News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

April 27, 2024, 09:40:52 PM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Tiketi za Juni 2010

Started by antiprotivan, June 03, 2010, 07:46:01 PM

Previous topic - Next topic

antiprotivan

Pozdrav, novi sam na forumu...
Nećete se ljutiti, da ja otpočnem ovaj topic za jun.  :)

Nogomet, prijateljska utakmica

20:30 Njemačka - BiH / over 2.5 @ 1,55

Bosna i Hercegovina ima katastrofalnu odbranu, i poÄ'imo od pretpostavke da će BiH primiti najmanje 2-3 gola, to je već dovoljno za over. Trebali bi Džeko, Misimović, IbiÅ¡ević, Salihović, sve prvoklasni bundesligaÅ¡ki igrači, zabiti bar jedan gol Å vabama, kada to nije uspjela MaÄ'arska prije neki dan. Osobno mi se ne dopada taktika koju uvodi novi bh. selektor SuÅ¡ić, uniÅ¡tio je onako dobar napad bosanskohercegovačke reprezentacije, a pokuÅ¡ava da uvede reda u odbranu. Ovo je posljednja provjera Å vaba pred Svjetsko prvenstvo, pa ne smije biti grubih startova i napete igre. U takvoj atmosferi igre bi se moglo dogoditi da vidimo dosta golova, ja ću ovo uzeti na tiket. Sretno!

Uplata single, po ovoj kvoti ima u Lutriji BiH, Lutriji Hrvatske, a online je @ 1,50.

antiprotivan

Nogomet, finska 1. liga

18:00 Tampere Utd - Lahti 1 @ 1,95

Tampere u ovoj sezoni ima odličan napad, efikasni su, samo Å¡to je problem za njih, napadači ne mogu utrpati dovoljno golova, koliko ih odbrana Tamperea može primiti, otprilike bi to bila definicija dosadaÅ¡nje igre Tampere Utd-a, u proteklih sedam odigranih kola. Zato su na tabeli trenutno tu gdje jesu, a to je peto mjesto, sa blago negativnom gol-razlikom od -1 gol. Počeo sam s negativnim stranama danaÅ¡njeg domaćina, meÄ'utim, odlučio sam se odigrati na čistu pobjedu Tamperea iz razloga Å¡to je Lahti apsolutno benigna, bezopasna ekipa. U posljednjih pet utakmica Lahti je postigao samo jedan jedini gol, i to u domaćinskom porazu kod MyPa-e. Kao Å¡to se može vidjeti, to je jedna dosadna ekipa, koja svoju igru gradi na odbrani, dovoljno je reći da su posljednja dva susreta odigrali rezultatom 0-0 i mnogo toga će nam biti jasno iz tog podatka. Opet ponavljam, viÅ¡e nego odličan napad Tamperea će im bez problema zabiti jedan gol, a možda i dva-tri. ÄŒisto sumnjam da Lahti ima snage na ovom danaÅ¡njem gostovanju postići viÅ¡e od jednog gola, pa se nameće logična oklada na pobjedu domaćina Tampere Utd. Budimo realni, finska liga je jedna od najtežih za prognoziranje i klaÄ'enje, stoga i ovakav koeficijent na pobjedu Tamperea, a u ovakvom omjeru snaga i formi, da je neka druga liga u pitanju, na pobjedu domaće ekipe bi bilo @ 1,50, a ne ovih vrlo dobrih @ 1,85 u kladionici Bet365, odnosno @ 1,95 u nekim drugim online kladionicama. Sretno!

krko

Danas mi nekako mame oci 2 utakmice:

SvedskaU21-CGU21 1

Selektor DuÅ¡an Vlaisavljević je na pripreme pozvao 18 fudbalera, a na spisku nema povrijeÄ'enog Ivana Fatića, golmana MiloÅ¡a Dragojevića koji će igrati baraž za ulazak u prvu ligu sa ekipom Bratstva, kao ni kapitena Stevana Jovetića kojem je potreban odmor pred početak naredne sezone.


I Lakersi veceras 2, proslu utakmicu su izgubili kod kuce, ali zato sto je Allen dao cak 8 trojki i postigao rekord finala, cisto sumnjam da isto moze ponoviti 2 utakmice zaredom, a u prvoj utakmici se kvalitet LA itekako pokazao kada su ih razbucali sa 15-20 razlike.

krko

Zadnjih par dana dosta fino:

Iskoristio sam bonus b-a-h

1x ulog


2x ulog


3x ulog(dobila oba)

4x ulog ide veceras na lejkerse, sto znaci od 10e uloga, u plusu sam 90e ako LA dobiju, 50e ako izgube.  ;)

dragands

belshina  - Bate borisov tip: 0-2  kvota: 1.75   oba tima igraju voma tvrdo uz minimalan broj golova. pogledajte prethodne rezultate, ne mogu punoda piÅ¡e.
haugesund - Bryne tip: x2  kvota:2.1   ili tip: 2 kvota: 5   potvrdjena mi je velika sigurnost u pobedu gosta 10/10, ali je i za X" dobra kvota.
zvezda+8.5  - partizan  tip: H2 kvota: 1.83  analiza u temi za takmicenje

krko


kao sto rekoh juce za LA  ;)

antiprotivan

Nogomet, World Cup

16:00 Južna Afrika - Meksiko X @ 3,30
16:00 Južna Afrika - Meksiko PiKX @ 1,60


Ludilo je krenulo! Napokon dočekasmo i to Svjetsko prvenstvo u nogometu. Domaća reprezentacija Južna Afrika će otvoriti takmičenje protiv Meksika. Treba odmah istaći da je Meksiko iskusnija i bolja reprezentacija, ali domaćin je domaćin i neće biti lako ni jednima ni drugima. Ovo ću probati za manji ulog, dakle single na neriješen ishod na kraju meča, a nije loše probati i neriješeno na PiK (poluvrijeme ili kraj), veća je mogućnost za pogodak. Meksiko igra u formaciji 4-4-2 s tridesetsedmogodišnjim igračem Blancom u napadu. Smiješno ali istinito. Bolji dio tima je odbrana i mislim da se domaćin neće naigrati pokraj meksičke odbrane. Južna Afrika je najavila igru sa samo jednim napadačem, Parkerom, u ovom meču. Nemaju iskustvo kao Meksikanci, ali dat će sve od sebe da u prvom meču ne izgube pred svojom publikom. Dakle, moja uplata je single na X, s malim ulogom. Sretno!

El Fenomeno

Trudite se da u ovoj temi postavljate vase tikete a analize i predloge postavljajte u delu o Svetskom prvenstvu.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

El Fenomeno



Prvi tiket za ovo Svetsko prvenstvo i nadam se da cu nastaviti u ovom ritmu. Na 1:0 za domacina sam odigrao X i uhvatio kvotu 3.20 jer sam bio ubedjen za Meksiko daje gol do kraja a inace sam i pogodio konacan rezultat jos kad sam pisao danas sta ocekujem od ovog meca. Prosto da se ne poveruje...vec sam rekao da ove ekipe nisam pre gledao.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

El Fenomeno

 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

Angell

Evo da okusamo srecu veceras na Brazil :)



 




Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

El Fenomeno

Bravo, bravo....svaka cast za tikete!!!   8)  ;D
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

Angell

haha   :D :D
ma to je bila dojava ;D ;D
 




Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

Angell

Idemo dalje u duhu zajednistva ;D ;D

 




Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

El Fenomeno

Bas lep tiket...jel to opet neka dojava?  8)
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana