News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

May 01, 2024, 09:47:30 AM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Tipovi dana 10.06.2010.

Started by El Fenomeno, June 10, 2010, 12:24:33 AM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno

Vreme za prijavu je proslo, svim takmicarima puno srece do kraja!

Pre postovanja tipova obavezno procitati pravila.

Svaki tip mora da sadrzi ove elemente i zato molimo sve takmicare da jednostavno odrade copy/paste u svoj post. Hvala puno unapred!

Quotebr.
skor:
vreme:
Par:
Tip:
kvota:
kladionica:
BET365

Analiza:

Sponzor takmicenja kladionica : BET365
I mesto - 80 eura,  II mesto - 40 eura,  III mesto - 20 eura, IV mesto - 10 eura

Napomena: Nagradu je potrebno obrnuti samo 1x pre povlacenja.

Takmicenje pocinje 11.05.2010. a zavrsava se 11.06.2010. Srecno!

 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

mitask

#1
br.9
skor:3/8
vreme:15:30
Par:Čilić-Llodra
Tip:ÄŒilić -1.5 (ukupni broj setova) dakle čilić dobiva 2-0 u setovima    FT 0-2
kvota:2.50
kladionica: BET365

Analiza:

Čilić je daleko bolji od francuskog tenisača Llodre koji se nalazi na 42 mjestu at liste.Do sada su odigrali samo jedan susret i to daleke 2006. godine i u njemu je slavio Llodra. Iako ga je dobio u tome dvoboju to ne znaći da će ga dobiti i ovaj put pošto je Čilić i bolje rangiran (12.), a i kvalitetniji je igrač. naravno čilić bi trebao pobjeivati što više mečeva kako bi se ponovo vratio u top 10. U posljednjih nekoliko turnira lodra nije postigao baš dobre rezultate osim u Bordeauxu gdje je došao do finala i izgubio od Richarda Gasqueta. Čilć dakako ima puno bolje rezultate, ali u zadnje vrijeme ga ne ide baš najbolje stoga mu je vrijeme da se probudi. U munchenu je došao do finala gdje je zaustavljen od Youzhnya te od Soderlinga u osmini finala Roland Garosa.Ja igram da će Čilić Llodru tući sa 2-0 u setovima.

MeÄ'usobni omjer:

15/08/2006  Bronx, NY, USA  1/16  Amerika  Tvrda podloga  Llodra, Michael  2:0  6:3 6:4  


nash

#2
br.9
skor:6/8
vreme: 17:20
Par: Davydenko - Ben.Becker   FT 0-2
Tip: rezultat 2-0
kvota: 2,75
kladionica: BET365

      ATP turnir, Halle
      Davydenko je povratnik u svetski tenis. U prvom meču je imao manjih problema protiv Greula, ali samo u prvom setu kojeg je dobio u taj brejku; u drugom ga je pomeo sa 6-0. Ben. Becker je solidan igrač I nikako ga se ne trab podceniti, ali mislim da je koef. na Davydenka od 1,70 I viÅ¡e nego prevelik. Beckera muči prilično veliki broj neiznuÄ'enih greÅ¡aka. Lično, ja bi ovde odigrao čistu pobedu Davydenka na koef. od 1,70, meÄ'utim, bliži se kraj takmičenja pa ću da stavim tačan rezultat zbog broja bodova.  :D

nesho_15

#3
br.9
skor:6/8
vreme:21:15
par: Fram - KR Reykjavik    FT 2-3
tip:1
kvota:2.30
kladionica:BET 365

Analiza:

U vecerasnjem mecu Islandske lige (al sam zapeo za ove xD ) sastaju se trece plasirani Frem i desetoplasirani KR Reykjavik,iz statistike se vidi da je fram ove sezone mnogo kvalitetniji tim.Od pocetka sezone nema nijedan poraz,dok je Reykjavik jako lose startovao sa nijednom pobedom dva izgubljena i tri neresena rezultata.U medjusobnim susretima su sareni ima i pobeda i sa jedne i sa druge strane.Treneri su najavili da nece biti izostanaka pred ovaj mec.Po meni je Fram mnogo kvalitetniji tim,uveren sam u njihovu pobedu veceras,tipujem keca sa odlicnom kvotom!



Ferari

#4
br.9
skor 4/8
vreme:04:00
par:Seattle-DC United   FT 2-3
tip:1H (Seattle -1)
kvota:2,50
kladionica;Bet365


U ovoj utakmici se sastaju ekipe koje se nalaze na zacelju tabele.Seattle ekipa koja se nalazi na 13 mestu sa skorom 4-3-5 i losije plasirani DC United koji se nalazi na poslednjoj poziciji.Seattle u poslednjih 5 utakmica ima 3 poraza i 2 pobede.U poslednjem kolu su odlicno odigrali protiv New Englanda i pobedili sa 3-0.Ta im utakmica moze pomoci kako bi malo podigli ekipu i napravili nekoliko vezanih pobeda.Slabasni DC United koji igra slabo ove sezone veoma tesko postizu pogodak samo 2 a primili 10 u 6 utakmica na strani.DC United mislim da nemoze parirati Seattle koji je u naletu,mislim da DC United na ovoj utakmici nece postici niti jedan pogodak dok od Seattla ocekujem dva do tri pogodaka sto bi bilo dovoljno da moj tip prodje.Uz to da dodam da je DC United najlosiji gost u ligi sa 4 poraza iz 4 utakmica.