News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

April 19, 2024, 10:25:54 AM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Tipovi dana 07.12.2010.

Started by Angell, December 07, 2010, 08:27:15 AM

Previous topic - Next topic

Angell

Novogodisnje takmicenje je pocelo...Prijavi se i ti, budi najbolji!

Pre postovanja tipova obavezno procitati pravila.

Svaki tip mora da sadrzi ove elemente i zato molimo sve takmicare da jednostavno odrade copy/paste u svoj post. Hvala puno unapred!

Quotebr.
skor:
vreme:
Par:
Tip:
kvota:
kladionica:
BET365

Analiza:

Sponzor takmicenja kladionica : BET365
I mesto - 50 eura,  II mesto - 30 eura,  III mesto - 20 eura

Napomena: Nagradu je potrebno obrnuti samo 1x pre povlacenja.

Takmicenje pocinje 01.12.2010. a zavrsava se 31.12.2010.. Srecno!

 
 




Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

perolozac

br.1
skor:0
vreme:12:00h
Par: Silvia Njiric  VS  Sofia Sabjarevic
Tip: under 17.5 games
kvota:1.83
kladionica: BET365

Radi se o turniru u Dubajiju, susret dve mlade teniserke, jedna je doduse vise mladja , druga je daleko perspektivnija.
Silvia Njiric je u poslednje vreme u odlicnoj formi , rusila me par puta kao autsajder, igra odlicno, pogotovo zadnjih 10ak dana. Kuca na vrata top 500, ima 17 godina i solidnih karakteristika.
Sa druge strane dve godine mladja   Sofia Sabjarevic , dakle jos uvjek je junitrorka ili 1995 godiste, sto je u ovom trenutku velika razlika u fizicikm karakteristikama, o skustvu da i ne govorima. jer Sofia nije igrala van svoje konkurencije.
Dakle pitanje je hoce li uzeti jedan, dva ili nijedan gem.

doneredondo

#2
br. 2
skor:1/1 (+210)
vreme:20:00
Par:Aris-Cedevita                          FT 85:76
Tip:Under 149.5
kvota:2.5
kladionica: BET365


Analiza:

Ne znam da li je dozvoljeno igrati ovaj under ili mora onaj klasican. U svakom slucaju sam odusevljen kvotom i moram probati jer Cedevita putuje Arisu bez cetiri igraca: Draper, Edwards, Bazdaric i Vukusic. Ova cetiri prvotimca imaju zajedno u proseku veliki broj poena, oko 56. Trener Cedevite je odlucio dati sansu igracima sa manjom minutazom jer zeli da odmori ovu cetvoricu zbog povreda. Logicno je da ce ti igraci pokusati da odigraju agresivno i na mali broj poena. Navijaci Arisa su jako fanaticni i to bi mogao da bude jos jedan bitan faktor za Under. Na primer rezultat 80-60 me ne bih iznenadio

[SiMa]

#3
br. 4
skor 3/3
vreme - 20:45h
par - Benfica - Schalke          FT 1:2
tip - over 2.5
kvota - 2
kladionica - BET365

Poslednje kolo grupnog takmicenja lige sampiona odlucice u ovoj grupi ko ce da izbori prvu poziciju, a ko mesto u nastavku takmicenja lige evrope. Salke i Lion vec su obezbedili prolaz u 1/16 finala lige sampiona, dok se za trece mesto bore Benfika i Hapoel. Benfika ima dva boda vise od Hapoela i, uz eventualnu pobedu Hapoela, ne bi im odgovarao ni remi, zbog losijeg medjusobnog skora. Toga je svestan i trener Benfike koji je najavio ofanzivnu igru i da njegov tim jedino zanima pobeda. Kod kuce su odigrali dve utakmice i zabelezili dve pobede (Hapoel 2:0, Lion 4:3). Salke je, posle pet kola lider grupe sa 10 bodova, ali nije jos uvek obezbedio prvo mesto, koje u nastavku takmicenja donosi revas mec na svom stadionu. U drugom mecu Lion docekuje Hapoel i realno je ocekivati da ce uzeti sva tri boda, sto znaci da bi Salkeu takodje jedino odgovarala pobeda. Feliks Magat je izjavio da ce napraviti par izmena u timu, ali da ce takodje ici na pobedu u ovom mecu.

U prvom medjusobnom duelu Salke je ostvario pobedu od 2:0. Benfika uglavnom igra leprsavo i napadacki, pogotovo kod kuce, i to je jedini nacin da dodje do rezultata koji bi im odgovarao - pobede. Ocekujem otvorenu utakmicu sa vise od tri gola.

p.s. tip sam napisao sinoc kada je kvota na over 2.5 bila 2, a nije jos bila otvorena tema, adminu sam poslao privatnu poruku, on ce da potvrdi

krko

#4
br. 2
skor:0/1
vreme:20:40
Par:Werder - Inter               FT 3:0
Tip:1
kvota:2.50
kladionica: BET365

Analiza: Utakmica lige prvaka i vazna i nije sve zavisi koliko su igraci i uprava i jednog i drugog kluba spremni da rizikuju. Dakle u ovoj grupi Inter zajedno sa Totenhemom ima 10 bodova(Inter je drugi zbog slabije gol razlike) i osigurao je prolazak dalje. Naravno pitanje prvog i drugog mjesta je veoma vazno, ali ne toliko zbog situacije u kojoj se Inter trenutno nalazi. Dakle ekipa Intera nakon ovog meca ide na svjetsko klupsko prvenstvo i sigurno je da ce vecinu igraca cuvati za to takmicenje, jer im je to sada prioritet. To je javno objavio i Moratti i Benitez, tako da je Benitez na ovaj mec pozvao cak 5 juniora, od kojih ce sigurni mnogi dobiti priliku. Sto se domacina Werdera tice i to  moze biti mac sa dvije ostrice, jer ekipi Werdera takodje ovaj mec skoro pa nistas ne znaci, zadnji su na tabeli sa 2 boda, i gol razlikom cak -9(Tvente ima 5 bodova i gol razliku -2). Upravo iz tog razloga nijedna kladionica se nije odlucila ovdje naci jakog favorita, dakle moguc je troznak itekako. No kao sto rekoh, Intera ocekujue za njih trenutno mnogo vaznije takmicenje, igraci ce se cuvati povreda, narocito po ovom vremenu, ekipa nije kompletna ima mnogo povrijedjenih igraca, kao i igraca koji nisu pozvani umjesto kojih su tu juniori, na kraju krajeva i mnogo slaba forma Intera, mi daje razloga da ovaj put tipujem na domacina, mda opet kazem nije ovo toliko siguran 1.

Banega

#5
br.1
skor:0
vreme: 03:30
Par: Edmonton Oilers    -    Anaheim Ducks   FT 2-2
Tip: 2
kvota: 2.6
kladionica: BET365

Analiza:  Kada se radi o susretima NHl lige, svaka utakmica je prica za sebe i sasvim je jasno  da je tesko tipovati njihove ishode. Medjutim, uvek se radi o dobrim koeficijentima, a nekada se i moze nagovestiti ko bi mogao biti pobednik, tako i veceras imamo  susret dve ekipe koje su dosta lose nastupile ove sezone, ali Edmonton lose kao i prethodne gde je bio katastrofalan, dok su takozvane patke Anaheim Ducksi bili dosta u boljem svetlu, sada to vec i nisu tako. Medjutim ovde mislim da je ipak kvalitet na strani Ahahajma vrlo neugodni uvek, i da oni veoma lako veceras bodove na strani mogu traziti protiv ovakvih ekipa kao sto si Oilers-i. Obe ekipe nalaze se u zapadnoj konferenciji gde je Edmonton poslednji sa skorom, 24 boda, 8,2,4,12 (pobeda, pobeda u OT-u, poraz u Ot-u, i porazi u regularu), a Aneim Ducksi na tri mesta iznad sa skorom 11-2-3-13 (W,Wo,Lo,L). Sto se tice stanja u pacifik diviziji Anaheim je poslednji na 5. mestu, mada bodovno ne zaostaju mnogo za vodecim svega 5 bodova, Edmonton takodje na 5 poziciji severozapadne divizije, sa vecim zaostatkom gledano bodovno i statisticki .

buLLs EYE

#6
br. 3
skor: 1/2
vreme: 19:00
Par: Timra - Skelleftea              FT 2:2
Tip: 2
kvota: 2.40
kladionica: BET365

Analiza:

          veceras opet pratim svedsku ligu..sastaju se treceplasirana Skelleftea i sestoplasirana Timra..sto se tice tima domacina u zadnjih par utakmica i ne igraju toliko lose to je jedino sto ide u njihovu korist..medjutim ako kazem da je Skelleftea 3 tim lige iako je u krizi bar za mene lijep pokazatelj da se treba prekinuti crna serija..Dosao je novi trener koji barem se nadam poslagao kockice na svoje mjesto..Ozljeda nema,jer su se vratila dva ubitacna napadaca Joakim Lindström te Mikko Lehtonen koji su zajedno dali 61 gol od 84 Skellefte-e..u zadnjih 10 utakmica Timra ima 4 pobjede a Skelleftea 6,to naravno ide mom tipu u prilog..do sada je uzimao onaj tim koji bolje otvori tekmu..veceras igram na goste i iskreno se nadam da me nece razocarati.. SRECNO ..

Ferari

#7
br.1
skor:
vreme:20:40
Par:Verder-Inter              FT 3:0
Tip:over 2.5
kvota:1.70
kladionica: BET365

Analiza:

Utakmica poslednjeg kola lige sampiona Verder docekuje Inter u grupi u kojoj je skoro sve vec poznato.Inter i Totenhem idu dalje dok Tvente najverovatnije u Ligu Evrope.U ovoj utakmici obe ekipe idu oslabljene jer rezultat u ovoj utakmici nije od primarne vaznosti.Inter ova utakmica nije toliko vazna u odnosu na utakmice koje im slede pa su tako resili da odmore odredjene prvotimce u ovoj utakmici nece nastupati:Cezar,Samjuel,Stankovic,Milito,Koutinjo,Maikon,Kivu,Lusio i Snajder.
Verder ce imati izostanke ali ne toliko znacajne kao Inter.U prvom mecu izmedju ova dva tima Inter je naneo tezak poraz Verderu od 4:0.U ovoj utakmici bi Verder trebao da se bori za obraz i dostojno se oprosti od evrope ove godine.U subotu ih ceka teska utakmica protiv Borusije iz Dortmunda.Na utakmicama Verdera uglavnom bude dosta golova dok ekipa Intera ima dosta izostanka u odbrani.U ovom trenutku nisu ni domacini ni gosti u dobroj formi.Do sada ekipa Verdera ima prosek od 3 golova u mecu u Ligi Sampiona dok ekipa Intera cak 4.

parma

#8
br.2
skor:1/1
vreme:20:45
Par:Twente-Totenham
Tip:over 3.5
kvota:3.00
kladionica: BET365

...domacin ulazi veceras opusteno jer mu ova utakmica ne znaci nista...samim time bit ce nadigravanja za sto je domacin sposoban....
kada govorim o nadigravanju mislim na golove ,a sto se tice malo jacih ekipa twente je raspolozen za davanje ali i primanje..jednostavno takav nogomet igraju...opcenito ova grupa obiluje golovima pa se nadam da ce i nastavit..
...sto se tice engleza njima zance puno bodovi iz ove tekme jer se bore za 1.mjesto tako da moraju zabiti gol vise nego domacin ,a utakvoj utakmici mora biti golova jer svi znamo u kakvoj je formi Totenham....
....sto se tice ove analize mozda sam malo napisao ali nemoj te zamjerit jer sam slucajno obrisao post sto sam htjeo stavit ,a tekma samo sto nije pocela tako da .....

ajmo golici sto mali sto veliki ...samo da vas bude..

...sretno svima veceras


tip odbijen jer nije postavljen najkasnije pola sata pred pocetak meca/Admin

Crnjak

#9
br.1
skor:0/0
vreme:01h 05m
Par:  ATL Hawks - NJ Nets   FT 116-101
Tip: Under 185,5
kvota: 1.90
kladionica: BET365

Analiza:  

Ovaj tip se zasniva prvenstveno na tendenciji da tim koji je dosta puta igrao (Atlanti je ovo 5 susret u
zadnjih nedelju dana, a igrali su i naporan mec jucer!), igra u 70 % slucajeva under. Ima još tendencija koje vode ovom
ishodu  - Under je 5-2-1 u NJ zadnjih 8 protiv NBA Southeast.
           - Under je  11-5 u ATL zadnjih 16 meceva kod kuce.
Prethodni njihov susret je završen rezultatom 101:107 posle produžetka za NJ Netse.
Ali ono što me najviše vodi ka ovome ishodu je povreda Joe Johnsona, koji je imao u proseku preko 20 poena
po meču...       Po meni sigurnost ovoga je negde u nivou 83%. I naravno nadam se da nece doci do ponovnog produženja
utakmice.