News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

April 20, 2024, 10:28:30 AM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Tipovi dana 02.02.2011.

Started by El Fenomeno, February 02, 2011, 12:09:33 AM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno

Takmicenje pocinje...Prijavi se i ti!!!

Pre postovanja tipova obavezno procitati pravila.

Svaki tip mora da sadrzi ove elemente i zato molimo sve takmicare da jednostavno odrade copy/paste u svoj post. Hvala puno unapred!

Quotebr.
skor:
vreme:
Par:
Tip:
kvota:
kladionica:
BET365

Analiza:

Sponzor takmicenja kladionica : BET365
I mesto - 45 eura,  II mesto - 25 eura,  III mesto - 15 eura, IV mesto - 10 eura, V mesto - 5 eura

Napomena: Nagradu je potrebno obrnuti samo 1x pre povlacenja.

BET365 daje bonus 100%....ulozi 100e i dobices od njih jos 100e. Opsirnije o ovoj promociji ovde!


Takmicenje pocinje 01.02.2011. a zavrsava se 28.02.2011.. Srecno!

 
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

JanVesely

#1
br. 2
skor: 1/1 (+50)
vreme: 17:00
Par: Marin Cilic vs Igor Kunitsyn FT 2-0
Tip: 1(-1.5) set
kvota: 1.53
kladionica: BET365

Analiza:


Iznenadjujuce, Bet365 ima najjacu kvotu za ovaj tip taman dovoljno visoku da zadovolji kriterijum ovog takmicenja. I ja cu to probati da iskoristim da malo popravim svoj profit.

Nema sumnje da je Cilic izraziti favorit ne samo u ovom mecu vec i na celom turniru. Kao 20. igrac sveta on je postavljen za prvog nosioca u Zagrebu a inace ovde i brani titulu osvojenu prosle godine. Dakle ne vidim da bi igrac skromnih kvaliteta kao sto je Kunitsyn, mogao da bude ozbiljna pretnja za Cilica.
Danasnji mec bice njihov drugi medjusobni. U prvom koji je odigran pre godinu dana na turniru u Indiji, Cilic je lako pobedio sa 2-0, a nesto tako ocekujem i danas.
Sto se tice Ciliceve forme ona je cini mi se na visokom nivou. Na Australian Openu stigao je medju 16 najboljih ali tu nije imao srece jer je naleteo na Nadala koji jos uvek nije bio povredjen tada.


shicne

#2
br:  2
skor:  1/1   +91         
vreme: 20:45
Par : Fiorentina-Genoa   FT 1-0
Tip: over 2,5
kvota: 2.25
kladionica: bet365

Losa sezona za obe ekipe u odnosu na prethodnu i na ocekivanja sa pocetka.Mozda je ovaj mec prekretnica.

Fiorentina je u veoma losem periodu.Odlaskom Mutua sa treninga i njegovom suspenzijom su izgubili ostricu napada,a posle poraza od Lazia navijaci gube strpljenje.Mihajlovic je uspeo da smiri situaciju,barem na kratko.Posle toga je ekipa otisla u karantin za ovaj,cini se za njih,veoma bitan mec.Iako im ne ide bas najbolje verujem da ce dati sve od sebe da pobede.Za pobedu ce morati da poprave efikasnost (Gilardino van forme,Ljajic talentovan ali neiskusan).Pored duze povredjenih Jovetica i Frey-a,Vargas je pod znakom pitanja.

Fiorentina:
Boruc,DeSilvestri,Gamberini,Kroldrup,Pasqual,Donadel,D'agostino,Montolivo,Santana,Ljajic,Gilardino.
   
Posle losih rezultata u prvom delu sezone Genoa je promenila dosta igraca u prelaznom roku.Medju pridoslicama koje ce verovatno startovati su Abdoullay Konko,Juraj Kucka i Antonio Floro Flores.Dario Dainelli je suspendovan,pa ce u paru sa Kakha Kaladze-om igrati Emiliano Moretti.Genoa je povratila samopouzdanje pobedom od 3:1 nad Parmom,ali u Firenzi nije pobedila od 1977!

Genoa:
Eduardo,Mesto,Kaladze,Moretti,Criscito,Konko,Milanetto,Kucka,Rossi,Floro Flores,Palacio.

Iako u ovoj sezoni nemaju tendenciju ka goleadama,mislim da su obe ekipe u stanju da to promene,Fiorentina ima obavezu,Genoa dosta novih igraca.Mislim da ce to biti zanimljiva utakmica.

CS 2:2,2:1,1:2

Srecno!
suze gutati pesma nek' se ori!

ivan-dzo

#3
br.2
skor:0/1-100
vreme:20.45
Par:Udineze-Bolonja   FT 1-1
Tip:4+
kvota:3.00
kladionica: BET365

Analiza:Udineze je hot ovih dana. Igraju ko ludi, tukli Juventus 2-1 proslo kolo u Torinu, i cini se da je ovoj ekipi konacno krenulo. Tkli su i Inter 3-1, sa Milanom igrali 4-4u gostima i kao sto vidite na svim ovim utakmicama je bilo puno golova. Danas za Udineze nece braniti standardni golman Hajdanovic i to moze biti veliki hendikep za njih, tj mozda Bolonja da neki gol na kvarno .[:-)]. nikad se nezna... Sa druge strane i gosti igraju utakmice, obicno, sa puno golova. Dobili Lacio sa 3-1 kod kuce, pre toga izgubili od Intera u gostima 4-1. Imaju Di Vaja koga ja necenim puno kao igraca, ali ko mene pita, covek ove sezone daje golove samo tako. DA skratim nepotrebnu pricu, ocekujem otvorenu utakmicu da padne neki rani gol i da onda bude jedno 5-6 komada. SRECNO!!!!

mitask

#4
br.2
skor:1/1  +91
vreme:21:00
Par:Blackpool - West Ham  FT 1-3
Tip:1
kvota:2.30
kladionica: BET365

Analiza:

Blackpool se dobro drži na sredini tablice dok west Ham ne pokazuje nikakve znakove života te zauzimaju debelo posljednje mjesto na tablici. Blackpool kod kuće igra solidno 3 pobjede 2 remija i 5 poraza uz gol razliku 17:19, a west ham s druge strane igra katastrofalno u gostima te su ostvarili samo jednu pobjedu 5 remija i čak 6 poraza uz gol razliku 10:24 koja je stvarno prevelika. Ove dvije momčadi nisu neÅ¡to prekvalitetne da bi ih se mogle usporeÄ'ivati sa elitom poput MAn.Utda,Arsenala,Chelesea itd. ali mora se priznati da je Blackpool ugodno iznenaÄ'enje sezone gledajući da su pobjedili čak i močni Liverpool stoga mora se priznati da se igrači Blackpoola ne misle predati samo tako. ÄŒak su nedavno doveli i novo pojačanje iz Zenita a to je Sergej Kornilenko. ÄŒak je i trener West Hama odao priznanje izrekavÅ¡i za medije: "Blackpool are a very good team, one of the best stories of the season. They have performed miracles this season when everyone was saying they would be on a short to the Championship."
Do sada su se susreli samo jednom i tada je Blackpool igrao u gostima i završilo je nerješeno bez pogodaka. Danas smatram da Blackpool ima puno veće šanse za pobjedu prvenstveno zato jer igraju na svom terenu.

MeÄ'usobni susret:

13/11/2010  Premier Liga  West Ham vs. Blackpool  0:0  

Neshone

#5
br.1
skor:0/0
vreme:21:30
Par:Porto - Benfika   FT 0-2
Tip:H1
kvota:3.30
kladionica: BET365

Analiza:

Po meni je ovo sigurna pobeda domaceg tima koji je za portugalsku ligu prejak. Ali ipak je derbi u kom je kao i u svakom sve moguce medjutim ipak i pored toga veliku prednost dajem domacoj ekipi jer ipak su po kvalitetu dosta jaci od Befike koja je nekako dobijala do sada ali sve njene pobede su nekako bezveze dok Porto busi na svim frontovima. I ako je kup upitanju od njih ocekujem mnogo truda i znoja da uloze u ovaj mech jer nije to tek tako jednostavno ni igracima kad izgube od svog najveceg rivala, i to kod kuce. Pa samim tim Hulk i Falkao ce imati jos jedan motiv vise da danas zaigraju a svi mi znamo koliko su opasan tandem. Porto je na domacem terenu ultra ofanzivan u deset utakmica cak 31 pogodak i 5 primljenih. Znaci svaki protivnik prima u proseku po tri gola. Ne ocekujem ni da Benfiku snadje ista bolje od ostalih i verujem da bi Porto mogao da dodje i sa Hendikepom sto bi bilo pametno odigrati. Porto je veliki tim i mislim da se vracaju na pobednicki tron ove sezone sa duplom krunom i bas iz tog razloga nesmeju popustiti. Nemaju razloga da odmaraju igrace jer vec su na +11 u ligi u odnosu na drugoplasiranu benfiku. Ocekujem da porto sa Punim sastavom napadne Benfiku i uzme jos jedno pobedu u nizu na domacem terenu.

delpjero

#6
br. 1
skor: -
vreme: 20:45
Par: Palermo - Juventus  FT 2-1
Tip:  X2
kvota: 1.61
kladionica: BET365

Analiza:

juventusu je preko potrebna pobeda jer nazire se kriza u koju nebi smeli ni po koju cenu da upadnu. u jeku je borba za ligom sampiona u kojoj su trenutno
najblizi roma, milan, napoli i lacio. a jos je tu i inter koji jednostavno mora ici u top 4. po mom misljenju i juventus mora da se dokopa barem 4-tog mesta
i odsad pa nadalje svaki mec mu je kvalifikacioni tako da moraju i danas ici na pobedu protiv protivnika koji je zadovoljan mestom na kome se nalazi i veceras
nemaju neki imperativ pobede i neki ogroman motiv. dok juventusu gori... nebih toliko tipovao na juventus da su u nekoj finansijskoj krizi ili tako nesto.
to je najveci italijanski klub, gladan trofeja i uspeha koji su sada vec i proslost i klub odlicno stoji finansijski i mora vec jednom da dokaze svoje mesto.
stigao je baralji, stigao je toni, matri, kao i Alehandro Domingez iz valensije. konkurencija u klubu se zaostrava, ne samo za ovu sezonu i kraj prvenstva nego
i za naredne sezone u kojima juve zeli mnogo... po meni nimalo nerealna opcija pobeda gostiju. srecno svima..

tuninho

#7
br.: 1
skor:0/0
vreme:20:45
Par: Roma v Brescia   FT 1-1
Tip:  Roma   -1.5
kvota: 1.90
kladionica: BET365

Analiza:

Rezultat ove utakmice je vrlo jasan a klaÄ'enje samo na pobjedu domačina izgleda vrlo nezanimljivo. Ovdje vidim ovaj hendikep kao vrlo dobar izbor i kvota se čini dosta dobra i jednostavno mora biti ispunjeno u ovom slučaju.
Razlike izmeÄ'u ove dvije ekipe su ogromne. Roma je vezana uz Inter i dalje ima najbolji domači rekord lige neporaženi su i sa samo 20% nerijeÅ¡enih utakmica. Broj njihovih golova po utakmici prosjek je 2. Brescia je druga od dna i ima 1 pobjedu,1 nerjeÅ¡enu i 9 utakmica izgubljenih. Njihovi strijelci u gostima postignu samo 6 golova,a primili su 17.golova
Zato učekujem u ovoj utakmici da Roma ne prima gol,a da jih postigne 2-3
Odlučujem se za hendikep -1,5.
Ljep pozdrav svima i sretno

redondo

#8
br.1
skor0/0
vreme:18:30
Par:Blaz Kavcic-Berrer Michael   FT 0-2
tip:1
kvota:2,00
kladionica:bet365

Analiza:

Ovaj turnir se igra u Zagrebu u dvorani na tvrdoj podlozi .Kavcic je u sjajnoj formi na ovom turniru je vec zabiljezio 4 pobjede 3 u kvalifikacijama i jednu u prvoj rundi i jos nije izgubio set, igra najboljoj formi i trenutno je  83 na atp listi dok je Berrer na 66 mestu.BERRER se najvise oslanja na svoj servis i ako ga on ne krene on gubi smopouzdanbje .Dosada su se ova dva tenisera sastala jednom i slavio je Berrer rezultatom 2:0  6:2 6:2 alio mislim da je sada Kavcic u prednosti jer igra u dobroj formi mislim da se nece ovde zaustavit da ce doci daleko na ovom turnru.

shakazulu

#9
br.1
skor:0/0
vreme:20:45
Par:Blackburn v Tottenham   FT 0-1
Tip:1
kvota:3.00
kladionica: BET365

Analiza:Totenhem je favorit po kladionicama, ali ja mislim da za večeras uopÅ¡te nije tako. Blekburn je veoma dobar domaćin sa skorom kod kuće 6 3 3 i gol razlikom 17:10. Totenhem je isto tako jako dobar gost sa skorom 4 3 4 i gol razlikom 15:17. MeÄ'utim Totenhem je u padu forme, pre neki dan su izgubili sa 4:0 u FA kupu, u prvenstvu na zadnje 3 utakmice izgubili kao gost od Evertona i u gostima uzeli po bod Mančesteru i NJukastlu. Kada na to dodam da za večeras neće nastupati Gareth Bale, njihova zvezda ove godine,povredio se i Luka Modrić, u odbrani će biti bez Younes Kaboual, William Gallasa, Ledley Kinga, većeras bi pobeda Totenhema bila iznenaÄ'enje.
Odlična je kvota na Blekburn i ja ću je ispoštovati.
Srećno

nele071

#10
br.1
skor:0/0
vreme:21:00
Par:Fulham v Newcastle   FT 1-0
Tip:1
kvota:2.00
kladionica: BET365

Fulham je u jedno dobroj seriji u zadnih 6 utakmica ima  skor 5-0-1 kod kuce u svim takmicenjima  u gostima fulham gubi utakmici sa 1 golom razlike zadnju su tekmu izgubili nespretno od liverpula ( sami sebi zabili go). Kod kuce igraju napadacki fudbal i imaju dosta dobrih igraca  a u velikoj je formi C. Dempsey koji je  skoro svakoj tekmi zabio po gol. Newcastle je po meni najveci gubitnik prelaznog roka i mislim da su sada jos viÅ¡e slabiji nego sto su bili . u zadnjuh 5 gostovanja imaju 1-1-3 stim da su 2 puta potopljeni i to od boltona sa 5 golova   i west bro. sa 3. Nako sve mislim da ce Fulham ovdje doci do pbjede i to sa 2-3 gola razlike i da  uzdrmani Newcastle nema sta da trazi na ovovm gostovanju


perolozac

#11
br.1
skor:0/0
vreme:20:45
Par:Olympiakos - Valencia  FT 77-62
Tip: Valencia+13.0
kvota:1.50
kladionica: BET365

Smatram da treba podsrku dati i Pesicevom radu, stvarno je napravio jedan kvalitetn i kohezivan kolektiv, koji drzi solidan ritam tokom cele utakmice, sto se za Olimpiakos u zadnje vremem ne moze bas reci...iako ovde svi znamo sta znaci domaci teren za njih, odlicna su ekipa, konkurisu za prvo mesio u EL  itd..ali nakon onog derbija sa Panatom kao da su se ispraznili, prvo kiks na staru ove faze, pa ne tako uverljiva pobeda u Litvaniji, iako je izgledalo u p.p., pa nad Aekom u domacem sanpionatu takodje neocekivano tesno, sve to upucuje da ne cvetaju jos uvek ruze. Osim tog vidim da im dva igraca (Papaloukas i Nesterovic) nisu 100% fit. Stog cu pokusati i Valencia+9.5@1.92    12bet, bwin, bet365...

djonikesh

#12
br.1
skor:0/0
vrijeme:20:45
par: Birmingham - Manchester city   FT 2-2
tip:2
kvota :1,83
kladionica: bet365

Jedna jako interesantna utakmica i veoma vazna i za jednu i za drugu ekipu. Citi u gostima igra poprilicno dobro 6:3:3 dok domacini igraju doma sa 3:6:2. City ce igrati bez Johnsona i Balotelija u vecerasnjem mecu dok ce domacini biti bez Mekfadena , Dana i Valesa. Bice ovo jako interesantan dvoboj prije svega sto Birmingem nije naucio da gubi protiv Citiya kada je domacin medjutim moramo imati u obziru da je City ove sezone mnogo mnogo jaci doveli su veoma kvalitetne igrace i igraju jako dobro bore se cak za titulu i ligu prvaka. Imaju potencijala napada Tevez i Edin Dzeko mislim da mogu zabiti par komada i Birmingemu. Birmingem je pred zonom ispadanja i sighurno je da ce se boriti za opstanak ali buduci da je dvojac Arsenal i Manchester utd sinoc pobjedio bas kao i Chelsea Citiju veceras ne igra nista osim samo pobjede.Ovo je igracki kadar koji ce biti potencijalni za prvi sastav:
Birmingham City: Carr, Murphy, Bowyer, Johnson, Ridgewell, Larsson, Gardner, Hleb, Jerome, Ferguson, Doyle, Fahey, Zigic, Parnaby, Beausejour, O'Shea, Foster, Jiranek, Phillips, Martins, Davies, Derbyshire, Mutch.

Manchester City: Hart, Given, Zabaleta, Boateng, K Toure, Kompany, Boyata, Kolarov, Lescott, Wright-Phillips, De Jong, Vieira, Milner, Y Toure, Silva, Barry, Tevez, Dzeko, Jo, Guidetti.


mythos

#13
br.2
skor:1/1   +2.25
vreme:21:00
Par:Olympiakos-Pamesa   FT 77-62
Tip:Over   152.5
kvota:2.3
kladionica: BET365

Analiza:Ume Pamesa cesto da igra meceve sa dosta koseva,dok je to govoriti za Olimpijakos cak suvisno. Ja mislim da ce danas i preko 155 pasti ali necu da preterujem. Dvoumio sam se izmedju hendikep pobede Olimpijakosa ili koseva,i odlucio sam se za ovo. Nisu bukmejkeri luda ali ja sam ubedjen da bi ovo trebalo da bude realna granica a ne 149.5.
Evo malo statistike:

Olimpijakos:
29/01/2011    A1   AEK Athens vs. Olympiakos Piraeus    W - 74:79
26/01/2011    Euroleague, Group H   Zalgiris vs. Olympiakos Piraeus    W - 64:71
23/01/2011    A1   Olympiakos Piraeus vs. Aris    W - 97:70
20/01/2011    Euroleague, Group H   Olympiakos Piraeus vs. Ulker Istanbul    L - 70:84
15/01/2011    A1   Olympiakos Piraeus vs. Iraklis    W - 88:58
12/01/2011    A1   Panathinaikos vs. Olympiakos Piraeus    W - 61:65

Pamesa:
30/01/2011    Spagnola ACB   Pamesa Valencia vs. Bizkaia Bilbao    W - 68:54
27/01/2011    Euroleague, Group H   Ulker Istanbul vs. Pamesa Valencia    L - 75:73
22/01/2011    Spagnola ACB   C.B. Granada vs. Pamesa Valencia    W - 56:72
19/01/2011    Euroleague, Group H   Pamesa Valencia vs. Zalgiris    W - 73:59
16/01/2011    Spagnola ACB   Pamesa Valencia vs. Estudiantes    L - 66:74
13/01/2011    Spagnola ACB   Pamesa Valencia vs. Gran Canaria    W - 81:77

Kao sto vidite statistika Pamese ne ide u korist mome piku ali ja i dalje mislim da je velika verovatnoca da ce proci.Ipak sve u ovom mecu zavisi od Olimpijakosa.
Videcemo srecno svima koji isprate.

mythos

Pogresio sam sto se vremena odigravanja susreta tice. Mec se igra u 20:45. To 21:00 mi je ostalo posto sma razmisljao Liverpul da odigram 1 ali sam se predomislio.