News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

March 28, 2024, 10:25:11 PM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Tipovi dana 01.02.2011. (pocinje takmicenje)

Started by El Fenomeno, February 01, 2011, 12:00:55 AM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno

Takmicenje pocinje...Prijavi se i ti!!!

Pre postovanja tipova obavezno procitati pravila.

Svaki tip mora da sadrzi ove elemente i zato molimo sve takmicare da jednostavno odrade copy/paste u svoj post. Hvala puno unapred!

Quotebr.
skor:
vreme:
Par:
Tip:
kvota:
kladionica:
BET365

Analiza:

Sponzor takmicenja kladionica : BET365
I mesto - 45 eura,  II mesto - 25 eura,  III mesto - 15 eura, IV mesto - 10 eura, V mesto - 5 eura

Napomena: Nagradu je potrebno obrnuti samo 1x pre povlacenja.

BET365 daje bonus 100%....ulozi 100e i dobices od njih jos 100e. Opsirnije o ovoj promociji ovde!


Takmicenje pocinje 01.02.2011. a zavrsava se 28.02.2011.. Srecno!

 
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

Hare88

#1
Br. 1
Skor: 0/0
Vrijeme: 20:45
Par: Sunderland - Chelsea   FT 2-4
Tip: 2
Kvota: 1,66
Kladionica: BET365

Analiza: Chelsea u posljednje vrijeme igra veoma dobro, znatno su popravili formu i vjerovatno je tempirali za zavrÅ¡ni dio sezone kako u Premiershipu tako i u Ligi prvaka te FA Kupu. Å to se tiče FA Kupa, to je bila posljednje Chelseajeva utakmica gdje su igrali u Liverpoolu protiv Evertona 1:1 te tako izborili drugu utakmicu na Stamford Bridgeu. Najzaslužniji za to i Å¡to je Chelsea i dalje u utrci za sva tri trofeja je Salomon Kalou koji je pogodio za izjednačenje u 75. minuti. Å to se tiče Premiershipa, oni za Manchester Unitedom kasne 10 bodova i trebat će im odlična serija pobjeda kako bi ih stigli. Nakon najnovijeg transfera i dovoÄ'enja Torresa, miÅ¡ljenja sam da će napraviti dobru seriju a da li će stići, pitanje je. Kao dobra Å¡ansa da se nastavi pozitivna serija je Sunderland, koji je Chelsea razmontirao u prvoj utakmici ove sezone na Stamford Bridgeu rezultatom 3:0. Bila je to sjajna partija ekipe koja se nalazi na Å¡estom mjestu i koja je najprijatnije iznenaÄ'enje engleske lige. Sumnjam da Chelsea može da ne dobije Sunderland u jednoj sezoni barem jedanput, a i s obzirom na dobru formu Plavaca, miÅ¡ljenja sam da će slaviti u ovom meču.

mitask

#2
br.1
skor:0/0
vreme:20:45
Par: Livingston-Brechin   FT 2-0
Tip:1
kvota:1.91
kladionica: BET365

Analiza:

U 2.diviziji škotske lige vodi se okršaj oko prvog mjesta a tu su čak 3 kandidata:Livingston,Brechin i Ayr Utd. Za sada Livingston drži prvo mjesto te ako sada pobjedi ovu utakmicu može se reći da bi možda i izbacio jednog od kandidata iz utrke za prvaka. Livingston jako dobro igra kod kuće te od do sada odigranih 8 utakmica nema niti jedan poraz već 6 pobjeda i 2 remija uz gol razliku 19:9. S druge strane Brechin kod kuće ne igra sjajno ali im idu koliko-toliko gostujuće utakmice te imaju 5 pobjeda i 5 remija u gol razliku 21:9. Do sada su se ove dvije momčadi 2 puta susrele i obje je pobjedio livingston. Po kvaliteti Livingston je jača momčad i bez ikakvog govora zaslužuju biti na vrhu tabele i plasirati se u prvu diviziju i nadam se da će im to poći za rukom.

MeÄ'usobni susreti:

18/09/2010  2. Divizija  Brechin vs. Livingston  1:3  
22/08/2006  Co-operative Insurance Cup  Brechin vs. Livingston  0:3  

ivan-dzo

#3
br.1
skor:0/0
vreme:20.45
Par:Arsenal - Everton   FT 2-1
Tip:4+
kvota:3.00
kladionica: BET365

Stvano ne znam Å¡ta da mislim o ovim smrdljivcima, Arsenalu? KoÅ¡tali su me brdoo para protiv Lidsa i Hadersfilda kod kuće, sve mislim proradiće... Venger forsira onog debila ArÅ¡avina, neznalicu Bendtnera, foliranta Å amaka... Imaju bar 5 igrača koji nezaslužuju da uÄ'u u svlačionicu Arsenala a ne da obuku dres... Ipak i dalje se nadam da će proraditi. Van Persi se valjda dovoljno vratio u formu, Fabregas će nadam se igrati a i od Evertona možemo očekivati da da gol. Everton u poslednje vreme igra utakmice sa dosta golova i nadam se da će i večeras tako biti. Arsenal me puno razočarao pristupom, igrom i obzirom da sam ja oduvek bio navijač Evertona, nadam se da neÅ¡to kao 2-2 nije nemoguće. Neka bude kao sa Vest Hemom i Liverpulom 2-2 i ja ću biti presrećan.

Puno sreće svima koji počinjete takmičenje i pozdrav za organizatore koji se trude da se mi ovde besplatno zabavljamo i družimo ispred svega...

SREĆNO!!!!

noja

#4
br.  1
skor:
vreme:18,00
Par:Hemofarm vs Unics Kazan(-2,5)   FT 83-84
Tip:  2
kvota:1.57
kladionica: BET365

Analiza:

Posle odlaska Mačvana u  Izrael ekipa Hemofarma   je počela sa serijom  poraza koja je kulminirala u poslednjem  kolu  NLB lige kada suporaženi u  Ljubljani od Olimpije sa čak 32 razlike (104 - 62).U Evrokupu  su zabeležili pobedu protiv  Cedevit na svom terenu sa  86-71 da bi zatim u Å paniji poraženi od ekipe gran Kanarie sa 72-66. I na tom meču  su celo vreme gubili  sa 10 i viÅ¡e razlike da biu poslednjoj četvrtini uspeli da se približe na podnoÅ¡njivih  6 razlike. U odbrani igraju veoma loÅ¡e  i protiv svih ekipa primaju izuzetno visok  broj poena.

Gosti dolaze iz Kazana  i oni su najveći favoriti za osvajanje prvog mesta u grupi. Na početku takmičenja su postigli već  dva trijumfa  kod kuće su pobedili Å pance sa  67-64 u veoma neizvesnoj zavrÅ¡nici. No posle toga  su u Zagrebu pobedili najslabiju ekipu iu grupi  Cedevitu sa  94-76.U slučaju trijumfa u vrÅ¡cu imali bi veoma velike Å¡anse da trijumfuju u grupi.

U ovom trenutku  sve je na stani gostiju .Medjusobno su odigrali jedan meč u VrÅ¡cu i tada su gosti trijumfovali  sa 13  razlike.Trenutna forma  a i kvalitet je  značajno na trani gostiju tako da se na ovom meču može slobodno odigrati   na goste i sa većim  hendikepom.

Banega

#5
br. 1
skor:
vreme: 20:45
Par: West Brom    -    Wigan   FT 2-2
Tip: 1
kvota: 1.72
kladionica: BET365

Analiza:   Ovde imamo susret dve ekipe koje imaju prilicno los ucinak u premijer ligi. Wigan se nalazi u samom dnu i stoji na 18 mestu zoni za ispadanje, i do sada je zabelezio svega 4 pobede 10 neresena rezultata i 10 poraza. Zaista los ucinak ove sezone, gledao sam ih protiv ekipe Newcastla pre koje kolo i bilki su kod kuce dosta bolji ima li su kakvu taku igru, ali su ih ovi dobili na iskustvo i na boljoj taktici, golovi bukvalno ni iz cega i na kontre. Tako i igra nekako Wigan ove cele sezone, protiv sebi ravnijih ekipa. Sa druge strane imamo ekipu Wba koja se nalazi na 16 poziciji takodje ugrozeni i bodovno , samo 2 boda vise od Wigana, imaju 7 pobeda 4 neresena i 12 poraza. Sada igraju kod kuce, i dolazi im ekipa Wigana , ovu sansu ne bi smeli da propuste, a mislim da imaju kvalitet savladati ih, jer im ovi bodovi itekako znace. Koeficijent kojeg su kladionice postavile takodje je dosta nizi po meni od realnijih mozda @2 na WBA, ali i iz tog razloga je jasno da ovde bukiji osetno su napravili razliku u sansi za vecerasnju pobedu WBA. Srecno!

redondo

#6
br.1
skor:0/0
vreme:15:00
par:igor Sijsling-Fritz wolmarans  *(02.02.2011)
tip:1
Kvota:2,37
kladionica:BET365

Analiza:

Pocetak je nove teniske sezone i pocetak uvjek donosi nova iznenadjenja ,Ovaj turnir se igra Juznoj Africi Turnir se igra na tvrdoj podlozi.Sisjilang je Holandjanin i trenutno zauzima 133 mesto na atp listi dok je njegov protivnik na 261 mestu na atp listi .Sisjilang je odigrao u ovoj sezoni 2 meca i oba puta je gubio mislim da je vreme da krene da pobjedjuje mislim da je on mnogo kvalitetniji igrac od Fritz koji mislim da ima prednos samo zbog toga sto je domacin na ovom mecu.Dosada se nisu ova dva tenisera sastajala .

*tip odbijen, igra se tek sutra

JanVesely

#7
br. 1
skor:
vreme: 18:00
Par: Hemofarm vs Unix  FT 83-84
Tip: Over 153.5 poena
kvota: 1.50
kladionica: BET365

Analiza:

Za moj prvi tip u februaru odlucio sam se za mec kosarkaskog Evro kupa izmedju Hemofarma i Uniksa. Utakmica se igra u Vrscu. Ovo je trece kolo grupne faze u grupi I. Trenutno posle dva odigrana kola, tim iz Rusije je jedini sa obe pobede, dok Hemofarm kao i Gran Kanarija ima skor 1-1. Na poslednjem mestu je Cedevita bez pobede za sada. U narednu fazu proci ce dve prvoplasirane ekipe.
Jasno je da je ova utakmica od velikog znacaja za obe ekipe. Pobeda moze da garantuje prolaz dalje pogotovo u slucaju Uniksa. I pored velike vaznosti meca, ja sam se ipak odlucio za over. Ali ovaj put za ovu alternativnu liniju od samo 153.5 poena (originalna granica je 158.5).
Za ocekivati je da mec bude na visok rezultat jer jednostavno izgleda da Hemofarm ne zna drugacije da igra. Tako su igrali dok je Macvan bio u timu a takvi su i sada bez njega. Inace njegovim odlaskom, Hemofarm je izgubio dosta u napadu, ali takodje su dosta slabiji sada i u odbrani, pa sto se tice poena mislim da je tu ostala neka ravnoteza. Hemofarm i dalje igra utakmice na visok rezultat.
Do sada su se ove dve ekipe vec sastajale u ovom takmicenju, bilo je to pre nekoliko sezona. U utakmici odigranoj u Vrscu, Uniks je bio bolji 73-90.

nk1507

#8
br. 1
skor:
vreme: 20:45
Par: Milan - Lazio    FT 0-0
Tip: Over 2.5 golova
kvota: 1.95
kladionica: BET365

Analiza:

Meč u kome očekujem golove. Milan igra veoma dobro ove sezone, trenutno je na prvom mestu sa četiri boda razlike u odnosu na drugoplasirani Lacio i čak sedam bodova viÅ¡e u odnosu na trećeplasirani Lacio. Znači ukoliko Milan večeras slavi, onda će Lacio biti otpisan iz borbe za skudeto. Mislim da je iluzorno nadati se da bi Lacio mogao da stigne takvu prednost. S obzirom na i Napoli gostuje u ovom kolu, moguće da Milan poveća prednost i u odnosu na njih. No da bi sve to bilo tako Milan treba da pobedi. Trener Maksimilijano Alegri je svestan toga i siguran sam da će žestoko napadnuti protivnika. On je počeo da forsira igru sa tri Å¡pica, a to znači golove. U zadnjem kolu Alegri je izveo sastav u kome su bili Ibrahimović, Robinjo i Kasano. Ne zaboravimo da na klupi ima i jednog Patoa koji jedva čeka da uÄ'e. Možda će sada Alegri umesto sa Kasanom početi susret sa Patoom, no to ne menja niÅ¡to koncepcijski i Milan će opet forsirati svoju prepoznatljivu igru. Sa druge strane Lacio neće moći da računa na dvojicu svojih napadača, Roki koji je povreÄ'en i Zarate koji je suspendiran nakon Å¡to je u pretproÅ¡lom kolu želeo da udari protivničkog igrača na gostovanju u Bolonji, ali je udario jednog od pomoćnih sudaca. To je veliki hendikep za tim trenera Reju, ali sa druge strane Lacio ima joÅ¡ kvalitetnih igrača poput Kozaka, Skulija i Hernaneza. Oni će biti veoma opasni za odbranu Milana, koja je oslabljena neigranjem Neste. Kada je reč o igračima koji su povreÄ'eni ili kažnjeni, oba trenera su u velikim problemima. Kod Milana povreÄ'eni su Boateng, Zambrota, Inzagi, Amelia, Nesta, Gatuso, Sidorf, Straser, Ambrosini i Abate, dok je novo pojačanje Van Bomel suspendiran nakon Å¡to je dobio crveni karton protiv Katanije. Kod rimljana povreÄ'eni su Del Nero, Megni, Garido, Roki, Diakitè i Flokari, a već sam pomenuo da je Zarate suspendiran. No svejedno, očekujem napadački fudbal od strane Milana i takoÄ'e očekujem najmanje tri gola na San Siru.

krko

#9
br.1
skor 0/0
Par: Milan - Lazio     FT 0-0
Tip: 2(draw no bet)
kvota: 4.33(4*)
kladionica bet365

Analiza: Utakmica 23 kola italijanske serije A, Milan koji je trenutno na vodecem mjestu prvenstva sa 47 bodova i skorom 14-5-3 na svom terenu docekuje ekipu Lazia koja je takodje ove sezone odlicna, trenutno na 3 mjestu lige sa 40 bodova i skorom 12-4-6. Milan ove sezone dosta dobar, dolaskom Ibrahimovica dobili su taj kvalitet vise koji ih odrzava na prvom mjestu, ali Milan i nije tako dominantan kao sto mozda tabela govori, zna se tu cesto desiti i pokoji kiks. Sjetimo se samo utakmica sa Udineseom kuci 4-4(jedva uzeli bod) ili recimo spasavanje boda protiv Leccea, itd. Iako je ekipa u dosta dobroj formi, zadnjih 5 utakmica imaju 3 pobjede i 2 nerijesena, dakle bez poraza su, mislim da je vrijeme da i toj seriji dodje kraj. Treba li spomenuti da ekipa ima dobar napad, ali losu odbranu. Nova povreda Neste to jos vise potvrdjuje, zato su i doveli novog odbrambenog Legrotaljea, koji ne znam koliko ce im biti pojacanje. Ekipa se pojacala i u vezi s obzirom da je Pirlo duze vrijeme povrijedjen, doveden je vBommel, ali je vec u proslom kolu dobio crveni tako da danas nece igrati. Ekipa ima slabu klupu, prvih 11 je skoro uvijek isto i stici ce ih umor kad tad. Mislim da je ekipa Lazia dosta kvalitetna da danas moze taj umor iskoristiti i napraviti jedno iznenadjenje danas. Forma im je onako promjenljiva zadnjih 5 utakmica 2 pobjede 2 poraza 1 nerijesen, ekipa izgubi od Leccea, a pobijedi Inter. Dakle mogu od svakoga izgubiti, ali i svakoga pobijediti. Recimo i to da Lazio danasnjim porazom moze pasti cak na 7 mjesto lige, dakle dosta veliki pad, a Liga Prvaka je tako blizu.

skalar

#10
br.1
skor:0/0
vreme:20:45
Par:Cardif - Reading   FT 2-2
Tip: 1
kvota:2,10
kladionica: BET365

Analiza:
Na večerašnjoj utakmici izmedju Cardifa i Readinga trener domaćih Dave Jones može da računa na kompletan sastav, jer u timu nema izostanaka. Pored toga, može da računa na pojačanje Aaron Ramseya koji je kao "pozajmica" došao iz Arsenala. Reading, inače vrlo "nezgodna" ekipa, ipak večeras ima problema sa izostancima, nedostaju Jimmy Kobe(najbrži igrač Readinga). mladi napadač Shane Long. U odbrani su bez iskusnog Pearcea, a debituje Morrison - "posudba" iz Swindona. S obzirom da trener Jones praktikuje igru 3-3-4, a u svojoj ekipi ima napadače kalibra Bellamy, Bothroyd i Chopra, koji su znali u jednoj utakmici dati svaki po jedan gol, večeras se očekuje pobjeda Cardifa.

mythos

#11
br.1
skor:0
vreme:18:30
Par:Daniel Brands   v      Ivo Karlovic   FT 2-1
Tip:1
kvota:3.25
kladionica: BET365

Analiza:Trenutno je 1:0 za Karlovica u medjusobnim duelima.Ali to sto je po meni prevagnulo na stranu Brandsa je to sto Ivo vise nije tako siguran na svom servisu. Istina pogadja i dalje veliki broj vinera i asova. Cesto protivnici imaju break priliku i osvajaju poprilicno poena na njegov servis za razliku od prethodnih godina. Ivan Dodig mu je uzeo 3 brejka na mecu ili cak vise. Ne secam se tacno. Uglavnom servis mu je ranjiv i mislim da vise ne moze olako zbog servisa da mu se daje prednost velikog favorita.
Sto se Brandsa tice nije los teniser ima solidans servis sto je piznacete u velikoj vecini slucajeva dovoljno da se dodje do TB sa Ivom.
Iako Daniel nije favorit ja cu ga ispratiti. Mislim da taj bet ima veliku vrednost i greota ga je preskociti. Ne predlazem da se ide all in ali vredi ispratiti.
Malo statistike.
Ivo Karlovic:
Australian Open, Melbourne, Australia, Australia
17/01/2011    R128    Karlovic, Ivo vs. Dodig, Ivan    2:3    4:6 6:3 7:6 4:6 4:6
Doha, Qatar, Asia
06/01/2011    Quarterfinals    Karlovic, Ivo vs. Davydenko, Nikolay    0:2    3:6 5:7
05/01/2011    R16   Karlovic, Ivo vs. Kohlschreiber, Philipp    2:1    7:6 6:7 7:6
04/01/2011    R32   Karlovic, Ivo vs. Rosol, Lukas    2:0    7:6 7:6
Madrid, Spain , Europe
11/05/2010    R32    Karlovic, Ivo vs. Verdasco, Fernando    0:2    6:7 3:6
09/05/2010    R64   Karlovic, Ivo vs. Korolev, Evgeny    2:0    6:4 7:6
Belgrade, Serbia , Europe
05/05/2010    R16    Karlovic, Ivo vs. Andreev, Igor    0:2    4:6 5:7
03/05/2010    R32   Karlovic, Ivo vs. Lajovic, Dusan    2:0    7:6 6:4
Miami, USA, America
28/03/2010    R32    Karlovic, Ivo vs. Ferrer, David    0:2    6:7 3:6
26/03/2010    R64   Karlovic, Ivo vs. Gimeno-Traver, Daniel    2:1    6:3 6:7 6:3

Daniel Brands:
30/01/2011    Final    Brands, Daniel vs. Knittel, Bastian    0:2    6:7 6:7
29/01/2011    Semifinals   Brands, Daniel vs. Huta Galung, Jesse    2:0    7:6 7:5
28/01/2011    Quarterfinals   Brands, Daniel vs. Berrer, Michael    2:0    6:3 7:6
26/01/2011    R16   Brands, Daniel vs. Gojowczyk, Peter    2:0    6:3 6:2
25/01/2011    R32   Brands, Daniel vs. Burquier, Gregoire    2:0    6:4 6:4
Australian Open, Melbourne, Australia, Australia
17/01/2011    R128    Brands, Daniel vs. Stakhovsky, Sergiy    0:3    2:6 3:6 4:6
Brisbane, Australia, Australia
03/01/2011    R32    Brands, Daniel vs. Kubot, Lukasz    0:2    2:6 2:6
Basel, Switzerland , Europe
03/11/2010    R32    Brands, Daniel vs. Nieminen, Jarkko    0:2    3:6 2:6
St. Petersburg, Russia , Europe
27/10/2010    R32    Brands, Daniel vs. Youzhny, Mikhail    0:2    4:6 1:6

shicne

#12
br:  1
skor:  0/0         
vreme: 20:45
Par : Charlton Athletic-Colchester United   FT 1-0
Tip: 1
kvota:1.91
kladionica: bet365

Jos jedna zanimljiva utakmica iz Npower League One takmicenja.Vreme kada se ekipe(posle transfer perioda) bore svom snagom da ispune pre starta zacrtane ciljeve.

Posle odlozene subotnje utakmice protiv Rochdale-a,Charlton Athletic docekuje Colchester United na "Valley"-u.Novi trener Chris Powell ce imati priliku da ponovi uspeh sa svog debija,kada je pobedjen Plymouth sa 2:0.Za ovu utakmicu trener ce imati na raspolaganju dva pojacanja.Prvi je Bradley Wright-Phillips (najbolji strelac Plymouth-a),a drugi Federico Bessone(na pozajmici iz Leeds-a).Charlton je osam bodova iza Bournemouth-a,koji je na drugom mestu,ali ima tri utakmice manje.Cilj Charlton-a je povratak u Championship,zato je svaka pobeda kod kuce korak blize.

Golom Mooney-a u 86-om minutu Colchester je ostvario pobedu nad Peterborough-om od 2:1 iako su gubili od prvog minuta.Ovim uspehom Colchester je dospeo na osmo mesto uz rame Charlton-u.Borbena ekipa koja zadaje muke svim ekipama koje pucaju na play-off.To pokazuju njihova gostovanja gde su odigrali nereseno sa Southampton-om,MK Dons-ima,Huddersfield-om,Oldham-om(sve ekipe koje se bore za play-off),dok su gore pominjani Bournemouth tukli i kod kuce i na strani!

Veoma zanimljivu utakmicu su odigrali 01.01.2011. kada je bilo 3:3.Charlton je tri puta uspevao da stigne do izjednacenja.Ipak moja procena je da ce ova utakmica biti tvrda sa manje golova.Ocekujem veliki otpor Colchester-a,ali i pobedu Charlton-a.Mislim da ce otpor gostiju biti slomljen u drugom poluvremenu.

CS 1:0,2:0

Srecno
suze gutati pesma nek' se ori!

makedonec

#13
br.1
skor:/
vreme:21:00
Par: W.B.A. - Wigan   FT 2-2
Tip: under2.5
kvota: 2.00
kladionica: BET365

Analiza:

Utakmica Premier lige u koju susrecu se dve ekipe koje strepe za opstanak. Domacin ove sezone igra solidan fudbal, medzutim izgubili su nekolko meceva nesretno. Wigan s druge strane ove sezone igra ocajno. Oba kluba u poslednja 6 kola osvoili su samo 3 poena( WBA izgubila 5 a dobila 1 mec, dok Wigan izgubio 3, a 3 meca odigrao nereseno) U poslednjih tri sezona igraju 3 za 3, pa ako sudimo po tome ovo bi trebalo da bude HW. Statistika pokazuje da WBA kad igra doma padaju po 3 pogodka po mec, a Wigan kad je gost padaju 2,5 po mec. Medzutim ovaj mec je jako bitan za oba kluba. WBA nakon serija slabih rezultata ovde bi trazio tri boda, pa tako poraz za njih bi bio jednak na katastrofa. Wigan poslednju prvenstvenu pobjedu ostvario nad Wolves(ekipa doljneg dela tabele), pa ako zele opstanak ovakve duele moraju da dobiju, pa i bod od ovaj duel bio bi velik. Tako da mislim da ovde bitce jako puno tenzije i da ce biti sve nego NOGOMET. U ovaj nervozni mec ko prvi postigne pogodak zatvorice igru i braniti svoj gol, kako bi osvoio velika 3 boda.