News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

March 29, 2024, 12:56:01 AM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Tipovi dana 05.06.2010.

Started by krko, June 05, 2010, 12:08:59 AM

Previous topic - Next topic

krko

Vreme za prijavu je proslo, svim takmicarima puno srece do kraja!

Pre postovanja tipova obavezno procitati pravila.

Svaki tip mora da sadrzi ove elemente i zato molimo sve takmicare da jednostavno odrade copy/paste u svoj post. Hvala puno unapred!

Quotebr.
skor:
vreme:
Par:
Tip:
kvota:
kladionica:
BET365

Analiza:

Sponzor takmicenja kladionica : BET365
I mesto - 80 eura,  II mesto - 40 eura,  III mesto - 20 eura, IV mesto - 10 eura

Napomena: Nagradu je potrebno obrnuti samo 1x pre povlacenja.

Takmicenje pocinje 11.05.2010. a zavrsava se 11.06.2010. Srecno!


dragands

#1
br. 8
skor: 5/7  +441
vreme: 20:30
Par: Serbia - Kamerun   FT 4-3
Tip: 1
kvota: 2.00
kladionica: BET365

Analiza: Generalna proba za srbiju u kojoj nece biti izmena pola tima u toku takmice i koju ce zapoceti igraci koji ce istrcati na teren protiv Gane. Bilo je rezultatskih kikseva u prethodne 2 utakmice , ali ne i igračkih. Antic je zadovoljan igrom i ko je gledao zna da je reprezentacija imala Å¡anse ali da ih nije iskoristila. Za odbranu se zna da je dobra i samo je potrebno da proradi napad da bi utakmica bila dobijena.  Kamerun je proslu utakmicu izgubio od slabog portugala i to zbog nediscipline koja je dovela do kartona. To Å¡to su izgubili od portugala mene uverava u njihovu slabost. Pre toga su odigrali 4,5 utakmica sa neresenim ishodom. Dugo nisu pobedili. Očekujem da srpska reprezentacija postigne bar dva gola, a za mrezu se ne brinem. Pobeda je imperative zbog stvaranja dobe atmosphere, dizanja morala i narvno publike i domaceg terena.
Očekivani sastav reprezentacije Srbije: Stamenkovic â€" Lukovic ( odusevio me na prosloj utakmci), Kolarov, Vidic, Ivanovic â€" Milijas, stankovic, jovanovic, krasic â€" žigić, pantelic

ivan-dzo

#2
br.9
skor:3/8 +25
vreme:20.30
Par:Srbija - Kamerun       FT 4-3
Tip:4+
kvota:4.00
kladionica: BET365

Analiza: Ako mene pitate, boljeg protivnika nismo mogli izabrati za poslednju utakmicu pred JA. I naravno da to nije slucajno...
Mislim da je uz Juznu Afriku i Novi Zeland, Kamerun najslabija ekipa na Svetskom prvenstvu. To ce naredni mecevi i dokazati. Tim pun velikih imena, ali igra im je katastrofalna. Prave nebrojeno gresaka u odbrani, Kameni na golu brani cuda, a prima lake suteve,,,
Mislim takocje da i nama mora krenuti konacno sa golovima. Veceras ce igraci biti maksimalno motivisani i zeljni pobede i to se mora odraziti na igru. Posto je dragans vec uzeo pobedu Srbije, meni nista ne preostaje vec da uzmem 4+. Nesto kao 3-1, 4-0 za nas!!!
Jjmo, ajde svi u napad!!!!!!!!!!

Srecno u borbi protiv pokvarenih kladionica !

JanVesely

#3
br. 4
skor:1/4  (-100)
vreme: 17:00
Par: Daniel Nestor/Nenad Zimonjic - Lukas Dlouhy/Leander Paes  FT 2-0
Tip: 2:1, (tacan rezultat)
kvota: 4.00
kladionica: BET365
Analiza:
Ovo je finale Roland Garosa u konkurenciji dublova.Nestor i Zimonjic kao najbolji dubl sveta i ovde su opravdali ulogu favorita i plasirali se u finale gde ih nece cekati braca Brajan,vec ce za protivnika imati takodje veoma jak dubl Dlouhy i Paes koji su bili treci nosioci na ovom turniru.
Kanadsko-srpski dubl sigurno je favorit u ovom finalu ali mislim da su Dlouhy i Paes sposobni da uzmu jedan set.U pet meceva na turniru do sada oba dubla su imala isti ucinak,po tri pobede u dva seta i po dva puta su igrali treci odlucujuci set.Nestor i Zimonjic su vec odigrali tri Tie-Break-a na turniru do sada(dva dobili) i mislim da tu mozda lezi sansa da Dlouhy i Paes osvoje set.
Ova dva dubla su na sljaci sa do sada sastajala 2 puta (1-1),a Dlouhy i Paes svoju pobedu su ostvarili upravo na Roland Garosu.Bilo je to u polufinalu prosle godine rezultatom 7-6,7-6.
Sve u svemu,iako se Nestor i Zimonjic ovde cine kao veliki favoriti,po mom misljenju ovo moze biti veoma interesantan mec koji bi moga oda ode u treci set.

T.o.r.c.a.

#4
br.5
skor:1/3
vreme:20.30
Par:Samantha Stosur vs Francesca Schiavone   FT 0-2(4-6, 6-7)
Tip:Total Games 3-way(Between 19 & 21)
kvota:4.00
kladionica: BET365
Analiza:Samantha je zaslužila ovo finale bez pogovora......Cijelo proljeće je igrala fantastično(osvojen Charleston,finale stuttgarta,četvrtfinale Madrida).....Nastavila je dobre igre i na Roland Garosu, povaljala sve favorite turnira(hennin,willias,jankovic) kao malu djecu.....Danas je joÅ¡ čeka iznenaÄ'enje turnira Italijanka Schiavone....Schiavone je imala daleko lakÅ¡i raspored a zadnji meč je dobila predajom dementieve nakon prvog seta 7-6........Danas meč neće otići tako daleko i laganim ali ubitačnim tempom očekivam laku pobjedu Stosur......Rezultat ne bi smio biti drugčiji nego 2-0 u setovima.....Očekivam da bi zbog  treme finalnog meča stosur mogla ispusti koji game  i rezultat bi lako mogao biti oko 20 gemova u meću....Za kvotu 4.00 trebalo bi se probati......Takoder ove dvije igraćice su imale 5 meÄ'usobnih mečeva i rezultat je 4-1 za Stosur.....Dvije od 4 te pobijede imale su zbroj gemova 17 a dvije 19 odnosno 20.......Tako će nekako biti i danas,neka malo posluÅ¡a sreća i ovaj bet bi trebao biti dobitni......

T.o.r.c.a.

Sorry,u prijašnjem postu vrijeme odigravanja meča Stosur-Schiavone nije 20:30 nego 15:00h......
mea culpa.......

nash

#6
br. 7
skor: 4/6
vreme: 16:00
Par: Gana - Letonija   FT 1-0
Tip: 1
kvota: 1,61
kladionica: BET365

      Letonija je prethodnu prijateljsku utakmicu odigrala protiv Andore i to, nećete verovati, 1-1! Kad njih nisu mogli uzeti onda sumnjam da će i Ganu koja je jako talentovana Å¡to je pokazala i njihova mlada reprezentacija koja je proÅ¡le godine bila najbolja reprezentacija sveta, a zimus je seniorska reprezentacija doÅ¡la do finala Afričkog kupa nacija. S obzirom da je ovo Gancima poslednja provera pred SP sigurno imaju viÅ¡e motiva za pobedu Å¡to bi im dalo samopouzdanja i dobru atmosferu u timu. Poraz Gane u proÅ¡loj prijateljskoj od 4-1 ne zvuči dobro, ali ako uzmemo u obzir da su igrali protiv Holandije i da su do 80. minute gubili 2-1 onda je jasno da je riječ o jakoj ekipi.
     Letonci su najavili formaciju 4-4-2. Nedostaje im par glavnih igrača poput Verpakovskisa i Rubina, pa će na teren dosta mladih igrača.
     Meni ovaj koef. nikako nije jasan uzmemo li sve ovo u obzir. Istina da Gancima nedostaje Esien, ali su pokazali da mogu i bez njega.

Ferari

#7
br.7
skor 4/6
vreme:15:00
par:Samantha Stosur-Francesca Schiavone   FT 0-2
Tip:2:0
kvota:1.57
kladionica:Bet365

Mec finala Roland Garosa.Stosur igra tokom cele godine dobar tenis ali je na ovom turniru prosto eksplodirala pobedivsi favorite.U polufinalu je prosto oduvala Jelenu sa fantasticnom igrom i pritom se sacuvala za danasnji duel.Dok za Francescu mozemo reci da je imala malo srece,imala je lakse protivnice od Stosurove.Protiv Dementijeve je bio tezak mec ali je Dementijeva predala.U tom mecu Dementijeva je pravila mnogo gresaka.Dok se Stosur nalazi u mnogo boljoj formi i spremnija je od Dementijeve.Ono sto me ohrabruje je i njihov medjusoban skor.Poslednja 4 meca je dobila Stosur sa 2:0.Ovo je maksimum Francesce i mislim da nece imati snage da uzme ni set Stosurovoj koja je u naletu i zivotnoj formi.

noja

#8
br.7
skor: 5/6
vreme:20.30
Par:  Serbia v Cameroon    FT 4-3
Tip:Under 1.5
kvota: 2.85
kladionica: BET365

Analiza:

Tip : Gost ne daje gol

Srbija  ide na pobedu.Mada je prijateljski meč ,ybog stabilizacije ekipe  a i zbog navijača reprezentacija Srbije će na ovom  susretu igrati na pobedu.Srbija je u pripremnom  delu odigrala 2 susreta i na nijednom nije dala gol a primila jedan  protiv Novog Zelanda.Javnost  u Srbiji  je već malo uznemirena i samo pobeda u danaÅ¡njem susretu bi malo smirile navijače koji previÅ¡e očekuju od ove reprezentacije. čak je i Antić  dao izjavu da se mora ići na pobedu.Srbija će igrati u najačem sastavu a to bi mogli biti: Stojković, Ivanović, Vidić, Luković, Kolarov, Krasić, Stanković, Milijas, Jovanović, Zigić, Pantelić.

I Kamerun je slično kao i Srbija dosta nesiguran  u pripremnom  preiodu.Oni su izgubili od Portugala sa  3-1  a sa Slovačkom 1-1. Na pripremnom  utakmicama ekipa je pokazala dosta nediscipline ,pa je tako i najbolji igrač  Eto dobio  crveni karton  protiv Portugala.Danas će i oni igrati u kompletnom  sastavu a to bi moglo izgledati ovako: Kameni, Mandjeck, Mbia, Nkoulou, Asso-Ekotto, A. Song, Makoun, Enoh, Eto’o, Emana, Idrissou.

Mislim da će obe reprezentacije igrati ozbiljno i  sa oprezom da se ne povrede u zadnjem trenutku. I na ovom meču  se nećemo nagledati puno golova iako je prijateljski susret.

noja

Quote from: noja on June 05, 2010, 05:32:05 PM
br.7
skor: 5/6
vreme:20.30
Par:  Serbia v Cameroon
Tip:Under 1.5
kvota: 2.85
kladionica: BET365

Analiza:


Srbija  ide na pobedu.Mada je prijateljski meč ,ybog stabilizacije ekipe  a i zbog navijača reprezentacija Srbije će na ovom  susretu igrati na pobedu.Srbija je u pripremnom  delu odigrala 2 susreta i na nijednom nije dala gol a primila jedan  protiv Novog Zelanda.Javnost  u Srbiji  je već malo uznemirena i samo pobeda u danaÅ¡njem susretu bi malo smirile navijače koji previÅ¡e očekuju od ove reprezentacije. čak je i Antić  dao izjavu da se mora ići na pobedu.Srbija će igrati u najačem sastavu a to bi mogli biti: Stojković, Ivanović, Vidić, Luković, Kolarov, Krasić, Stanković, Milijas, Jovanović, Zigić, Pantelić.

I Kamerun je slično kao i Srbija dosta nesiguran  u pripremnom  preiodu.Oni su izgubili od Portugala sa  3-1  a sa Slovačkom 1-1. Na pripremnom  utakmicama ekipa je pokazala dosta nediscipline ,pa je tako i najbolji igrač  Eto dobio  crveni karton  protiv Portugala.Danas će i oni igrati u kompletnom  sastavu a to bi moglo izgledati ovako: Kameni, Mandjeck, Mbia, Nkoulou, Asso-Ekotto, A. Song, Makoun, Enoh, Eto’o, Emana, Idrissou.

Mislim da će obe reprezentacije igrati ozbiljno i  sa oprezom da se ne povrede u zadnjem trenutku. I na ovom meču  se nećemo nagledati puno golova iako je prijateljski susret.


dragands

#10
br. 9
skor: X/8  nije mi poznat ovaj podatak jer moj tip za 5. jun nije jos poceo
vreme: 02:00
Par: LA Galaxy - Houston Dinamo
Tip: 1
kvota: 1.80
kladionica: BET365

Analiza: ekipa iz Los AnÄ'elesa je najkvalitetnija u američkoj ligi. za tu ekipu nastupaju i reprezentaivci SAD - a koji nece igrati na ovoj utakmici pa to moze biti jedna stvar koja će uticati na ishod ovog meča. Galaxy je prvi na tabeli sa 9 pobeda i 2 remija iz 11 utakmica. u posldnjih 5 utakmica nisu primili gol Å¡to dosta  utiče na moju odluku da igram na njih.  nisu doziveli poraz ove godine, pobedjuju i ko kuce i na strani sto je dokaz kvaliteta. postizu 2 gola po utakmici po mom nekom okvirnom proseku. Pobediloi su u prosloj utakmici Kolumbus Kru koji je prvi u istočnoj ligi i to  u gostima rezultatom 2-0. to je jedna jaka ekipa i dokaz za to je 1. mesto u istočnoj ligi. ne shvatam zasto neko iz zapadne lige igra sa klubom iz istocne ali nema veze. Dinamo vec 10 utakmica nije odigrao nereseno, Å¡to znači da večeras treba da biram samo izmedju 1 i 2, X ne racunam. poslednje 2 utakmice su izgubili primivsi ukupno 5 golova Å¡to je dokaz loÅ¡e forme i loÅ¡e igre u odbrani i očekujem da galaxy to iskoristi. gube i kod kuće i u gostima, ali mislim da su loÅ¡iji u gostima, a nocas  su gosti. u skorije vreme uspeli su samo da pobede DC united i deportivo ÄŒivas koji su poslednji u svojim ligama.

ovaj tip sam postavio zbog pravila da tip koji se igra pre 05:00 moram postaviti do 23:59:59 prethodnog dana. ako sam nesto pogresio nadam se da cete prebaciti tip u temu za sledeci dan.


*dozvoljen samo jedan par dnevno