News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

May 01, 2024, 02:53:46 AM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Tipovi dana 11.02.2011.

Started by El Fenomeno, February 11, 2011, 12:06:48 AM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno

Takmicenje pocinje...Prijavi se i ti!!!

Pre postovanja tipova obavezno procitati pravila.

Svaki tip mora da sadrzi ove elemente i zato molimo sve takmicare da jednostavno odrade copy/paste u svoj post. Hvala puno unapred!

Quotebr.
skor:
vreme:
Par:
Tip:
kvota:
kladionica:
BET365

Analiza:

Sponzor takmicenja kladionica : BET365
I mesto - 45 eura,  II mesto - 25 eura,  III mesto - 15 eura, IV mesto - 10 eura, V mesto - 5 eura

Napomena: Nagradu je potrebno obrnuti samo 1x pre povlacenja.

BET365 daje bonus 100%....ulozi 100e i dobices od njih jos 100e. Opsirnije o ovoj promociji ovde!


Takmicenje pocinje 01.02.2011. a zavrsava se 28.02.2011.. Srecno!

 
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

komi01

#1
br. 4
skor: 2/3
vreme: 18:00
Par: UNION BERLIN - OSNABRUCK               FT 3:3
Tip: 1
kvota: 1.72   
kladionica: BET365

Analiza: Da li je pobeda Union Berlina u proslom kolu nad Hertom bila slucajnost ili ne, pokazace se danas u duelu sa Osnabrikom koji je po kvalitetu priblizno ista ekipa kao i Union Berlin. U prvom delu sezone Osnabrik je naneo tezak poraz Berlinu od cak 4:1 i danas ce Berlin imati priliku da se revansira, prvo zbog toga sto se obe ekipe bore za opstanak a drugo sto je ove sezone Berlin dobio i mnogo jace ekipe od Osnabrika na svom terenu. Ako pogledamo forme timova onda mozemo reci da je Berlin nesto bolji sa tri pobede iz pet meceva dok Osnabrik ima dve pobede iz isto toliko meceva. Medjusobni skor nam govori da Berlin nikad nije izgubio obe utakmice a prvu ove sezone jeste tako da je i to na strani Berlina. Takodje vrlo bitna cinjenica je da kvota na domacina mnogo pada sto je u korist mog tipa, tako da je kec izvestan a neresen rezultat bi bio veliko iznenadjenje u korist kladionica.

Jolerus

#2
br. 5
skor:2/4
vreme:20:45
Par: Cilic-Troicki  FT 5:7. 3:6
Tip: 0:2
kvota: 3
kladionica: BET365

Analiza: Cilic je 28,Troicki 24 igrac. sastajali se 6 puta i rezultat je 5:1 u korist Cilica. Poslednji mec dobio je Viktor. Danas ocekujem pobedu Viktora jer se nalazi u odlicnoj formi. Za razliku od njega, Cilic je bio povredjen i tek je nedavno vratio se na teren. Jos nije postigao formu kakvu je imao pocetkom prosle godine. Odlucice se sve u 1 setu, ko dobije prvi set,dobice i drugi,ocekujem da ce to biti Viktor,zato je moj tip 2:0 za Viktora.

Montenegro88

#3
br. 1
skor: 0/0
vreme: 02:30
Par: Dallas Stars   -Chicago Blackhawks   FT 3-3
Tip: 1
kvota: 2.50
kladionica: BET365

Analiza: Najaca hokejaska liga se zaista zahuhtala i posle all stara ulazi u samu zavrsnicu i tako borba za play off tek pocinje jer ostalo je jos nekih 26-27 kola do kraja . U ovom mecu na prvi pogled sam vidio da su kvote malo nerealno postavljene ali kasnije posle analiziranja para shvatio sam da su kladionice to uradile jer Chikago i pored lose pozicije vrlo malo kasni za gornjim dijelom tabele. Ipak posto je Dalas u negativnoj seriji od cak 4 uzastopna poraza nece smjeti sigurno dozvoliti svojim navijacima da prisustvuju jos jednom porazu njihovim mezimaca. Imao je Dalas zaista tezak raspored u tim zadnjim mecevima pa je porazen redom od Vankuvera, Pitsburga,Filadelfije i na kraju neocekivano od St Lousia, sada je vrijeme da se prekine ta negativna serija a Chikago je pravi tim za to jer mislim da ce hokejasi Chikaga previse izgoreti u zelji za pobjedom na ovom zaista teskom gostovanju jer Dalas je zaista veoma negostoljubiv domacin.Moj favorit je Dalas jer svakako po kvalitetu zasluzuju ovu pobjedu a ni njima nije svejdno u vezi ovoga meca jer granica izmedju dobre pozicije u play off i ponora je zaista mala(nekih 8-10 bodova) ...
Prijavite se za takmicenje na http://www.online-betting-guide.co.uk/?tx156054 i udjite u moj tim Montenegroooo