu sa milanom, i Wolverhampton igro dosta dobro na svom terenu i namucio je i vece favorite od totehema tako da ja mislim da ce danas bar da izvuku bod protiv totehema zato prognoziram X .:)

Tip odbijen zbog oskudne analize, zbog koje si i jucer bio upozoren/Angell

Banega

#10
br.4
skor:3/2 +185
vreme:21:00
Par:New York Islanders    -    New Jersey Devils        FT 2:2 (2:3)
Tip:2
kvota:2.10
kladionica: BET365

Analiza:  Veceras cu ponovo igrati dvojku u regularu, jer mislim da onako uspesno seriju New Jersy Devilsa nije tim New York Islandersa koji ce je prekinuti. To je inace drugi tim iz New Yorka pored Rangersa, ali po dosta losiji. Oni su po meni pored Edmontona medju najslabijim timovima u NHL ligi i to se nekada da osetno primetiti na ledu, kada im pak gotovo ne moze izaci sa njihove polovine. Medjutim, i oni itekako znaju dobro odigrati, trenutno imaju mini seriju od 2 uzastopne pobede, i imaju cak i naravno teoretske sanse da udju medju 8 najboljih ako nastave da pobedjuju do kraja, ali sto je meni malo ipak nerealno. New York Islandersi se nalaze na 14 -stoj predposlednjoj poziciji sa 59 bodova iz 66 odigranih susreta uz skor 16-9-9-32 (w,wot,lot,L), iz cega se vidi da se ne mogu pohvaliti dobrim igrama.NJihova trenutna forma je 5-3-2. Na drugoj strani imamo Devilse koji su uznapredovali na tabeli za jednu poziciju i nalaze se na 12-om mestu sa 62 boda iz 64 odigrana susreta uz skor 22- 7-4-31. Medjutim Devilsi imaju trenutnu formu 9-1-0.  TRebam jos napomenuti da je u ovoj sezoni medjusobni okrsaj 2:1 u pobedama u korist Islandersa, sto ocekujem da ce se taj skor veceras izjednaciti. Poslednju utakmicu koju su igrali bila je u gostima Devilsa gde su pobedili sa 5:2, sto ocekujem da ce se nesto slicno dogoditi i veceras. Za malo manje hrabre, imate po 1.66 KI, ovde ocekujem i dosta golova, over 5@1.85, takodje je isplativo za igru. Sretno

The_Tabak

#11
Br. 2
Skor: 1/1 (+64)
Vreme: 18:15
Par: Teramo - Benetton  FT 78-72
Tip: Benetto (-2.5)
Kvota: 1.83
Kladionica: BET365

Analiza: Ovo je duel pomedzu zadnjeplasirana domaca ekipa i ekipa velikog renomea, Beneton. Domaci su u losoj seriji od 7 uzastopnih poraza. Gubili su zadnje 3 utakmice za velikim razlikama (u proseku preko 20 razlike). U sastavy damacina ima samo 2 meni poznata igraca. To su Amerikanac Diener, koji je nekada igrao u Sieni i Spanac De la Fuente. Sa druge strane, Beneton nakon slabog starta sezone, usli su u formu i pobedjuju i u Italiji i u Evropi. Imaju sasvim solidan sastav u kome su Srbin Stefan Markovic ko je odlican defanzivac, zatim Brunner, iskusni Buleri i po meni najboljega igraca ekipe, Americki centar Brian Skinner. Skinner je dugih godina igrao u NBA. To je odlican skakac i garancija za dominacija pod kosevima. Ako ne udze u problemima sa licnih gresaka, jer je vazio za takvog igraca u NBA, Beneton ne bi trebalo da bude tu problema za Beneton. Gosti su u lov za 8mu poziciju na tabeli koja vodi u play-off, a sada su tu blizu (10 mesto) sa istim ucinkom kako osmoplasirane ekipe. Stavio sam mali hendikep jer je kvota atraktinija.

mythos

#12
br.1
skor:
vreme:20:30
Par:Hofstra-Old Dominion   FT 69-77
Tip:Hofstra  +1.5   
kvota:   3.25
kladionica: BET365

Analiza:Hofstra je vrlo dobar tim i mislim da mogu da pobede u ovom mecu iako je Dominion porilicni favorit po kvoti. +7,5 je hendikep na Hofstru.
Ovaj mec igram iz prostog razloga zato sto je ovo polufinale CAA divizije i igra se na neutralnom terenu.Stoga je u ovom mecu sve moguce.
JEdino sto me plasi je cinjenica da je Dominion pobedio Hofstru u gostima 15. januara sa 75:64.

Evo vam i statistike zadnjih 10 meceva oba tima.
Hofstra:
U zadnjih 10 meceva imaju 7:3. Ucinak u ovoj sezoni 21:10.

Hofstra:http://espn.go.com/mens-college-basketball/team/_/id/2275/hofstra-pride

Old Dominion: http://espn.go.com/mens-college-basketball/team/_/id/295/old-dominion-monarchs

Pronadji neki drugi izvog gde mozes odraditi copy/paste statistika, ja sam ovo izbrisao jer je nepregledno/Admin