News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

April 24, 2024, 07:25:46 AM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Tipovi dana 04.03.2011.

Started by El Fenomeno, March 03, 2011, 11:59:22 PM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno

Martovsko takmicenje pocinje...prijavi se i pobedi!!!

Pre postovanja tipova obavezno procitati pravila.

Svaki tip mora da sadrzi ove elemente i zato molimo sve takmicare da jednostavno odrade copy/paste u svoj post. Hvala puno unapred!

Quotebr.
skor:
vreme:
Par:
Tip:
kvota:
kladionica:
BET365

Analiza:

Sponzor takmicenja kladionica : BET365
I mesto - 45 eura,  II mesto - 25 eura,  III mesto - 15 eura, IV mesto - 10 eura, V mesto - 5 eura

Napomena: Nagradu je potrebno obrnuti samo 1x pre povlacenja.

BET365 daje bonus 100%....ulozi 100e i dobices od njih jos 100e. Opsirnije o ovoj promociji ovde!


Takmicenje pocinje 01.03.2011. a zavrsava se 31.02.2011.. Srecno!

 
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

Jolerus

#1
br.                      1
skor:                0/0
vreme:            15:00
Par:             Dodig-Koslajber  FT 2-3
Tip:                1
kvota:           2,25
kladionica: BET365

Analiza: Duel 57og i 35og igraca na ATP listi. Medjusobno se dosad nisu sastajali. Dodig se nalazi u zivotnoj formi. Ima dobar servis. Pocetkom februara osvojio je turnir u Hrvatskoj,na domacem terenu. Koslajber takodje u dobroj formi, nije imao srece sa zrebom na turnirima ove godine.Gledajuci kvote na kladionicama favorit je Koslajber,medjutim ja igram na hrvata iz razloga sto je ovo Davis kup. Tu se nikad ne zna. I autsajder na domacem terenu postaje favorit. Hrvati su odabrali podlogu koja njima vise odgovara nego nemcima. Umeju da pobedjuju u Davis kupu, zato je moj tip pobeda Dodiga.

ayite

#2
br.1
skor:0/0
vreme:20:00
Par:Sedan - Nimes  FT 1-0
Tip:over 2.5
kvota:2.50
kladionica: BET365

Analiza:

Sedan je nakon odlicnog starta trenutno usao u losu formu gde je izgubio dosta bodova zbog velikog broja remija, cak 7 u poslednjih 10 meceva.Najveci kvalitet kod domacina nalazi se u ofanzivni koja funkcionise odlicno i u tom delu terena imaju odlicne igrace koji su do sada pokazali koliko malo im treba da postignu gol.Ta stvar se u poslednje vreme uopste ne moze primetiti jer su dali svega 5 golova iz 10 meceva sto je zaista ocajan podatak za svaku ekipu a kamoli Sedan kome je najjaca strana napad.Trenutno se nalaze na 7. poziciji sa svega 3 boda manje u odnosu na treceplasiranog Eviana tako da jos uvek imaju za sta da igraju a ovu losu seriju ocekujem da prekinu upravo danas.Sto se tice gostiju oni su prosle sezone bili prilicno dobri barem na svom terenu gde su dobijali i jace ekipe medjutim doslo je velikih promena i odlaska izuzetno bitnih igraca koji su vodili celu igru i koji su zasluzni za dobar ucinak prethodnih sezona.Naime jedan od boljih tandema lige prosle sezone u dresu Nimesa bili su Mandrichi i Ayite koji su zajedno postigli 21 gol u prvenstvu medjutim ova dvojica su napustila ovaj tim, Mandrichi otisao u Grenoble a Ayite u Brest u kom je vec pokazao koliko je bitan bio za ovu ekipu jer se za kratko vreme vec vise puta upisao u listu strelaca.Da bi stvar bila jos gora jos jedan napadac Moukandjo je otisao u Monaco a ove sezone je postigao 4 gola za Nimes.Sada sav pritisak i ocekivanja stoje na dvojici igraca , jedan je Gigliotti koji je do sada postigao 2 gola i imao 4 asistencije a drugi je M'changama koji je iz 13 meceva dao 2 gola.Nimes je vezao cak 5 poraza zaredom i sigurno im predstoji velika borba za opstanak sto je naravno i posledica odlaska izuzetno bitnih igraca.Sto se tice samih sastava i jedni i drugi imaju sve bitne igrace na raspolaganju, a ono sto je bitna razlika izmedju ove dve ekipe jeste da se Sedan ne oslanja na jednog ili dva coveka vec na znatno veci broj s obzirom da vecina imaju izuzetno bitnu ulogu koju su do sada i opravdali a konkretno mislim na vezni red i napad koji cine Fauvergue, Allart, Karaboue, Courta, Eudeline.Dakle prednost dajem domacinu od kojeg ocekujem da se iskupi za veoma mali broj postignutih golova u poslednje vreme i da se otvori na ovom mecu a ukoliko se to desi ne bi me cudilo da i gosti dodju do utesnog gola iako su znatno oslabljeni u napadu.Dakle ovde uzimam Sedan daje dva gola i over 2.5 na celom mecu, a kvote su odlicne, ulog srednji.

Sedan : Costil, Briant - Abdallah, Traoré, Bellaïd, Prahic, Pogba, Karaboué, Valdivia, Oliveira, Le Moigne (pod znakom pitanja), Eudeline, Court, Mokaké, Allart, Fauvergue, Diaby.

Nîmes : Butelle, Al-Shaïbani - Zarabi, Poulain, Stosic, Mostefa, Benyachou, Davidas, Benezet, Haddou, Keita, Haguy, Gigliotti, Boli, Niflore, M'Changama.

perolozac

#3
br.2
skor:1/0
vreme:18:00
Par:Valga (10w 16l) VS  Rakvere(13w13L)  FT 88-74
Tip:Valga +5.5
kvota:1.83
kladionica: BET365

Estonija bascet

Domacin u ocajnoj formi(4L 1W), pa sa te strane mozda i nema logike, ali kada vidimo da su u zadnja 4 meca igrli sa ekipama iz samog vrha lige tj. tri ubjedljivo najace ekipe Estonije (koje su se i odljepile na tabeli)i ne treba da toliko cudi ovaj negativan skor. Sada docekuju Rakvere(2w3L), ekipu koja je na cetvrtom mjestu i ne moze ici prema  gore, a niti prema dole. Dok je Valga na diobi 5 -7 pozicije, gdje tri ekipe imaju 10W, dve sa 16 L (dje je i Valga) ,te jedna ekipa sa 18 poraza i svi ganjaju tu 5u poziciju, kako bih izbjegli vodecu trojku u prvom krugu doigravanja jer sa njima sanse za prolaz se svode na promile.
Tako da ocekujem da Valga zapne iz petini zila da ovo dobije, jer je ocigledno da sa vodecim nema sta da trazi, dok je Rakvere obezbedjen i manje vise ovde ulazi dosta opustenije u mec. Dakle idem iskljucivo na motiv doh h2h forma i nisu na strani pika.
Nema izostanaka vrednih pomena sa obe strane, koliko sam uspio izcackati.

redondo

#4
br.2
skor0/1
vreme:16:30
par Dimitrov- Stephane Bohli   FT 2-1
tip 2
kvota 2,62
kladionica bet365

Analiza

Duel 78 i 148 tenisera na atp listi mislim da je bohli zasluzio da udje medju 100 najboljih pa ocekujem  da ce na ovom turniru pokusat da osvoji bodove i tako bude blizi medju 100.Dimitrov  ima skor 4 2 na turnirima u dvoranama dok bohli ima 5 3.Nisu se sastajali dosda  ovi teniseri i mislim dace ovo biti zanimljiv mec .Bohli je daosada na ovom turniru izbacio dva veoma dobra tenissera medju njima i jednog nosioca i domacina.tipujem na Bohlia jer je po meni ovde favorit i ima kvaliteta da pobjedi .kvota je veoma dobrai treba je iskoristit ..    

nk1507

#5
br. 3
skor: 0/2
vreme: 21:15
par: Academica - Leiria  FT 0-0
tip: 1
kvota: 2,25
kladionica bet365

Analiza:

Leiria je u seriji od dva poraza zaredom i ja očekujem da se ovaj niz nastavi. Ekipa je u krizi, a Academika sa druge strane je konačno krenula. Nakon promene trenera Akademika je zaigrala bolje i u proÅ¡lom kolu je savladala ekipu Vitorije iz GimareÅ¡a i to u gostima. No ima joÅ¡ neÅ¡to. Opet sam čitao intervju sa golmanom Leirije AnÄ'elkom Đuričićem u danaÅ¡njem broju srpskog nedeljnika Tip. On kaže da je u klubu haos, da ekipa igra očajno i da će ih Akademika večeras presliÅ¡ati. NaÅ¡ao sam i podatak da su dvojica igrača Leirije suspendirani. Radi se o Pateiru i Panandetiguiriu. Pored njih joÅ¡ trojica su povreÄ'ena i neće nastupiti. To su Obradović, Ngal i Marco SoareÅ¡. U jednoj takvoj situaciji verujem da će Leirija pretrpeti joÅ¡ jedan poraz.

nishlije

#6
br.1
skor:0/0
vreme:20h
Par:Apeldoorn v Maastricht  FT 2-0
Tip:over 3
kvota:1,72
kladionica: BET365

Analiza:
Pa da krenemo sa novim takmicenjem :D
Druga holandska liga. Verovtano jedina liga koju treba igrati najvise na golove. U proslom kolu prava goledada, na svim mecevima je bilo 4+. Apeldoorn je izgubio sa cak 6-0 na gostovanju od emena dok je mvv dobio na svom etrenu dodrecht sa 3-1. Ako pogledamo zadnja 10meca ova dva tima, totalna razlika u formi, mvv ubedljivo prvi sa 7-2-1 sa gol razliku 22-12, a apeldoorn zadnji sa 1-3-6 a gol razlika 15-31.
Ova dva tima kad igraju medjusobno over ulazi u 90% slucajeva pa i jace tako da sam u over bas siguran.
Prvi mec je dobio apeldoorn sa 2-1 i vreme je da se sa mvv revansira, na over 2,5 je mala kvota dok se ovim tipom osigravam u slucaju da ne padne over 3,5!
Srecno!

makedonec

#7
br.3
skor: 2/2 +304
vreme: 03:10
Par: Tecos - Pachuca   FT 1-0
Tip: over2.5
kvota: 1.90
kladionica: BET365

Analiza:

Devetto kolo Meksicke lige u koje Tecos precekuje Pachuca. Gosti bi ovde trebali biti izraziti favoriti, ali bukmejkeri ponudili visoku kvotu. Pachuca dobila 8 od prethodna 9 H2H duela a jedna je zavrsila nereseno. Ovaj tip je cisto statisticki. U prethodna 9 duela cak 8 su bila nad 2.5 pogotka, cak 7 nad 3.5, a 5 su bila nad 4.5 pogotka. Odabrao sam over2.5 kao sigurniju varijantu, a ja cu na tik da probam i over4.5, a singl cu sa manjim ulogom over 5.5 po kvoti 15. Ove sezone Tecos na 8 susreta ima omjer 8:21 ili u prosjeku po 1 dat i 2.6 primjena. Pachuca do sada ima 5:11 sto je jako malo za njih pa danas bi trebali to da poprave.

Angell

#8
br. 3
skor: 1/1/0
vreme: 20:45
Par: Lecce - Roma  
Tip: Oba daju gol - DA
kvota: 1,72
kladionica: BET365

Analiza:

Ovaj par mi je zapeo za oko jos jucer, jer mi se cini kao vema interesantan mec, posto volim da se kladim na golove. Cak sam jutros uplato na kvotu 1,80, ali nisam stigao napisati analizu.
Sastaju se dve ekipe koje po meni u ovoj utakmici nemaju sta puno kalkulirati. Lecce na  16. mjestu sa 28 bodova visi  na pragu zone ispadanja. Proslo kolo su upisali bod i odigrali 2:2 sa Bresciom u gostima, dok su kolo prije svladali Juve na svom terenu sa 2:0 sto je vjerovatno podiglo atmosferu u ekipi.
U goste im dolazi Roma. Na 6. mjestu sa 43 boda lovi mjesta koja vode u europska takmicenja.
Za ovaj tip sam se odlucio cisto sto i jedima i drugima trebaju bodovi, te najvise zbog toga sto su zadnje utakmice odigrali sa dosta golova, puno primaju, ali i daju. U zadnje 4 utakmice odigrane utakmice kod ekipe Lecce ukupno je bilo 17 golova, kao i kod Rome, te ne vidim razloga da i veceras ne bude bar po jedan gol sa svake strane.

Tip odbijen jer nije po pravilima takmicenja
 




Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

mstanisa

#9
br 1
skor 0/0
vreme 20,45
par lece-roma
tip 2
kvota 1,95
kladionica bet365
analiza....roma je bolji tim imislim da ce najzad uzeti sva tri boda




Tip odbijen zbog oskudne analize/Admin

Bet365

#10
br.3
skor:1/2
vreme:01:30
Par:Boston - G. State   FT 107-103
Tip: over 204,5
kvota:1.90
kladionica: BET365

Analiza:

Boston Celticsi su melem za ovakve divljacke ekipe kao sto je Golden State.Ovde nema puno sta da se prica zna se da je Boston mnogo kvalitetnija ekipa i veoma ubedljivo igra na svom terenu...Boston je trenutno prvi na istoku i naravno sve ce dati od sebe kako bi zadrzao tu poziciju pred play off zbog prednosti domaceg terena....Boston je izgubio samo 5 utakmica na domacem terenu od 31 odigrane.G.State na poslednja 3 gostovanja redovno su primali preko 100 poena i to od mnogo slabijih ekipa od Bostona, od jedne Minesote i Washingotna na primer koji su jako losi ove godine.Prosle sezone Boston je na svom terenu postigao 109 poena, preprosle 119 tako da ne vidim razlog zato se tako nesto ne bi ponovilo i veceras.