News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

May 02, 2024, 07:04:23 AM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Tipovi dana 25.10.2010.

Started by El Fenomeno, October 25, 2010, 12:10:19 AM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno

Prijave za ovaj mesec su zavrsene. Sve takmicare ovog  kao i one koji nisu stigli da se prijave u ovom ocekujemo u sledecem mesecu.

Pre postovanja tipova obavezno procitati pravila.

Svaki tip mora da sadrzi ove elemente i zato molimo sve takmicare da jednostavno odrade copy/paste u svoj post. Hvala puno unapred!

Quotebr.
skor:
vreme:
Par:
Tip:
kvota:
kladionica:
BET365

Analiza:

Sponzor takmicenja kladionica : BET365
I mesto - 50 eura,  II mesto - 30 eura,  III mesto - 20 eura

Napomena: Nagradu je potrebno obrnuti samo 1x pre povlacenja.

Takmicenje pocinje 01.10.2010. a zavrsava se 31.10.2010.. Srecno!

 

 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

krko

#1
br.9
skor: 3/8
vreme: 20:30h
Par: Le Havre - Nimes  FT 0-0
Tip: 2
kvota: 4.50 (*4)
kladionica: BET365

Analiza: Francuska druga liga, nakon 11 kola Le Havre je trenutno na 7 mjestu ligu, skor 5-3-3, 18 bodova, ekipa za sada igra dosta promjenljivo, zadnjih 5 utakmica imaju 2 poibjede, 2 nerijesena i 1 poraz. Iako su vazili za jednog od favorita za ulazak u prvu ligu, igra koju pruzaju jednostavno nije na tom nivou i veliko je pitanje hoce li smoci snage, a i kvaliteta da se nadju u elitnom drustvu. Nimes sa druge strane 11 bodova, skor 3-2-6, itrenutno na 16 mjestu lige, tacno mjesto iznad zone ispadanja. Zadnjih 5 utakmica igraju takodje dosta promjenljivo, 1 pobjedu, 1 nerijesen i 3 poraza. Iako se blizi polovina prvenstva, ove utakmice koje slijede su jednostavno biti ili ne biti za Nimes. Iako je Le Havre kvalitetniji u to nema sumnje, ipak nije pokazao neki narociti kvalitet da bi se smatrao izrazitim favoritom, kao sto to nije i tako uvjerljivo na kladionicama. Trazicu iznenadjenje danas i igracu na gosta.


delpjero

#2
br. 6
skor: 2/5
vreme: 20:45
Par: Napoli   -   AC Milan  FT 1-2
Tip: 2
kvota: 2.63
kladionica: BET365

Analiza:

svaka cast napoliju i njegovim navijacima, kao i cinjenici da protiv velikih igraju najbolje ipak mislim da veceras bodovi putuju
u milan. jer milan je resio da ove godina prekine dominaciju najljuceg rivala intera i doveli su solidna pojacanja u vidu robinja,
ibrahimovica, uz standarne pirla, gatuza, sedorfa, pata, boriela, ronaldinja,,, ekipa za svaki respekt. prosle sezone im je
ovde izmakla pobeda u poslednjim minutama i ovaj put nece dozvoliti takav kiks. sledece kolo milan igra derbi protiv
juventusa tako da nebi smeli uci sa losom atmosverom u tu tekmu. sa pobedom bi pretekli inter na drugom mestu i
prisli laciju na samo dva boda. ako zele titulu a mislim da svi u klubu i oko njega zele ovakve meceve jednostavno moraju
dobijati ma kako oni tesko izgledali. mislim da napoli i nema neke vece ambicije od sredine tabele tako da odigrajte ovde
dvojku sa osrednjim ulogom.

ivan-dzo

#3
br.9
skor:2/8 -250
vreme:20.45
Par:Lids/+1/ - Kardif  FT 0-4
Tip:2 EH
kvota:4.50  * kvota 4
kladionica: BET365

Analiza: dva tima koja se kreću u različitim pravcima. lids od zadnjih 4 utakmice ima skor 1-0-3 i uspeo izgubiti i od Lestera kod kuće poslednje kolo, i očigledno je da su u velikim problemima. Polako se dokazuje kolika je razlika u kvallitetu izmeÄ'u druge i treće lige, pa ovaj tim bez pojačanja na zimu mora misliti o grčrvitoj borbi za opstanak u ovom rangu.

Sa druge strane Kardif je proÅ¡le godine pao u plaz-offu a ove će se po mom miÅ¡ljenju proÅ¡etati do Premier lige. Sazreli su kao klub, imaju solidan igrački sastav, doveli Belamija, i mislim da će lako dobiti Lids večeras. Imaju 8-2-2, odličnu formu trenutno... Kad ovim podacima dodate i taj da su u meÄ'usobnim susretima dobili 4 poslednje tekme, onda je jasno zaÅ¡to sam uzeo pobedu Kardifa sa bar 2 gola razlike. Belami i ÄŒopra su spremni i to će biti dovoljno. Pozdrav !

tuninho

#4
br.1
skor:0/0
vreme:19:00
Par: SK Brann v Kongsvinger
Tip: over 3.5
kvota:1,90
kladionica: BET365

Analiza:

Nakon Å¡to je jučer izgubio Honefoss, Brann službeno će preživjeti zbog njihove bolje gol razlike (-2 protiv Honefoss -31). To je razlog zaÅ¡to danas igram protiv već otpisanog Kongsvinger-a. Ja očekujem od njih da uÄ'u u igru s olakÅ¡anjem i bez nekog jačeg pritiska.Mislim da če htjeti do kraja ove sezone zavrÅ¡iti ovu nočnu moru za njih uz jedan dobar performans i pokuÅ¡ati postići onoliko golova koliko su sposobni.I tako razveseliti vlastite  navijače koji ih podržavaju pored loÅ¡ih rezultata. Ja očekujem otvorenu igru sa obje ekipe, da pokuÅ¡avaju zabaviti publiku i takav pristup je bio vidljiv u zadnjim utakmica. U posljednjem kolu Kongsvinger igrao kod kuće s 3:3 -Start, a Brann izgubio 3:2 na gostovanju sa Lillestrem.I posljednje tri domaće utakmice Brann igrao je sa Viking 3:3, 2:3 i Honefoss Rosenborg 3:2. U prvom igre ove sezone na Kongsvinger rezultat je bio 0:3 za Brann i danas ja očekujem barem jedan gol viÅ¡e.
                                                                                                                                                   Pozdrav i sretno svima


Do kraja meseca neces moci da ispunis kvotu od 10 tipova i zato se oni nece racunati i nece sprecavati ostale takmicare da igraju isti tip/Admin

kockar_ns

#5
br.7
skor:2/6
vreme:19
Par:Kayserispor -Besitas /-1.5/   FT 1-0
Tip:H1
kvota:5,75
kladionica: BET365

Analiza:OVO IZ POG ISKUSTVA GLEDO SAM UTAKMICE TOG Kayserispor pa to tamo gori ljudi kad dolazi bilo koja ekipa a mogu tek zamisliti kad ovaj besikrats gostuje. BESIKTAS  takvoj katastrofi da mu ni bog veceras nemoze pomoci

Kayserispor tenutno se nalazi na 4 poziciji ulazi u ovaj mec bez poraz na svom terenu ove sezone.Na 4 meca koja je odigrao na svom tereno dao je cak 7 golova  a samo jedan primo dovoljno do govori kakva je to ekipa na svom terenu !!!!

Besiktas u gostima je igrao 4 utakmice 2 pobede 1 neresena i 1 izgubljena gol razlika 6:3.Usli su u malu krizu vezali su 3 poraza vidi se da su u krizi i da nesto nestima. trazice veceras da prekinu seriju ali to ovde nece moci uciniti

MEDJUSOBNI SKOR


OVE GODINE JE U FEB BESIKTAS PREKINO SERIJU PORAZA U KAJZERIJU POSTO KAD GOD SU GOSTOVALI KOD KAJZERIJA OD 2006 NOMSTOP SU GUBILI A VECERAS KO NEMA MU?A DA IGRA U HENDIKEPU NA KAJZERI NEKA IGRA KECA KOJI JE SIGURAN 100%

                                                                     .[pozz]. .[pozz]. .[pozz]. .[pozz]. .[pozz].