News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

May 02, 2024, 12:20:01 PM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Tipovi dana 09.06.2010.

Started by El Fenomeno, June 09, 2010, 12:08:13 AM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno

Vreme za prijavu je proslo, svim takmicarima puno srece do kraja!

Pre postovanja tipova obavezno procitati pravila.

Svaki tip mora da sadrzi ove elemente i zato molimo sve takmicare da jednostavno odrade copy/paste u svoj post. Hvala puno unapred!

Quotebr.
skor:
vreme:
Par:
Tip:
kvota:
kladionica:
BET365

Analiza:

Sponzor takmicenja kladionica : BET365
I mesto - 80 eura,  II mesto - 40 eura,  III mesto - 20 eura, IV mesto - 10 eura

Napomena: Nagradu je potrebno obrnuti samo 1x pre povlacenja.

Takmicenje pocinje 11.05.2010. a zavrsava se 11.06.2010. Srecno!

 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

mitask

#1
br.8
skor:3/7
vreme:20:45
Par:Torino-Brescia    FT 0-0
Tip:1
kvota:2.10
kladionica: BET365

Analiza:

Dakle dcoboj dviju talijanskih drugoligaÅ¡a u doiravanju. Ovo ć zasigurno biti zanimljiva tekma zato jer igraju dvije podjednako dobre momčadi, ali naravno laganu prednost ima Torino zbog domaćeg terena. Torino igra utakmicu doma i treba pokupiti pobjed i steći prednost te tako pobjediti u play offu. Iako im statistika njihovih meÄ'usobnih susreta ne ide u korist ja smatram da će ovoga puta biti drugačije zato jer su sada motivirani i imaju Å¡ansu postići veliki uspjeh te se vratiti u Seriu A.

MeÄ'usobni susreti:

05/02/2010  Serija B  AC Torino vs. Brescia  1:1  
06/09/2009  Serija B  Brescia vs. AC Torino  1:0  
23/08/2008  Kup Italija  AC Torino vs. Brescia  1:1
2:1 (Prod.)  

JanVesely

#2
br. 8
skor:4/8  (+265)
vreme: 19:00
Par: Radnicki Kragujevac - Hemofarm Stada     FT 75-91
Tip: 1 (money line)
kvota: 2.95
kladionica: BET365
Analiza:
Srbija,kosarkaski plej of
Ovo je drugi mec polufinalne plej of serije koja se igra do dve pobede.Posle pobede u prvom mecu na svom terenu (114-77),Hemofarm vodi 1-0. Posle rezultata iz prve utakmice mozda ne izgleda previse mudro kladiti se na Radnicki,ali mislm da imam argumenata za to.
Prvo,Hemofarm je u tom mecu odigrao perfektnu utakmicu i mislim da ce tesko moci da ponovi nesto slicno pa ni blizu,cak i protiv timova slabijih od Radnickog. U tom mecu Hemofarm je imao procenat suta za dva 77.4%,dok za tri poena odlicnih 55.2%. Nema sumnje da je Hemofarm bolja ekipa od Radnickog i sa vise igraca u rosteru ali ipak mislim da na domacem terenu u Kragujevcu,Radnicki je u prednosti.
U regularnoj sezoni Hemofarm je zavrsio kao drugi,iza Partizana i sa samo dva poraza.Bili su to porazi na gostujucim terenima,protiv Partizana i upravo u Kragujevcu protiv Radnickog. Radnicki je inace potpuno drugaciji tim na domacem parketu i u gostima.Sta vise oni su tipican domaci tim.U regularnoj sezoni izgubili su samo jednu utakmicu na svom terenu,i to protiv Partizana u jednoj veoma tesnoj utakmici. Hemofarm su relativno lako savladali 75-64. Jedan od razloga zasto igraju mnogo bolje na svom terenu je sigurno i odlicna domaca publika.Uvek je prisutno vise od 4000 gladalaca koji prave vrucu atmosferu u kojoj ni jednoj gostujucoj ekipi nije lako igrati.
Ova dva tima su se ove sezone vec pet puta sastajala i Radnicki ima bolji skor 3-2.Kao sto sam vec pomenuo,Radnicki je pobedio na svom terenu u regularnoj sezoni 75-64,dok je u gostima izgubio 89-79.Dok na pocetku sezone u Jadranskoj ligi,Radnicki je u obe utakmice uspeo da savlada ekipu Hemofarma. Kod kuce 77-69,dok u gostima je bilo 77-72 za Kragujevcane.

dragands

#3
br. 10
skor: 7/9 +601
vreme: 18:00
Par: Crvena Zvezda +8.5 - Partizan   FT 74-85
Tip: H2
kvota: 1.83
kladionica: BET365

Analiza: Jesam delija, ali sam i realan. igrači i trifunovic najavljuju veliku borbu i namera je da pruže Å¡to veći otpor protivniku, ali niko ne najavljuje pobedu jer znaju u kakvom su položaju. dosta igrča je povreÄ'ene i uz to se u ponedeljak povredio i Nedović. Već  posle poraza elmedin kikanovic je izjavio:

"Dobro smo igrali prvih 25 minuta. Povrede i manjak igrača uslovili su takav epilog ali sutra je nov meč. Daćemo sve od sebe da pružimo još jači otpor i borićemo se do poslednjeg minuta. Uz podršku navijača to će biti još lakše“.

siguran sam da su igrači zvezde umorniji i da će im biti još teže da igraju danas, dok partizan ima dostupan najjači sastav i naravno mogucnost da se igraci menjaju tokom utakmice. Zvezda je u ponedeljak izdrzala prvih poal sata i popustili su, jer vise nisu imli snage.
Partizan je ubedljivo najkvalitetnija ekipa u ligi i mislim da moze da pobedi zvezdu savise od ovih 8.5 koševa.u drugim kladionicama je za hendikep veća razlika i mslim da su čak u bet365 pogresili i to treba iskorisiti. Igrači partizana su željni da večeras završe sve i da budu spremni da odigraju bar 3 utakmice u finalu.
U zvezdi navode da su uočili svoje greÅ¡ke i partizanove mane, ali to isto je uradio i DuÅ¡ko vujoÅ¡ević i ne treba pisati o tome kakav je on trener.  To Å¡to je Zvezda "domaćin2 neće im puno pomoći. Doćieće manje grobara, a i zvezdaÅ¡a, jer je karta duplo skuplja nego u ponedeljak.


dragands

Quote from: dragands on June 09, 2010, 10:40:58 AM
br. 10
skor: 7/9 +601
vreme: 18:00
Par: Crvena Zvezda +8.5 - Partizan
Tip: H2
kvota: 1.83
kladionica: BET365

Analiza: Jesam delija, ali sam i realan. igrači i trifunovic najavljuju veliku borbu i namera je da pruže Å¡to veći otpor protivniku, ali niko ne najavljuje pobedu jer znaju u kakvom su položaju. dosta igrča je povreÄ'ene i uz to se u ponedeljak povredio i Nedović. Već  posle poraza elmedin kikanovic je izjavio:

"Dobro smo igrali prvih 25 minuta. Povrede i manjak igrača uslovili su takav epilog ali sutra je nov meč. Daćemo sve od sebe da pružimo još jači otpor i borićemo se do poslednjeg minuta. Uz podršku navijača to će biti još lakše“.

siguran sam da su igrači zvezde umorniji i da će im biti još teže da igraju danas, dok partizan ima dostupan najjači sastav i naravno mogucnost da se igraci menjaju tokom utakmice. Zvezda je u ponedeljak izdrzala prvih poal sata i popustili su, jer vise nisu imli snage.
Partizan je ubedljivo najkvalitetnija ekipa u ligi i mislim da moze da pobedi zvezdu savise od ovih 8.5 koševa.u drugim kladionicama je za hendikep veća razlika i mslim da su čak u bet365 pogresili i to treba iskorisiti. Igrači partizana su željni da večeras završe sve i da budu spremni da odigraju bar 3 utakmice u finalu.
U zvezdi navode da su uočili svoje greÅ¡ke i partizanove mane, ali to isto je uradio i DuÅ¡ko vujoÅ¡ević i ne treba pisati o tome kakav je on trener.  To Å¡to je Zvezda "domaćin2 neće im puno pomoći. Doćieće manje grobara, a i zvezdaÅ¡a, jer je karta duplo skuplja nego u ponedeljak.



moram da dodam da u proteklih 5 utakmica pobedio je partizan i ako je partizan mogao da pobedi sa 21 razlike u ponedeljak, može i danas sa 9 poena. partizanova pobeda od 21 poena loÅ¡e utiče na zvezdine igrače, jerim uliva nesigurnost i osećaj podreÄ'enosti, dok takoÄ'e može loÅ¡pe da utiče i na crno bele jer im uliva previÅ¡e samopouzdanja i mozda se previse opuste, ali sumnjam da ce im VujoÅ¡vić to dozvoliti. 

djonikesh

#5
br:6
skor:2-4
vrijeme:15:30
par:Meffert-Lacko   FT 1-2
tip: 2-0
kvota:3,75
kladionica:bet 365
analiza :
Ovdje ako gledamo po kvoti onda je ocigledno da je Lacko favorit , medjutim jako dobro poznajem kvalitete i jednog i drugog tenisera.Dominik Mefert je teniser koji je u poznim godinama ima 29 godina i njegova prednost jesu brze podloge dok Lacko slovak voli da igra na nesto sporijim podlogama. Lacko je ovdje favorit ako cemo pitati kladionice ali i gledati statistiku i rang atp buduci da je Mefert tek daleko iza 200 mjesta dok je Lacko ispod 100. Na ovom turniru Mefert je odigrao jedan jako dobar mec protiv spanjolca Ferrero kojeg je deklasirao lagano 2-0 po setovima 6-3-7-5. Sa druge strane Lacko koji ima 22 godine i karijera je ispred njega  pobjedio je Chardija 2-0 u setovima 7-5-7-6 malo teze ali treba reci da je Chardi bio favorit u tom mecu. Ocekujem danas jako dobro izdanje Mefferta sa dobrim servisom dok Lacko i nema nesto pretjerano kvalitetan servis. Po meni vrijedi pokusati sa ovim parom. Sretno!