News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

March 29, 2024, 01:15:43 PM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Tipovi dana 03.03.2011.

Started by El Fenomeno, March 03, 2011, 12:13:44 AM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno

Martovsko takmicenje pocinje...prijavi se i pobedi!!!

Pre postovanja tipova obavezno procitati pravila.

Svaki tip mora da sadrzi ove elemente i zato molimo sve takmicare da jednostavno odrade copy/paste u svoj post. Hvala puno unapred!

Quotebr.
skor:
vreme:
Par:
Tip:
kvota:
kladionica:
BET365

Analiza:

Sponzor takmicenja kladionica : BET365
I mesto - 45 eura,  II mesto - 25 eura,  III mesto - 15 eura, IV mesto - 10 eura, V mesto - 5 eura

Napomena: Nagradu je potrebno obrnuti samo 1x pre povlacenja.

BET365 daje bonus 100%....ulozi 100e i dobices od njih jos 100e. Opsirnije o ovoj promociji ovde!


Takmicenje pocinje 01.03.2011. a zavrsava se 31.02.2011.. Srecno!

 
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

Pirke

#1
br.3
skor:2/2
vreme:15:00
Par:Beck Karol vs Roger-vasselin Edouard                         FT 2:0
Tip:2
kvota:1,53
kladionica: BET365
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DanaÅ¡nji protivnici su se već upoznali i to dva puta,prvi put je to bilo u Poljskoj na turniru Wroclaw 6.2.2009 godine i vrijednost tog turnira je iznosila oko 140 000 dolara.Taj duel je zavrÅ¡io pobjedom Beck-a i to rezultatom od 2:0 (7-6;6-4) iako se na tom meču Roger-vasselin veoma dobro drzao i pokazao je umijeće tenisa nažalost u Tie Break-u nije uspio da savlada tada veoma koncentrisanog i odlučnog Karol-a.Drugi put su se sastajali na turniru u Sarajevo u kojem je Beck odustao u trećem setu i tako je taj duel zavrÅ¡io pobjedom Roger-vasselin-a sa rezultatom od 2:0 i bez tog odustajanja mislim da daj meč je svakako trebao pripasti  Roger-u .
Beck Karol je u jučeraÅ¡njem meču dozvolio kiksu u drugom dijelu seta kada je dopustio da mu protivnik preokrene sa rezultatom od 6:3 mada kasnije u 3 setu uspio se vratiti i tako meč zavrÅ¡iti u svoju korist.Beck Karol je  Slovački teniser koji trenutno zauzima 143 mjesto ATP liste tenisera i njegova trenutno vrijednost se procjenjuje od oko 1,600,605 dolara iako je nastupao u finalu St.Petersburg 2004 godine protiv  Mikhail Youzhn-og u kojem je izgubio rezultatom od 2:0 (6-2;6-2) nikada nije uspio da napravi neku karijeru vrijednu spomena čak naprotiv 2005 godine bio je testiran na nedozvoljena sredstva i bio je pozitivan tako da je bio diskvalifikovan u Davis Cup-u u kojem je Slovačka igrala protiv Argentine u kojem je naravno pobjedila i tada je suspendovan na 2 godine zabrane igranja.
Roger-vasselin Edouard je 27-o godiÅ¡nji teniser koji nam dolazi iz Francuske i trenutno zauzima 116 poziciju na ATP listi tenisera.Ovaj teniser je nastupio na nekoliko turnira a jedan od njih je Wimbledon-u kada je doÅ¡ao do treće runde u kojem je savladao tada veoma dobrog Juana Ignacio Chelu poslije čega je dospio na 82 poziciji ATP liste tenisera i to je njegov do sada najbolji rezultat.U danaÅ¡njem meču ova dva tenisera ulaze pod imperativom jučeraÅ¡njih pobjeda i koliko sam uspio da saznam niti jedan nema nekih većih problema za ovaj duel.Mislim da u ovom meču Roger-vasselin ulazi kao favorit i nadam se da će ulogu toga i opravdati  jer ipak njegov protivnik i nije tako siguran u sebe ove godine pa se nadamo da će ova par biti prolazan i da će nam donijeti veliko zadovoljstvo i osmjeh  sretno ko isprati.
Ah stari moj pokušao prestat al neide,šta da ti kažem teška vremena.

Banega

#2
br.3
skor:2/2
vreme:20:00
Par:Ponferradina    -    Betis  FT 1-1
Tip:2
kvota:1.83
kladionica: BET365

Analiza:  Danas sam pronasao jednu veoma zanimljivu fudbalsku utakmicu, i ostavicu NHL veceras po strani i pored dobrih parova. Naime, ovde sem dvojke na Real Betis bilo bi po meni sve iznenadjenje. Betis koji je nekada pruzao odlicne partije u Spanskoj primeri sada igra u drugoj ligi i ima priliku da se ponovo vrati u elitu.Ali veceras mora dobiti i uhvatiti prikljucak za Vallecanom i Seltom, nalazi se na trecem mestu sa 26 utakmica i 49 bodova, svega 4 manje od Vallecana, ali i utakmicu manje od njega. Imao je Betis los niz od cak 5 poraza da bi u proslom kolu pobedili Albasete i tako prekinuli taj crni niz koji ih je kostao pada na 3 mesto. NA drugoj strani imamo ekipu Ponferradina koja se nalazi ubedljivo na poslednjem mestu sa svega 20 osvojenih bodova uz skor 3-11-12. Treba napomenuti da ekipa Ponferradine igra ocajno kod kuce i ne pamte kada su pobedili, sto mislim da se i veceras nece dogoditi. Bore se oni za opstanak u ligi, ali ne vidim kako ce veceras oni moci izvuci i bod protiv ekipe Betisa koji je po meni dosta kvalitetnija ekipa, i koja ima ozbiljne namere da opet zaigra u primeri. OVde mi se iskreno ne svidja sti je koeficijent na Real Betis pao sa 2.05 na 1.83,  ali ipak i dalje mozda isplativa kvota da zaigrati. Sretno

mikica

#3
br. 2
skor: 1/1
vreme: 17:00
Par: Kasimpasa - Istanbul Buyuksehir BSK  FT 0-0
Tip: 2
kvota: 2,25
kladionica: BET365

Analiza: RevanÅ¡ utakmica četvrtine finala turskog kupa. U prvoj utakmici, koja je odigrana 02.02.2011. godine bilo je nereÅ¡eno 0:0, Å¡to je bilo veliko iznenaÄ'enje s obzirom da se Kasimpasa nalazi na poslednjem mestu na tabeli i jedan je od najozbiljnijih kandidata za ispadanje iz lige, pa prema tome smatram da im je borba za opstanak mnogo bitnija od kupa, jer iz za tri dana očekuje dosta teÅ¡ka utakmica protiv Antalije. Prema nekim informacijama, večeras neće braniti T. Ozgen (13 ut), a neće igrati ni S. Kaplan (odbrana, 19 ut) i igrači sredine terena M. Acil ( 8 ut) i H. Kala (14 ut, 1 g).  

Istanbul je mnoge iznenadio u toj prvoj utakmici, posle koje je trener Avci dosta kritikovan sa svih strana zbog načina igre i postignutog rezultata. MeÄ'utim, od tada do danaÅ¡njeg revanÅ¡a stvari su se dosta promenile u njihovu korist. U proÅ¡lom kolu su na svom terenu pobedili ekipu Galatasaraja sa 3:1, Å¡to je sigurno donelo dosta samopouzdanja pred večeraÅ¡nju utakmicu. Druga bitna stvar je ta Å¡to se priča da je trener Istanbula, Avci, jedan od ozbiljnijih kandidata za trenera Galatasaraja, jer sadaÅ¡njem treneru preti otkaz zbog loÅ¡ih rezultata, a plasma u polufinale kupa je neÅ¡to Å¡to će mu svakako dići cenu i povećati Å¡ansu. Samo da dodam da je on bio trener mlaÄ'ih kategorija u Galati. Na večeraÅ¡njoj utakmici pod znakom pitanja je golman K. Hasagić (17 ut), dok derugih problema sa sastavom nemaju.

Zaključak: Prednost dajem gostima, zato Å¡to sam miÅ¡ljenja da su mnogo bolji i kvalitetniji tim od domaćina, a to potvrÄ'uje stanje na tabeli, puni su samopouzdanja posle pobede nad Galatasarajom. Eventualnim plasmanom u polufinale sastali bi se sa Genclerbirligijem, ekipom sa kojom se mogu ravnopravno nositi i da tražiti Å¡ansu za plasman u finale



makedonec

#4
br.2
skor: 1/1
vreme:20:30
Par: Dunkerque - Saint-Raphaël   FT 37-27
Tip: over56.5
kvota: 1.74
kladionica: BET365

Analiza:

Derbi 15 kolo francuske rukometne lige u koje Dunkerque precekuje Saint-Raphaël. Domacin je u sjajnoj formi i ima 5 pobjede u isto tolko utakmica, od koje 4 su u domacem prvenstvu. I gosti su u odlicnoj formi jer u poslednja 7 prvenstvena utakmica imaju cak 6 pobjede(jedini poraz je od Chambery. Ovo ce biti jako tvrd mec, ali i obe ekipe igraju brzi napad pa tako mislim da golova bitce u izobilju. Cak i njihovi H2H dueli to potvrdzuju. Kad je Dunkerque bio domacin samo jednom nisu presli granicu od 60 golova. Prvi mec ove sezone zavrsio pobjedom Dunkerque s rezultatom 31:33.

Montenegro88

#5
br.2
skor:0/1
vreme:19:05
Par:Atlanta Braves-Detroit Tigers   FT 4-3
Tip:2
kvota:2.10
kladionica: BET365

Jos jedan pripremni mec uoci nove sezone u MLB ligi,medjutim ovoga puta ovaj mec je zanimljiv jer ce biti i tv prenosa,bice i live na mnogim kladionicama a jednostavan je razlog sto oba tima igraju ovaj mec u pristojnim sastavima.Kazem pristojnim jer mnogi timovi igraju kombinovano ,nekad sa kompletno 2-gim timom a nekad sa najacim timom pa se nikada ne zna sta se moze ocekivati . Medjutim ipak ovaj mec je kolko tolko prihvatljiv za prognozu jer Detroit je u velikom naletu na ovim pripremam,u seriji su od 5-1 dok je i Atalanta takodje uspjesna a Atalanata je doduse odigrala i manje meceva i njen skor je 3-1. Sto se tice prosle sezone Atalanta je ucestvovala u play off-u dok Detroit nije,ipak u MLB ligi je sve moguce pa ne bi bilo iznenadjenje na primjer da Detroit igra sledece sezone finale Play off-a ,ipak ovo je jos jedan u nizi sparing mec u kome je sve moguce ali ja dajem prednost Detroitu.

Analiza:
Prijavite se za takmicenje na http://www.online-betting-guide.co.uk/?tx156054 i udjite u moj tim Montenegroooo

nk1507

#6
br.2
skor: 0/1
vreme: 20:00
Par: Almeria - Rasing S.   FT 1-1
Tip: 2
kvota: 3.00
kladionica: BET365

analiza:

Almeria je na zadnjem susretu u Primeri proÅ¡la katastrofalno. Aj Å¡to je taj susret izgubila sa 3:1, aj Å¡to je pala na zadnje mesto na tabeli, već ima nÅ¡to drugo mnogo straÅ¡nije. Sudija Alfonso Alvarez Izquierdo isključio je dvojicu igrača Almerije, dodelio je viÅ¡e žutih kartona, a takoÄ'e je isključio i trenera. Znači večeras će Almerija biti desetkovana i to je velika Å¡ansa za goste. No krenimo redom. Zbog crvenih kartona na tom susretu danas neće nastupiti Antonio Luna i Jose Leonardo Ulloa. Ovaj drugi je usput rečeno najbolji strelac u timu i već vam je jasno koliko je sati. No joÅ¡ jedan igrač je suspendiran zbog žutih kartona - argentinac Hernan Bernardelli. On je veoma važan igrač u veznom redu, pa je i to veliki hendikep. Na kraju napomenuću da pored klupe neće biti ni trenera Luisa Oltra. Sad koliko je to hendikep ostaje da se vidi, ali ja smatram da jeste. U jednoj ovakvoj situaciji mislim da Almerija neće moći da se odupre raspoloženom gostu. Kažem raspoloženom jer je klub pre mesec dana preuzeo jedan indijac, bogati milioner koji je najavio velika ulaganja, a cilj mu je da tim zaigra u Ligu Prvaka. Otkada je on preuzeo klub, Rasing ima seriju od pet mečeva bez poraza. Novi trener ekipe je Garsija Toral. Nije mi poznato ovo ime, no moram napomenuti da rezultati najbolje govore o njemu. U zadnja tri kola Rasing je pobedio Sevilju sa 3:2, zatim je pobedio i Hetafe u gostima, da bi u zadnjem kolu odigrao 2:2 sa Viljarealom to je takoÄ'e odličan rezultat. Očekujem da Rasing nasatvi u tom stilu i da večeras ostvari joÅ¡ jednu pobedu.

dajkula

#7
br 1
skor:0/0
vrijeme:19.00
Par:Frolunda vs Farjestad    FT 4-3
Tip: 2
kvota:2.50
kladionica: BET365

Analiza:

Frolunda na 11 poziciji u ligi i bore se za ostanak sa veoma malom Å¡ansom da doÄ'u do doigravanja za prvaka. Farjestad je na drugoj poziciji i mislim da im ona odgovara da izbjegnu čudni Djugarden u doigravanju. Stoga i oni imaju za Å¡to igrati makar su prema koeficijentima  stvrstani  kao underdog u ovoj utakmici. Ista je situacija bila na zadnjem gostovanju kod Skellefte kad su bili takoÄ'er podcijenjeni zbog izostanaka 4 važnih igrača i prva 2 golmana. Pobijedili su domaćine 2:6 koji su joÅ¡ uvijek prvi u ligi te su tada imali 9 pobjeda zaredom na svom ledu. Dakle forma gostiju koji su su seriji od 5 zaredom je od velike važnosti. Da ne spominjemo kako su najbolji gosti sa 17-10 te imaju 3 pobjede zaredom u gostima. Frolunda se može nositi sa Farjestadom i imaju važne pobjede u zadnja 2 kola no kontinuitet im nije jača strana i porazi na domačem ledu od osrednjih momčadi - AIK-a, Brynasa, Timre pred sam kraj govore o tome. Dragan Umicevic, Pavel Skrbek i Mika Pyörälä su odsutni za domaćine dok će se golman odlučiti prije utakmice. Kod Farjestada 4 igrača se vračaju na led: Jonas Junland, Emil KÃ¥berg, Sanny Lindstrom i golman Alexander Salak koji nije 100% siguran. Samo im fale Mattias Sjögren and Christopher Nihlstorp. Ovako dobru situaciju sa igračima Farjestad nije imao dosta dugo i ne vidim zaÅ¡to bi bili ovakav underdog u ovoj utakmici